سرور مجازی ایران، آلمان و هلند، لینوکس و ویندوز – آذردیتا

البته قبل از انجام این کار لازم است بدانید که فرایند انتقال دادهها از هاستهای اشتراکی به لینوکس ساده نیست و بهتر است اگر در این زمینه تخصص کافی ندارد، آن را انجام ندهید. به منظور استفاده از VPS لازم است تا به نرم افزار ریموت دسکتاپ کانکشن وصل شوید. در نهایت با فراهمکردن زمینههای لازم برای جانمایی معماری سازمانی را در لایة مدیریتی رایانش ابر این امکان فراهم شد تا بتواند امنیت حریم خصوصی مشتریان و سازمانهای دولتی و خصوصی را تضمین نماید. ترافیک ماهانه برای این سرویس نامحدود است و پهنای باند آن از پورت 1Gbps تغذیه خواهد شد. جالب است بدانید، کاربرانی که علم استفاده از سرور مجازی لینوکس را ندارند، میتوانند از شرکتهای ارائهدهندهی سرویس مثل آسامسرور، سرور مدیریتشده خریداری کنند. اکثر میزبان های VPS با آی پی ثابت فقط سرورهایی را اجرا می کنند که سیستم عامل های مبتنی بر Linux دارند. VPS سیستم عامل، داده و اپلیکیشن های خاص خود را دارد. اگر سایت یا اپلیکیشن شما دارای اطلاعات مهم و زیادی است، باید مدام از آنها بکاپ تهیه کنید. در نگاه اول، یک سرور اختصاصی یا Virtual Dedicated Server بسیار کاربردی و یک انتخاب عالیست. سرور اختصاصی یک سرویس برای سایت ها و سازمان ها و همینطور شرکت ها و فروشگاه های آنلاین بسیار مناسب هستند چون آپتایم خوبی دارد، پهنای باند مناسبی دارد و سرعت آن بالا است، برای نصب کردن انواع نرم افزارهای گوناگون سرعت خوبی دارد و میتواند تغییراتی را برای امنیت شما طبق نیاز شما به وجود بیاورد و سرور اختصاصی داخلی مناسب تر است؛ علاوه بر اینکه میتواند سایت ها و سازمان های بزرگ را مدیریت کند یک انتخاب درست برای کسانی است که نرم افزارها و وب را توسعه میدهند، زیرا برای نصب کردن نرم افزار همینطور برای این که تغییراتی به وجود بیاید که محدودیتی ندارد قیمت سرور اختصاصی هم با توجه به مدل سیستم عامل شما منطقهای که در آن قرار دارید و و منابع مختلفی که وجود دارد متفاوت است و در سایت سرور پلیس در نوع سیستم عامل لینوکس و ویندوز وجود دارد برای موقعیت های مختلف کشور ایران اروپا و آلمان و به صورت ۲۴ ساعته هم برای مخاطبین پشتیبانی دارند.

سرور فیزیکی (سروراختصاصی) را یک جزیره بزرگ در نظر بگیرید و قبیله های مختلفی در این جزیره مکانی مشخص را تصاحب کرده اند، همه ی قبیله ها در یک جزیره هستند (و از هوا و درختان و جزیرهای یکسان بهره میبرند) اما مکان اختصاصی برای خود دارند. بله. حتی اگر سایت شخصی دارید که به مسائل مورد علاقه تان می پردازد باز هم می توانید از مزایای سرور مجازی لینوکس بهره مند شوید. اگر می خواهید از تجربه بازی آنلاین خود بیشترین بهره را ببرید، راه اندازی سرور اختصاصی گیمینگ خودتان اغلب راهی است که باید دنبال کنید. سرور مجازی لینوکس، یک وی پی اس اختصاصی است که بر روی سیستم عامل مخصوص به خودش، یعنی لینوکس اجرا میشود. هر سرور مجازی بر روی سیستم عامل مخصوص به خود اجرا می شود و هر کدام از این سیستم ها را می توان به صورت مستقل از هم مدیریت کرد. IIS برای هر Pool برنامه یک کاربر مجازی ایجاد میکند. سرور مجازی برای مواقعی مناسب است که سرویس هاست اشتراکی امکان پاسخگویی به تمامی نیازهای کاربر را ندارد. میزان رم سرویسهایی که آسام سرور ارائه میکند، از محدودهی 1024 مگابایت (در سرویس پایه) تا 8192 (در سرویس پرمیوم) متغیر است. انتخاب سروری که دارای کمترین میزان پینگ به ایران باشد.

