• خانه
  • وبلاگ
  • انواع مجازی سازی در بلوسرور برای خرید VPS

انواع مجازی سازی در بلوسرور برای خرید VPS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با توجه به محاسبة میزان دقت روش پیشنهادی با استفاده از ابزار رپیدماینر، در بدترین حالت الگوی پیشنهادی دارای دقت 99.24 درصد بوده و در بهترین حالت نیز روش پیشنهادی دارای دقت 99.35 درصد هست؛ بنابراین، با در نظر داشتن روش پیشنهادی NN-SVM در معماری ارائهشده در این پژوهش با دقت قابل قبولی میتوان امنیت دادهها را حفظ نموده و در صورت مشاهده هرگونه حملهای به چارچوب مطرحشده، حملة موردنظر را خنثی نمود. زاگریو برای جلوگیری از مشکلاتی احتمالی، سرور را بلافاصله پس از نصب و پیکربندی امنیتی در اختیار شما قرار نمیدهد؛ بلکه ابتدا تمامی قابلیتها و ویژگیها را بررسی کرده و در صورتی که نقصی مشاهده نشد، سرور را به شما تحویل میدهد. برای نصب ngrok از طریق سرور لینوکس خود به آدرس آن رفته و از منوی download روش نصب آن روی سرور را بخوانید و عمل کنید. از فاکتورهای دیگه خرید سرورمجازی سرعت است که یک فاکتور مهم در رتبه بندی موتورهای جستجو است و هرچقدر تنظیمات انجام شده در سرور مجازی بهینه تر باشد، باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت میشود. در اینجا می خواهیم به شما نکات مهمی را در انتخاب سرور و راهکار هایی برای جلوگیری از بلاک شدن در بایننس را بیاموزیم و شرکتی معتبر را برای خرید سرور مجازی ترید خوب و مطمئن معرفی کنیم. ولیکن پارسیان میزبان برای کاهش هزینه ها اقدام به ارائه هاست سرورهای اختصاصی ارزان قیمت نموده است. در صورتی که تمایل ندارید وب سایت خود را بر روی هاست اشتراکی راه اندازی کنید و ترجیح می دهید که وب سایت شما بر روی سروری با منابع (Ram,CPU) بیشتر و اختصاصی باشد و یا قصد ارائه سرویس میزبانی وب (هاستینگ) را دارید ما به شما سرور مجازی لینوکس را پیشنهاد می کنیم سرویس “سرور مجازی لینوکس ایران” میهن میزبان به دلیل قرار داشتن بر روی دیتاسنتر های داخلی و پایین بودن پینگ از سرعت دسترسی بالایی برخوردار می باشد.

هر خرجی می کنید حتما مبلغی را برای تبلیغات کنار بگذارید .این تنها راه موفقیت میباشد .اگر هزینه ای برای تبلیغات ندارید شروع نکنید . برای راه اندازی یک شرکت هاستینگ سعی کنید تا وقتی که توانایی مالی کافی ندارید به این کار اقدام نکنید چون در اوایل کار که در حال جذب مشتری هستید در صورت عدم توانایی مالی به مشکل بر خواهید خورد و یا از کارتان سرد خواهید شد و کار را ادامه نخواهید. راه اندازی وب سرور خانگی یا اصطلاحا Home Server در کشور هایی که مردمش مثل مردم ما در دسترسی به اینترنت با هزار و یک مشکل مواجه نیستند و برای خریداری سرویسهای اینترنتی نه چندان مطلوب نبایستی قیمت های عجیب و غریبی پرداخت کنند بسیار امر ساده و متداولی است، و حتی خاطرم هست در جایی خواندم اولین سرور میزبان گوگل در اتاق خواب یکی از دو موسس آن یعنی لری پیج و سرگی برین بوده است. OVH یکی از بزرگترین شرکتهای میزبانی وب در اروپاست. این یک راه حل امن تر و پایدارتر از میزبانی مشترک است که در آن فضای سرور اختصاصی دریافت نمی کنید. آنلاین وی پی اس منابع را به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می دهد. معمولا این آی پی روی سیستم های خانگی به شکل داینامیک است. کافیست در سیستم ویندوزی خودتان آدرس آی پی سرور لینوکس را در مرورگر بنویسید. اما در ادامه 10 شرکت برتر هاستینگ ایرانی را معرفی می کنم تا خودتان بهترین گزینه را با توجه به نوع کسب و کارتان انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است: پیاده سازی یک سرور خانگی کار ساده ای نیست و خطرات خاص خودش را داراست و لازم است برای امنیت خودتان و فایلهایتان حتما کامپیوتری را که می خواهید تبدیل به سرور کنید را با آخرین پیکیج ها و وصله های امنیتی به روز رسانی نمائید، و از آن مهم تر اینکه قبل از هر چیزی اطمینان حاصل کنید تا سیستم تان آلوده به ویروس یا هر نوع فایل مخرب دیگری نیست.

