حقوق مهندس Azure Data – Edureka

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


در محیط تکنولوژیک امروزی که داده ها و محاسبات ابری اهمیت بیشتری پیدا می کنند، یک مهندس داده لاجورد فوق العاده مهم است. مهندسان داده Azure به دلیل رشد راه حل های داده مبتنی بر ابر تقاضای زیادی دارند. در این مقاله، نگاهی به وظایف یک مهندس داده Azure و همچنین حقوق معمولی در این صنعت خواهیم داشت. این حقوق مهندس Azure Data این وبلاگ اطلاعات مفیدی در مورد دنیای مهندسی داده های Azure و مقیاس دستمزد آن به شما می دهد، خواه شما یک متخصص IT با تجربه باشید که به دنبال تغییر شغل هستید یا فارغ التحصیل اخیراً در حال بررسی بازار کار.

Azure_Data_engineer_Salary_1

متوسط ​​حقوق برای یک مهندس داده لاجورد که در ایالات متحده است 110000 دلار در سال، با طیف وسیعی از 80000 دلار به 140000 دلارطبق گزارش اخیر Glassdoor. با این حال، این رقم بسته به تعدادی از متغیرها مانند مکان، تجربه و کارفرما می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. به عنوان مثال، متوسط ​​حقوق در شهرهایی مانند سانفرانسیسکو، سیاتل و نیویورک به طور کلی بالاتر از سایر شهرها است.

عنصر دیگری که می تواند بر پرداخت مهندس داده Azure تأثیر بگذارد، تجربه است. همان گزارش بیان می‌کند که مهندسان Azure Data سطح ابتدایی می‌توانند انتظار داشته باشند که با این کار کنار بیایند 90000 دلار در سال، در حالی که متخصصان باتجربه می توانند آن را جبران کنند 120000 دلار.

اندازه و ماهیت کارفرما نیز می تواند تأثیر زیادی بر میزان درآمد یک مهندس داده Azure داشته باشد. به عنوان مثال، در مقایسه با شرکت های کوچکتر، شرکت های بزرگ فناوری دوست دارند مایکروسافت، آمازونو گوگل معمولا دستمزدهای بالاتری ارائه می دهند. همچنین، در مقایسه با همتایان خود در بخش خصوصی، دولتی و غیرانتفاعی معمولاً هزینه کمتری می پردازند.

 1. مهندس داده Azure کیست؟
 2. حقوق مهندس Azure Data
 3. حقوق مهندس داده لاجورد بر اساس تجربه
 4. Azure Data Engineer عناوین شغلی و حقوق مشابه
 5. شرکت هایی که مهندسان داده Azure را استخدام می کنند
 6. مهارت های برتر برای مهندسان داده Azure
 7. شرح شغل مهندس داده Azure

مهندس داده Azure کیست؟

مهندسان داده معمولاً در یک دفتر سرپوشیده کار می کنند و اغلب به مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر، مهندسی یا رشته های مرتبط نیاز دارند. مهارت های کامپیوتری، به ویژه با سیستم های لینوکس، و سه تا پنج سال تجربه کاری قبلی، همچنین دانش الگوریتم ها، ساختار داده ها، و بهینه سازی عملکرد، و تجربه پردازش و تفسیر مجموعه داده ها ممکن است مورد نیاز باشد.

حقوق مهندس داده آژور_2مهندسان داده مسئول ایجاد و ترجمه الگوریتم های کامپیوتری به کد نمونه اولیه و همچنین سازماندهی، حفظ و شناسایی روندها در مجموعه داده های بزرگ هستند. مهارت‌ها و تجربه‌های مورد انتظار شامل مهارت‌های طراحی پایگاه داده SQL، مهارت‌های مستندسازی فرآیند، مهارت‌های ارتباط نوشتاری و کلامی قوی، و توانایی کار مستقل و به عنوان بخشی از یک تیم است. دانش زبان‌های برنامه‌نویسی رایانه پایتون، جاوا، کافکا، hive یا storm ممکن است برای کنترل تجمع معیارهای کسب‌وکار در زمان واقعی، ذخیره‌سازی داده‌ها و پرس‌وجو، طرح‌واره و مدیریت داده‌ها و وظایف مرتبط مورد نیاز باشد.

مهندسان داده اغلب به صورت تیمی کار می کنند و باید از همکاری با سایر مهندسان داده لذت ببرند. برنامه های کاری اغلب منعطف است، با گزینه هایی مانند کار از خانه، تعطیلات با حقوق، 401k، تعطیلات و بیمه درمانی.

