• خانه
  • وبلاگ
  • بهترین شیوه ها برای جذب کارکنان از راه دور

بهترین شیوه ها برای جذب کارکنان از راه دور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


دفتر، و نه تنها دفتر، در نیروی کار مدرن به امری نادر تبدیل شده است. روزهایی که کارمندان به سر کار می‌رفتند و سر ناهار با همکاران خود می‌رسیدند، گذشته است. در چشم انداز دیجیتال امروزی، کارمندان می توانند از هر جایی کار کنند. همانطور که عشایر و کارآفرینان دیجیتال از خانه کار می کنند، این پیشنهاد هیجان انگیز به طور فزاینده ای در بین شرکت ها محبوب می شود. در زمان و جزر و مد امروزی، کارمندان پشت میز خود منتظر نمی مانند تا یک سرپرست بیاید. اکنون که کارمندان از راه دور عادی هستند، اغلب دشوار است که بدانید چگونه با افراد خارج از مکان فیزیکی خود ارتباط برقرار کنید. با توجه به گزارش وضعیت محیط کار دیجیتال 2019 Igloo، 70٪ از کارگران از راه دور احساس می کنند که از محل کار کنار گذاشته شده اند.. این مقاله بهترین روش‌ها را برای جذب کارکنان از راه دور و ارتباط ماندن بدون صرف کل روز در Slac بررسی می‌کند.ک.

پارادوکس کارگر از راه دور

“پارادوکس کارگران از راه دور” چالش مدیریت و ایجاد انگیزه در کارکنانی است که از راه دور کار می کنند. در حالی که داشتن نیروی کار از راه دور مزایای زیادی دارد، چالش های منحصر به فردی نیز دارد. در اینجا برخی از بهترین روش‌ها برای جذب کارکنان از راه دور آورده شده است:

-ارتباط کلیدی است

خطهای ارتباط را باز نگه دار. اطمینان حاصل کنید که به طور منظم با کارمندان از راه دور خود ارتباط برقرار می کنید، چه از طریق تماس های ویدیویی، تماس های تلفنی یا حتی ایمیل. این به شما کمک می کند تا با پیشرفت آنها همراه باشید و اطمینان حاصل کنید که آنها در برقراری ارتباط با شما در مورد هر مسئله یا نگرانی احساس راحتی می کنند. موفق ترین مدیران شنوندگان خوبی هستند، با اعتماد و احترام ارتباط برقرار می کنند و بدون مدیریت خرد در مورد حجم کار و پیشرفت تحقیق می کنند.

– تشویق به همکاری

هنگامی که کارمندان از راه دور کار می کنند، می توان به راحتی احساس انزوا کرد. آنها را تشویق کنید تا با یکدیگر همکاری کنند، چه از طریق اتاق های گفتگوی آنلاین و چه از طریق تماس های کنفرانس معمولی. فقط به این دلیل که کارمندان شما از راه دور کار می کنند به این معنی نیست که نمی توانند با یکدیگر همکاری کنند. ابزارها و فن آوری های زیادی وجود دارند که می توانند همکاری از راه دور را تسهیل کنند (مثلاً نرم افزار مدیریت پروژه و پلت فرم های چت آنلاین). تشویق و تسهیل همکاری بین کارمندان از راه دور به آنها کمک می کند تا احساس ارتباط بیشتری با یکدیگر و سازمان داشته باشند.

– از تکنولوژی استفاده کنید

ابزارهای بسیار خوبی وجود دارد که می تواند به شما در مدیریت و ایجاد انگیزه در نیروی کار از راه دور کمک کند. از نرم افزار مدیریت پروژه، برنامه های ردیابی زمان و پلتفرم های ارتباطی استفاده کنید تا با تیم خود در ارتباط باشید.

– فراهم کردن فرصت برای پیشرفت حرفه ای

فقط به این دلیل که کارمندان شما از راه دور هستند به این معنی نیست که آنها به آموزش و توسعه نیاز ندارند. اطمینان حاصل کنید که با ارائه آموزش های شرکتی به آنها فرصت هایی برای یادگیری و رشد در نقش های خود فراهم می کنید. آموزش شرکتی اطلاعات و توانایی هایی را که برای انجام وظایف خود به میزان بالایی نیاز دارند در اختیار یادگیرندگان قرار می دهد.

– آنها را در جریان اخبار و تحولات شرکت قرار دهید

بگذارید بدانند که با بهترین ها در ارتباط هستند. آنها را در مورد تمام دستاوردها و تمام اهداف شرکت مطلع کنید. زمانی که از همه اتفاقات آگاه باشند احساس می کنند بخشی از آن هستند.

-مطمئن شوید که آنها احساس می کنند عضوی از تیم هستند

روابط را اولویت بندی کنید تیم سازی و رفاقت برای هر تیمی مهم است، اما مدیران خوب برای ایجاد ارتباطات شخصی با کارمندان از راه دور تلاش می کنند. آنها از زمان ورود به خانه برای پرسیدن در مورد زندگی شخصی، خانواده و سرگرمی های خود استفاده می کنند. آنها زمانی را برای ملاقات تیم برای گفتگوهای “کولر آبی” برنامه ریزی می کنند تا کل تیم بتوانند ارتباطات شخصی برقرار کنند و روابط را تقویت کنند..

– از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

رسانه های اجتماعی می توانند راهی عالی برای ارتباط با کارمندان از راه دور و درگیر نگه داشتن آنها با سازمان شما باشند. این مکالمات ناهار، زمانی که به صورت فیزیکی انجام شود، هرگز تنها به مکالمات حرفه ای محدود نمی شود. این بیشتر در مورد ارتباط و به اشتراک گذاشتن فضای اجتماعی یکسان و شناختن یکدیگر در خارج از دفتر است. رسانه های اجتماعی باید بستری برای شناخت یکدیگر باشند.

– شفاف سازی انتظارات

وقتی صحبت از مدیریت تیم های راه دور می شود، شفافیت در مورد انتظارات ضروری است. مدیرانی که با انتظارات خود از کارمندان از راه دور و در محل مستقیم هستند، تیم های شادتری دارند که می توانند این انتظارات را برآورده کنند. مردم هرگز در مورد پروژه ها، نقش ها یا ضرب الاجل ها در تاریکی رها نمی شوند.

برای درگیر کردن کارمندان از راه دور خود، باید در رویکرد خود هدفمند و متفکر باشید. صرفاً رفتار با آنها مانند هر کارمند دیگری کافی نخواهد بود – باید چالش های منحصر به فردی را که با مدیریت یک تیم راه دور پیش می آید در نظر بگیرید. با پیروی از بهترین شیوه های ذکر شده در این مقاله، می توانید پایه ای قوی برای تعامل با کارمندان از راه دور خود بسازید و محیط کاری را ایجاد کنید که همه بتوانند در آن پیشرفت کنند. به آنها بفهمانید که “دور از دید، دور از ذهن نیست”.