دانلود نسخه لایسنس نینجاگرام (بدون پرش) + فارسی|7.6.8.5

برای اتصال به سرور مجازی میکروتیک می توانید از ابزار وینباکس و یا مرورگر وب نیز به سرور میکروتیک متصل شوید. بر روی سرور مجازی نسخه های مختلف ویندوز مانند: Windows Server 2019،Windows 10، Windows Server 2016 ،Windows Server 2012 ، توزیع های مختلف لینوکس مانند Fedora، CentOS، Ubuntu ، Debian و همینطور میکروتیک و انواع سیستم عامل های دیگر قابل نصب است. بر روی سرور مجازی نسخه های مختلف لینوکس مانند Fedora، CentOS، Ubuntu و Debian و نسخه های ویندوز مانند Windows Server 2012 R2 Standard، Windows Server 2012 R2 DataCenter، Windows Server 2016 و همین طور انواع سیستم عامل های دیگر قابل نصب است. اگر از Windows Active Directory استفاده میکنید، Windows auth بسیار مفید است، زیرا این امکان را به شما میدهد که به طور خودکار از طریق حساب دامنه خود وارد برنامه های وب شوید. برای اتصال به سرور مجازی از طریق کامپیوتر شخصی، نیازی به نصب برنامه خاصی ندارید، برای این کار از نرمافزار RDP استفاده میکنیم. Hybrid Cloud یک پیکربندی جدید است که به طور فزایندهای در بسیاری از شرکتها محبوبیت کسب کرده و استفاده میشود. این سرور در نسخههای متنوعی نیز ارائه شده است که بنا به نیاز خود قادر به تهیه آن خواهید بود. اگر برای دریافت خدمات Colocation سرور اختصاصی خود، از شرکت های خدمات دهنده سرور اختصاصی و مجازی استفاده کنید، مراحل اداری و حقوقی آن بسیار راحت تر، کم هزینه تر و سریعتر خواهد بود و پشتیبانی بهتری را نیز خواهید داشت. هر سرور خصوصی مجازی به نسبت کارش جداسازی شده است، یعنی شما میتوانید با خیال راحت هرسیستم عاملی را که ترجیح میدهید یا به آن نیاز دارید (مثلا لینوکس) را روی آن نصب کنید.

اگر بعد از مطالعه این مقاله متوجه شدید که سرور مجازی به کارتان می آید، میتوانید از وب سایت ایساتیس سرور اقدام به تهیه و خرید آن کنید. مانند برنامه های حسابداری، که می توان برای رفع این مشکل از سرور مجازی استفاده کرد. این به نوبه خود هر سرور فیزیکی را قادر می سازد تا چندین سیستم عامل و برنامه را به طور کارآمد اجرا کند. وقتیکه به دنبال انتخاب این سیستم عامل سرور های VPS مناسب هستید، لازم است که دانش کافی در مورد مشخصات میزبان (هاست) خود نیز داشته باشید، چراکه ممکن است شما را در انتخاب سیستمعامل بهینه دچار سردرگمی سازد. گاهی بسیاری از تجارتهای آنلاین، به نیازها و درخواستهای خود آگاه نیستند و به همین دلیل است که وبسایتهای آنها در مواجهه ترافیک زیاد مشتریان دچار مشکل شده و عملکرد بسیار مناسبی دارد که باعث نارضایتی صاحبان کسبوکار و بازدیدکنندگان خواهد شد. استفاده از این روش میزبانی وب برای کسبوکارهای کوچک یا وبلاگهای شخصی گزینه مناسبی است اما نمیتوان از هاست اشتراکی انتظار عملکرد بالا داشت. به همین منظور، اغلب گزینه بسیار مناسبی محسوب میشود، چراکه نیاز به پرداخت هزینه برای دریافت گواهی استفاده از نرمافزارهای و سیستمعامل وجود ندارد و میتوان بهراحتی از برنامهها و افزونههای لینوکس استفاده کرد. برای این منظور، قصد داریم در این مقاله، علاوه بر بررسی انواع سرورهای مجازی خصوصی بر اساس سیستمعامل آنها، شما را در گرفتن تصمیم صحیح در این خصوص راهنمایی نماییم. بر طبق یک قانون، سرورهای VPS ویندوزی با آنتیویروسهای قدرتمند و برنامههای حفاظتی ویژه ارائه میشوند که در کنار دیوارههای آتش قابلاعتماد، نگرانی از هک شدن را تا حد زیادی کاهش میدهند. Shared Hosting یا استفاده از خدمات هاست اشتراکی درست شبیه به اشتراک گذاشتن یک اتاق با دیگران است.