حقوق مهندس Azure Data
متوسط ​​حقوق سالانه یک مهندس داده آژور در هند 6.5 لک است، با حقوقی که از 4.4 تا 15.0 لک متغیر است. برآوردهای دستمزد بر اساس آخرین 2.2 هزار حقوق ارائه شده توسط Azure Data Engineers است.

حقوق مهندس Azure Data - Edureka

حقوق مهندس داده لاجورد بر اساس تجربه

طبق گزارش اخیر Glassdoor، متوسط ​​حقوق یک مهندس داده Azure در ایالات متحده 132000 دلار در سال است که محدوده آن بین 117000 تا 156000 دلار است.
حقوق مهندس Azure Data - Edurekaبر اساس گزارش اخیر Glassdoor، میانگین حقوق یک مهندس داده Azure در هند 7 لک در سال است که دامنه آن بین 4 تا 16 لک است.

حقوق مهندس داده آژور_5Azure Data Engineer عناوین شغلی و حقوق مشابه

مهندس ارشد داده / مهندس ارشد داده Azure

شرح کار

 • یک شرکت مشاوره متوسط ​​که با تعداد انگشت شماری از شرکت های تجاری و فدرال کار می کند، به دنبال مهندس داده ارشد / مهندس داده Azure Sr. برای پیوستن به تیم آنها است.
 • نامزدهای ایده آل تجربه کار به عنوان مهندس داده به طور خاص در محیط Azure را خواهند داشت و با Azure Data Factory، Databricks، ETL، Synapse و Azure Data Storage راحت هستند.
 • تیم در ساحل شرقی است، بنابراین در حالی که نقش از راه دور است، در حالت ایده‌آل، فردی در ساحل شرقی یا یک OC که در ساحل شرقی کار می‌کند نیز مورد نیاز است.

حقوق مهندس دیتا آژور_6مهندس قابلیت اطمینان سایت Azure

شرح کار

 • مهندس قابلیت اطمینان سایت Azure
 • این تجارت در حال رشد سریع به دنبال یک مدیر افراد با تجربه برای رهبری تیم پلتفرم برنامه‌نویس ما است.
 • پلتفرم Swiftly ممکن است توسط توسعه‌دهندگان داخلی و شریک با استفاده از پلتفرم توسعه‌دهنده ارتقا یا گسترش یابد. پشته فناوری ما
 • اساساً شامل میکروسرویس هایی است که به زبان Kotlin نوشته شده و روی Kubernetes اجرا می شود؟
 • در Azure، اما چیزی که ما بیشتر به آن علاقه مندیم استعداد مهندسی است.
 • انعطاف پذیر و از نظر فکری به اندازه کافی کنجکاو برای یادگیری چیزهای جدید و شناسایی موثرترین ابزار برای حل مشکلات است.
 • این تجارت در منطقه مترو DC مستقر است و به طور کامل از راه دور به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

تحلیلگر داده

شرح کار

 • بر اساس 937 حقوق جمع آوری شده از 937 کارمند، انتظار می رود میانگین کل غرامت برای یک تحلیلگر داده سطح ابتدایی با کمتر از یک سال تجربه باشد. 391,939 (که شامل انعام، پاداش و اضافه کاری است).
 • بر اساس 3,119 حقوق، میانگین کل غرامت برای یک تحلیلگر داده سطح ابتدایی با 1-4 سال سابقه است. 480235.
 • بر اساس 818 حقوق، میانگین کل غرامت برای یک تحلیلگر داده های میان حرفه ای با بین 5 تا 9 سال سابقه است. 730795.
 • بر اساس 177 حقوق، یک تحلیلگر باتجربه داده ها میانگین کل حقوق را بدست می آورد 1,001,074 برای کار خود. آنها معمولا بین 10 تا 19 سال سابقه کار دارند.

کارمندان میانگین کل حقوق دریافت می کنند 1,500,000 در سالهای کاری بعدی (20 سال به بالا).

حقوق مهندس داده آژور_7دانشمند داده

 • بر اساس 517 حقوق، میانگین کل حقوق برای یک دانشمند داده سطح ابتدایی تخمین زده می شود 584249 شامل اضافه کاری، پاداش و انعام.
 • بر اساس 2282 حقوق، میانگین کل پاداش برای یک دانشمند داده در پنج سال اول استخدام است. 824,553.
 • بر اساس 899 حقوق، میانگین کل غرامت برای یک دانشمند داده میان حرفه ای با 5 تا 9 سال سابقه است. 1,465,319 سالانه.
 • بر اساس 221 حقوق، یک دانشمند داده با تجربه با 10-19 سال سابقه، میانگین حقوق دریافت می کند. 1,917,808. کارمندان در پایان کار خود (20 سال و بالاتر) به طور متوسط ​​کل غرامت 1362500 روپیه دریافت می کنند.

