سرور اختصاصی اروپا – پارسپک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور مجازی خارجی به سرورهای گفته میشود که با منابع اشتراکی اطلاق می گردد و امکان ارائه آن در شرایط موقعیت های جغرافیایی خارج از کشور نیز وجود دارد این دسته از سرورها در است برای سازماندهی برنامههای کوچه اریا وب سایت هایی با منابع کم مناسب میباشد منابعی مانند پردازنده و رم و فضایی که در حد متعادل و معقول به نظر میرسد ارائه می شود امکان دریافت سرورهای مجازی خارج از سیستم عاملهای مانند لینوکس میکروتیک ویندوز نصب سیستم عامل های ده ها وجود دارد یکی از سرور های مجازی که در موقعیت جغرافیایی خارج از ایران به آلمان و آمریکا با بهکارگیری تجهیزات سخت افزاری و پشتیبانی کامل آماده ارائه خدمات می باشد پارس پک می باشد .اما اینکه سرور چیست؟ به عنوان نمونه در یک سرور با رم 64 ممکن است به بیش از 1.000 بخش تقسیم شده که به معنی ساخت هزار هاست برای میزبانی هزار سایت است. هزینه هر ۱۰ گیگ هارد اضافه ۵ هزار تومان می باشد. سرورهای مجازی ویندوز اروپا در موقعیت جغرافیایی قاره اروپا ارائه شده است باز است که آیپی ارائه شده این سرویس ها اروپا می باشد دسترسی به سایت هایی که در موقعیت ایران بلاک هستند مهیا خواهد شد در واقع انتخاب صحیح در موقعیت جغرافیایی خارج از ایران برای کاربرانی که در خارج از ایران می باشند کاربرد و سرعت لود بهتری دارد نکته آی پی چیست یک آدرس یکتا جهانی می باشد که هر سیستم با هر اتصال به اینترنت جهانی به خود میگیرد و دارای کلاس بندی های متفاوت می باشد این تاپیک یا همان شناسایی اصلی سایت ها هستند و معمولا ثابت هستند یا متغیر مجازی ویندوز اروپا و سیستم عامل ویندوز قابل ارائه میباشد که حالا کاربران با این سیستم کار کردن راحت تر هستند سرور مجازی اروپا به همراه سیستم عامل ویندوز را سفارش می دهند زیرا برای لینوکس رابط گرافیکی دارد و همچنین امکان استفاده از موقعیت در آن وجود دارد که این عامل باعث آسان شدن کاربران می باشد .

به همراه سیستم عامل هایی که ایزوله شده است هدف از این سرور ها این است که خدمات بیشتری ارائه بدهند جهت خرید کمتر هاستینگ و سرور اختصاصی در سرویسهای هاستینگ مشترک تعداد زیادی به وبسایت رونیکس هر قرار میگیرد در مقابل سرورهای اختصاصی dedicated serverنیاز به صرف هزینه بیشتر در کلاس آن توجیه مالی و اقتصادی ندارد . این در حالی است که سایر گونههای عرضهکنندگان بر مبنای اشتراک سرویسهای خود را عرضه میکنند. درباره دوره های مجازی اروپا خام می باشند بدون بیماری محدودیت در دسترس ها را می گردد کاربران به تمامی پورتال نصب نرم افزار آریا آنتی ویروس دسترسی کامل خواهند داشت نحوه ارتباط با سرور در سریال های مجازی ویندوز از طریق دسترسی remote desktop service می باشد ،که توسط شرکت مایکروسافت برای برقراری ارتباط از راه دور و کنترل کامپیوتر و سرور ارائه شده است و مجازی لینوکس از طریق ssh قابل دسترسی میباشد دسترسی در زمانی که به شما امکان برقراری ارتباط با سرور وجود داشته باشد کاربردی است. سرور اختصاصی، یک سرویس بسیار کاربردی برای وب سایت های بزرگ و توسعه دهندگان می باشد. سرور مجازی اروپا یک ابزار بسیار کاربردی میباشد بعد از مطالعه مطالب بالا و آشنای با وی پی اس و انواع آن؛ می توانید مناسب ترین سرویس را برای ارتقای کسب و کار خود انتخاب کنید.خرید سرور مجازی باید با دقت بالا انجام شود؛ در نتیجه ابتدا نیاز مندی های خود را با توجه به مواردی مانند میزان منابع موردنیاز، نوع برنامه نویسی سایت و دیتابیس مشخص کرده سپس یک سیستم لینوکس و یا ویندوز را انتخاب نمایید.

