حقوق Power BI در هند بر اساس عنوان شغل [Updated 2023]


آخری قدرت متخصصین BI حقوق طبق Ambition Box، در هند بین 2.4 تا 34.5 lakh متغیر است. Power BI تقاضای بیشتری دارد و بسته های حقوقی بر اساس تعیین تعیین می شود. میانگین حقوق حرفه ای Power BI با کمتر از 1 سال تجربه حدود 400000 روپیه است.

بنابراین امروز در این وبلاگ در مورد موضوعات زیر صحبت خواهیم کرد:

 1. مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI
 2. حقوق و مهارت های شغلی BI
 3. شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند
 4. نتیجه

مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI:

ذخیره سازی داده ها: مفهوم انبار داده، ساختار داده‌هایی است که می‌تواند به عنوان منبع اطلاعات برای ذخیره و بازیابی فایل‌ها در شرکت‌ها استفاده شود. همچنین به شما امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات به دست آمده از داده های تاریخی را می دهد. دلیل اصلی استفاده از انبار داده جمع آوری تمام اطلاعات حساس و غیرقابل تکرار به صورت جمعی برای گزارش داده ها است. اهداف تجزیه و تحلیل

تجربه با ابزارهای BI: وقتی در مورد داده‌های خام صحبت می‌کنیم، نیاز به سازماندهی و جمع‌آوری آن‌ها به صورت زمانی بر اساس رویدادها را احساس می‌کنیم. این زمانی است که ابزارهای BI وارد عمل می شوند. از این ابزارها می توان برای سازماندهی مجموعه بزرگی از داده های بدون ساختار برای ارائه استفاده کرد. همچنین، هنگامی که بین رویدادهای داده یا هر گونه تکراری بودن فایل ها مغایرت وجود دارد، آنها باید داده ها را در ردیف های مربوطه خود سازماندهی کنند.

تحلیل کسب و کار: به نیاز به تغییر در کار یک سازمان اشاره دارد. می توان آن را هم برای سازمان های انتفاعی و هم برای سازمان های غیرانتفاعی اعمال کرد. متخصصان تجزیه و تحلیل کسب و کار می توانند سمت های تحلیلگر کسب و کار، تحلیلگر سیستم، مهندس نیازمندی ها، تحلیلگر فرآیند، مدیر محصول و مالک محصول و سایر موارد را داشته باشند.

اشکال زدایی و عیب یابی: اشکال زدایی و عیب یابی جنبه های بسیار رایجی هستند که شامل شناسایی یک مشکل، جداسازی علت مشکل، اصلاح مشکل یا یافتن راه حل است. یافتن خطای کدنویسی مستلزم درک صحیح برنامه ها و عملکردهای مرتبط با آن است.

حقوق افراد حرفه ای Power BI و مهارت ها:

تعیین حقوق مهارت ها
Power BI Data Analyzer روپیه 4,42,864 SSAS، Power BI، Power View، Power Pivot، Power Query، TSQL querآقای
مشاور Power BI روپیه 6,04,000 Power BI (Pro، Premium، Paginated). جریان داده، بازنگری افزایشی داده، امنیت سطح ردیف، DAX، Power Query، زبان M.
مهندس نرم افزار Power BI روپیه 4,42,373 تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و ادغام داده ها از Power BI به منابع دیگر مانند SQL، Salesforce.
تحلیلگر Power BI روپیه 4,94,000 SSRS، SSAS، و SSIS

دانش اولیه جاوا اسکریپت و SQL.

مدیر پشتیبان روپیه 5,50,000 محصولات EMC VMAX، PMAX، Unity، Isilon، Oracle ZFS و NetApp

شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند:

 1. آمازون
 • در صورت لزوم، مسئولیت کلیدی شما اطمینان از انجام کار بهینه کار برای اطمینان از رضایت مشتریان از سطح بالای خدمات فناوری خواهد بود.
 • برای درک کامل انتظارات مشتری و تبدیل آنها به نیازهای سیستم، باید الزامات و مشخصات را جمع آوری کنید.
 • شما نقش مهمی در ارزیابی کلی نیازهای کار ایفا خواهید کرد و اطمینان حاصل کنید که مدیران فناوری و مدیران پروژه برآوردهای دقیق پروژه را دارند.
 • شما کمک قابل توجهی به توسعه برنامه‌ها/سیستم‌های مؤثر خواهید داشت و اگر فکر می‌کنید برای کمک به مشتریان ما برای برداشتن گام بعدی در سفر دیجیتال خود مناسب هستید، لطفاً درخواست دهید.
 1. داده های NTT

این موقعیت به یک تحلیلگر داده با تجربه عملی در Power BI و SQL Server نیاز دارد.

