بهترین کشور برای بایننس و خرید وی پی اس Vps – چشم بورس

خرید سرور مجازی برای وب سایت هایی توصیه می شود که دارای سطح متوسطی از ترافیک هستند و بنابراین باید از هاست اختصاصی استفاده کنند ، اما هنوز به منابع یک سرور اختصاصی نیاز ندارند. وبسایتهای برنامه نویسی شده با زبان PHP، به هاست لینوکس نیاز دارند و سایتهای برنامه نویسی شده با زبان دات نت، به هاست ویندوز نیاز دارند. به عبارتی، استفاده از تکنولوژی Application Isolation Mode، هم باعث پایداری و هم باعث افزایش امنیت سایتهای اشتراکی شده است. معمولآ سرویس های هاست دارای تنوع بسیار زیادی هستند که سرویس هاست اشتراکی رایج ترین و پرطرفدار ترین نوع سرویس هاست در سرتاسر دنیاست؛ در هاست اشتراکی منابع سرور در میان تمام کاربران هاستی که بر روی یک سرور قرار دارند، به صورت اشتراکی تقسیم شده و هر از گاهی استفاده زیاد یک هاست از منابع، باعث تاثیر بر روی عملکرد سایر هاست های آن سرور و همچنین از دسترس خارج شدن آن ها می شود. اگر شما یک سرور مجازی ترید با امنیت بالا و آی پی ثابت و با تمام شرایط خوب امنیتی داشته باشید اما سیستم عامل خودتان که قرار است به سرور متصل شود، آلوده باشد، بهسادگی سرور را نیز آلوده خواهد کرد. سرور برنامه یک محصول مبتنی بر جزء است که همچنین به عنوان middleware (میان افزار) شناخته می شود، خدمات میان افزار را برای امنیت و نگهداری وضعیت ، همراه با دسترسی به داده ها و پایداری فراهم می کند. با این مثال ساده قضیه هاست و سرور در ذهن تان حک می شود؛ شما یک آپارتمان را تصور کنید که این آپارتمان 40 واحد دارد و هر واحد به شخصی اجاره داده شده است. یکی از معایب سرور گفتیم نیاز به دانش فنی برای مدیریت سرور هست؛ اگر شما با نرم افزارهای راه اندازی سرور آشنا نباشید، این کار میتواند برایتان پیچیده باشد و اصلاح اشکالات و خرابیهای احتمالی سرورتان وقت و انرژی زیادی ازتون می گیرد.

در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که برای ایجاد یک سرور مجازی، به یک نرم افزار مجازی ساز نیاز است. در ساده ترین تعریف آن ، با تقسیم نرم افزار سرور رخ می دهد که وارد فرآیند تقسیم می شود. وقتی سایت شما منابع سرور را با دیگر سایتها بصورت مشترک استفاده میکند، بدین معنی است که اگر سایتی، بر روی سرور مشکلی ایجاد کند، این مسئله میتواند بر سایت شما نیز تاثیر بگذارد. همچنین تمامی ماژول ها برای شما فعال خواهد بود و با این مورد که به دلیل بسته بودن ماژول هایی که میتوانند مشکلات امنیتی برای هاست ایجاد کنند، سایت شما دچار خللی شود و نتواند درست کار کند، در اینجا بی معنی خواهد بود. شبیهسازهای رایانش ابری مزایای قابل توجهی را برای پژوهشگران فراهم میآورد زیرا اولاً آنها میتوانند سرویسهایشان را در محیطی کنترل شده و تکرارپذیر تست کنند، دوم اینکه تنگناهای سیستم را پیش از استقرار در ابر واقعی مشخص کنند، سوم آنکه آزمایش را با بارکاری و سناریوهای مختلف برای تست و توسعه، سبک و سنگین نمایند. VPS یا سرور اختصاصی مجازی که گاهی از آن به عنوان VDS یا Virtual Dedicated Server نیز نام می برند، به طور ساده به سرویس های میزبانی گفته می شود که همانند یک سرور اختصاصی مستقل با دسترسی سطح بالا به سرور عمل مینمایند لذا بصورت چندگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی قرار می گیرند. VDS های مجازی از این طریق به سرورهای کوچکی تبدیل می شوند که کاملاً مستقل از یکدیگر هستند. تفاوت سرور اختصاصی با سرور مجازی هرکدام می توانند سیستم عامل متفاوتی داشته باشند ، تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی میزان استفاده از منابع هرکدام کاملاً مستقل از یکدیگر است.

