خرید سرور مجازی VPS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مزیت اصلی VDS این است که هر چقدر سایر سرورهای مجاور منابع مصرف کنند، شما در سرور خود هیچگونه تاثیر منفی مشاهده نخواهید کرد، زیرا منابع سرور اختصاصی مجازی شما کاملا fix شده هستند. تنها راه داشتن آی پی ثابت برای بایننس و فعالیت ایمن و بدون ریسک در بایننس فقط و فقط با تهیه vps امکان پذیر می باشد vps یک کامپیوتر هست مانند کامپیوترهای معمولی ولی منابع قدرتمندتر و سرعت بالاتری نسبت به کامپیوتر معمولی دارد و ما میتوانیم در فعالیتهای مختلفی از آن استفاده کنیم .مثلا از سرور مجازی بورس و سرور مجازی ایران میتوانید برای فعالیت در بورس ایران استفاده کنید و با سرعت فوق العاده ای که دارند در سرخطی زدن نتایج بهتری کسب کنید. روت پسورد Mysql خواسته میشود و سپس به پرامپت MySQL می رسید. 1. گذردهی مسیریابی محلی در زمان حمله سیستمهای تشخیص نفوذ به شدت افت میکند. 2. گذردهی سوئیچ راه دور نیز در زمان حملات سیستمهای تشخیص نفوذ به شدت افت میکند. این سیستم هوشمند با استخراج چند ویژگی کار میکند و از آنها به منظور ساخت مدلی برای درخواستهای معمول استفاده میکند. در این راهنما، ضمن معرفی مختصر بایننس، ابتدا نحوه ساخت حساب و برقراری امنیت آن را آموزش میدهیم و سپس یاد میگیرید که چگونه در این صرافی ارزهای دیجیتال را معامله کنید. در روش پیشنهادی، تشخیص حملات انکار سرویس بدین صورت بوده که در گام نخست، پس از شبیهسازی محیط شبکه و فرآیند ارسال داده در آن، پارامترهای تاثیرگذار آن از جمله ترافیک شبکه، آنتروپی ترافیک شبکه و لیست سیاه مشخص میگردد. همانطور که می دانید ایران بخاطر قرار گرفتن در لیست تحریم های اقتصادی و تجاری جزکشورهای ممنوعه در صرافی بایننس می باشد پس ایرانیان باید هویت مکانی خود را برای فعالیت در بایننس مخفی کنند برای مخفی کردن هویت و موقعیت مکانی بهترین راه کار استفاده از vpsبایننس می باشد.

پس از استراتژی رای اکثریت اگر سطح هشدار بستهای جدی باشد، به عنوان یک بسته مخرب شناخته شده و توسط ماژول بلاک به لیست سیاه شبکه و قوانین اضافه میگردد و در این گام بستههای مخرب بلاک میشوند. سرورهای مجازی را با توجه به نوع مدل مجازی سازی، سیستم عامل و تکنولوژی به سه دسته تقسیم بندی می کنند. مثل این می ماند که شما در آلمان هستید و با یک کامیپوتر و اینترنتی در آلمان به سایت صرافی دیجیتال خود مراجعه کرده اید . سرورمجازی بایننس یک کامپیوتر است که در دیتاسنتر یک کشور دیگر خارج از ایران بصورت ۲۴ ساعته روشن می باشد.این سرور ها دارای یک IP اختصاصی می باشند که همیشه ثابت می باشد و شما با اتصال به آن به یک کامپیوتر در خارج کشور مثلا کشور آلمان وصل میشوید و هویت مکانی شما برای همیشه مخفی خواهد ماند. VPS مخفف کلمه Virtual Private Server به معنای سرور خصوصی مجازی است.این سرورها در مقایسه سرورهای اختصاصی هزینه کمتری و سطح دسترسی بالاتری دارند.VPS بایننس هم نوعی سرور مجازی است سرورهای مجازی کامپیوترهایی هستند که بصورت 24 ساعته در دیتا سنترهای کشورهای مختلف روشن می باشد.و همیشه در دسترس شما می باشند شما با خرید آنها IP آن سرور را دریافت میکنید و با استفاده از آن IP ویک نرم افزار به سرور بایننس خود متصل می شوید .با خرید سرور بایننس یک IP کاملا اختصاصی دریافت میکنید واین IP بصورت ثابت و پایدار برای شما باقی خواهد ماند. پس از اتصال به سرور مجازی ویندوز از طریق ریموت دسکتاپ، میتوانید بدون دسترسی فیزیکی به سرور مجازی و از راه دور و تنها با استفاده از ماوس و کیبورد سیستم خودتان هر عملی که می خواهید روی سرور مجازی انجام دهید، درست مثل زمانی که از کامپیوتر شخصی خود استفاده می کنید.

