سرور مجازی اوکراین – وی پی اس اکراین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همچنین از دیگر امکانات اضافه شده میتوان به application Mode اکتیو دایرکتوری اشاره کرد. معرفی جدید دیگر همراه با این نسخه کنترلر شبکه (Network Controller) بود.این برنامه کنسول به ادمین ها امکان مدیریت همه دستگاههای شبکه اعم از فیزیکی و یا مجازی را از یک مکان می داد. این سرور مشترک مثل یک مجتمع آپارتمانی بزرگ است که توسط یک صاحبخانه به مستاجرهای مختلف اجاره داده می شود. سرور خصوصی مجازی (VPS) همچنین ضمانتی را برای منابعی که ممکن است مشتری از آن استفاده کند، فراهم می کند، در حالی که میزبانی مشترک این کار را نمی کند. در این نسخه شاهد پیشرفت های بیشتری در اکتیودایرکتوری و تغییراتی در تعامل بین ویژگی های پشتیبانی نرم افزارهای سیستم عامل و سرویس های شبکه مشاهده می شد. معرفی شرکت توشن ارائه دهنده سرور مجازی و اختصاصی در ایران ، اروپا ، کانادا و امریکا به همراه مقایسه با سایر شرکت های خارجی ارائه دهنده این سرویس . بنابراین حتما از خرید وی پی اس این موضوع را با شرکت سرویس دهنده بررسی نمایید. علاوه بر این شما را قادر می سازد تا بتوانید انواع امور مربوط به بورس را از خرید های سرخطی و عرضه های اولیه گرفته تا تحلیل و بررسی های تخصصی، تمامی آن ها را با استفاده از سرور مجازی بورس انجام دهید. اگر کنجکاو هستید که ویندوز سرور دارای چه امکانات و ورژن هایی است در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر در این مورد بپردازیم. فارکس اصطلاح پیپ بیشتر در این مورد علاوه بر اسپرد از شما دریافت خواهند کرد معاملات.

صرافی بایننس امروزه به عنوان بزرگترین و معتبر ترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال و بازار کریپتو کارنسی، با پشتیبانی از اکثر رمز ارزها شناخته می شود.همچنین به علت حجم بالای معاملات و پلتفرم نرم افزاری قوی خود این روزها بین کاربران به عنوان محبوب ترین صرافی شناخته می شود. همچنین این صرافی رتبه چهارم را در میان پلتفرمهای مالی کسب کرده است. این برنامه از Trusted Platform Module 2.0 و System Guard برای راه اندازی ایمن ویندوز سرور و به حداقل رساندن خطر آسیب پذیری سیستم عامل استفاده می کند. در این نسخه همچنین بهروزرسانیهای بیشتری در PowerShell مشاهده شد که از جمله آنها میتوان به سیستم Desired State Configuration System اشاره کرد. ابنمیثم در تفسیر این جمله میگوید: «هر کس دنیا را وسیلة هدایت و ارشاد قرار دهد، از آن روشنبینی و هدایت را استفاده میکند. در ادامه این مقاله از کالی بویز به معرفی جدیدترین نسخه ویندوز سرور 2022 خواهیم پرداخت. نسخه بعدی این نسخه در کانال سرویس بلند مدت (LTSC) مایکروسافت معرفی خواهد شد که به طور کلی در اواخر سال در دسترس خواهد بود. برای نصب وردپرس روی سرور ویندوز لازم است از کنترل پنل پلسک استفاده کنید و در غیر این صورت باید وب سرور IIS را به همراه MySQL، دیاناس سرور و میل سرور (در صورت نیاز به ارسال ایمیل از طریق همان سرور) نصب کنید. علاوه بر نکات بالا، موارد مهم دیگری در رابطه با سرور مجازیهای بورس وجود دارد که عدم نوسان در سرعت اینترنت یکی از دیگر ویژگیهای تأثیرگذار سرور مجازیهای بورس است که دستوبال سرمایه گذاران بورس را باز میگذارد تا در هر مکان و زمان با خیال راحت به فعالیت در بروس بپردازند؛ لازم به ذکر است که اگر در محیط سرور مجازی بورس تجارت کنید، محدودیت حجم نیز در مصرف اینترنت نخواهید داشت و این یعنی با خرید این محصول، تمامی محدودیتهای تجارت در بورس را از سر راه بر خواهید داشت.