 • نامزد باید قادر به درک و تجزیه و تحلیل داده های داشبورد فروش برای ارائه نتایج و بینش های انبوه باشد.
 • کاندیدا باید دارای ارتباط قوی و متفکر تحلیلی باشد.
 • داوطلب باید با تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و ادغام داده ها از Power BI به منابع مختلف مانند SQL، Salesforce و غیره آشنا باشد.
 1. دل

با طیفی از سهامداران کلیدی در تیم‌های فروش، عملیات و خدمات همکاری کنید تا فرصت‌هایی را برای بهبود تجربه مشتری (CX) شناسایی کنید و روی پروژه‌های مهمی که تجربه مشتری را در مراحل مختلف سفر سفارش بهبود می‌بخشد، کار کنید.

شما باید مسئول فعال کردن برنامه های بهبود CX و توسعه داشبوردها و اطلاعات بینش برای حمایت از ابتکارات CX باشید.

برای دستیابی به خرید، پشتیبانی و کمک در بخش‌ها همکاری کنید.

مسائل کلیدی مشتری و شریک را شناسایی و مستند کنید.

 1. HCL
  • نشان داده شده است که فرد باید توانایی نوشتن و پیکربندی اسکریپت های پیچیده SQL را داشته باشد.
  • علاوه بر این، باید بر دانش کاری پلتفرم‌های گزارش خودکار خودسرویس، از جمله Tableau، Power BI و QuickSight تمرکز کنید.
  • توانایی نشان داده شده برای اولویت بندی و مدیریت وظایف ضروری است.
  • شما باید تمایل به یادگیری در مورد فن آوری های جدید و سازگاری با آنها ایجاد کنید.
  • شما باید مهارت های ارتباطی عالی داشته باشید.
  • توانایی نشان داده شده برای رهبری اجرای راه حل های تحلیلی در مقیاس بزرگ.
  • توانایی توسعه و اجرای تحلیل های پیچیده برای ایجاد بینش.

اگر می خواهید Power BI را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این ویدیوی YouTube را تماشا کنید:

آموزش Power BI برای مبتدیان | ادورکا

نتیجه

Power BI اکنون تقریباً به یک ابزار تجاری محبوب تبدیل شده است و بعید است که محبوبیت آن به این زودی کاهش یابد. علاوه بر این، این محصول مایکروسافت است که قبلاً تعدادی از محصولات پیشرو در بازار را منتشر کرده است. از آنجایی که Power BI یک محصول مبتنی بر ابر است، در آینده با مهاجرت کسب‌وکارها به پلتفرم‌های ابری و دور شدن از محیط‌های کاری داخلی، پتانسیل بالایی دارد.

در نتیجه می توان نتیجه گرفت که Power BI آینده روشنی دارد و هر کسی که علاقه مند به دنبال کردن شغلی در این صنعت است می تواند با اطمینان این کار را انجام دهد.

در این مقاله شما یک ایده در مورد حقوق و مهارت های حرفه ای Power BI لازم برای تبدیل شدن طرفداران Power BI Edureka را بررسی کنید آموزش گواهینامه Power BI. آموزش صدور گواهینامه به شما کمک می کند تا در تجزیه و تحلیل کسب و کار تجربه کسب کنید. شما به مفاهیمی مانند Power BI Desktop، Architecture، DAX، Service، Mobile Apps، Reports و Q&A تسلط خواهید داشت. این آموزش Power BI تضمین می کند که شما در پروژه های بلادرنگ تجربه عملی کسب می کنید، و برنامه درسی دوره Power BI توسط کارشناسان موضوعی تهیه شده است تا به شما در قبولی در آزمون PL-300: Microsoft Power BI Data Analyst کمک کند. Power BI را از بیش از 10 سال متخصص صنعت با تجربه بیاموزید.