حقوق، مهارت و شرح شغل AWS Cloud Practitioner – 2023


تلاش‌های ابری به سرعت در حال حرکت هستند و شرکت‌ها به شدت استخدام می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های کاربر نهایی در سراسر جهان برای خدمات ابری عمومی با رشد 20.7 درصدی به 591.8 میلیارد دلار در سال 2023 برسد. AWS 41.5 درصد از بازار رایانش ابری را کنترل می‌کند. این گواهینامه AWS Cloud Practitioner بهترین مکان برای شروع برای مبتدیان است زیرا اینطور است ساخته شده برای کمک به افراد غیر فنی برای درک کامل ایده های رایانش ابری. این حقوق AWS Cloud Practitioner این وبلاگ به شما کمک می کند تا محدوده حقوق در هند و ایالات متحده را درک کنید و همچنین به شما ایده ای در مورد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص ابری AWS می دهد.

محتوا:

میانگین دستمزد AWS Cloud Practitioner در هند

متوسط ​​حقوق سالانه برای یک پزشک AWS در هند است روپیه 1297000، با توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه چندین دارنده گواهینامه AWS در هند آورده شده است.

حقوق موقعیت کار کردن مسئولیت ها
9,60,979 روپیه PA همکار توسعه دهنده گواهی AWS

نوشتن کد برای برنامه‌های بدون سرور، ساخت، استقرار و اشکال‌زدایی برنامه‌های ابری با استفاده از AWS و درک ویژگی‌های کلیدی سرویس‌های AWS مهارت‌هایی هستند که باید تسلط داشته باشند.

6,53,000 روپیه PA همکار معمار راه حل های تایید شده AWS

از خدمات مختلف AWS برای نشان دادن تجربه و دانش فناوری AWS استفاده می کند. این گواهینامه با تمرکز بر طراحی راه حل های بهینه شده از نظر هزینه و عملکرد، درک عمیقی از چارچوب AWS Well-Architected Framework را نشان می دهد.

7,31,000 PA تخصص شبکه پیشرفته دارای گواهی AWS

ایجاد و پیاده سازی تمرین شبکه فناوری اطلاعات ترکیبی طراحی و پیاده سازی شبکه، اتوماسیون وظایف AWS، یکپارچه سازی خدمات شبکه و برنامه، یکپارچگی و امنیت، مدیریت شبکه، بهینه سازی و عیب یابی

9,94,560 PA گواهینامه AWS Big Data Major

برای دریافت این گواهینامه، دانش عمیق استفاده از خدمات AWS برای جمع آوری، ذخیره سازی، پردازش و تجسم داده ها مورد نیاز است. آنها نشان دادند که می توانند از ابزارهای تحلیلی AWS برای بدست آوردن ارزش تجاری از داده ها استفاده کنند.

9,94,560 روپیه PA AWS دارای مجوز مدیر SysOps

مدیریت، بهره برداری و مدیریت AWS یا سیستم های شبکه داخلی در حیطه اختیارات مدیران AWS SysOps است. مراکز داده آمازون در سراسر جهان محل خدمات وب آمازون (AWS)، یک سرویس ابری عمومی است.

میانگین حقوق AWS Cloud Practitioner در ایالات متحده

متوسط ​​حقوق سالانه برای یک پزشک AWS در ایالات متحده است 130000 دلاربا توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه چندین دارنده گواهینامه AWS در ایالات متحده آورده شده است

حقوق موقعیت کار کردن مسئولیت ها
92000 دلار PA

مهندس پشتیبانی عملیات

وظایف مهندس پشتیبانی عملیات شامل ردیابی و حل مسائل تعمیر و نگهداری است. آنها همچنین به تعدادی از وظایف اضافی، از جمله به روز رسانی سیستم و محیط کمک می کنند.

95000 دلار PA توسعه دهنده ابر

ارائه خدمات نرم افزاری و برنامه های کاربردی در سطح سازمانی در حوزه توسعه دهندگان ابری قرار می گیرد. آنها باید به طور کامل با محبوب ترین ابزارهای هماهنگ سازی ابری آشنا باشند.

150000 تومان معمار راه حل های AWS

مسئولیت های روزانه یک معمار راه حل های AWS شامل طراحی، ساخت و نگهداری زیرساخت های ابری مقیاس پذیر و مقرون به صرفه AWS است. علاوه بر این، آنها باید در زمینه رایانش ابری جاری باشند.

165000 دلار PA معمار ارشد ابر AWS

یک AWS Cloud Architect با تجربه رابط بین مهندسان و مشتریان است. آنها باید ضمن مدیریت فرآیند پیاده سازی و ارائه معماری فنی، آخرین فناوری ها را با موفقیت در محیط مشتری ادغام کنند.

144000 دلار PA مهندس Devops

واسطه بین مهندسان و مشتریان یک معمار ارشد ابر AWS است. آنها مسئول هدایت فرآیند پیاده سازی، ارائه معماری فنی و ادغام موفقیت آمیز آخرین فناوری در محیط مشتری هستند.