اغلب سایت هایی که ترافیک بالایی دارند مانند سایتهای فروشگاهی، سایتهای دانلودی و سایتهای خبری نیازمند منابع قدرتمندی برای پاسخگویی به حجم بالای بازدید سایت میباشند اما به دلیل امنیت اطلاعاتشان تمایلی به استفاده از هاست اشتراکی ندارند بنابراین خرید سرور اختصاصی را ترجیح میدهند. اگر در حال ساخت و توسعه وبسایت برای یک شرکت هستید هم میتوانید از مزایای آن بهره مند شوید. البته نسخههای جدیدتر سرور ویندوز هم وجود دارد که بنا به نیاز خود امکان تهیه آنها را نیز خواهید داشت. با درنظرگرفتن دسترسیهایی که VDS در اختیار شما قرار میدهد شما قادر خواهید بود تا بهراحتی نسبت به تغییر در ایجاد پشتیبانی از کاربران اقدام کرده و باتوجهبه نیاز کاربران سرویسهای خود را برای آنان سفارشی و اختصاصی نمایید. دسترسی به اینترنت پرسرعت: به کمک سرور مجازی به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا میکنید که امکان بارگذاری یا دانلود در کوتاهترین زمان را به شما میدهد. همونطور که گفته شد امنیت و پایدار سرور هم تفاوت زیادی با سرور های داخلی نداره و بستگی به کانفیگ و پایداری شبکه اینترنت داره. که این مقدار با توجه به سیستم عامل سرور میتواند بیشتر هم باشد. گاهی بی هیچ سرمایه ای هم میتوان شروع کرد و به در آمدهای خوبی دست یافت.

افراد حرفه ای در ترید چرا از وی پی ان استفاده نمی کنند؟ تنها در اختیار یک کاربر قرار می گیرد، منابع آن منحصر به فرد بوده و به اشتراک گذاشته نمی شود. با خرید vps از یکی از کشورهایی که در سایت صرافی تحریم نمی باشند میتواند یک آی پی ثابت و پایدار از همان کشور در اختیار شما قرار دهد. خب از کجا سرور مجازی تهیه کنیم؟ چگونه سرور مجازی را تهیه و فعال کنیم؟ معامله گران الگوریتمی اغلب از فناوری تجارت با فرکانس بالا و سرور مجازی بورس استفاده می کنند، که می تواند یک شرکت را قادر به انجام ده ها هزار معامله در ثانیه کند. بدین معنی که هنگامی که شما سفارشی را ثبت می کنید این سفارش در Orderbook ثبت می شود، زمانی که قیمت به سفارش شما رسیده و معامله انجام شود، هیچ مبلغی از اعتبارتان کم نشده بلکه به اعتبارتان نیز درصد کمی افزوده می شود. زمانی که شما به سروری قدرتمندتر از هاست اشتراکی نیاز دارید، اما نمیتوانید هزینههای بالای سرور اختصاصی را تامین کنید یا اینکه خدمات و منابع سرور اختصاصی بسیار بیشتر از نیاز شماست باید سراغ سرور مجازی بروید. هرچه تعداد دامنه های بیشتری بر روی یک حساب هاست اشتراکی داشته باشید ریسک آن بیشتر است .به همین دلیل منابع بسیار بیشتر موجود در VPS به شما این اطمینان را می دهد که می توانید بدون ایجاد مشکل در عملکرد ، دامنه های متعددی بر روی سرور خود میزبانی نمایید. بنابراین اگر از ابزارهای توسعه ASP ،MS SQL یا VB استفاده می کنید، ویندوز شرط بهتری خواهد بود. برتری سرور مجازی ایران نسبت به هاست اشتراکی در این است که دسترسی روت دارید و میتوانید آنطور که میخواهید پیکربندی سرور را تغییر دهید، برنامههای مورد نظرتان را نصب کنید و از میان سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز یکی را برای میزبانی سایت خود برگزینید.

سرور مجازی که به اختصار VPS نامیده میشود در واقع چیزی بین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. سرور مجازی بورس همان VPS است که بر پایه سیستم عامل ویندوز طراحی شده است، در انجام معاملات بورسی به صورت آنلاین و با سرعت بسیار عالی به شما کمک خواهد کرد. پشتیبانی از معماری بر پایه .COM و اسکریپت نویسی: سرور مجازی ویندوز کامل بر اساس معماری .COM است. این سرویس به خودی خود بسیار ساده است، اما به طور قطع از ویژگیهای بیشتری برخوردار است. با وجود اینکه پلن های میزبانی وب سایت دیگری نیز وجود دارد مانند پلن های هاست اشتراکی ارائه شده توسط شرکت های هاستینگ، اما اینگونه سرویس ها در صورت افزایش ترافیک میتواند بر عملکرد وب سایت تأثیر منفی بگذارد . ایجاد میشود. سرور مجازی از لحاظ فنی چیزی بین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. برای آسودگی در استفاده، از یک VPS دارای سیستم عامل ویندوز استفاده کنید. ویندوز سرور در نسخههای متنوعی ارائه شده است که با توجه به نیاز و اهداف خود میتوانید از بین نسخههای موجود یک مورد را انتخاب کنید. در کنار این مقاله، میتوانید مقاله انگلیسی تفاوت سرورهای مجازی لینوکس و ویندوز را از این لینک مطالعه کنید. اگر بخواهیم مزایای VPSهای مبتنی بر لینوکس را بررسی کنیم، در ابتدا باید تفاوت میزبانی اشتراکی وب و VPS را بدانیم، چراکه این دو مفهوم اهداف کاملاً جداگانهای را دنبال میکنند. برتری سرور مجازی نسبت به هاست اشتراکی در چیست ؟