برخلاف سرورهای مشترک که صدها کاربر به طور همزمان از یک سرور استفاده میکنند، این سرور به شما اطمینان میدهد که نسبت به دیگر کاربران مستقل باشید. بهرهگیری از سرورهای اختصاصی داخل ایران باعث میشود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور افزایش پیدا کند. این ویژگی میزبانی اشتراکی باعث میشود بهترین انتخاب برای سایتهای جدید با بودجه محدود باشد. این امر موجب میشود که فشار کمتری روی CPU و Ram سرور شما باشد. به همین منظور ، اگر با محلی که بسته میزبانی را خریداری کرده اید تماس بگیرید ، تفاوت سرور اختصاصی با سرور مجازی پیشنهاد می کند سایت خود را به بسته های VPS / VDS منتقل کنید. از آنجا که کلیه اشتراک پردازنده و رام به صورت نرم افزاری در این سیستم مجازی سازی انجام می شود ، در صورت بروز مشکلی در تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی (مانند استفاده بیش از حد پردازنده یا قوچ یا حمله) ، تمام VPS های موجود در سرور از این مشکل متاثر می شوند. در این نرم افزار از تکنولوژی Bare Metal استفاده شده است. اگر شما با یک آی پی ثابت، برای استفاده از چند حساب کاربری بایننس استفاده کنید این احتمال وجود دارد که حسابهای با آی پی مشترک مانیتور شده و مسدود شوند.

البتّه شیوة مذکور در صورتی مقبول و پسندیده است که معادلی برای تعبیر کنایی وجود نداشته باشد. اما با توجه به منابع بیشتری که در اختیار شما قرار میگیرد و ویژگیهایی که سرور مجازی دارد، قیمت آن کاملا منطقی است. در سرورهاي مجازي به تعداد سرویس ها و کاربران سيستم عامل بر روي سرور قرار دارد. در سرویس های اشتراکی، منابع سرور در اختیار کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شود. یکی از دلایلی که اکثر کاربران تمایل به استفاده از سرور مجازی VPS دارند، محدودیتهای هاست اشتراکی است. هاستینگ (میزبانی وب) VPS یکی از رایج ترین و معروف ترین حوزه های خدماتی میزبانی وب می باشد که می توانید برای سایت خود انتخاب کنید. در اصل وقتی شما هاست میخرید، صاحب فضای کوچکی از این سرور میشوید. شما می توانید با بررسی این مقاله و در نظر گرفتن مزیت ها و معایبی که برای آن گفته شد، به شرکت خدماتی هاست سرورکلیک مراجعه کنید و سرور ابری ارزان مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. حتی گاهی این تفاوت برای کاربری که منابع کمتری نیاز داشته باشد به یک پنجم یا یک دهم هزینهی یک سرور اختصاصی با منابع کامل و بیش از حد نیاز، نیز کاهش مییابد. البته تفاوت هاست و سرور مجازی شامل موارد دیگری هم میشود.

تفاوت سرور اختصاصی با سرور مجازی مقدار قوچ اختصاص داده شده به VPS ها در بین VPS ها قابل تقسیم است و قوچ كه از آن استفاده نمی كند می تواند به دیگری اختصاص یابد. تجربه نشان داده است که بیشتر این افراد، کارشان را با هاست اشتراکی آغاز میکنند که معمولا ساده و ارزان هستند. مقدار قوچ اختصاص داده شده توسط سرور اصلی به VPS با توجه به کاربرد ،تفاوت سرور اختصاصی با سرور مجازی می تواند بین سایر VPS ها تقسیم شود. فضای میزبانی قلب هر وبسایت اینترنتی است؛ برای انتخاب هاست مناسب با توجه به نیازی که دارید هاست بخرید. عدم انتخاب سرور مناسب برای سایت، میتواند منجر به کندی سرعت سایت و در نهایت قطعی مکرر سایت شود. در این مقاله به تعریف هاست، سرور اختصاصی و سرور مجازی مزایا و معایب شان پرداخیتم و فهمیدیم که هاست بخشی از سرور محسوب می شود که از لحاظ عملکرد و قدرت در سطح پایین تری از سرور قرار دارد؛ کلآ سرور میتواند به چندین قسمت تقسیم شود که به هر قسمت آن، هاست می گویند. سرور اختصاصی توشن به صورت انحصاری در اختیار یک فرد یا شرکت قرار می گیرد و تمامی منابع سخت افزاری این سرور ها که حداقل 16 گیگابایت رم و 8 هسته CPU به همراه چندین ترابایت فضای ذخیره سازی از انواع HDD – SSD – NVME – SAS دارند در اختیار ایشان قرار می گیرد. VDS با پارتیشن بندی سخت افزار اصلی سرور حاصل می شود.