تفاوت اصلی سرویسهای مختلف آسام سرور در سه فاکتور میزان رم، فضای سرور و تعداد پردازنده است. پردازندههای سرویسهای پایه، لایت، حرفهای نیز به ترتیب دو، چهار، شش، هشت و ده هستهای هستند. آسام سرور، سرور مجازی لینوکس را در پنج نسخهی سرور لینوکس پایه، سرور لینوکس لایت، سرور لینوکس حرفهای، سرور لینوکس تجاری و سرور لینوکس پرمیوم عرضه میکند. با اینحال برای بیشتر وبمسترها، برنامه نویسان، طراحان و توسعه دهندگان مزیت واقعی این سرور، انعطاف پذیری آن است. شما برای کار با اینگونه هاستها باید دانش بیشتری نسبت به سرور داشته باشید. سرور لینوکس پایداری بالایی نسبت به سایر سرورها دارد و بیشتر سهم بازار را به خود اختصاص داده است. سرور مجازی ایران به دلیل کیفیت بالا، قیمت کم و پشتیبانی بالا در بین سرورها دیگر دارای طرفدارن زیادی است. همچنین سرورهای مجازی لینوکس روی سیستمهایی کار میکنند که از سرور اختصاصی قدرتمند ترند و عملکرد و ظرفیت بیشتری نسبت به آن دارند. اگرچه در بسیاری از موارد شما باید سرور مجازی خود را مشترکا با کاربران مختلفی استفاده کنید، اما این موضوع هرگز باعث کاهش عملکرد سایت شما نخواهد شد. اما در بعضی از موارد و برای کاربردهای خاص، از منابع یک سرور به صورت کامل و اختصاصی استفاده میشود. وی معتقد است که در طول زمان یا در یک مقطع زمانی مشخّص میتوان معانی مختلفی برای یک صورت زبانی در نظر گرفت. گزینه دیگری که برای راحت تر کردن کاربرد این نوع سرورهای مجازی برای افراد مبتدی وجود دارد استفاده از سرور مجازی با سی پنل، دایرکت ادمین یا کنترل پنل های دیگر است.

پس از خرید وی پی اس، یک ip به همراه یوزرنیم و پسورد جهت اتصال به وی پی اس تان برای شما ارسال خواهیم کرد. به عنوان مثال، یک VPS می تواند شامل 512 مگابایت از 8 گیگابایت حافظه اصلی سرور را به صورت تضمین شده به همراه 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 500 گیگابایت پهنای باند ماهیانه باشد. هر دوی سرور ابری و سرور اختصاصی را میتوان در عرض چند دقیقه پیاده سازی کرد. همچنین قادر خواهید بود محیط VPS خود را برای بهبود عملکرد و نیز بهینه سازی تجربه کاربران و بازدیدکنندگان سایت اصلاح کنید. در بیشتر موارد قابلیت به اشتراک گذاشتن سرور مجازی لینوکس با دیگر کاربران وجود دارد ولی این به این معنا نیست که شما در حال افت عملکرد هستید. همچنین سخت افزار مناسب میخواهد تمام اینو موارد هزینه ای درپی خواهد داشت ولی میتوانید روی این سرور ها از هر زبان و تکنولوژی استفاده نمایید. هر سرور مجازی با سیستم عامل خود از سایر سرورهای مجازی جدا شده است. اگر اینترنت یا شبکه سرور مجازی دچار مشکل شود، یا اینکه بخواهید عملیاتی را قبل از بارگذاری سیستم عامل انجام دهید نمی توانید از طریق دسترسی راه دور یا ریموت به سرور متصل شوید. در صورتی که سایت شما ترافیک بالایی دارد یا فکر میکنید در آینده ترافیک آن افزایش مییابد، بهترین گزینه برای هاست و میزبانی آن استفاده از سرور مجازی لینوکس است. استفاده از سرور مجازی لینوکس مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. Minecraft و World of Warcraftبازیهایی هستند که میشود از آنها درآمد داشت. چون سرور مجازی مقرون به صرفه است، پس با استفاده از آن بسیاری از هزینهها کاهش مییابد و همان عملکردهای سرور اختصاصی به کاربران ارائه میشود. با اینحال این موضوع بدین معنی نیست که از داون تایم یا عملکرد کاهش یافته رنج ببرید. علاوه بر این مزیت سرورهای مجازی بر روی سیستمهایی کار میکنند که ظرفیت بالاتر و عملکرد بسیار بهتری دارند.

رويه انجام اين تحقيق بر چهار گام استوار بود، در گام اول، مرور ادبیات برای شناسايي مقالات و مدلهای موجود در زمينه کیفیت خدمات در حوزههای فناوري محور و بالأخص صنعت بازي صورت پذيرفت. در سایر سرویسهای آسام سرور ترافیک برای همهی سرویسها رایگان است، هارد تمام سرویسها SSD است و پورت همگی هم 1Gbps است. مراقب VPN های رایگان باشید! این نوع از حمله هم روش های مختلف و همینطور متنوعی دارد که می توان از حملات مرد وسط یا همان Man In The Middle تا استراق سمع گسترده باشند. تمام پایگاههای اینترنتی مثل وبلاگها، سایتهای فروشگاهی و یا خبری میتوانند از سرور مجازی لینوکس استفاده کنند. البته، سرور مجازی ویندوز مزایایی هم دارد که باعث میشود خیلیها آن را انتخاب کنند. سرور مجازی در واقع بر روی یک سرور فیزیکی میزبانی میشود و میتوان آن را به صورت مستقل مدیریت کرد. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی موارد نصب شده بر روی سرور داشته باشید، سرور مجازی لینوکس بهترین گزینه برایتان خواهد بود. در بیشتر موارد بله. پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، به مقاله سرور مجازی چیست در وبلاگ ایرانسرور مراجعه کنید. در این مواقع میتوانید از یک VPS برای میزبانی از کمپین تبلیغاتی یا لندینگ پیجتان استفاده کنید. برای فریب بایننس، فقط کافی است از ای پی کشور دیگری استفاده کنیم یا در واقع از طریق خرید vps برای بایننس اقدام کنیم! حالا برای اینکه در خرید سرور مجازی شتابزده عمل نکنید، بخش بعدی مقاله را نیز مطالعه کنید.