این فناوری شیوهای از محاسبات کامپیوتری در فضایی است که قابلیتهای مرتبط با فناوری اطلاعات بهعنوان خدمات برای کاربر عرضه میکند و به او امکان میدهد بدون آنکه اطلاعات تخصصی در مورد این فناوریها داشته باشد یا بخواهد زیرساخت را در دست گیرد، به خدمتهای مبتنی بر فناوری در اینترنت دسترسی داشته باشد. اگر نوع بسته بررسی شده توسط سامانه تشخیص نفوذ در جدول بلاک شبکه موجود نباشد و متعلق به نوعی بسته غیرعادی در قانون مقایسه امضاء تعریف شود، بسته مورد نظر با قوانین امضا شبکه مطابقت داده میشود تا سطوح هشدار برای بسته مورد نظر بررسی گردد. یافتهها نشان میدهد که روش پیشنهادی به صورت میانگین 11 درصد زمان محاسبه و 1/0 درصد نرخ تشخیص حملات انکار سرویس توزیع شده را نسبت به روش پایه بهبود داده است. مهم نیست سرویس ارائه دهنده سرور مجازی چقدر کارایی دارد و چه ویژگی هایی در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به تحریم بودن سایت های ترید برای کاربران ایرانی، شما برای معامله در بازارهای بین المللی نیز به vps نیاز خواهید داشت؛ اگر چه میتوانید از vpn نیز استفاده کنید اما استفاده از آن برای اینکار توصیه نمی شود؛ زیرا vpn ها از ipهای اشتراکی استفاده می کنند یعنی در هربار اتصال ip شما را تغییر می دهند و صرافی های بین المللی مانند بایننس این امر را متوجه شده و دسترسی شما را قطع میکنند. شما میتوانید از مسیر User Center – Identification به بخش احراز هویت دسترسی پیدا کنید یا برای ورود مستقیم اینجا کلیک کنید. سیستم اکنون تصور کرده یک یا چند نفر از مکانهای مختلف، بدون اطلاع شما، به حسابتان دسترسی پیدا کردهاند. اگر سامانه تشخیص نفوذی سطح هشدار بستهای را جدی در نظر گرفت، بسته موصوف به عنوان حمله تلقی شده و سطح هشدار بسته از طریق ماژول ارتباط به دیگر سامانههای مستقر در محیط ابری اطلاع داده میشود.

