حقوق معمار راه حل AWS در هند [Updated 2023]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


حقوق معمار راه حل AWS در هند

سطح ورودی معمار راه حل های AWS در هند تقریباً درآمد کسب خواهد کرد INR 8.8 میلیون در سال. یک حرفه ای سطح متوسط ​​می تواند انتظار داشته باشد که تقریباً 13,86,744 روپیه در سال، در حالی که یک حرفه ای کاملاً کارکشته می تواند انتظار داشته باشد که بیشتر از آن درآمد کسب کند 24,67,543 روپیه در سال. افرادی که به دنبال شغلی به عنوان معماران یا توسعه دهندگان AWS هستند، نه تنها از نظر دستمزد، بلکه از نظر پیشرفت حرفه ای نیز آینده درخشانی در پیش دارند. با عادت کردن به کار، کسب تجربه بیشتر و یادگیری ترفندهای این حرفه، هیچ محدودیتی برای درآمد شما وجود ندارد.

میانگین حقوق سالانه با توجه به تجربه

حقوق بر اساس تجربه درآمد یک معمار راه حل AWS در هند از 2 سال تا 14 سال تجربه از حدود 3.7 لک تا 27.0 لک متغیر است. در هند، میانگین حقوق ملی برای یک معمار راه حل های AWS حدود 7 تا 8 لک است.

مهارت های برتر برای معماران راه حل AWS

برای تبدیل شدن به یک معمار راه حل در AWS، ابتدا باید مهارت های مختلفی را به دست آورید. رایانش ابری، DevOps، الگوی طراحی، جاوا، لینوکس، PAAS، طراحی راه حل، عیب یابی،. Net، مدیریت دسترسی، توانایی های تحلیلی و سایر مهارت ها مورد نیاز است. بیایید نگاهی به شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک معمار راه حل های AWS بیندازیم.

مهارت های برتر مورد نیاز برای یک معمار AWS

پردازش ابری

مسئولیت ها آگاهی از خدمات مهم AWS مانند EC2، S3 و غیره. تخصص اثبات شده در ارزیابی حجم کاری مشتری و چشم انداز فناوری برای آمادگی ابر، و توسعه موارد تجاری و نقشه راه پذیرش ابر. درک نشان داده شده از پلت فرم و ابزار AWS تجربه ایجاد معماری های جدید و توانایی مدیریت یک پروژه از نقطه نظر معماری مورد نیاز است.

DevOps

تجربه با زیرساخت های مبتنی بر لینوکس، تسلط عالی به پایتون، راه اندازی و مدیریت پایگاه داده. پیکربندی و مدیریت پایگاه داده بدون SQL و SQL انتخاب و پیاده سازی ابزارهای مناسب CI/CD مورد نیاز، دانش Gitlab، SonarQube، Python، Selenium، Docker و Kubernetes.

مدل های طراح

 • درک عالی از اصول برنامه نویسی شی گرا و الگوهای طراحی
 • تجربه و صلاحیت جاوا مورد نیاز است.
 • درک Spring Boot، فن آوری های سمت مشتری و اصول پایگاه داده مفید خواهد بود.
 • آشنایی با Rest Web Services در اولویت است.
 • دانش SAPUI5 و xsjs نیز مفید است.
 • تجربه توسعه نرم افزار ابری

جاوا

 • دانش خوب برنامه نویسی پایتون با اصول شی گرا و هر چارچوب تست استاندارد (مانند pytest، unittest و غیره)
 • – درک عمیق از ابزارها/بسته های اتوماسیون برنامه های کاربردی وب (مانند سلنیوم یا سایر جایگزین ها)
 • – تجربه عالی با روش‌های مختلف تست تجربه QA – تجربه عملی با ابزارهای مختلف – نرم‌افزار تست، سیستم‌های کنترل نسخه (Git)، نرم‌افزار مدیریت تست، نرم‌افزار ردیابی اشکال و ابزارهای یکپارچه‌سازی مداوم (جنکینز و غیره)

لینوکس

 • دانش بنیادی Cloud Foundry و اصول Kubernetes.
 • دانش داخلی یونیکس/لینوکس و تمایل به حل چالش های مهندسی سیستم
 • قرار گرفتن در معرض یک یا چند لایه زیرساخت ابراسکالر (به عنوان مثال AWS / Azure / GCP / Openstack / VMware).

طراحی راه حل

باید تجربه توسعه معماری های امنیتی منطقی و فیزیکی برای سیستم های امنیتی داخلی و ابری را داشته باشد. یک پیش نویس راه حل برای راه حل امنیتی در پاسخ به الزامات ایجاد کنید. درک الزامات فنی RFP، قراردادهای سطح خدمات، منابع، جدول زمانی تحویل و غیره.

توانایی تحلیل

 • برای دستیابی به سطح مورد نظر از دقت و بهره وری، وظایف حسابرسی را مطابق با فرآیندها، خط مشی ها و SOPهای از پیش تعریف شده انجام دهید.
 • مدیریت زمان و توانایی های حل مسئله استثنایی را نشان دهید.
 • اطلاعات محصول را به دقت بررسی کنید تا از صحت و کامل بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • تجزیه و تحلیل داده ها و کشف روندها / الگوهای جدید برای بهبود عملکرد شرکت.

