• خانه
  • وبلاگ
  • خرید سرور مجازی لینوکس بیش از 50 لوکیشن مختلف با تحویل آنی

خرید سرور مجازی لینوکس بیش از 50 لوکیشن مختلف با تحویل آنی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نتیجه این خواهد بود که صفحات وب شما زمان بیشتری برای بارگذاری دارند، بنابراین باعث ناراحتی هزاران نفر از بازدیدکنندگان می شود. برای مثال اگر از برنامههایی استفاده میکنید که تحت تحریم هستند یا بازدیدکنندگان وبسایت شما، اکثرا در کشورهای خارجی اقامت دارند، سرور مجازی خارجی، گزینه بهتری به نظر میرسد. در حال حاضر، از نظر ما یا شما از سرور استفاده میکنید و یا سرویس را قطع میکنید. سرور ترید دقیقا همان ابزاری است که شما برای موفقیت در بازار های مالی خارج از کشور باید حتما در کنار خود داشته باشید ، در غیر این صورت ممکن است دچار شکست های جبران ناپذیری در بازار ها بشوید . چرا وجود ابزاری به نام سرور مجازی ترید در کنار یک تریدر واجب است ؟ 2ـ احتمال لو رفتن اطلاعات شما در صورت استفاده از ای پی های اشتراکی بین کاربران زیاد وجود دارد . اکثر تریدر های خارجی و ایرانی برای دور زدن تحریم ها علیه ایران ، از سرور مجازی ترید استفاده می کنند ، برای مثال وب سایت بایننس ایران و آمریکا را تحریم کرده ، اگر شما با اطلاعات شخصی از این 2 کشور بخواهید وارد وب سایت بایننس شوید، جلوی ورود شما گرفته خواهد شد . صرفا وارد سایت بایننس بشید.

هیچگاه با استفاده از وی پی ان های اشتراکی یا امثال آن وارد سایت های صرافی نشوید، چرا که بر روی آی پی حساس بوده و بسیار سریع حساب کاربری شما بسته می شود ، اینجاست که آرزو می کردید ای کاش سرور مجازی استفاده میکردیم تا به چنین مشکلاتی نخوریم و مجبور نباشیم از اول و نقطه صفر شروع کنیم . مواردی که در این مقاله در خصوص انتخاب سرور مجازی مناسب به شما توضیح دادیم پارامترهای اصلی در انتخاب صحیح سرور و همچنین سرویس دهنده سرور مجازی بود ، قطعا هر وب سایت یا پروژه ای نیازمندی­های اختصاصی خود را نیز می تواند داشته باشد، در هر زمان شما می توانید با ما در تماس باشید تا از مشاوره همکاران ما در واحد سرورهای مجازی بهرمند گردید و مناسب ترین سرور را خریداری بفرمایید . VPS ممکن است بهترین گزینه برای بسیاری از مبتدیان یا صاحبان وب سایت هایی باشد که متوجه شده اند وب سایت آنها کند است. قسمت مشکل، انتخاب روش صحیح میزبانی برای نیازهای شما است: میزبان سرور اشتراکی، اختصاصی، ابری یا مجازی (VPS). از نظر ثابت ماندن و پایدار ماندن IP سرورهای هلند بهترین انتخاب می باشند و میتوانید با خیال راحت سرور هلند را انتخاب کنید و مطمئن باشید تا زمانی که IP خود را تمدید کنید IP شما تغییر نخواهد کرد. در این سرور تمامی منابعی که وجود دارند به صورت کاملا اختصاصی در اختیار کاربر مورد نظر قرار می گیرند. سرور مجازی های دیگری به نام سرور مجازی هلند نیز وجود دارند که کاربران بسته به نیاز خود میتوانند از آنها نیز استفاده کنند و بهره ببرند . یکی از سوالاتی که کاربران سرورهای مختلف مخصوصا ویندوز می پرسند، این است که این سرور اختصاصی چه کاربردهایی را به خود اختصاص داده است.

