• خانه
  • وبلاگ
  • خرید VPS ایران – خرید سرور مجازی ایران نامحدود- قیمت وی پی اس ایران

خرید VPS ایران – خرید سرور مجازی ایران نامحدود- قیمت وی پی اس ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این نوعی سرویس ها برای سازمان های متوسط به بالا، که به منابع بسیار زیادی برای میزبانی نیاز دارند، مزایای بسیار قابل توجهی ارائه میکنند. اگر یکی از موارد ذکر شده در بالا، ذهنتان را درگیر کرده و آن را برای کسب و کار خود مفید دیدید، زمان آن است که از یک سرور اختصاصی استفاده کنید. هرچه اندازه یک سرور کمتر باشد هزینه اجاره یا میزبانی Colocate کردن آن کمتر است. در بازار امروز، انواع مختلفی از خدمات سرور اختصاصی و سرور مجازی عرضه می شوند که وجود این تنوع، انتخاب یکی از آنها را مشکل می کند.یکی از اصلی ترین مشخصه یک سرور سرعت پردازش اطلاعات آن است .لذا هرچه پردازنده قدرتمندتر باشد سرور توانایی انجام عملیات های همزمان بیشتری را خواهد داشت. برخی از انواع سرورها بسیار شبیه هم هستند و ممکن است افراد تازه کار هیچ فرقی بین آنها نیابند. اما درباره منابع سختافزاری تفاوت عمده ای بین سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی وجود دارد. این سیستم عامل و نرمافزار میتواند به عنوان یک روتر شبکه ای قابل اعتماد استفاده شود. علاوه بر این اگر همسایگان سرور ، یک ترافیک بالای ناگهانی را تجربه کنند، ممکن است پهنای باند سرور به سقف رسیده و سرعت سایت را به شدت کاهش دهد. همچنین قسمتی از پهنای باند سرور اصلی نیز به سرور مجازی اختصاص داده میشود، همه این تقسیم بندی ها با توجه به منابع موجود سرور اصلی میبایست انجام گیرد و معمولا در مجازی سازهای جدید امکان اورسل یا فروش بیش از حد منابع وجود ندارد. و در نهایت خودتان هستید که تصمیم می گیرید با توجه به بودجه و نیازی که دارید از چه شرکتی سرورمجازی تان را بخرید. منظور از سرور مدیریت شده، سروری است که شما از آن استفاده میکنید، اما کنترل های اجرایی و نصب و مدیریت نرم افزارها و جزییات امنیتی و نگهداری سرور بطور کامل با سرویس دهنده است.

سرویس سرور اختصاصی، نوعی از میزبانی اینترنتی است که در آن کاربر یک سرور را به طور کامل اجاره می کند. البته این هزینه از زمانی که بخواهیم یک سرور اختصاصی را در شرکت خود راه اندازی کنیم (با در نظر گرفتن هزینه های نگهداری و هزینه های جانبی آتی)، بسیار کمتر است. مهم نیست سرور مجازی خود را در چه زمانی خریداری نمایید ، تمام فرایند خرید و تحویل سرور مجازی به صورت آنلاین انجام می گردد. نوع مجازی ساز سرور، سرعت و کیفیت سرور مجازی ویندوز، امکان ارتقای سرور، پنل مدیریت و زمان تحویل از مواردی هستند که هنگام خرید یک سرور ویندوز ارزان باید به آن ها توجه کرد. هاستینگ دارای پلنهای مختلفی میباشد که میتوانید با تحقیق و بررسیهای یک پلن مناسب برای کسبوکار خود راه اندازی کنید. این فایل معمولاً به صورت یک فایل ایزو است که روی سیستم میزبان دانلود و ذخیره کردهاید. SSH یا Secure Shell راه ارتباطی کاربر با سرور های مجازی یا اختصاصی لینوکس است که از طریق ان هر کاربر میتواند بدون اینکه به سرور خود دسترسی فیزیکی داشته باشد، کلیه ی دستورات خود را از طریق Shell بر روی سرور اجرا کرده و خروجی و نتایج هر دستور را مشاهده و بررسی نماید. در نتیجه در سرورهای اختصاصی، یک سرور به صورت فیزیکی و کامل در اختیار کاربر قرار داده می شود. همان ماشین سروری است که از منابع سرور فیزیکی استفاده می کند.سرور مجازی یا وی پی اس بصورت VPS مخفف عبارت Virtual Private Server به معنی سرور مجازی خصوصی است.