کنترل دسترسی

 • باید اصول Agile Scrum را بدانید. جلسه گذشته نگر / وظیفه
 • رتبه بندی نسبی و توسعه مبتنی بر داستان نشان داده شده است.
 • توانایی انجام جلسات برنامه ریزی تکراری / سرعتی و حل اختلاف.
 • تجربه قوی در برنامه ریزی و نظارت بر تحلیل کسب و کار، تجزیه و تحلیل سازمانی، مدیریت نیازمندی ها و ارتباطات.
 • بدون تعصب شخصی یا سیاسی مشاوره عینی بدهید.
 • تجربه گسترده در اجرای رویکردهای چابک در فرهنگ ها و زمینه های مختلف.

شرح شغل معمار راه حل های AWS

بیایید نگاهی به شرح شغل حرفه ای AWS Solution Architect بیندازیم که توسط شرکت های کاریابی معروف بر اساس مدارکی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم، تبلیغ می شود.

شرح شغل معمار راه حل های AWS

شرح شغل معمار راه حل های AWS

معمار راه حل edureka

نقش و حقوق معماری راه حل AWS

بر اساس لینکدین، بیش از 11000 شغل معمار راه حل های AWS در هند وجود دارد.

بنابراین، اینها برخی از محبوب ترین پروفایل های شغلی AWS Solution Architect در میان استخدام کنندگان هستند.

نقش های شغلیحقوق
معمار راه حل 10 ZDvP
مهندس AWS DevOps 6.1 LPA
یکپارچه کننده راه حل 6.3 ZDvP
مهندس ابر AWS 5.8 ZDvP
مهندس AWS 5.1 قانون حفاظت از داده های شخصی
دانشیار معمار راه حل 12 ZDvP
معمار راه حل های فنی10.8 ZDvP
معمار ارشد راه حل 29 ZDvP

شرکت ها یک معمار راه حل های AWS استخدام می کنند :

بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از شرکت های برتر فناوری اطلاعات که به دنبال معماران راه حل AWS و بسته های جبرانی آنها هستند.

شرکت هایی که معمار AWS را استخدام می کنند

مسیر شغلی معمار راه حل های AWS

بیاموزید که چگونه مهارت ها و تحصیلات خود را توسعه دهید تا به یک معمار راه حل های AWS تبدیل شوید و در هر مرحله از حرفه خود چه حقوقی را انتظار داشته باشید.

مسیر شغلی AWS

 1. مهارت های لازم را بیاموزید

اگر می خواهید به عنوان یک معمار راه حل های AWS کار کنید، باید توانایی های مربوطه را داشته باشید. با مهارت های ضروری آشنا شوید. مهارت ها و تجربه های لازم را توسعه دهید. مهمتر از همه، شما باید با رایانش ابری آشنا باشید. شما همچنین باید در مهارت‌های خاص نقش مانند الگوهای طراحی، طراحی راه‌حل، مجازی‌سازی و شبکه‌سازی مهارت داشته باشید.

 1. گواهینامه بگیرید

آموزش گواهینامه AWS Solution Architect یکی از محبوب ترین و سودآورترین گواهینامه های ابری در صنعت فناوری اطلاعات در سطح جهان به حساب می آید. گواهینامه رسمی AWS Architect برای نشان دادن مهارت های شما به کارفرمایان و مشتریان احتمالی مورد نیاز است. کسب گواهینامه به شما این امکان را می دهد که دانش خود را در مورد موضوع آموزش AWS Solutions Architect نشان دهید. برای شروع کار خود به عنوان یک معمار راه حل AWS، باید در آزمون معمار راه حل های معتبر AWS شرکت کنید. SAA-C02.

 1. با پروژه های واقعی کار کنید

یافتن و کار بر روی ایده های پروژه های واقعی بهترین روش برای تمرین مهارت های جدید شماست.

کار بر روی پروژه های دنیای واقعی و گذراندن آموزش های عملی به شما نحوه ساخت و نگهداری محیط های AWS و همچنین طراحی و توسعه سیستم های ابری AWS با استفاده از فناوری های ابری اختصاصی را آموزش می دهد.

دانش عمیق معماری ابر و توانایی مشاوره/کار بر روی زیرساخت ابری سرتاسر فرصت‌های شغلی مختلفی در AWS Solution Architect وجود دارد زیرا نامزدها به یک پلتفرم ابری در حال گسترش می‌پیوندند که موفقیت بزرگی نیز محسوب می‌شود.

اگر می خواهید با جزئیات AWS آشنا شوید، پیشنهاد می کنم این ویدیو را تماشا کنید:

آموزش AWS برای مبتدیان | ادورکا

در این مقاله شما یک ایده در مورد حقوق معماران AWS و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن معمار راه حل AWS. Edureka را بررسی کنید دوره آموزشی AWS Solution Architect Certification گواهینامه Edureka AWS توسط کارشناسان صنعت برای برآوردن نیازها و الزامات کسب و کار ساخته شده است. این آموزش خدمات وب آمازون به شما کمک می کند تا از این طریق عبور کنید AWS Certified Solutions Architect – Associate test. SAA-C02 با استفاده از دوره‌های آموزشی مدرس Edureka، می‌توانید برنامه‌های ایمن و انعطاف‌پذیر را با AWS بسازید و اجرا کنید. این گواهینامه AWS Solutions Architect به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام سرویس های وب آمازون برای پایگاه داده، شبکه، ذخیره سازی، بهینه سازی هزینه، محاسبات و نیازهای امنیتی شما ایده آل هستند.