• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش اتصال به سرور مجازی ویندوز (VPS) با ویندوز، لینوکس و. اندروید

آموزش اتصال به سرور مجازی ویندوز (VPS) با ویندوز، لینوکس و. اندروید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هر VPS میتواند به تعداد دلخواه IP معتبر اختصاصی نیز داشته باشد. تجهیزات شبکه استفاده شده در تمامی این دیتاسنتر ها از برندهای معتبر و معمولا 10G هستند که باعث میشود کیفیت و میزان در دسترس بودن سرورها بسیار بالا باشد. 3- از دیگر مزایایی که هم برای سرور اختصاصی و هم انواع عمومی آن وجود دارد، قدرت پردازشی و قدرت محاسباتی بسیار بالا است. در چنین شرایطی شما برای آن روزهای خاص نیاز به پهنای باند و قدرت پردازشی بیشتری نسبت به روزهای معمول خواهید داشت بنابراین مقیاس پذیری یا Scalability بسیار در سرویس های هاستینگ اختصاصی دشوار است و بصورت Dynamic این فرآیند برای شما انجام نمی شود. نوع از راهکارهای هاستینگی هستند که شما برای وب سایت هایی با نیاز پردازشی و کارایی بالا به آنها نیاز پیدا خواهید کرد و این کاملا بستگی به نیازهای شما دارد که از کدامیک از این نوع سرویس ها استفاده کنید. 2. سرعت اتصال سرور مجازی برای ترید بالا است و تداوم در اتصال وجود دارد. اما مهمترین معایبی که در این نوع هاستینگ وجود دارد عدم وجود مقیاس پذیری یا Scalability و همچنین مشکل بکارگیری بهینه منابع سخت افزاری است. اما با افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و نیاز به منابع بیشتر پردازنده، حافظه اصلی، فضای ذخیره سازی اطلاعات و… هنگامی که سخن از میزبانی وب به میان میآید، گزینههای متعددی وجود دارند که با وجود قابلیتها، شایستگیها و قیمتهایی که برای آنها در نظر گرفته شده، توجه کاربران را به سوی خود جلب میکنند. به طور کلی سازمانها، موسسات بزرگ و شرکتهای زیادی از سرور اختصاصی استفاده میکنند و رضایت زیادی هم دارند.

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که در حال حاضر کسب و کارهای بزرگ بیشتر از این نوع سرور استفاده میکنند. • دسترسی به محیطی خصوصی که در آن، هر یک از VPS ها به صورت جداگانه کار میکنند. اجازه دهید نگاهی گذرا به مزایای انتخاب سرور اختصاصی و برخی نکات مفید دیگر برای شروع کار با سرور اختصاصی جدید داشته باشیم. اینگونه سرورها مزایای خاص خود را دارند و یکی از بهترین راهکارها برای ارائه خدمات هاستینگ به شما می روند. این سرور در یکی از بهترین دیتاسنترهای اروپا یعنی دیتاسنتر Hetzner ارائه می شود. یعنی مالک سرور هر زمان که بخواهد میتواند منابع سرورش را ارتقا دهد. هر یک از VM های ایجاد شده، از دیسک، پردازنده، حافظه جانبی اصلی و… ماژول بلاک برای بستههای مخربی کـه از گـره مبـدا فرسـتاده شـده استفاده میشود، ماژول ارتباطات برای پیام هشداری که برای تشخیص حملات خاص که توسط خود سیستم تشخیص نفوذ یـا دیگـر سیستمهـای تشخیص نفوذ ارسال شده، میباشد و ماژول همکاری برای جمعآوری پیامهای هشداری است که تصمیم میگیرد آیا هشدار درست است یا خیر. به این نوع سرور مجازی یا VPS سرور مجازی بورس می گویند.سرور دیگری که می خواهیم به شما معرفی کنیم سروری است که در دیتا سنتر کشورهای مختلف اروپایی یا آسیایی قرار دارد و برای افرادی که باید از موقعیت جغرافیایی آن کشور به کسب و کار اینترنتی خود مشغول باشند، مناسب است مثلا با خرید سرور مجازی هلند می توانید مانند یک شهروند هلندی از آنجا به اینترنت و سایت های اینترنتی وصل شوید و هیچ نوع محدودیتی برای کار با سایت هایی که به کاربری از این کشور محدود می شوند، نخواهید داشت.