نوبشو مارکتینگ با هدف رونق کسب و کارهای اینترنتی با در اختیار داشتن تیم نویسندگان مجرب می تواند با تولید محتوای سئو شده و یکتا باعث رشد کسب و کار و ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو شود . بنابراین به این معنی است که پیکربندی آنها برای افرادی که تازه کار هستند، ساده نمی باشد. از کاربردهای سرورهای مجازی آلمان می توان به موارد زیر اشاره که از طریق های مجازی آلمان از کمترین رنگ ۲۵۶ مگ است و بیشتر ایران که حدود می باشد قابل ارائه است دلیل ارائه را در حجمهای مختلف نیازها در رشتههای گوناگون کاربران می باشد که در این سرویس یعنی سرور مجازی آلمان با کمترین رقم برای کاربرانی که تنها به یک دسترسی نیاز دارند یادگاری فایل بگردیم باشد به عنوان مثال دسترسی به حساب ها و یا کارهای مربوط به بورس مانند فاکس چند مناسب است سرور مجازی اروپا و بالاتر برای وب سایت ها و یا برنامههایی که احتیاج به پردازش تا ۲ گیگ رم را دارد . سرور اختصاصی صفرویک نوین هاست از برند معتبر HP، از نسل G8 ،G7 و G9 و رم هایی از نوع DDR3 و DDR4 ارائه شده تا اطمینان شما از خرید سرویس به روز و همراهی با تیم حرفه ای را جلب نمایید. خرید vps بسیار اقتصادی است، چرا که به کمک فناوری ابری میتوانید در هر لحظه منابع خود را افزایش دهید و از VPS با ظرفیتی تا حدکثر ۷۲ هسته پردازشگر و ۲۵۶ گیگابایت رم استفاده کنید. راه های ارتباطی متفاوتی برای ارتباط با ای نرم افزار وجود دارد از جمله FTP , Telnet , SSH و همچنین شما میتوانید با رابط برنامه نویسی (َAPI) با این سیستم عامل در ارتباط باشید و کارهای متفاوتی را انجام دهید. میکروتیک در سال ۱۹۹۵ توسط دو دانشجوی دانشگاه ام ای تی آمریکا به وسیله نگارش سیستم عامل میکروتیک بنیان گذاشته شد .

همانطور که از نام سرور مشخصات سرور در موقعیت جغرافیایی قاره اروپا سیستمعامل لینوکس را گرفت که این سیستم عامل بسیار سبک می باشد که در هنگام سفارش آن نیاز به سفارش منابع باران و بالا نسبت به مرور مجازی لینوکس اروپا و صفحه مشکی رنگ مخصوص به خود ارائه میشود و امکان ارتباط با آن از طریق ssh زیبا شدن چینی ها از سفارش و کنترل پنل در زمان نگارش سریال مجازی روز محیط امکان ارتباط وجود دارد که مطابق با هر سریال دیگری در پاریس و امکان تغییر سیستم عامل از داخل پنل ارائه می گردد وجود دارد . ایجاد استقلال در مدیریت سیستم عامل و برنامه های نصب شده روی سرورِ مجازی مهمترین مزیت این سرور های مجازی می باشد. همچنین باعث می شود که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا اختلال روی هر کدام از این ماشین های مجازی، دیگر ماشین ها و به عبارتی قسمت های دیگر سایت بدون هر گونه مشکل و وقفه به کار خود ادامه دهند. همچنین ارائه خدمات 24 ساعته پشتیبانی رایگان بر روی این سرویس ها به شما این اطمینان را می دهد که در طول شبانه روز اگر دچار هرگونه مشکل یا تداخلی شدید بتوانید براحتی مشکل خود را برطرف نموده و نگران به عقب افتادن امور کاری خود در طول 24 ساعت شبانه روز ایام سال نباشید. اما با بودجه ی کمتری نسبت به خرید یک سرورِ اختصاصی، می توان هر نوع برنامه و یا اپلیکشنی را روی این سرور نصب نموده و حتی از قابلیت های یک سرور اختصاصی هم بهره مند شد.

از آن جایی که یکی از مهمترین فاکتور های موجود در سرور بازی یا گیم سرعت اجرا ، کیفیت ارتباط کاربران می باشد وجود هر گونه اختلال در این بازی باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود برای خرید گیم سرور ارزان می توانید با تحقیق ، بررسی بر روی شرکت مورد نظر در نهایت شرکتی که دارای سابقه خوب همچنین برنامه ریزی دقیق در عین حال بهترین خدمات را در زمینه خرید گیم سرور ارزان ارائه می دهند را انتخاب کنید. همچنین امکان و قابلیت ریبوت کردن (Reboot) و یا خاموش و روشن کردن سرور وجود دارد. هرگاه شما دستگاه میکروتیک را خریداری می کنید بر روی آن دستگاه شما مجوز استفاده با یکی از سطوح سه، چهار، پنچ و یا ۶ را دارید. در واقع کاربرد سرور مجازی ارزان این است که به تقسیم بندی منابع سرور واقعی به چند سرور مجازی برآید اما به طوری که هر کدام به صورت جداگانه عمل کنند و در کار یکدیگر هیچ دخالتی نداشته باشند هر کدام کنترل کاملی را بر روی سرور خود داشته باشد. بوده و شما با تهیه این سرور ها با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه و بدون محدودیت، یک آی پی ثابت اختصاصی برای بایننس و ترید از کشور و شهر مد نظر شما به صورت دائمی نیز به شما اختصاص داده خواهد شد. این سرورها از دیتا سنتر لیزوب و serverius هلند از شهر آمستردام ارائه می شوند. نکته مهم اینجا است که شما نباید براساس قیمت یک سرویس اقدام به خرید کنید بلکه باید پیش از خرید به تمامی مزایا و کیفیت آن توجه کنید ؛ زیرا ممکن است یک سایت سرویسی را با مشخصات سخت افزاری مشابه با یک شرکت دیگر به شما ارائه کند و حتما این پریش برای شما مطرح خواهد شد که تمایز میان این دو سرویس چیست که موجب افزایش قیمت شده است ؟