خرید IP ثابت برای ترید در بایننس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• شما سطح پیشرفته ای از دانش در مدیریت سیستم عامل و شبکه را دارید و شاید با محصولات VMware تجربه داشته باشید. اما تفاوتی که در آن وجود دارد این است که منابع بسیار بیشتر از یک هاست و سطح دسترسی ROOT یا Administrator را در اختیار خواهید داشت. سرور مجازی خصوصی برای کاربرانی که به دنبال کنترل بیشتر بر روی وب سایت شان هستند و مهارت های فنی را برای ایجاد محیطی سفارشی دارند، عالی است. وی پی اس(VPS) سرعت بیشتر با قیمت مناسب تری برای وب سایت ها فراهم می آورد، این راه حل قدرتمند برای بسیاری از مشاغل ترافیک سایت را بهبود می دهد و با پیشرفت وب سایت، نیازهای آن را مرتفع می سازد. همچنین سرعت بیشتری را برای وب سایت شما با قیمت مناسب فراهم میکند و این یک راه حل “مقیاس پذیر” است. آموزش ترید در بایننس یا سایر بازارهای بینالمللی حتما باید سرویس VPS تبدیلشده است. اما با رشد سایت و افزایش بازدید، با خرید سرور مجازی (VPS) میتوانید منابع سایت را افزایش دهید بدون اینکه نیاز باشد هزینه زیادی را بپردازید. البته هزینه سرور مجازی بیشتر است و نیاز به توانایی فنی و پیشرفتهتری دارد که پیشنهاد میشود از سرورهای مجازی که مدیریت آنها توسط شرکت هاستینگ انجام میگردد استفاده نمایید زیرا در این صورت نیاز به دانش فنی کاربران در مدیریت سرور نمیباشد. سیستمعامل مجازی ساز Xen معمولاً مقدار CPU و RAM کمتری را مصرف میکند چون از حجم پایینی برخوردار است. یک قسمت دیگر به خود کاربر برمیگردد که از چه اینترنتی استفاده میکند و برای خرید خود چقدر اهمیت قائل است و چقدر سریع سفارشات خود را ارسال میکند. در فروش هم همین مسئله صادق است. راه اندازی این سرور به صورت فیزیکی در محل کاربر و در قفسه (rack) آنها صورت می گیرد. سرور مجازی (Virtual Private Server) سرورهای مجازی نیز به همین صورت هستند و زمانی که یک سرور مجازی با یک فضا و پردازش مشخص تهیه میشود آن فضا بهصورت اختصاصی برای شما بر روی آن سرور قرار میگیرد اما سرورهای مجازی دیگری نیز وجود دارند که از همان شبکه و پهنای باند استفاده میکنند.

به این صورت که هرروز یک کد تخفیف گذاشته میشود ، اگر آنرا توانستید استفاده کنید که این کد تخفیف مصرف میشود و شما موفق به استفاده از آن میشوید . با این حال، اگر تعداد زیادی سرور مجازی در همان سرور وجود داشته باشند، یا اگر یک سرور که به صورت مجازی درآمده است شروع به ترغیب منابع کند، صفحات وب کندتر تحویل داده میشوند و شاید بتوان این مورد را یکی از ضعفهای این دسته از سرورها در صورت عدم کنترل مناسب منابع توسط مجازی سازی دانست که البته در برابر مزایای بسیار زیادی که در اختیار استفاده کنندگان خود قرار میدهند میتوان از آن چشم پوشی نمود. سرور مجازی تست رایگان یکی از بهترین امکاناتی هست که بدون هزینه میتوان یک سرور مجازی رایگان ویندوز و یا سرور مجازی رایگان لینوکس داشت . این سرور را به کامپیوترهای کوچک با مشخصات سختافزاری مورد انتظار تبدیل میکنند که هرکدام را برای ارائه یک سرویس مثل وب میتوان آماده کرد مثل یک مجتمع تجاری که در درون آن مغازههای زیادی وجود دارد و هرکدام بهصورت جداگانه محصولات خود را به فروش میرسانند. در این سرور ما برای شما یک ویندوز نصب کردهایم و مرورگر کروم نیز داخل آن نصب شده. سرور مجازی ویندوز، یک سرور مجازی است که سیستم عامل ویندوز (معمولا نسخههای سرور) روی آن نصب شده و با دسترسی administrator از طریق ریموت دسکتاپ در اختیار کاربران قرار میگیرد. وی پی اس ترید محیطی است دقیقا مشابه با ویندوز کامپیوتر شماست که به اینترنت بسیار با کیفیت و قوی متصل می باشد. یک کابل USB کیف پول را به رایانه شما متصل میکند و فناوری بلوتوث به کار رفته در آن میتواند کیف پول Ledger Nano X را به عنوان یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال، به دستگاههای تلفن همراه Android و iOS متصل کند.

