ادوب کانکت رایگان در سرور های مدیار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از دلایل این اتفاق، بسته بودن برخی از وبسایتها برای برخی از مناطق جغرافیایی و کشورها میباشد. زمانی که شما قصد وارد شدن به یک سایت را دارید، آی پی موقعیت جغرافیایی شما توسط سرورهای سایت شناسایی شده و در صورت وجود هرگونه مغایرت، مسدود میشود. نرمافزارهایی در سرورها فعال هستند که از کارکرد تمام بخشهای سیستم، گزارشهایی ارسال میکنند تا در صورت بروز خطایی فوراً ایرادات شناسایی شوند. اگر یکی از کاربران اینترنت هستید، حتما اسم پروکسی (proxy) به گوشتان خورده و به احتمال زیاد تا کنون از آن استفاده کردهاید. یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشود که کاربران ایرانی از VPS استفاده کنند، مشکلاتی است که در استفاده از VPN ها با آن مواجه هستند. یکی از مشکلاتی که در این نوع از سرویس میزبانی ممکن است ایجاد شود، مشکلات امنیتی است. با این روش در یک سرور ممکن است هزاران سایت میزبانی شود. زمانی که شما با تغییر IP به انجام مبادلات ارز بین الملل میپردازید، صرافی یا وب سایت مربوطه که تراکنش های شما را مشاهده و بررسی میکند، با هر بار مشاهدهی تغییر IP شما، ممکن است شما را به عنوان یک کاربر مشکوک شناسایی کند و این منجر میشود به اینک حساب شما را لیمیت کرده یا ببندند.

به عنوان مثال برای استفاده از Hyper-V ویندوز نیاز هست تا اولا نسخه دیتاسنتر ویندوز روی سرور اصلی نصب گردد. بسیاری از سرورهای رسانهای مثل Plex از DLNA پشتیبانی میکنند و میتوان آن را روی کامپیوتر راهاندازی کرد. و بسیاری از برنامه های اولیه را مانند نوت پد را در نسخه ویندوز سرور بگنجانید. هر آی پی آدرسی که توسط این دستگاه ایجاد میشود، به مانند یک سرور proxy عمل میکند. پروکسی چگونه کار میکند؟ اگر پاسخ هیچ یک از این سوالات را نمیدانید، نگران نباشید.در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با پروکسی (proxy) چیست و چگونه کار می کند؟ اما درست است که این VPN ها به صورت رایگان، در اختیار کاربران قرار میگیرد، اما در عوض میتواند خطرات دیگری برای آن ها به همراه داشته باشد، به طور مثال آنها می توانند به تمامی اطلاعات موجود در گوشی تلفن همراه شما دسترسی پیدا کنند و این موضوع پراهمیت و نگران کننده است. چرا که با داشتن یک انتخاب درست می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. سرور اختصاصی فرانسه و کانادا یکی دیگر از گزینه های شما برای انتخاب و خرید سرور اختصاصی خارج است. که بر روی سایت های شما نیز تاثیر می گذارد و میتواند باعث افت سرعت سایت یا خرابی در سایت شما شود یا حتی به دلیل حمله ناگهانی به سایت هسایه ، سایت شما نیز از دسترس خارج شود . برای استفاده از دوربین ها نظارتی و مشاهده آنلاین مکان ها در اینترنت، سرور مجازی می تواند مشکل شما را رفع کند. سرور مجازی بایننس به عنوان یک صرافی آنلاین و بین المللی به کاربران این امکان را میدهد که به صورت ۲۴ ساعته بتوانند با استفاده از یک آی پی ثابت کشور دیگر معاملات خود را انجام دهند. اگر شما یک کاربر منظم از نقاط مهم Wi-Fi هستید ، یک VPN مانع از شنیدن هکری در ترافیک شما در آنچه که به عنوان حمله یک فرد در وسط شناخته می شود می شود.

