استفاده بی خطر از صرافی بایننس Binance (آپدیت 2021) – ویرگول

به هر ابرک میتوان یک یا چند فضای ذخیرهسازی لوکال (Local Storage) اضافه کرد تا دادهها با سرعت بالا و تاخیر بسیار کم روی دیسکهایی که بهشکل فیزیکی و مستقیم به سرورها متصل هستند، ذخیره شوند. مشاهده ی IP های لاگین شده به بایننس یکی از نکات کلیدی هست که هر ترید و معامله گری باید بلد باشد.شما در صفحه مشاهده ی آدرس های اینترنتی وصل شده به صرافی بایننس، میتوانید ip های وصل شده به همراه لوکیشن دقیق کشور متصل شده را مشاهده کنید.بایننس امکان مشاهده ی زمان و تاریخ اتصال را در کنار مشاهده ی این آدرس های اینترنتی وصل شده، برای کاربران خود فراهم کرده است.تمامی سابقه ی اتصال شما به صورت دقیق ثبت شده است و در هر زمانی برای صاحب اکانت قابل مشاهده است. استفاده از سرورهای سنتی به همراه اشغال فضای ذخیرهسازی زیاد، برای دنیای پیشرفته امروز چندان کاربردی نیست. در این میزبانی منابع به طور کامل برای کاربران اختصاصی است و آنها میتوانند به راحتی به پهنای باند، فضای دیسک و RAM دسترسی داشته باشند. هر سرور ابری میتواند منابع درخورتوجهی حافظه تصادفی (RAM) داشته باشد، این منابع نیز در ابر آروان بهشکل خطی محاسبه میشود. سرورهای ابری، سرورهای سنتی را تبدیل به یک فضای مجازی و آنلاین میکنند تا از هر مکانی در دسترس کاربران قرار گیرند. رایانش ابری امروزه به یک تکنولوژی بیچون و چرا تبدیل شده است، مقیاسپذیری و قیمت بالای برق یکی از مهمترین علل استفاده از فضای ابری (آنلاین) است. چرا بایننس متوجه استفاده از vpn می شود؟ چرا که خرید سرور ابری ایران بسیار به صرفه تر و قابل انعطاف تر نسبت به میزبانی یا هاست های قدیمی است. اما باید گفت تفاوت در سطح اختصاصی بودن منابع معمولا باعث تفاوت قیمت VPS و VDS می شود و سرور های VDS هزینه بالاتری را دارد که اگر مصرف منابع زیادی ندارید انتخاب VPS صرفه بیشتری دارد.

معمولا در ساعات پیک که تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما به شدت افزایش می یابد، ممکن است با مشکلاتی از قبیل افت سرعت و یا کمبود Bandwidth مواجه شوید، که این مشکلات در میزبانی ابری کاملا از بین خواهد رفت و تقسیم شدن وظیفه بارگذاری وب سایت شما باعث افزایش سرعت لود شدن آن نیز می شود. زیرا اگر یکی از سرورهای دچار مشکل شود و قادر به بارگذاری منابع وب سایت شما نباشد، همواره وب سرور دیگری در نقطه دیگری وجود دارد تا وب سایت شما را پشتیبانی کند. در سرور اختصاصی، فضا و منابع با هیچ وبسایت دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد. حتی اگر از لحاظ فنی یک سرور را با دیگر سرورهای VPS به اشتراک بگذارید ، سرور VPS شما بدون اینکه روی شخص دیگری تأثیر بگذارد ، مجدداً راه اندازی می شود. • شما یک پروژه پیچیده دارید (فروشگاه آنلاین، سیستم صدور صورتحساب) که نیاز به مجموعه ای از ماشین های مجازی روی یک شبکه داخلی، پیکربندی تنظیم کننده بار، فایروال و دیگر سرویس های شبکه می باشد. یعنی این که کارکرد وبسایتهای دیگر روی کسب و کار شما نیز تاثیر خواهد گذاشت. همانطور که از نام آن پیداست ، این بدان معناست که شما سرور را با بسیاری از سایت های دیگر به اشتراک خواهید گذاشت. همچنین می توانید گواهی را به یک وب سایت نسبت دهید. مقیاسپذیری بسیار خوب کلاد سرورها، با ارتقای فضای ذخیرهسازی (Disk Space) و حافظه (Memory)، با صرف هزینه کم میتوانید کسبوکار خود را توسعه دهید. ● پشتیبانی فنی غیر از نحوه تنظیم کلیدهای SSH کم است.