اگر قصد تهیه و خرید سرور اختصاصی از شرکت سرور پارس را داشته باشید، بد نیست که بدانید که این شرکت سرور های اختصاصی خود را در چند لوکیشن مختلف ارائه می دهد. همچنین به منظور افزایش سرعت سایت وردپرسی خود میتوانید وبسایت وردپرسی خود را بر روی سرور اختصاصی میزبانی و مدیریت کنید. سرور مجازی این امکان را فراهم میکند که به سرور اصلی به راحتی دسترسی داشته باشید و از منابع فراهم شده بر روی آن نهایت بهره لازم را ببرید. این منابع بهصورت کاملا اختصاصی در اختیار وب سایتی خواهد بود که بر روی سرور قرار میگیرد. علاوه بر آن، به سراغ فواید و کاربردهای آن نیز خواهیم رفت. حالا می خواهیم کمی درباره امکانات ارائه شده حین خرید سرور مجازی و برترین دیتاسنترهای جهان با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید. اما در این مطلب مشخصا در خصوص سرور اختصاصی خارج و سرور اختصاصی ایران سرور پارس صحبت خواهیم کرد. اما به هر صورت افراد در صورت تمایل می توانند از سرور اختصاصی خارج سرور پارس استفاده کنند. سرور مجازی ترکیه ماهان کلود با بهرهگیری از سخت افزار بروز و قدرتمند و دیسکهای پرسرعت SSD کیفیت قابل ملاحظهای را به کاربران اريه مینماید و در نتیجه سرور مجازی ترکیه ماهان کلود برای هر نوع کاربردی مناسب میباشد. پس از ثبتنام در کوکوین، از شما خواسته میشود که برای امنیت بیشتر، تأیید دو عاملی (2FA) را فعال کنید. 193 و آن را به متغیر محیطی PATH مشخص شده تأیید کنید. SSH همچنین برای پروتکل های رمزنگاری و تأیید اعتبار قوی خود شهرت دارد که آن را بسیار امن می سازند.

خرید سرور مجازی ایران چه مزایایی دارد؟ اما بسته به نوع وب سایت، میزان بازدیدهای روزانه از آن، تمایل مدیر سایت و موارد دیگر، ممکن است نیاز به تهیه و خرید سرور داشته باشید. هر کامپیوتری میتواند یک سرور باشد اما از آنجا که هزینههای مورد نیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرمافزارهای لازم یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وبگاهها به صرفه نیست لذا شرکتهایی این مسئولیت را میپذیرند و با فراهم آوردن لوازم کار در سطح وسیع بخشی از فضای دیسک سخت سرورهای خود را به صورت اجارهای در اختیار متقاضیان قرار میدهند. در واقع این سرویس برای افرادی طراحی شدهاست که نیاز به سرور دارند اما هزینههای آن برایشان مقرون به صرفه نمیباشد. در ادامه شما برای نگهداری از اطلاعات سایت به یک سختافزار تمام عیار دسترسی دارید که خرید آن به تنهایی برای شما هزینههای سرسامآوری را در پی دارد. در صورتیکه سایت شما به منابع بیشتری از سرور نیاز دارد، پیشنهاد ما خرید سرور اختصاصی است. ایمیل سرور کاملاً اختصاصی: شما با داشتن VPS به ایمیل سرور خود که که فقط مخصوص دامنه شما است و ایمیلهای دامنه شما را مدیریت میکند دسترسی دارید و این به شما کنترل، کارایی و امنیت بیشتری خواهد داد. مبحث امنیت یک زمینه فوقالعاده تخصصی است که در حال حاضر اکثر هاستینگ ها به درستی نمیتوانند این نیاز مهم را برای مشتریان خود تأمین کنند.