همچنین مایکروسافت Windows Admin Center v2103 را با بهبود قابل توجهی در مدیریت ماشین مجازی، نمایش ساده تر رویداد و بسیاری از به روزرسانی های دیگر ، بهبود بخشیده است. این تغییر مورد استقبال ادمین هایی بود که بیشتر با سیستم های یونیکس و لینوکس و با محیط های خط فرمان آشنا بودند و باعث شد تا ویندوز سرور به یک محصول مهم رقابتی برای مایکروسافت تبدیل شود. نسخه بعدی ویندوز سرور ۲۰۱۶ بود و با گزینه سرور جدیدی به نام Nano Server ارائه شد که یک نسخه اجرای سرور کاهش یافته(Scaled-down) و با رابط های محدود است که باعث میشود در برابر حملات ایمن تر شوید. این ورژن بدون رابط کاربری گرافیکی استاندارد (GUI) می باشد که امکان دسترسی به خط فرمان سرور در آن فراهم می باشد . همچنین مایکروسافت نسخه غیر گرافیکی Nano Server را ارائه داده است و کاربران را تشویق کرده است که برای امنیت بیشتر و نیز نسخه اجرایی سبک تر از نانو سرور استفاده نمایند. ویندوز desktop برای کاربر عادی و برای استفاده در ادارات طراحی شده است و نسخه گرافیکی می باشد ، درحالیکه ویندوز سرور بعنوان یک سرور طراحی شده است تا بتواند سرویس های مختلفی مانند IIS Server ، DNS Server و … بسیاری از به روز رسانی های دیگر فنی بودند و قابل مشاهده برای کاربران نبودند . یکی دیگر از سرورهایی که هواداران زیادی دارد و بسیاری به دنبال آن هستند سرور ابری است. امروزه همه با سیستم عامل ویندوز Desktop آشنا هستند بنابراین توضیح زیادی درباره ی آن نمی دهیم و بیشتر در مورد ویندوز سرور و کاربرد آن صحبت می کنیم. بسیاری از تغییرات در زمینه بهبود عملکردهای مورد نیاز برای یکپارچه سازی سرویس های ابری(Cloud) بود. یکی دیگر از تغییرات بهبود عملکرد سیستم های ذخیره سازی از جمله دسترسی بهتر برای اشتراک گذاری فایل ها (File Sharing) و تکثیر فایل های توزیع شده می باشد.

یکی دیگر از ویژگیهای امنیتی R2 ، Security Confuguration Wizard است که امکان تعریف Policy های امنیتی ، برای گروه های کامپیوتری فراهم می کند . سرور هسته امن همچنین دارای ویژگی های امنیتی مبتنی بر مجازی سازی (VBS) مانند Credential Guard و یکپارچگی کد محافظت شده توسط Hypervisor (HVCI) است. با افزایش تعداد تهدیدات امنیت سایبری، ویندوز سرور 2022 شامل قابلیت های امنیتی جدید مانند سرور هسته امن و اتصال امن است. ویندوز سرور 2022 با پروتکل انتقال سریع متن امن (HTTPS) و امنیت لایه حمل و نقل (TLS) 1.3 که بصورت پیش فرض فعال است، امنیت اتصال را بهبود می بخشد. اتصال ایمن برای محافظت پیشرفته، یک لایه امنیتی اضافی را در حین حمل و نقل اضافه می کند. ۵. من به اتصال چند کاربر به سرور مجازی نیاز دارم. این نسخه بر امنیت پیشرفته به ویژه بر روی تایید هویت کاربر(User Authentication) متمرکز شده بود . مطالب گفته شده فقط برای آشنایی با دیتاسنتر بودند و شما به عنوان یک کاربر درگیر این مسائل نمی شوید و اصلا کاری با آنها ندارید. چنین قابلیتی، مدیریت بیش از یک وبسایت را نیز به کاری سادهتر تبدیل میکند. به طور مثال هر VPS سهم خاصی از منابع سرور از جمله حافظه اصلی (RAM) ، فضای دیسک سخت (HDD) را در اختیار خواهد داشت.

امکانات متنوعی از جمله ایجاد پست الکترونیکی، اتصال چند دامنه به یک وبسایت و … در این حالت مرورگر شما تنها در حالتی که VPN روشن باشد، به اینترنت متصل می شود، و در صورتیکه با قطعی اینترنت، VPN قطع شود، اتصال مرورگر نیز به اینترنت قطع می شود و آیپی ایران به هیچ عنوان در سایت صرافی ثبت نمی شود. نشت VPN میتواند بهصورت ناخواسته اطلاعات شما را در اختیار سودجویانی قرار دهد که بهدنبال دستیابی به آنها هستند. تفاوت بین وی پی ان ( VPN ) و وی پی اس ( VPS ) چیست؟ پس از فراهم کردن شرایط فوق، باید درنظر داشته باشید، به ازای هر سرور یا ماشین مجازی به یک آی پی نیاز دارید، تا بتوانید ماشین مجازی خود را در شبکه به ثبت برسانید. با خرید وی پی اس ویندوز، وب سرور IIS یا ASP در دسترس شما خواهد بود و در صورت خرید وی پی اس لینوکس میتوانید از وب سرورهای Apache، LiteSpeed یا Nginx استفاده کنید. می توان گفت که در حالت عادی بدون استفاده از ربات سرخطی، شما باید به صورت دستی روی دکمه خرید کلیک کنید و چون زمان دقیق باز شدن بازار بورس مشخص نیست، شما باید از چند ثانیه جلوتر شروع به کلیک کردن نمایید با فاصله ۳۰۰ میلی ثانیه که کارگزاری ها قانون کرده اند، ولی آیا با دست می شود به این سرعت و دقت اینکار را انجام داد؟ حتما به میزان پشیبانی هاست دقت کنید زیرا اگر مشکلی پیش بیاید، این افراد باید سریعا پاسخگو باشند و مشکل را رفع کنند.