در این مقاله ما نحوه راه اندازی یک سرور اختصاصی مجازی لینوکسی را جهت میزبانی یک وب سایت آموزش می دهیم. یکی از اصلیترین و مهمترین سرویس های هاستینگ که میتواند امکانات متعددی را از میزبانی یک سایت تا راه اندازی یک شبکه خصوصی به صورت VPN در اختیار شما قرار دهد، سرور های مجازی هستند. در شرکتهای هاستینگ حداقل یک تیم کاردان، در ۲۴ ساعت شبانهروز، آماده هستند تا مشکلات احتمالی را رفع نمایند. یکی از کارهای دیگری که تیم پشتیبان این نوع ویپیاسها انجام میدهند، ارتقای سختافزار است. در این مقاله با تیم اول پرداخت همراه شوید تا لزوم استفاده از سرور مجازی برای ترید ارزهای بین المللی را برای شما عزیزان بیان کنیم. چرا باید از VPS برای ترید ارزهای بین المللی استفاده کنیم؟ حال که تا حدودی با مشخصات سرور مجازی آشنا شدید، در ادامه شما را با مزیت های VPS ها آشنا خواهیم کرد. این صرافی در این مدتزمان کم توانسته است تا بهسرعت از رقبای خود سبقت بگیرد و بسیار زیاد پیشرفت کند. همچنین توضیح میدهیم که استفاده از VPS Trade در مقایسه با VPN چه مزایایی دارد و بهترین شرکت برای خرید سرور مجازی ترید را به شما معرفی میکنیم. سرور بورس در مقایسه با سرور مجازی معمولی دیگر، دارای پورت اختصاصی است و سعی شده است اینترنت پرسرعت برای این سرور در نظر گرفته شود. در این مقاله میخواهیم به معرفی انواع مختلف سرور بپردازیم و راجع به هر کدام آنها توضیح دهیم. ما در ادمین سایت بر اساس تجربهای که در زمینه فعالیت با شرکتهای هاستینگ مختلف داشتهایم، چند هاست مطمئن را در مقاله معرفی برترین شرکتهای هاست ایران معرفی کردهایم. هاست بک آپ با هدف استفاده به عنوان نسخهی پشتیبان از سروری دیگر خریداری میشود. این والت به عنوان یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال، امر خرید و فروش را بسیار شبیه خرید و فروش سهام از طریق حساب کارگزاری شما میکند.

نحوه دسترسی به این سرورها بسیار آسان بوده و افراد هم با استفاده از گوشی موبایل و همچنین از طریق ویندوز میتوانند معاملات خود را به راحتی انجام دهند. یکی از دلایلی که استفاده از سرور مجازی ترید را در بین کاربران محبوب کرده است، دسترسی آسان به این سرور است. هاست نیمه اختصاصی (vps hosting یا سرور مجازی) یکی دیگر از سرویسهای میزبانی وب است که در آن یک سرور به کمک نرمافزارهای مجازیساز مثل vmware به چند بخش مجزا تقسیم میشود و هر بخش مثل یک سرور مجزا به کار گرفته میشود. چرا استفاده از هاست رایگان مناسب نیست؟ دلیل ارزانی هاست اشتراکی به دلیل این است که هزینه منابع سرورها بین همه کاربران که از سرور اشتراکی استفاده میکنند تقسیم میشود.البته از لحاظ امنیت خیالتان آسوده باشد که محتواهای سایر سایتها، قابل رویت و مشاهده نیست. بعد از اینکه متوجه شدید سرور و هاست چیست و چه کاربردی دارد، باید با انواع آن آشنا شوید. که در مقاله «هاست چیست؟ در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این نوع سرور در اختیارتان قرار میدهیم. همانطور که میدانید با وجود محدودیت هایی که برای استفاده از رسانهها و شبکه های اجتماعی مانند تلگرام در کشور وجود دارد، بسیاری از کاربران ناچار به استفاده از VPN ها شدهاند که بسیاری از آنها نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. اکثر هاستهای رایگان up time (مدت زمان بالا بودن سایت) پایینی دارند و وبسایتها در بسیاری از مواقع از دسترس خارج میشوند. اگر لحظهای برای این سیستم اتفاقی بیفتد یا اتصال به اینترنت قطع شود، سایت شما از دسترس کاربران خارج میشود و دیگر کسی نمیتواند سایت شما را ببیند. از دسترس خارج شدن وبسایتها به صورت مداوم باعث میشود به فروش و درآمدزایی سایت آسیب جدی وارد شود.