این سرور ها به صورت شبانه روزی فعال می باشند و شما می توانید هرگونه نرم افزاری را روی این VPS های تریدینگ نصب و استفاده نمایید ، نحوه دسترسی به این سرور ها هم از طریق ویندوز و هم از طریق موبایل برای شما وجود داره و اموزش ها رو توی پستای بعدی میزارم. همان طور که میدانید اکثر صرافی های ارز دجیتال خارجی از جمله بایننس به علت وجود تحریمها علیه ایرانیان، خدمات خود را به طور مستقیم به کاربران ایرانی ارائه نمیکنند، با این حال کاربران ایرانی با استفاده از راههایی از جمله استفاده از آیپی ثابت و VPS میتوانستند از آن دسته از ویژگی های که نیاز به احراز هویت نداشت به راحتی استفاده کنند؛ اما قوانین این مجموعه به تازگی تغییر یافته و حساب خیلی از افراد بدون هیچ اعلام قبلی مسدود و بلاک میشود و کاربران قادر به برداشت سرمایه دیجتال خود از بایننس نیستند؛ از این رو و در این بخش قصد داریم تا درباره نحوه احراز هویت برای جلوگیری از بلاک شدن حساب بایننس صحبت کنیم. به عبارتی وقتی توانستید به هر روشی مثل استفاده از پاسپورت یک فرد معتمد خارج از کشور در بایننس احراز هویت کنید، روش زیر برای جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری بایننس کاربرد خواهد داشت. A2 Hosting در صورت حمله به هر یک از ترتیبات ما ، کمک اضطراری را ارائه می دهد. این نسخه جدیدی طوری است که به نظر می رسد مایکروسافت توانسته در رقابت با Apache که یک وب سرور قدرتمند لینوکسی است گوی رقابت را بدست بگیرد و از نظر سرعت و کارایی از آن جلو بیافتد. اینجاست که کارایی محاسباتی بالای سرورهای ابری وارد عمل میشوند.

هر کدام مزایا و کارایی خود را دارند. کدام سرور مناسبترین گزینه است؟ در میزبانی ابری از آن جا که همواره شما چندین سرور را در قیاس با یک سرور اختصاصی در اختیار دارید، در نتیجه پایداری و سطح اطمینان وب سایت شما به مراتب بالاتر خواهد بود. در حالت VPS نیز، همانطور که می دانید یک سرور به چندین ماشین مجازی دیگر تقسیم می شود که مدیریت هر یک از ماشین ها به عهده کاربر خاصی است، بنابراین در صورت بروز مشکل در سرور مرکزی تمامی وب سایت هایی که بروی VPS های مذکور قرار دارند قادر به ارائه خدمات به کاربر نخواهند بود. از دیگر ویژگیهای یک سرور مجازی خوب میتوان به مقیاس پذیری آن اشاره نمود، همچنین خوب است که سرور مجازیای که خریدرای میکنید قابلیت حفاظت از دادههای شما را داشته باشد. قابلیت انعطافپذیری و مقیاسپذیری بسیار زیاد دارد. ولی میزان زیاد هزینه ها برای صاحبان تجارت های کوچکتر هنوز هم به عنوان یک بازدارنده محسوب می شود تا نتوانند از این تکنولوژی بهره ببرند.گرچه در طی ۵ سال اخیر این هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش یافته است و این امر باعث شده تا حتی شرکت هایی با ابعاد متوسط نیز به انتقال وب سایت خود به میزبانی های ابری بپردازند. اهمیت داشتن هاست و سرور با کیفیت و پشتیبانی عالی آنقدر در زمینهی کسب و کار اینترنتی زیاد شده، که حتی میتواند باعث موفقیت وبسایت شما نیز شود. از آنجا که ذخیره اطلاعات شما در میزبانی های ابری به صورت متمرکز نبوده و در سطح چندین سرور پراکنده است، بنابراین مدیریت و تامین امنیت آن ها برای مقابله با هکر های نیز کار سخت تری خواهد بود. نتایج و استراتژی هایی که این سیستم از خود نشان می دهد، بر اساس نوع بازار متفاوت خواهد بود.

بزرگترین عوامل تعیین کننده این است که آیا شما مهارت فنی و زمان لازم برای ساختن پلن مورد نظر خود را دارید یا خیر. البته ممکن است که فقط لازم باشد که در کشور خاصی قرار داشته باشد. محلی برای پشتیبانی از برنامهها و سیستم عاملها لازم است، تا با سرعت و ظرفیت ذخیرهسازی بالا و هزینهی پایین نیاز کاربران را رفع کند. آیا تا به حال به این فکر کردهاید که برنامهها و سختافزارهایی که استفاده میکنیم روی چه سرور و با چه امکاناتی اجرا میشوند؟ تازه امکانات سرورهای رایگان بسیار محدود است و نمیتوانید روی آنها هر نرمافزار یا سایتی را نصب کنید. دیتا سنتر پر از سرورها را تجسم کنید که در آن هر سرور چندین VM را اجرا می کند. خیلی از دوستان درگیر احراز هویت در بایننس هستند که به اصطلاح میگویند پر کردن فرم KYC بایننس. گزینه دوم برای خرید ، خرید آی پی ثابت برای بایننس به صورت ماهانه و تمدید ماه به ماه آن است. متاسفانه در حال حاضر مدتی است که برای کاربران ایرانی براساس قوانین سخت گیرانه بایننس محدودیتهایی ایجاد شده است. میزبانی ابری یا Cloud Hosting یکی از آخرین فناوری های ارائه شده در زمینه وب هاستینگ و میزبانی وب است که در سال های اخیر محبوبیت فراوانی را بین کاربران به دست آورده است. فناوری میزبانی ابری راه طولانی را تا به حال طی کرده است و هم اکنون بسیاری از صاحبان تجارت های بزرگ در حال استفاده از آن هستند. میزبانی ابری نیز مانند هر فناوری دیگر با تمام مزایا و امکانات دارای معایبی است که در ادامه به برخی از مهمترین آن ها اشاره می کنیم.