روند آموزش و توسعه کارکنان برای سال 2021


آموزش و توسعه کارکنان: چه انتظاری باید داشت؟

برای تیم یادگیری و توسعه – 2019 تاریخ است، 2020 به زودی یک راز خواهد بود. از سوی دیگر، سال 2021 معمایی است که در انتظار حل شدن است و نباید امیدوار باشیم که واقعاً مشکلی است که منتظر حل شدن بدون اطلاع قبلی است.

L&D Trends مانند امواج هستند، به خوبی اعلام می شوند اما در یک چشم به هم زدن از بین می روند.

در اینجا مجموعه جدیدی از روندها در اینجا آمده است آموزش کارکنان و توسعه گفته شد در سال 2021 شب و روز را ببینیم

خودکارها و برگه‌های خود را بردارید و شروع به یادداشت کردن آن‌ها در حین نوشتن و بررسی کنید. با نزدیک شدن به آستانه سال جدید، این فهرست مطمئناً می تواند تعداد بیشتری را مشاهده کند.

روند 1

آموزش و توسعه، به عنوان یک صنعت، از زمان های بسیار قدیم، مخاطبان خود را کمی بیش از حد بر روی موضوعاتی مانند آموزش شرکتی، ارتقاء مهارت متمرکز کرده است و در نتیجه نیاز شدید به رشد هر روز در محل کار را در آنها القا کرده است. اگرچه ممکن است این مسیر بدی برای مخاطبان آنها نباشد.

به نوعی، زمانی که کار در مسیر زندگی شخصی آنها قرار گرفت، خیلی خوب کار نکرد. با افزایش مدیریت این بیماری همه گیر، کارمندان مطمئناً راه هایی برای شادی و رضایت بدون فشار ناشی از حقوق خود پیدا کرده اند. زمان‌هایی که می‌آیند و می‌روند، کارمندان مطمئناً نمی‌خواهند شیوه کار امروز خود را رها کنند یا از آن جدا شوند.

این ما را به طور یکپارچه به این نقطه می رساند که چرا شرکت ها باید جنبه های تعادل بین کار و زندگی را به تقویم برنامه ریزی خود اضافه کنند، زیرا از این پس برای کارمندان ارسال می شوند.

روند 2

هم ظاهر و هم نحوه کار ما متفاوت است. در حالی که برخی از ما دوست داریم به محض بروز مشکلات با آنها روبرو شویم، از سوی دیگر برخی از ما دوست داریم قبل از برداشتن گام های خود یک دقیقه فکر کنیم.

از آنجا که این هرگز تجربه نشده است، جو اجتماعی ما را به سمت ناشناخته آینده هدایت می کند. همکاری و کار گروهی قطعا به ما کمک می کند تا ریتم کار خود را پیدا کنیم. به‌عنوان شرکت‌های آینده، هر کاری که لازم است برای فشرده‌تر شدن انجام دهید.

بخش ها و بخش ها قطعاً باید در کنار یکدیگر کار کنند، به قول معروف، “یا با باد که شما را می راند، رانش می کنید، یا مسیر خود را انتخاب می کنید و به پایان می رسید، با کمک یا هدایت آن.”

روند 3

طی چند سال گذشته، گیمیفیکیشن مطمئناً موج هایی را در فضای یادگیری و توسعه ایجاد کرده است. این واقعیت که همچنان نقشی کلیدی در توسعه و رشد بیشتر خود ایفا می کند، مطمئناً برای بسیاری تعجب آور نیست.

گیمیفیکیشن نیاز مشخصی را برای بهتر شدن و بهتر شدن با گذشت روزها در کارکنان ایجاد می کند که در غیر این صورت ممکن است فاقد آن باشند. در جریان کار همه‌گیر، سازمان‌ها خاطرنشان کردند که گیمیفیکیشن به کارکنانشان کمک می‌کند تا داده‌ها و اطلاعات را بهتر حفظ کنند.

مطمئناً گیمیفیکیشن در آینده جدید چندین برابر در سال‌های آینده برای کارمندان و کارفرمایان سودآورتر به نظر می‌رسد.

روند 4

Zoom، Google duo و مواردی از این دست، تعداد پلتفرم‌های ملاقات آنلاین قطعاً به اعدادی رسیده است که مطمئناً 5-6 سال پیش تصور نمی‌شد. این محصول در جلسات نقد و بررسی ماهانه، هفتگی، روزانه و ساعتی عرضه می شود که همه امروز با یک کلیک ساده یک دکمه انجام می شود.

با این حال، ممکن است برخی از زمینه های بهبود وجود داشته باشد که باید برای حل مشکلات جزئی شبکه انجام شود. جهان مطمئناً شاهد رشد آنلاین آن در سطح جهانی خواهد بود. یادگیری نیز به صورت آنلاین بیش از هر زمان دیگری اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر دوره های گواهینامه و مدارک آنلاین معتبرتر از قبل در آینده در نظر گرفته می شوند.

“یادگیری در نهایت، فراتر از مرزها و در سراسر پلتفرم ها، به طور ایده آل در آینده نزدیک اتفاق می افتد.”

همانطور که قبلاً گفته شد، تعداد این لیست از روندها مطمئناً در آینده می تواند چندین برابر شود. بنابراین، برای سازمان ها، کارمندان و کارفرمایان مهم است که به جزئیات دقیق توضیح داده شده در این مرحله توجه داشته باشند و دنبال کنند.

اگر فکر می کنید می تواند به لیست ما اضافه شود، لطفا با ما تماس بگیرید corp@edureka.co و یا با ما با شماره 8660674718-91 تماس بگیرید و اگر شرکت شما از طرف دیگر به دنبال همکاری با یک مربی شرکتی است، می توانید با ما نیز تماس بگیرید.