Windows Admin Center : که پیش از این به نام پروژه Honolulu خوانده میشد و به منظور ارائه محلی مرکزی برای مدیریت سرور طراحی شده است. شاید تا بحال این سوال برای شما پیش آمده باشد که ویندوز سرور چیست و نسخه های مختلف آن چه کاربردی دارند ؟ هر دو صفحه دسکتاپ یکسان کلید start یکسان و نوار وظیفه (taskbar) شبیه به هم دارند . ویندوز سرور2008 R2 همچنین شامل برخی سرویسهای جدید مانند سرویس ریموت دسکتاپ و علاوه بر آن DirectAccess و BranchChache می باشد که دسترسی بهتر کاربران از نقاط دور به سرور را فراهم می کنند . این سرویس از فناوری مجازیسازی استفاده میکند که در این فناوری منابع اختصاصی سخت افزار سرور اصلی، به صورت اشتراکی مورد استفاده قرار میگیرد.این راهحل بسیار ایمن و قابل اعتماد تر از سرویسهای هاست اشتراکی میباشد.مزیت سرور مجازی این است که شما یک سرور مشابه سرور اختصاصی در اختیار دارید که در مقیاس کوچکتر و ارزانتر فراهم شده است.سرویس سرور مجازی معمولا به وسیله وب مسترهایی انتخاب میشود که ترافیک متوسط و بالایی در سایتهای خود دارند. Azure Arc و Storage Migration Service دو قابلیت ترکیبی اصلی هستند که با ویندوز سرور 2022 بهترین عملکرد را دارند. البته سیستم عامل ویندوز درواقع ۲ نوع اصلی دارد که عبارتند از : سیستم عامل ویندوز Desktopو ویندوز سرور. این امر باعث میشود سیستم عامل برای کارهای خاص مانند DNS Server ، شخصی سازی شود . این به روزرسانی ها بر بهبود عملکرد Hyper-V متمرکز بودند واین امر باعث شد تا معماری Hyper-V با سایر فناوریهای جدید Cloud به راحتی قابل استفاده باشد. که باعث بهبود مدیریت تنظیمات شبکه میشود. در واقع مهم ترین علت نیز این هست که نسخه desktop و server هر دو از یک هسته استفاده می کنند و کد اصلی هردو مشابه هم می باشد.

سرور هسته امن محافظت از تهدیدات قدرتمندی را برای ایجاد امنیت چند لایه در سخت افزار و سیستم عامل فراهم می کند. ویندوز سرور نام تجاری گروهی از سیستم عامل های سرور است که توسط مایکروسافت منتشر شده است. مایکروسافت اعلام کرده است که ما در حال ارائه قابلیت های جدیدی هستیم که به کاربران امکان می دهد با سرمایه گذاری های داخلی خود از نوآوری در ابر استفاده کنند. به روزرسانی های سرویس ذخیره سازی به مشتریان امکان می دهد تا سرورهای پرونده را از NetApp FAS به سرورهای ویندوز منتقل کنند. این شامل تمام سیستم عامل های ویندوز است که با نام “Windows Server” شناخته می شوند. مایکروسافت همچنین ورژن های مختلفی از این سیستم عامل ارائه داده است ، که شامل ورژن های Standard , Advanced , Datacenter و نسخه جدید Web Edition برای سرورهای اینترنت می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با سرور های اختصاصی و خدمات شرکت هاستیدا در این زمینه آشنا نماییم. در زیر میتوانید پلن های ارائه شده سرور مجازی اوکراین توسط باما سرور (شرکت فن پردازان فراسو داده ایرانیان) را مشاهده کنید. نسخه R2 همچنین شامل ویژگی های جدیدی است است که به به ادمین های شبکه که انعطاف پذیری بیشتری در مدیریت مجوزهای سرور می دهد ، مانند امکان اضافه کردن دستگاههای external در زمان فعال کردن مجوزهای single sign-on . که دسترسی کاربران به برنامه های شخص ثالث را امکانپذیر میکند بدون اینکه تمام مراحل احراز هویت برای نرم افزار external انجام گردد و تا زمانی که کاربران توسط اکتیو دایرکتوری تایید شوند این دسترسی برقرار است. همچنین این نسخه بروزرسانی های دیگری را در پشتیبانی بهتر از اجرای Group Policy ها در اکتیو دایرکتوری ایجاد کرده است .