با استفاده از VPS Hosting ، مقدار مشخصی از RAM ، پهنای باند و فضای سرور اختصاص می دهید. توجه: این سرویس فقط به واحدهای ستادی دانشگاه ارائه می شود. در سال 1991، لینوس که یک دانشجوی فنلاندی بود و در رشته برنامهنویسی رایانه در دانشگاه هلسینکی تحصیل میکرد، در دانشگاه از یونیکس به صورت روزمره استفاده میکرد. مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات آمادگي دارد براي واحدهاي ستادی دانشگاه كه خدمات ميزباني وب مناسب ايشان نمي باشد و نياز به سرور اختصاصي دارند، سرور اختصاصي ارائه نمايد. با توجه به ویژگیهای خاصی که سرورهای مجازی دارند، در بسیاری از کسبوکارها، گزینه مناسبی به نظر میرسند. هر چه موقعیت جغرافیایی ما به سرور نزدیک تر باشد و البته کیفیت شبکه ارتباطی بهتری وجود داشته باشد ما شاهد Ping بهتر (عدد کوچکتر در خروجی از نظر زمانی) خواهیم بود. کیفیت و قیمت هر سرور، مواردی هستند که صاحبان کسبوکار بایستی در هنگام خرید یک نوع سرور، موردتوجه قرار دهند و با توجه به ساختار و ویژگیهای کسبوکار خود، بهترین توازن ممکن را بین این دو متغیر به وجود آورند و سپس به خرید بهترین گزینه اقدام کنند. Esxi: این نوع مجازیساز را نیز میتوان بهطور مستقیم و بیواسطه بر روی سختافزار نصب نمود. بهعنوانمثال برای ایجاد سرور مجازی لینوکس با برخی سیستمهایعامل خاص مانند centos، تنها از این نوع مجازیساز میتوان استفاده کرد. سرور مجازی لینوکس: بهرهگیری از یک نوع سختافزار قدرتمند و توانایی اجرای اکثر برنامهها، از مزیتهای این نوع سرور مجازی است.

اپ : با استفاده از سرور مجازی کاربر توانایی راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی خود با منابع اختصاصی را دارد . سرور مجازی ترید برای دستیابی به این اهداف راه اندازی شده است. برای ترید کردن ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و … برای تهیه سرور خدمات ارزی یا خدمات ارز مجازی به لینک سرور ترید مراجعه کنید و از این خدمات میتوانید برای خرید و فروش ارز دیجیتال یا ترید کردن با خیال آسوده استفاده کنید. برای کسانی که در زمینهی ارزهای دیجیتال فعال هستند، افزایش سرعت استخراج رمزارزها بسیار مهم است. شما میتوانید با خرید سرور مجازی لینوکس باعث افزایش سرعت و عملکرد سایت خود شوید. بنابراین مادامی که مخاطبین خدمات سرور مجازی شما در کشور ایران هستند، ترتیب فوق را برای انتخاب باید در نظر داشت. برای مثال، اسنپ را در نظر بگیرید. در این صورت نیز مشخصا شما باید پینگ مناسب برای این گروه مخاطب را معیار انتخاب لوکیشن (محل استقرار سرور) خود در نظر بگیرید. شرکت وب داده میتواند به شما سرور مجازی بدهد و تا هر زمانی که بخواید آن آی پی در مالکیت شما باشد . 1ـ ثابت بودن آی پی شما تا زمانی که اراده کنید ! اگر شما هم به دنبال سرخطی و عرضه اولیه هستید، میتوانید با استفاده از سرور مجازی بورس ، با پر سرعت ترین اینترنت ایران، نتایج بهتری را بدست آورید ! حالا که تفاوت بین این دو روش از مجازی سازی رو درک کردیم بیایید یک مثال هم بزنیم تا بیشتر برامون واضح بشه. اما از بین وی پی ان و وی پی اس کدام یک برای ترید در بایننس بهتر است؟ دقت کنید که هزینه سرور مجازی مدیریت شده، بیشتر است؛ اما میتوانید کلی در زمانتان صرفهجویی کنید و دردسرهای آپدیت سیستمعامل و نگرانی برای امنیت را نداشته باشید. از این رو هیچگونه نگرانی بابت موقعیتتان نخواهید داشت و سرمایه تان بدون مشکل در داخل این سرور مجازی ترید حفظ میگردد .

همچنین با توجه به هزینه نسبتا پایین سرورهای مجازی، میتوان این سرورها را گزینهای مناسب برای کسبوکارهایی که دارای مشکل بودجه هستند، نامید. از همین رو سرورهای مجازی، گزینه ایده آلی برای کسبوکارهایی هستند که بهتازگی راه افتادهاند و درواقع در حال رشد و پیشرفت هستند. این سرویس بزودی راه اندازی خواهد شد. هنگامیکه در ترافیک وب سایت افزایش شدیدی رخ دهد، ظرفیت اضافه ای به صورت موقت در اختیار وب سایت قرار داده می شود و این ظرفیت اضافه تا زمانیکه وب سایت نیاز به آن داشته باشد در سرویس فعال خواهد بود، پس از کاهش ترافیک و پایان یافتن این نیاز به منابع و ظرفیت بیشتر، وضعیت سرویس به حالت عادی خود برگشته و کاربر تنها برای این ظرفیت مازاد و بازه زمانی استفاده شده هزینه پرداخت می نماید. همچنین از این سرورهای اختصاصی برای میزبانی وب سایت ها مناسب ترین گزینه ای هستند که در پیش روی شما قرار دارند. پس اگر شما مدارک احراز هویت از کشور آلمان یا فرانسه را دارید، میتوانید موقعیت کشور خود را آلمان یا فرانسه انتخاب کنید و با ارائه مدارک آلمانی و فرانسوی به فعالیت خود بپردازید. سرور مجازی یا همان VPS یک اصطلاح در زمینه هاستینگ است. به همین دلیل بهترین و مطمئن ترین راه حل برای ترید در بایننس استفاده از سرور مجازی یا vps می باشد. دو راه کلی برای داشتن یک سرور اختصاصی در اینترنت وجود دارد.

