• خانه
  • وبلاگ
  • با بوت کمپ های دیجیتال، نیروی کار آماده آینده ایجاد کنید

با بوت کمپ های دیجیتال، نیروی کار آماده آینده ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


با توجه به پیشرفت شتابان در زمینه فناوری دیجیتال، تقاضا برای استعدادهای فنی و متخصصان بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان افزایش یافته است. کالج ها و دانشگاه ها قادر به تولید تعداد لازم فارغ التحصیل برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به کارگران ماهر نیستند، حتی اگر این تقاضا به طور تصاعدی در حال افزایش باشد. به همین دلیل است که با وجود هزاران موقعیت باز در زمینه برنامه نویسی، توسعه، طراحی UI/UX و زمینه های داده محور، کمبود استعداد شدیدی در صنعت فناوری اطلاعات وجود دارد. به لطف توسعه یک مدل آموزشی جایگزین به نام کمپ راه‌اندازی فناوری آنلاین، کسب‌وکارها اکنون می‌توانند کمبود استعداد را برطرف کنند.

بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ، چیست؟

بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ شبیه به یک کلاس درس کوچک است که در آن می توانید در مورد این رشته اطلاعات کسب کنید. به دانش‌آموزان مجموعه‌ای از درس‌ها داده می‌شود که در یک دوره کوتاه از اطلاعات در یک دوره زمانی کوتاه از پیش تعیین‌شده، معمولاً چند هفته یا چند روز، فشرده می‌شوند. در بوت کمپ های دیجیتال مارکتینگ می توان به صورت آنلاین یا حضوری در یک مکان فیزیکی شرکت کرد.

سازمان‌ها در هر نوع و اندازه‌ای، از جمله شرکت‌های اینترنتی، مؤسسات مالی، و زنجیره‌های خرده‌فروشی، هنگام استخدام کارمندان جدید، به کمپ‌های بوت آنلاین نسبت به مدارک سنتی کالج یا دانشگاه اهمیت می‌دهند. Bootcamp به کسب و کارها بستری برای ارتقای مهارت کارکنان و کشف توسعه دهندگان جدید و بسیار ماهر ارائه می دهد. آنها کاندیداهای واجد شرایط سطح ورودی تولید می کنند، چیزی که موسسات در ده سال گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده اند. بوت کمپ ها را به منبعی جامع برای حرفه ای ها و تازه واردان تبدیل کرده است تا مهارت های بازار محور را به دست آورند. در بازار عرضه جهانی، هند همچنان پیشرو است. بر اساس گزارش NASSCOM، هند سومین مرکز بزرگ استارت آپی در جهان است که دارای یک بازار غول پیکر فناوری داخلی به ارزش 50 میلیارد دلار است.

چرا یک بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ را میزبانی کنیم؟

ممکن است به دلایل و مزایای مختلفی تصمیم بگیرید که در یک کمپ بوت بازاریابی دیجیتال ثبت نام کنید:

  • برخی از افراد این کار را برای پیشرفت شغلی خود یا برای درخواست موقعیت دیجیتالی تر در موقعیت های فعلی خود انجام می دهند. به همین دلیل، بسیاری از بوت کمپ ها فرصت های تامین مالی را تبلیغ می کنند که در آن کارفرما هزینه دوره را پوشش می دهد.
  • سایر شرکت کنندگان در بوت کمپ ممکن است به دنبال ایجاد یک تغییر کامل شغلی و استفاده از بوت کمپ برای راه اندازی حرفه بازاریابی دیجیتال خود باشند. برای کسانی که به دنبال تغییر شغل هستند، بوت کمپ های بازاریابی دیجیتال مختلفی در دسترس است. این برنامه ها برای مبتدیان باز است و مهارت های عملی مورد نیاز برای یافتن کار موثر در صنعت را به شما می دهد.
  • علاوه بر کسب تجربه عملی و فرصت‌های یادگیری انعطاف‌پذیر، شرکت در یک بوت کمپ به شما این فرصت را می‌دهد که نمونه کارهای خود را توسعه دهید، به یک مربی دسترسی داشته باشید و با سایرینی که علاقه و تخصص شما را در بازاریابی دیجیتال به اشتراک می‌گذارند ارتباط برقرار کنید.
  • منتورینگ یکی دیگر از مزایای بزرگ است. برخی از بوت کمپ‌ها ممکن است به شما یک مربی شخصی بدهند که می‌تواند در حرفه‌تان به شما کمک کند، درباره کارتان بازخورد بدهد و شاید شما را با فرصت‌های موجود در صنعت مرتبط کند.
  • در مقایسه با مدارک دانشگاهی استاندارد، بوت کمپ ها معمولاً انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند و به تعهد فشرده کمتری نیاز دارند. برخلاف هزینه مدرک دانشگاهی، آنها این فرصت را برای شما فراهم می کنند تا مهارت های بازاریابی دیجیتال را بدون نیاز به ترک شغل فعلی خود یا تعهد مالی قابل توجهی توسعه دهید.
  • توانایی فراتر رفتن از تئوری و اعمال اطلاعات در موقعیت های دنیای واقعی یکی دیگر از مزایای استفاده از بوت کمپ برای ایجاد تیم های آینده است. کارمندان باید از الزامات انطباق و سیاست های شرکت آگاه باشند، اما این نیز مهم است که بدانند این قوانین در شرایط واقعی چگونه کار می کنند. آنها همچنین باید بتوانند در فعالیت های یادگیری عملی بیشتری شرکت کنند تا بتوانند نتایج انتخاب های خود را مشاهده کنند.

تنها راه برای توسعه نیروی کار آماده برای آینده، ارتقای مهارت استخدام‌های جدید و بازآموزی استعدادهای موجود است. بهترین بوت کمپ دیجیتال برای کارمندان ارتقاء مهارت در دسترس است. برای مثال، زمانی که فناوری جدیدی مانند محاسبات ابری یا یادگیری ماشینی معرفی می‌شود، می‌توانید برنامه‌های آموزش الکترونیکی خود را مجدداً تنظیم کنید.

بوت کمپ های دیجیتال نیز برای بازآموزی عالی هستند. به عنوان مثال، کارمندانی که قبلاً با تجزیه و تحلیل داده های بزرگ یا واقعیت افزوده آشنا هستند، می توانند دانش و مهارت های خود را با دریافت موارد مرتبط توسعه دهند. آموزش شرکتی که آنها را در جریان پیشرفت های تکنولوژیکی نگه می دارد. جوانان امروزی باید در واکنش‌های خود به تغییرات سازگار باشند، بتوانند خلاقانه فکر کنند، از مناطق آسایش خود خارج شوند و فراتر از انتظارات مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی خود را برآورده کنند. ضروری است که فرد استانداردهای اخلاقی خود را حفظ کند، هوش تجاری و تمایل به تغییر دیجیتال را نشان دهد، برجسته باشد و رهبری را بر عهده بگیرد، بتواند به خوبی در یک تیم کار کند، همکاری کند و مهمتر از همه در تلاش ها پایدار باشد.