سرورهای اختصاصی معمولاً به مشتریان این امکان را می دهند تا سیستم عامل خودشان را روی آن را نصب کنند و نوع سخت افزار مورد استفاده خود را انتخاب کنند. البته باید در نظر داشته باشید که ایران تنها کشور تحریم شده نبوده و کشور های بسیاری وجود دارند که مانند ایران برای انجام ترید ناچار به استفاده از سرور مجازی و دور زدن آیپی خود میباشند. پس باید راهکاری پیدا کنیم که بتوانیم این تحریم ها را دور بزنیم و بتوانیم بدون اینکه صرافی بایننس متوجه ایرانی بودن ما شود در آن فعالیت کنیم . برای اینکه بتوانید بدون معطلی و وقفه ای معاملات خود را انجام دهید، سرور مجازی بایننس با منابع بسیار پایین فقط باعث ایجاد و وارد شدن ضرر به شما می شود. برای اینکه سرور شما قابلیت مجازی سازی داشته باشد باید پردازنده نصب شده بر روی آن دارای قابلیت Hyper Threading باشد. ارتقای منابع سرور مجازی بهراحتی از طریق کنترل پنل مدیریت آن و اعمال تغییرات بر روی سرور میزبان انجام میشود، در مقابل ارتقای قطعات سرور اختصاصی از طریق مراجعه به دیتاسنتر و گاهی مواقع با خاموش شدن آن صورت میپذیرد. مشتریان معمولاً برای استفاده از یک سرور اختصاصی مبلغی ماهانه، سه ماهه یا سالانه پرداخت می کنند که می توانند در میزبانی، نگهداری و مدیریت سرورهای خود صرفه جویی کند. با بهبود سرعت و کیفیت وبسایت یا اپلیکیشن خود، کاربران بیشتری را به محتوا، سرویسها و خدمات خود جذب خواهید کرد. گاهی اوقات شما فقط می خواهید کمی سفارشی سازی و کنترل بیشتری روی محیط بازی خود داشته باشید. اگر قصد فعالیت در بازار رمز ارزها را دارید و می خواهید به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوید و پول خود را در خرید و فروش ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، بایننس به عنوان بزرگترین مرکز مبادله رمز ارز از نظر حجم معاملات انجام گرفته تاکنون پیشنهاد خوبی می باشد.صرافی بایننس خرید و فروش طیف گسترده ای از ارزها با کارمزد بسیار کم برای شما فراهم می آورد.

هنگام خرید سرور اختصاصی یا استفاده از خدمات میزبانی سرور اختصاصی Colocation، به ازای هر یونیت Unit قیمت فضای سرور و تجهیزات شبکه محاسبه می شود. امنیت وبسایت شما در وضعیت مطلوبی قرار خواهد گرفت؛ زیرا وبسایتها در محیطی کاملاً ایزوله میزبانی میشوند و اتفاقاتی که برای هر یک از وب سایتها رخ میدهد، بر روی سایرین هیچ تاثیری نخواهد داشت. سرورهای اختصاصی ماهان سرور در دو بخش ایرانی و خارجی ارائه میشوند؛ سرویسهای خارجی در دیتاسنترهای IBM، OVH، هتزنر و IWEB ارائهشده و سرویسهای داخلی از دیتاسنترهای آسیاتک، افرانت، پارس آنلاین، تبیان و مخابرات ارائه میشوند. افرادی که در وب سایت های خارجی و یا صرافی های آنلاین فعالیت می کنند، عموما از سرور اختصاصی خارج استفاده می کنند. از طرف دیگر سازمان ها و ارگان های بزرگ ایرانی و یا وب سایت های بزرگ و پر بازدیدی همچون دیجی کالا، از یک یا چند سرور اختصاصی ایران استفاده می کنند. در واقع امروزه کسب و کارهایی همچون سازمانها، موسسات و شرکتهای بزرگ در ایران هستند که سرورهای اختصاصی را برای رسیدن هر چه سریعتر به اهدافشان برگزیدهاند. از مزایای سرور اختصاصی ایران می توان هزینه پایین این سرورها در مقایسه با سرورهای اروپا، استفاده از تکنولوژی به روز سخت افزاری، استفاده از اینترنت داخلی که به صورت نیم بها محاسبه می شود، امکان نصب قفل سخت افزاری بر روی سرور، دسترسی کامل به سرور و اتصال از طریق vnc که این امکان در پروفایل کاربری افراد قرار داده شده است، همچنین امکان تغییر نسخه های مختلف هر سیستم عامل در سرور و امکان روشن و خاموش کردن از داخل پروفایل را می توان از دیگر مزایای این سرورها نام برد.