در این سیستم در هر ناحیه از رایانش ابری سیستمهای تشخیص نفوذ مستقر شـدهانـد و هـر سیستم سه ماژول دارد: بلاک، ارتباطات و ماژول همکاری. در بخش نتایج، کارایی روش پیشنهادی در تشخیص حملات انکار سرویس توزیع شده در محیطهای ابری با استفاده از معیارهای ارزیابی پنجگانه بررسی شده است. در شکل 2 زمان پاسخ برای حملات انکار سرویس توزیع شده نشان داده شده است. علاوه بر این، در این سیستم، سیستم تشخیص نفوذ بر اساس چهار مؤلفه پیادهسازی شـده اسـت: تشـخیص نفـوذ، خوشـه هشـدار و آسـتانه محاسبات و مقایسه، پاسخ نفوذ و بلاک کردن و عامل همکاری. وجود این جامعه به این معناست که علاقهمندان میتوانند سوالات و مشکلات موردی خود را در پلتفرمهایی مثل گیتهاب یا Quora مطرح کرده و از سراسر جهان پاسخ دریافت کنند. در این مطالعه یک رویکرد جدید برای این مساله پیشنهاد گردیده که حجم محاسبات آن نسبت به روشهای مشابه کمتر میباشد. 2014) یک سیستم دفاعی برای دو نوع حمله انکار سرویس توزیع شده در لایه کاربردی محیطهای ابری، بهویژه XML-DDoS و SOAP-DDoS پیشنهاد کردهاند. اگر در بررسی بهعمل آمده سطح هشدار بسته از مقدار آستانه فراتر باشد، سطح هشدار بسته از متوسط به جدی تغییر یافته و به عنوان یک حمله انکار سرویس توزیع شده در نظر گرفته میشود. در این مقاله سعی کردیم به بهترین روش های جلوگیری از مسدود شدن یا بلاک شدن حساب بایننس شما بپردازیم تا پیش از آنکه مشکلی برای حساب تان ( یا حتی خودتان ) به وجود بیاید ، از هرگونه پیشامدی که به شما آسیب وارد می کند محافظت شود. که خریداری می کنید همچنین بستگی به میزان رم و cpu آن دارد . برای اینکه مطمئن شوید مشخصات خریداری شده سرور مجازی ترید به شما تحویل داده شده و همه مشخصات همخوانی دارد میتوانید مراحل زیرا طی کنید. برای بهتر متوجه شدن شما این مثال را در نظر بگیرید، وقتی شما یک واحد از ساختمان چند طبقه را خریداری میکنید، تمام فضای واحد در اختیار شماست، اما استفاده از درب اصلی ساختمان و راهپلهها به صورت اشتراکی انجام میشود.

اصلی ترین دلیلی که باعث فرق میان VPS و VDS می شود ، تفاوت نوع مجازی ساز و تکنولوژی مجازی سازی آنها می باشد که تکنولوژی مجازی سازی VDS قدیمی تر از VPS می باشد و VPS در حدود 10 سال است که در بین سرویس های میزبانی و هاستینگ ها رواج پیدا کرده است. برای سرور های مجازی که به صورت ماهانه ارائه می شوند، 48 ساعت تضمین بازگشت بی قید و شرط وجه درنظر گرفته شده است. شرکت مبین هاست در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان خود خدماتی در حوزه هاستینگ و سرور ارائه می کند. فایل : File Server، یکی از انواع server می باشد. مدیریت کردن سرور های لینوکس سخت است و باید متخصص مربوط به خود را داشته باشد ولی مدیریت فایل ها در آن آسان است . بروز اختلال در سرور و مشکلات نرمافزاری، امری اجتناب ناپذیر است؛ لذا، شرکتی را برای میزبانی سرور انتخاب کنید که در هر زمان که با مشکل مواجه میشوید، یک متخصص فنی در کنار شما باشد. سرور بایننس با منابع سخت افزاری قدرتمند و سرعت بالای اینترنت و پهنای باند بسیار وسیع مناسب برای ترید کردن و فعالیت در سایت بایننس می باشند .سرعت این سرورها گاهی تا 10 گیگابیت می رسد و همچنین امکان دانلود و آپلود با بالاترین سرعت را به شما می دهد . این سیستم محدودیتهایی در زمینه شناخت سخت افزار دارد مخصوصا در زمینه وایرلس که فقط سخت افزارهایی با چیپ Atheros و Prism را پشتیبانی می کند. یک برنامه کاربردی که از SeVen استفاده میکند، تأییدیه را زمانی ارسال میکند که کل بار دریافت شود. 2015) یک سیستم تشخیص حمله انکار سرویس توزیع شده کاربردی مبتنی بر دو یک تکنیک ترکیبی را پیشنهاد کردهاند. 2017) سامانهای برای تشخیص حملات انکار سرویس توزیع شده بر اساس تکنیکهای یادگیری ماشین پیشنهاد کردهاند.