برای دیگر سایتهایی که ایران را تحریم کردند هم همین طور است. روال بدین صورت بود که 1000 فروشگاه داریم که 990 تاشون از روی هم و محصولات همدیگر کپی می کنند. سرور مجازی بورس یکی از محصولاتی است که به تمامی کسانی که در بورس فعالیت دارند کمک خواهد کرد که در سریعترین زمان ممکن و خیلی جلوتر از سایرین یک معامله را انجام داده و یا یک درخواست را ثبت کنند. ایمیل : Mail Server، یکی دیگر از انواع سرور است، که معمولا برای ارسال ایمیل استفاده می شود و روی وب ایمیل قرار دارد. یعنی کد خاصی را روی سرور قرار میدهیم که با شنیدن درخواست خاص، عملیاتی را انجام دهد و خروجی مورد نظر را برای کاربر ارسال کند. شما می توانید حتی با نت گوشی ، نت adsl و اینترنت سایر ارائه دهنده ها با حداقل ۳۰۰ کیلو بایت بر ثانیه به سرور مجازی ترید و بایننس متصل شوید. طبق اطلاعیه صرافی بایننس در جمعه ۲۹ مرداد ماه 1400، جهت انطباق با استانداردهای جهانی، همه کاربران صرافی بایننس باید احراز هویت مرحله دو Intermediate بایننس را انجام دهند. یعنی تا الان بادمجون واکس میزدیم و بایننس متوجه ایرانی بودن مان میشود. تا اینجا، کمر کار با ترمینال لینوکس را شکستید (مخصوصا با انجام عملیات نصب Tor). احساسی عمل نکنید و خود را در موقعیت “عمل انجام شده” قرار ندهید. البته فراموش نکنید که سرعت یک سرور، ربطی به موقعیت جغرافیایی آن ندارد و این تجهیزات سختافزاری آن است که نقشی تعیینکننده در این زمینه دارد. میدانند و البته اگر قصد عملی کردنش را دارند بایستی این امکان را داشته باشند تا پورت ۸۰ را بر روی کامپیوترشان به منظور سرویس دهی به سایر کامپیوترهای موجود بر روی شبکه باز بگذارند.

البته رشتهای که دانشگاه خوندم هیچ ربطی به کار الانم نداشت، ولی خب چند وقت پیش با شدت تولید محتوا رو شروع کردم و به تیم گنجه هاست پیوستم. این سرور وب در یک گروه و به صورت کد باز (open source) گسترش یافت و از سال ۱۹۹۶ به عنوان محبوبترین سرور وب برای HTTP در وب جهانی شناخته شده بود ولی در سال ۲۰۰۵ میدان مبارزه را به IIS مایکروسافت باخت و در حال حاضر نزدیک به ۴۹٪ بازار سرورهای وب جهان را به خود اختصاص دادهاست همچنین MAC OS آن را به عنوان سرور وب اصلی در پشتیبانی از WEB OBJECT خود برگزیدهاست. اگر مکانیزمی وجود داشت که این آدرس داینامیک را به یک domain مپ میکرد (مثل dns server) ولی حواسش به تغییر ip هم بود و هر بار ip عوض میشد ، ip جدید را به همان دامین مپ میکرد عالی بود. دستورالعمل گفته شده در این مقاله، صرف نظر از جنبه آموزشی و شاخ و برگهای گاها عمدی، قابل استفاده برای دیوایس raspberry هم هست. مسیر دلخواهی برای وب سایت انتخاب میکنیم که حاوی html خودمان باشد. مهم ترین نکته جهت خرید و انتخاب سرور مجازی که باید آن را مد نظر قرار داد نوع مجازی ساز می باشد . بهترین راهکاری که میتوان برای در اختیار داشتن یک آیپی ثابت خارجی، جهت انجام معاملات و در اصطلاح ترید کردن پیشرو گرفت؛ استفاده از سرور مجازی یا همان VPS است. برای این کار Command Prompt رو در حالت Elevated Privilege اجرا کنید (همون حالتی که با استفاده از کلیک راست و run as administrator بوجود میاد). شما همواره می تونید نسخه های جدید این ویندوز رو از مخزن ما برای ویندوز 10 دریافت کنید.

برای شروع نباید به این دل ببندین که از اول درآمد دارد. پشتیبانی عالی داشته باشید که مشتری پس از خریداری سرویس ، بعد از 1-2 ماه پشیمون نشه و بره سمت شرکت دیگه ای . متخصصان زاگریو پس از راهاندازی سرور، بهینهسازیهای امنیتی را روی سرور شما انجام میدهد. پس از گذراندن موفقیت آمیز تستها، سرورها آماده بهرهبرداری میشوند. با نوشتن این دستور در ترمینال پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن بایندینگ نمایش داده میشود و یک آدرس رندم هم برای سایت شما تولید میشود که همان آدرسی است که قرار است به دوستتان بدهید! بود که فکر کنم فعلا آخرین نسخه برای نصب روی ویندوز است. اولین بار در سال 2006 توسعه یافت و از سال 2007 بخشی از هسته لینوکس بود. گواهی نامه SSL اولین قدم برای اطمینان از امنیت اطلاعات مبادله شده بین سرور و کاربران است. اولین بار در سال 2008 منتشر شد و از آن زمان به بعد بخشی از هر نسخه ویندوز سرور بوده است . اگر تصمیمتان برای ورود به بازار میزبانی وب حتمی شد ، پیشنهاد میکنم ابتدا با همکاری در فروش شروع کنید تا کم کم از لحاظ فنی ، اقتصادی و سایر مواردی که بهشون اشاره کردم، کاردان بشید. میزبانی ابری بسیار توسعه پذیر، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است و محدودیتهای یک سرور تنها را ندارد. به نظر الان باید با بوت کردن یک فلش، نصب اوبونتو، کار با دستورات ترمینال لینوکس، ارتباط با putty، نصب tor، نصب محیط دسکتاپ، نصب وب سرور و همچنین کار با ngrok آشنا شده باشید. وب سرور ما راه افتاد و یک دامین اختصاصی از ngrok هم دارد!