سایت شما از دسترس خارج میشود و برای رفع آن زمان زیادی از شما گرفته میشود. به جهت حفظ امنیت اطلاعات سایت، افزایش سرعت بارگذاری و همچنین در دسترس بودن بیشتر سایت باید از هاست با کیفیت استفاده کرد. به هاستی که مرکز دادهی آن در ایران قرار داشته باشد، اصطلاحاً هاست ایران گفته میشود. مرکز داده (data center) به مجموعهی سرورها، زیرساختهای ارتباطی و امنیتی به منظور پشتیبانی از سرویسهای تحت شبکه گفته میشود. که بسیاری از افراد در ابتدای کار با آنها آشنا نیستند، پاسخ داده شود. اگر قصد خرید سرورهای ابری خارجی را دارید، اولین نکتهای که باید به آن توجه کنید، این است که بسیاری از شرکتهای خارجی بزرگ بهدلیل تحریمها به ایرانیها نمیتوانند خدمت ارائه دهند و احتمال بستهشدن حساب کاربری و دسترسینداشتن به اطلاعات وجود دارد. بنابراین دلایل، افراد از شرکتهای هاستینگ کمک میگیرند تا خودشان درگیر این چنین مسائلی نباشند. معمولاً وبسایتها در ابتدای کار و تا زمانی که اطلاعات و بازدید بسیار زیادی ندارند، در هاست اشتراکی میزبانی میشوند. عموماً تا ۷ روز ضمانت بازگشت وجه وجود دارد اما هاستینگ هایی دیده شده که تا ۱۰۰ روز نیز این ضمانت را دادهاند! سرور مجازی ویندوز برای میزبانی وب سایت هایی با زبان ASP قابلیت استفاده را دارد.

در حقیقت این اصلیترین تفاوت سرور اشتراکی و سرور مجازی است. در حقیقت هر چه مشخصات سرور مجازی قوی تر باشد، یعنی سیستم مجازی که از آن استفاده می کنید، سیستم قوی تری است. به دلیل اینکه سرور مجازی ارزان قیمت تر از سرورهای اختصاصی است و همان کیفیت سرور اختصاصی را نیز ارائه می دهد، بنابراین با استقبال و فروش بسیار بیشتری نسبت به سرور اختصاصی روبرو شده است. معمولاٌ مالکان داده به سرویس دهندگان و تأمین کنندگان زیرساخت از نظر صحت نگهداری و دسترس پذیری، اطمینان دارند، ولی نگران حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات هستند و به همین دلیل ترجیح می­دهند داده­ها را به­صورت رمز شده در سرورهای ابری نگهداری و بازیابی کنند. بنابراین استفاده از سرورهای ایمن شده و معتبر برای حفظ امنیت و کارایی سایت ضروری است. از آنجا که سرور فقط از سایت شما میزبانی میکند، بنابراین نگرانی کاهش امنیت و سرعت از طرف سایر وبسایتها وجود ندارد. این نوع سرورها بسیار شلوغ هستند بنابراین کیفیت و امنیت پایینی دارند. همچنین افرادی که نیاز به تنظیمات خاصی و یا نصب ماژول ها یا نرم افزارهای خاصی روی سرور ها دارند و نیز نیاز به دسترسی کامل به سرور دارند، ولی از طرفی نمیخواهند درگیر مسائل سخت افزاری سرور باشند، مناسب می باشدو به سادگی با تهیه سرور مجازی، از مزایای داشتن یك سرور اختصاصی بهرهمند می شوید. با فرا رسیدن تاریخی مشخص، منقضی می شوند مگر اینکه در قانون برای. با توجه به اینکه یک proxy وظیفه اتصال دستگاه با فضای اینترنت را به عهده دارد، پس میتوان گفت نحوه عملکرد آن به صورت دریافت و انتقال درخواست اتصال و سپس بازگشت داده و پاسخ به همان درخواست میباشد. علاوه بر ویژگی ها، به منابعی مثل RAM و CPU، پهنای باند، میزان فضای دیسک و نوع هارد دقت کنید.