سرورهای مجازی یا VPS که مخفف Virtual Private Server است، به معنی سرور مجازی خصوصی نام برده می شود. اما از آنجا که هزینههای موردنیاز برای فراهم کردن تجهیزات و نرمافزارهای لازم یا نیروی پشتیبانی برای صاحبان همه وبسایتها مقرونبهصرفه نیست پیشنهاد میشود بسته به نوع فعالیت و نیاز کسبوکار خود، از سرورهای ارائه شده توسط شرکتها استفاده نمایید. لازم به ذکر است که صرافی بایننس در جمعه ۲۹ مرداد ماه 1400 طی اطلاعیهای اعلام کرد که همه کاربران باید احراز هویت مرحله دو Intermediate را انجام دهند. به طور کلی، شرایط میزبانی برای کسبوکار در حال رشد متغیر است و در ابتدا این وبسایتها از سرورهای مجازی برای میزبانی استفاده میکنند با توجه به سرعت رشد وبسایت از یک مرحله به بعد منابع سرور مجازی جوابگوی نیازهای وبسایت نخواهند بود و این اتفاق بیانگر این است که باید برای میزبانی وبسایت از یک سرور اختصاصی استفاده کنید. در مرحله نهایی هم درخواست بررسی توسط ارباب رجوعان ذکر می گردد تا مشکلی باقی نماند. سرویس هاست ابری امروزه برای میزبانی سایت محبوبیت خاصی پیدا کرده است، چراکه این سرویس های میزبانی از منابع بالایی برخوردار هستند و مزایای خاص خود را نیز دارند، در عین حال، معمولاً هزینه بسیار مناسبی نیز برای هاست ابری در نظر گرفته می شود، که برای هر کسب و کاری می تواند مناسب باشد. اغلب سرور های اختصاصی، طوری طراحی شده اند که سطح بالایی از آپ تایم، برای مثال 100 درصد را تضمین کنند، که سایت شما بتواند میزان ترافیک بالا و یا سطح تعامل کاربران بیشتر را تحمل کند. از معروفترین کنترل پنلها به Cpanel و DirectAdmin میتوان اشاره کرد. به این موضوع می توان فکر کرد که اگر سایت یک ثانیه آفلاین شود، چقدر درآمد از دست خواهیم داد؟ قطعاً نمی توانیم یک سرور را با کسی به اشتراک بگذاریم؛ به این دلیل که نباید به شرکت دیگری که روی سرور ماست این شانس را بدهیم که به اطلاعات سرور و مشتریان دسترسی پیدا کند.

لزوماً هم نباید یک سرور بخریم تا مجبور باشیم از تجهیزات جانبی سرور مثل خنک کننده و یا تیم IT کمک بگیریم، در عوض می توانیم با اجاره یک سرور اختصاصی، این امور را به شرکت ارائه دهنده بسپاریم. اما به لطف سرورهای اختصاصی، می توانیم از پیام های IRC ( Internet Relay Chat ) استفاده کنیم، تا به هر دستگاه دیگری که به شبکه متصل است، پیام ارسال و دریافت کنیم. یکی از آنها VPS یا Virtual Private Server نام دارد. اگر در صنعتی فعالیت می کنیم که اطلاعات و داده های کاربران بسیار حساس بوده و نگهداری از آنها اهمیت بسزایی برای کسب و کارمان دارد. هرکدام از این سرویسها دارای مزایای هستند که باید بر اساس نوع فعالیت شما انتخاب شوند. منظور از Workload گروهی از کامپوننتهای منفرد است که برحسب نوع پروژه گروهبندی شدهاند. از سوی دیگر، هر سرور یک آدرس IP خاص دارد. بنابراین، اگر از یک سرور اختصاصی استفاده کنیم، وب سایت منیز IP آدرس خاص خود را خواهد داشت. در واقع پروتکلهای اینترنتی آدرس اختصاصی رایانهها به شمار میآیند. در واقع این نوع سرورها مشابه همین نرم افزارها عمل میکنند و دسترسی مجزایی به سخت افزار سرور اصلی را برای سایتهایی که از این گونه سرورها استفاده میکنند فراهم میآورد. سرورها در دو گروه اصلی سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه میشوند که بسته به نیاز وب سایت از لحاظ عملکرد، قدرت سختافزاری، هزینه و…

چرا که هزینه زیادی باید برای این نوع از سرورها متقبل شد. یکی از مهم ترین دلایلی که افراد را به سمت سرورهای اختصاصی سوق می دهد، میزان آپ تایم بودن سایت ها است. از منوی سمت چپ بر روی Remote Settings کلیک کنید. همچنین می توانید برنامه هایی مانند مرورگر یا ادیتور عکس را روی ویندوز سرور دانلود و نصب کنید. یکی از سیستم عامل هایی که میتوان بر روی سرور مجازی نصب کرد، سیستم عامل ویندوز میباشد. از لحاظ سخت افزاری نیز هر زمان که کسب و کار و سایت رشد کرد، می توان منابع را ارتقا داد. به این ترتیب کسانی که مایل به دریافت اطلاعات از یک سایت مشخص هستند، به وبسایت دسترسی داشته و میتوانند از اطلاعات آن استفاده کنند. مدیریت سرور به صورت معمول می تواند از طرف شرکت میزبان به عنوان یک سرویس افزودنی ارائه شود. از آنجایی که خریدن سرور اختصاصی هزینه بالایی را در بر میگیرد توجه کنید تا حتما از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید سپس آن را خریداری کنید. از آن جا که در این روش، تمام فضای هارد دیسک سرور به طور کامل و نیز پهنای باند قابل توجه در اختیار مشتری قرار می گیرد، امکانات متنوعی را فراهم می آورد. پهنای باند و فضای پر شده: یکی از دلایل رایج دیگر برای این مهاجرت این است که از شّر محدودیت های پهنای باند و فضای دیسک خلاص شویم. که البته در جهان معمولاً این نوع هاستینگ نامحدود با پهنای باندهای ۱۰Mbit/s, 100 Mbit/s یا 1000 Mbit/s ارائه می گردد. توجه داشته باشید که سایت های بزرگ و پربازدید همچون فروشگاههای بزرگ اینترنتی از این نوع سرور استفاده می نمایند. خرید سرور مجازی امروزه برای کسب و کارهای بسیار زیادی که وابسته به فضای مجازی هستند، کاربردی می باشد و تاثیر زیادی در گسترش و بهبود عملکرد آنها گذاشته است.سرور مجازی قابل استفاده برای انواع شرکتهای استارتآپی یا فروشگاههای اینترنتی است که برای دادن خدمات مناسبتر به مشتریان خود نیاز دارند که از سرویسی قوی تر برای سایت خود استفاده کنند.