پارس دیتا ، یکی از سایتهای معتبر در زمینه هاستینگ است که بصورت روزانه با یک کدتخفیف 100 درصدی ، میتوانید به مدت یک سال ، دامین ir آی آر رایگان ثبت کنید . دامنه یا Domain ( دامین ) به زبان ساده ، نشانه ای است که ما وقتی در آخر نشانی سایت ها میگذاریم میتوانیم وارد سایت شویم . خریداری میکنیم نمیتوانیم آپدیتها آن را دریافت کنیم به همین دلیل با استفاده از Proxy های تعریفشده بر روی این RouterOS ها میتوانیم خیلی از این تحریمها را دور بزنیم. سرور های مجازی آمریکا می توانند کیفیت خوبی داشته باشند، اما به دلیل موقعیت مکانی دور و درنتیجه زمان پینگ بالا در هنگام اتصال سرعت کم تری نسبت به سرور مجازی ایران دارند و بعد از آن مسئله تحریم است، و همیشه نگرانی قطع شدن دسترسی به سرور وجود دارد. سرور ، یک سیستم کاملا مجزا و همیشه اجراست که بصورت ازراه دور آنرا کنترل میکنیم . همانطور که گفته شد ، لکثر سایت های مختلف ، برای معروفیت و تبلیغ سرعت هاست و سرور خود ، مواردی را بصورت محدود ( محدودیت روزانه ) یا بصورت نامحدود ( حجم و پهنای باند کم ولی برای همیشه ) ، در اختیار ما قرار میدهند . البته این را هم نباید از ذهن برد که برخی شرکت های هاستینگ برای تبلیغ سرعت هاست و سرور خود ، اجازه تست سرور و هاست را بصورت محدود یا نامحدود به ما میدهند که ممکن است امکانات چندان بالایی هم در اختیار ما گذاشته نشود .

تجارتهای کوچک زمانی که در یک مجتمع واحدی را اجاره میکنند آن واحد بهصورت اختصاصی برای آنها است اما در کنار آنها واحدهای دیگری وجود دارند که فعالیتهای دیگری انجام میدهند و امکاناتی در بین آنها مثل راهرو، آسانسور و راهپله مشترک است و تمام افراد و واحد مجموعه میتوانند از آن استفاده کنند. در واقع همه ی منبع ها بر پایه ی قابلیت ها و محدودیت های یک قطعه سخت افزار می باشند. اگر یکی از این نفرات تخلفی در سطح اینترنت یا بایننس انجام بدهد، همه گرفتار خواهند شد و بایننس حساب همه اکانتهایی که از آن آی پی متصل شده بودهاند را محدود میکند و درخواست احراز هویت خواهد کرد. سرورهای ویندوز و لینوکس و انواع سایت های وردپرس، جوملا، کد نویسی شده اختصاصی و غیره همه می توانند میزبان پروژه بوده و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. تست نفوذ ، تست سایت ، تست سرعت هاست میزبان دهنده و … زمانی که یک تجارت بسیار بزرگ باشد و نیاز به یک مجتمع کاملاً اختصاصی دارد تا بخشهای مختلف آن را در هریک از واحدها و قسمتهای آن قرار دهد دیگرکسی نمیتواند به آن مجتمع تجاری وارد شود در بستر مجازی و سرورها نیز به این صورت است و آن تجارت برای سایت و سرویسهای خود در سطح اینترنت یک سرور اختصاصی (Dedicated Server) را تهیه میکند تا بهصورت اختصاصی میزبان و ارائهکننده سرویسهای خودش باشد. نحوهی اتصال به سیستمعاملهای ویندوز بسیار ساده است شما با استفاده از Remote Desktop Connection که بر روی پورت ۳۳۸۹ وجود دارد میتوانید به سیستمعامل خود متصل شده و کارهایی که دارید انجام دهید. اصطلاح ابر یا cloud به طور معمول به چندین سرور اشاره دارد که از طریق اینترنت به هم متصل شدهاند و میتوانند به عنوان بخشی از یک سرویس کاربردی و یا نرمافزاری اجاره شوند.

این پلاگین در حال حاضر از بقیه پلاگین های مشابهش کامل تر و کاربردی تر است، بوسیله این پلاگین شما میتوانید حتی Bot های موزیک یا رادیو در سرور خود قرار دهید. مانند بایننس، کوکوین هم بهطور رسمی اعلام کرده است که مایل نیست به ساکنان کشورهای تحتتحریم خدمات ارائه کند؛ اما احراز هویت در این پلتفرم هنوز اجباری نشده است. معروفترین و محبوبترین مجازی ساز دنیاست که همیشه بهعنوان لیدر در این حوزه فعالیت کرده است که امروزه تمام سازمانها و شرکتهای بزرگ از آن استفاده میکنند. Cpanel معروفترین و محبوبترین کنترل پنل تحت وب لینوکس بوده و امنیت پیش فرض بالایی دارد. مجازی ساز KVM که مخف کلمهی Kernel based Virtual Machine است بهصورت رایگان بر پایهی سیستمعامل لینوکس نوشتهشده است اما پنل های کاربری ویژهای که برای آن تهیه میشود رایگان نیست و معروفترین آنها SolusVM و AutoVM میباشد. این سایت معروف ، از برترین سایتهای ارائه دهنده خدمات Domain است . سایتهای دیگری هم همچون سایت Kamatera ، Domain Racer ، Ocean VPS ، A2 Hosting ، Ali Baba Cloud ، Oracle Cloud ، 1and1 cloud ، Amazon AWS و … فقط کافیست شرایط را بدرستی انجام بدهید تا از یک vps رایگان باکیفیت بهره مند شوید . با مقاله سایت های ارائه هاست و دامنه رایگان در آسان لرن همراه ما باشید .