حقوق مهندس دیتا آژور_8شرکت هایی که مهندسان داده Azure را استخدام می کنند

خدمات مشاوره تاتا

حقوق مهندس داده آژور_9

با توجه به Payscale، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده سطح ابتدایی با 1-4 سال سابقه است. 426000. این رقم شامل انعام، پاداش و اضافه کاری است.

با استفاده از 5 حقوق برای یک مهندس داده میانه شغلی با 5 تا 9 سال سابقه، میانگین کل غرامت برابر است. 622,008.

IBM India Private Limited

حقوق مهندس داده آژور_10

با توجه به Payscale، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده سطح ابتدایی با 1 تا 4 سال تجربه، 589,581 روپیه است. این رقم شامل انعام، پاداش و اضافه کاری است. بر اساس 11 حقوق، یک مهندس داده میانه شغلی با 5 تا 9 سال سابقه، میانگین کل حقوق 720000 روپیه است. بر اساس شش حقوق، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه، ₹ است. 1,350,000.

Accenture

حقوق مهندس داده لاجورد_11

طبق Payscale، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده سطح ابتدایی با 1-4 سال تجربه 804509 روپیه است (شامل انعام، پاداش و اضافه کاری). با استفاده از 6 حقوق برای یک مهندس داده میانه شغلی با 5 تا 9 سال سابقه، میانگین کل غرامت 855522 روپیه است.

کپجمینی

حقوق مهندس داده آژور_12

با توجه به Payscale، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده سطح ابتدایی با 1 تا 4 سال تجربه، 490000 روپیه است (حقوق، پاداش و اضافه کاری شامل نمی شود). بر اساس 6 حقوق، میانگین کل غرامت برای یک مهندس داده میانه شغلی با 5 تا 9 سال سابقه کار 1،000،000 روپیه است.

هوشیار، آگاه

حقوق مهندس دیتا آژور_14

طبق Payscale، میانگین حقوق Azure Data Engineer 773031 روپیه است.

مهارت های برتر برای مهندسان داده Azure

ETL (استخراج، تبدیل، بارگذاری)، آپاچی اسپارکو خدمات وب آمازون (AWS) مهارت ها با دستمزد بالاتر از متوسط ​​همراه است. Python و SQL دو مهارتی هستند که کمتر از نرخ بازار پرداخت می کنند.

حقوق مهندس دیتا آژور_14شرح شغل مهندس داده Azure

شرح شغل – 4 تا 7 سال سابقه

 • مهندس داده Azure با بیش از 4 سال تجربه در صنعت
 • شما باید تجربه قبلی داشته باشید Azure Blobs، Databricks، Data Factory، Synapseو Azure SQL Server.
 • این مهم است که به بهترین شیوه های Azure DevOps آشنا باشید.
 • مهارت ثانویه – Python، PySpark (Python) / Spark SQL (SQL)یا سایر تجربه های مربوط به کدنویسی
 • توانایی برقراری ارتباط موثر و واضح.

شرح شغل – از 9 تا 12 سال سابقه

 • مهندس داده برای توسعه و پشتیبانی از Invest مرکز داده ابری
 • الزامات کسب و کار را درک کنید و فعالانه در ورود داده ها مشارکت کنید
 • اطلاعات اصلی و جریان داده را درک کنید
 • خطوط لوله ساده تا پیچیده و جریان داده ایجاد کنید.
 • همکاری با دیگر ماژول های پشته Azure مانند دریاچه های داده لاجوردی، SQL DWو غیره
 • ماژول های دارای چارچوب های امنیتی و مجوز باید قابل استقرار باشند.
 • با افزایش اندازه و عملکرد پروژه، تغییرات فرآیند را بشناسید و با آن سازگار شوید.

نتیجه

بنابراین همه چیز در مورد حقوق مهندس داده Azure، شرح شغل و مهارت ها بود.
این وبلاگ به طور مرتب به روز می شود تا روندها و تغییرات فعلی را منعکس کند.
لطفاً اگر نظر یا سؤال دیگری در مورد این موضوع دارید، کامنت بگذارید.

اگر می خواهید رزومه شما به سرعت انتخاب شود، یک دوره گواهینامه Azure Data Engineer را در نظر بگیرید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید و برای سایر گواهینامه ها کمک بگیرید، لطفاً از وب سایت ما Edureka دیدن کنید.
تا آن زمان، در تحصیل موفق باشید!