Virtual Private Server یا سرور مجازی که به اختصار VPS نامیده می شود روی سرور های قدرتمند توسط مجازی ساز ها راه اندازی می شود که می توان روی آن سیستم عامل های لینوکس و ویندوز نصب و راه اندازی کرد. RAM ها در سرور مانند سیستم عادی است با این تفاوت که ظرفیت بسیار بالایی در سرور قرار می گیرد. در رابطه با کاربردهای سرور اختصاصی ویندوز چه می دانید؟ وقتی صحبت از سرورها میشود، فکر بیشتر مردم بهسمت میزبانی از سایتها میروند؛ اما این فقط یکی از کاربردهای ابرکامپیوترها است. البته مناطق دیگر مانند استرالیا، آمریکای جنوبی منطقه خاورمیانه و روسیه هم می توان مطرح کرد اما در عمل به دلیل استقرار عمده دیتاسنترهای حرفه ای در مناطق ذکر شده در بالا از فهرست کردن آنها خود داری نمودها یم. سرور اختصاصی ویندوز در اشتراک گذاری منابع خود به صورت 100 درصد کاملا موفق عمل کرده است. هر چند که در عمل تنها برای گروه خاصی از مصرف کنندگان این مسئله واقعا موثر است اما به هر ترتیب امروزه همه افراد در قدم اول کشور میزبان خود را انتخاب می کنند. یعنی اگر باز share permission را کامل داشته باشد اما NTFS Permission نداشته باشد نمیتواند به فولدر دسترسی داشته باشد. ویژگی مثبت این نوع از سرورها این است که انعطافپذیر هستند؛ این موضوع یعنی شما میتوانید بر اساس نیاز خود کارت گرافیکهای مختلفی را خریداری کنید و هرجا به قدرت بیشتری نیاز داشتید، از آنها استفاده کنید.

تمام آنچه که باقی مانده این است که تصمیم بگیریم که آیا این انتخاب صحیحی برای سایت شما است یا خیر. این سیستم عامل با ساختاری که دارد شرایط را برای پردازش وب سایت های سنگین فروشگاهی و اپلیکیشن های مختلف فراهم کرده است. این شرکت با فراهم کردن زیر ساخت بسیار قدرتمند و پایدار، خدمات سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارج را در بهترین دیتاسنتر کشور ایران و برترین دیتاسنتر های کشور آلمان و فرانسه ارائه مینماید. هر کدام از دو گزینه بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند و بر اساس نوع کاربری و نیاز می شوند. طبیعتا هزینهای که کاربر برای این نوع سرور میپردازد، بیشتر از سرور مجازی مدیریتنشده است. سرور مجازی میکروتیک: سیستمعامل این نوع سرور بر پایه لینوکس و بیشتر مناسب افراد حرفهای است. اما در برخی موارد نوع مصرف سرور مجازی به گونه ای است که مثلا ضرورت دارد در یک کشور یا منطقه خاص جغرافیایی مستر باشد. ما چیزهای زیادی درباره مزایای خرید سرور مجازی می دانیم، اما در مورد فناوری که این امکانات را فراهم میکند اطلاعات زیادی نداریم. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک درواقع یک ماشین باری بسیار سنگین است که میتواند توان اجرایی لازم برای بازیهای آنلاین و استخراج رمزارزهای مختلف را فراهم کند. برای اینکه بتوان از یک سرور اختصاصی به طور دائمی استفاده کرد، باید مزایا و امتیازاتی را همراه خود داشته باشد که سرور ویندوز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک توسط دو دیتاسنتر قدرتمند به نامهای دیتاسنتر هتزنر و دیتاسنتر پریم کست پشتیبانی میشود که اولی در آلمان و دومی در آمریکا واقع شده است. نباید از این نکته غافل شد که سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک میتواند بر روی انواعی از سیستم عاملها مثل لینوکس، ویندوز و سایر آنها اجرا شود.