برترین پزشک ابری AWS مهارت ها

این سازمان کسانی را که آماده یادگیری مهارت های جدید هستند تشویق می کند. در مصاحبه ها به عنوان شخصیت بسیار جذاب تری برخورد خواهید کرد. درخواست های شغلی، نامه های پوششی و رزومه شما با مهارت های زیر بهتر خواهد بود:

مهارتهای فنی

 • تبدیل ایده های تجاری به واقعیت از طریق دانش عملی فناوری و نرم افزار.
 • نحوه برخورد با مسائل مقیاس پذیری را بیاموزید.
 • مشخصات فنی هر پروژه را درک کنید تا دیگران را تشویق به حمایت از آنها کنند.
 • مشکلات یکپارچه سازی محصول شخص ثالث را مدیریت کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربران نهایی و فرآیندهای کاری آنها ضروری است.

مهارت های کسب و کار

 • تبدیل ایده های تجاری به واقعیت از طریق دانش عملی فناوری و نرم افزار.
 • نحوه برخورد با مسائل مقیاس پذیری را بیاموزید.
 • مشخصات فنی هر پروژه را درک کنید تا دیگران را تشویق به حمایت از آنها کنند.
 • مشکلات یکپارچه سازی محصول شخص ثالث را مدیریت کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربران نهایی و فرآیندهای کاری آنها مهم است.

مهارت های نرم

 • توانایی تصمیم گیری
 • مهارت های مدیریتی قوی
 • کنجکاوی و تمایل به یادگیری
 • مهارت های ارتباطی قوی
 • خلاقانه.
 • همیشه مایل به یادگیری و تغییر.

شرح شغل AWS Cloud Practitioner

همانطور که از نام آن پیداست، متخصص ابری مسئول معماری محاسبات ابری سازمان است. وظایف آنها شامل شرکت در پروژه های مهاجرت ابری، تحقیق در مورد طرح های حجم کاری و مدیریت تیم های سازمانشان برای رسیدگی به مسائل پرخطر است.

آنها همچنین مؤلفه های فنی و تجاری پذیرش ابری یک شرکت را پل می کنند. بنابراین، بخشی از مسئولیت آنها این است که اطمینان حاصل کنند که انتخاب های فناوری انجام شده توسط توسعه دهندگان با اهداف شرکت هماهنگ است.

پزشک باید اصول طراحی AWS، استانداردهای صنعت و بهترین شیوه های معماری را درک کند. آن‌ها باید راه‌حل‌هایی را بر اساس چارچوب خوش‌معماری AWS و بهترین شیوه‌های صنعت توسعه و پیاده‌سازی کنند.

بیایید نگاهی به شرح وظایف AWS Cloud Practitioner که توسط شرکت‌های معتبر بر اساس صلاحیت‌ها یا مهارت‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، بیاندازیم.

مثال

 • فدرال- مهندس ابر AWS
 • مدیر پروژه AWS Cloud

استخدام شرکت ها AWS Cloud Practitioner

اکنون که حقوق و عناوین شغلی را مورد بحث قرار دادیم، بیایید نگاهی به چند شرکت برتر فناوری که به دنبال یک متخصص ابری هستند بیندازیم.

نکات کلیدی

از آنجایی که AWS یکی از پرکاربردترین پلتفرم های ابری در سطح جهانی است، متخصصان فنی و غیر فنی به دنبال گواهینامه AWS Cloud Practitioner هستند. یک متخصص Cloud Certified تا حد زیادی می تواند به مسیر رشد یک سازمان کمک کند. افرادی که این حرفه را انتخاب می کنند باید درس های مهم زیر را در نظر داشته باشند:

 • کاندیداها از همه پیشینه‌ها می‌توانند به گواهینامه پیشرفت کنند زیرا نقش متخصص ابر عملکردی متقابل دارد و به مهارت‌های فنی نیاز ندارد.
 • داوطلبان باید با 700 از 1000 در هر چهار حوزه امتحان را بگذرانند.
 • این دوره به دانش‌آموزان امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها را می‌دهد که در بسیاری از مشاغل مختلف از جمله معمار ابر، توسعه‌دهنده ابر، مهندس DevOps و غیره کاربرد دارند.
 • حقوق شش رقمی برای متخصصان این حرفه معمول است.

نتیجه

بنابراین همه چیز در مورد حقوق و دستمزد، شرح شغل و مهارت‌های AWS Cloud Practitioner بود. این وبلاگ به طور مرتب به روز می شود تا از روندها و تغییرات مداوم مطلع شود. اگر نظر یا ابهامی در مورد این موضوع دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

بررسی کنید که آیا می‌خواهید در دوره گواهینامه AWS Cloud Practitioner شرکت کنید تا رزومه خود را سریعاً در فهرست نهایی قرار دهید.

اگر علاقه مند به دانستن بیشتر هستید و می خواهید در مورد سایر گواهینامه ها کمک بگیرید، می توانید از وب سایت ما Edureka دیدن کنید. تا آن زمان، یادگیری مبارک!

دوره های آموزشی آتی برای گواهینامه معمار راه حل AWS