به روز رسانی بهبود محصول کاربید Q3

به روز رسانی بهبود محصول کاربید Q3


تیم کاربید سخت کار می کند تا نوآوری کند تا اهداف انطباق مشتریان خود را سریع دنبال کند و پلت فرم ما را بهبود بخشد تا به مشتریان کمک کند تا حریم خصوصی و وضعیت امنیتی خود را تقویت کنند. بهبود محصول سه ماهه ما نتیجه بازخورد مشتریان و تحقیق و توسعه گسترده است.

در به روز رسانی Q3 خواهید دید:

کنترل ها و دامنه های سازمانی کاربید

دامنه و کنترل‌های سازمانی Carbide به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شما کمک می‌کنند تا به راحتی بهترین شیوه‌های امنیت و حریم خصوصی را با استفاده از آنها در سطوح استراتژیک، عملیاتی و تاکتیکی در DNA کسب‌وکار خود سازمان‌دهی و ایجاد کنید. دامنه کاربید و کنترل‌های سازمانی از شما پشتیبانی می‌کنند تا برنامه خود را توسعه دهید و/یا به دنبال انطباق با چارچوب‌ها یا مقررات متعدد باشید.

دامنه ها و کنترل های سازمانی چیست؟

12 حوزه امنیتی و حفاظت از داده ها و 16 کنترل سازمانی مرتبط با تجزیه و تحلیل هزاران الزامات تعبیه شده در مقررات، ده ها چارچوب پیشرو در صنعت مانند NIST و ISO 27001، تعهدات قراردادی مشترک و بهترین شیوه های صنعت در حال تحول توسعه یافته اند.

یک کنترل سازمانی واحد می‌تواند چندین الزامات امنیتی و حفاظتی داده‌ها را در چارچوب‌ها و دستورات نظارتی مختلف برطرف کند. دامنه شامل چندین کنترل سازمانی مرتبط است.

آنها با هم، هزاران مورد نیاز مشتری و نظارتی را در برابر یک طرح کلی که مدیریت و استقرار را ساده می کند، ادغام می کنند، به خصوص زمانی که به دنبال انطباق با چارچوب ها یا مقررات متعدد هستید.

این مبنا درک نحوه همپوشانی کنترل‌ها در قوانین و چارچوب‌های متعدد و اعمال وظایف مربوطه را به‌طور جهانی در برابر کارهایی که شرکت شما دنبال می‌کند آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، کنترل‌های سازمانی با ارائه راهنمایی‌های خاص در مورد کنترل‌های مورد نیاز برای دستیابی به انطباق خاص، از جمله SOC 2، زبان مبهم را در مورد الزامات چارچوب روشن می‌کند.

مزایای دامنه ها و کنترل سازمانی چیست؟

ترکیب دامنه‌ها و کنترل‌های سازمانی ما، مدیریت و نگهداری برنامه‌های امنیتی و انطباق شما را با افزایش مقیاس و پیچیدگی ساده‌تر می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد:

به سرعت درک کنید که چارچوب ها / مقررات چگونه به هم متصل هستند

نگاشت ساده‌تر، دیدن کنترل‌ها و وظایف در چارچوب‌ها را آسان‌تر می‌کند و به‌طور جهانی شواهد و وظایف را اعمال می‌کند.

سازماندهی تلاش های انطباق بر اساس دامنه

شفافیت سازمانی بهبود یافته با مالکیت واضح و مشخص بر وظایف، امضای خط مشی و شواهد.

یکبار شواهد جمع آوری کنید تا نیازهای چند قاب را برآورده کنید

افزونگی کمتر در یک فرآیند چند انطباق از قبل خسته کننده

الزامات انطباق را برای چارچوب‌هایی که در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شوند برآورده کنید

مطمئن باشید که با افزایش پیچیدگی برنامه‌هایتان، در حال ایجاد یک پایه امنیتی/حریم خصوصی قوی و انعطاف‌پذیر هستید.

دسترسی سریع تر به فریم های جدید

این تغییر اساسی به تیم کاربید اجازه می دهد تا چارچوب ها و مقررات جدید را با سرعت بیشتری در پلتفرم ادغام کند.

حوزه های کاربید و کنترل سازمانی

کاربران پلتفرم کاربید توانایی مدیریت کنترل‌های سازمانی در کتابخانه کنترل‌های سازمانی و همچنین فیلتر، مرتب‌سازی و جستجو با استفاده از کنترل‌های سازمانی در مدیر شواهد، برنامه اجرا، مدیر خط‌مشی و مرکز گزارش را دارند.

می‌توانید به سرعت درک کنید که چارچوب‌ها و مقررات چگونه به هم مرتبط هستند، تلاش‌های انطباق را بر اساس دامنه سازمان‌دهی کنید، یک بار شواهد را برای رسیدگی به الزامات چارچوب‌های متعدد جمع‌آوری کنید، الزامات انطباق را برای چارچوب‌های پشتیبانی‌نشده فعلی برآورده کنید، و سریع‌تر به فریم‌های جدید دسترسی پیدا کنید.

با هم، مال ما دامنه ها و کنترل‌های سازمانی پایه‌ای امنیتی و حفاظت از داده‌ها را تشکیل می‌دهند که زیربنای پلتفرم Carbide است و اجرای و گسترش برنامه امنیت و حفاظت از داده‌ها را برای شما آسان‌تر می‌کند، در حالی که مطابق با آن‌ها باقی می‌ماند. آخرین چارچوب ها، مقررات و بهترین شیوه ها.

داشبورد مورد انتظار ما تجسم‌های پیشرفت را در دسترس شما قرار می‌دهد و بینش‌های شخصی‌تر و بهتری را درباره برنامه امنیت و حریم خصوصی شما ارائه می‌دهد.

وظایف، خط‌مشی‌ها، پروژه‌ها، آموزش‌ها و کنترل‌ها به داشبورد شما کمک می‌کنند تا دقیقاً بدانید که امروز در مسیر امنیت و حریم خصوصی خود کجا هستید.

داشبورد خود را با ویجت های Carbide سفارشی کنید – نمایشی بصری از پیشرفت و وظایف شما، که بر اساس نقش کاربری شما سفارشی شده است. آن‌ها در صورت عضویت، یک نمای کلی از وظایف و پیشرفت‌های خود را در سطح بالایی به شما ارائه می‌دهند و برای مالکان و مدیران، دیدگاه‌های بیشتری در سطح سازمان ارائه می‌دهند. ویجت‌ها را برای نمای داشبورد که برای شما بهتر کار می‌کند، مرتب کنید و پنهان کنید!

ادغام فروشنده پلت فرم کاربید

ما به افزودن ادغام های فروشنده ادامه می دهیم تا روند جمع آوری شواهد و ردیابی برنامه های امنیتی و حریم خصوصی شما را ساده کنیم. پنج فروشنده‌ای که اخیراً اضافه شده‌اند، جمع‌آوری شواهد را بیشتر خودکار می‌کنند و نحوه اجرای کنترل‌های امنیتی شما را نشان می‌دهند.

با ادغام های فروشنده ما، می توانید Carbide را مستقیماً به پلتفرم هایی که قبلاً برای خدمات ابری، مدیریت هویت منابع انسانی و رمز عبور استفاده می کنید، متصل کنید.

به طور خودکار لیست های کاربران و لیست های کنترل دسترسی، اثبات احراز هویت چند عاملی (MFA)، اسناد و مدارک کارمند و وضعیت آموزش، و موارد دیگر را با پیگیری انطباق و توسعه یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی قوی، جمع آوری، مستند و ذخیره کنید.

آیا می خواهید در مورد اینکه چگونه تیم Carbide می تواند از سفر شما به سمت رعایت امنیت و حریم خصوصی در حین ایجاد یک برنامه امنیتی قوی حمایت کند، بیشتر بدانید؟ اینجا با ما تماس بگیرید.