• خانه
  • وبلاگ
  • سرور مجازی بورس – وی پی اس بورس پورت ۱۰ گیگابیت از شهر تهران

سرور مجازی بورس – وی پی اس بورس پورت ۱۰ گیگابیت از شهر تهران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Kvm : مخفف “ماشین مجازی مبتنی بر هسته” یک زیرساخت مجازی سازی است که درهسته لینوکس ساخته شده است.هنگامی که فعال شد،این ماژول هسته ،سرور لینوکس را به یک هایپروایزر تبدیل می کند،که به آن اجازه می دهد میزبانی سرورهای مجازی را آغاز کند.این روش با آنچه که هایپروایزرهای دیگر معمولا کار می کنند متفاوت است،از آنجا که kvm نیاز به ایجاد یا شبیه سازی اجزای هسته که برای هاستینگ مجازی استفاده می شود ندارد. اکثر روش های هاستینگ می توانند به یک روش مقیاس گذاری شوند اما هاستینگ ابری در توانائیش برای مقیاس گذاری هر دو روش افقی و عمودی منحصر به فرد است.این به دلیل محیط مجازی است که سرور ابری در آن ساخته شده است : از آنجائیکه منابع آن بخش تخصیص داده شده از یک مجموعه فیزیکی بزرگ هستند، تنظیم این منابع یا تهیه ایمیج مجازی بر روی هایپروایزرهای دیگر آسان است . شما می توانید برای خرید یک سرور vps رایگان، نامحدود با سرعت بالا و خوب به سایت خدماتی هاستینگ سرورکلیک مراجعه کنید و server مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش و خریداری کنید. با سرور مجازی ترید و بایننس چه فعالیت هایی را انجام میدهند ؟ ویژگی های ارائه شده توسط مجازی سازی به خوبی در محیط هاستینگ ابری نمایان می شوند.سرورهای مجازی می توانند با محدوده وسیعی از تخصیص منایع سخت افزاری پیکربندی شوند،بنابراین اغلب می توانند منابع اضافه شده یا حذف شده که در طول زمان نیازمند تغییرند داشته باشند.بعضی از هاستینگ های ابری می توانند یک سرور مجازی را از یک هایپروایزر به دیگری با داون تایم اندک و یا صفر انتقال دهند یا از سرور برای افزونگی در موقع خرابی آن نسخه دیگری تهیه کنند. سرورهای گوگل واقع در سراسر جهان و سرویس دهنده وب با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که گوگل از هر گونه خرابی و یا هر دوره از بارگذاری آهسته را تجربه کنند مصون خواهد ماند.

Hyper-V :یکی از روش های بسیار محبوب مجازی سازی سرورهای ویندوز است و به عنوان سرویس سیستم در سرور ویندوز موجود است.این Hyper-Vرا به عنوان یک انتخاب معمول برای توسعه دهندگان در حال کار با یک محیط نرم افزاری ویندوز تبدیل کرده است. Hyper-Vدر سرور ویندوز ۲۰۰۸ و۲۰۱۲ گنجانده شده است و همچنین به عنوان یک سرورمستقل بدون وجود نصب سرور ویندوز ، موجود است. به طور مشابه، اگر یک وب سایت را تجربه هجوم بازدید کنندگان را در یک فضای کوتاه از زمان، چند سرویس دهنده وب می تواند منابع خود را به منظور اطمینان افزایش دهد تا حاصل شود که بازدید کننده به وب سایت بتواند همیشه از سایت استفاده کند و قابل دسترس باشد. بله. آیپی سرور مجازی شما تا زمانی که سرویس VPS خود را تمدید کنید، ثابت میماند. بر روی این قبیل سرورها میتوان هرچند تا سرور مجازی که نیاز داریم بسازیم و تنها محدودیت ما در این امر محدودیت منابع سرور ما است. در صورتی که تعداد منابع موجود میزبانی نتواند پاسخگوی نیازهای یک وب سایت باشد می توان با افزایش منابع مورد نیاز از دیگر سرورها تمامی نیازها را مرتفع کرد. با هاستینگ ابری،توسعه دهندگان می توانند بر مبنای نیازهای اپلیکیشن خود مقیاس گذاری کنند- آنها می توانند توسط استقرار نودهای vps بیشتر scale outو توسط آپگرید سرورهای موجود scale up یا هردو با هم هنگامیکه نیازهای سرور به طور چشمگیری افزایش یافته اعمال شوند. طرحهای مدیریتشده از نظر پیکربندی درست مثل هاست اشتراکی عمل میکنند و این کار توسط مالکان سرور اصلی انجام میشود. VPS از خدمات اصلی هاستینگ بلوسرور است. پس از برآورد تقریبی این موارد، باید پلنهای متناسب با آن را از شرکتهای هاستینگ معتبر خریداری کنید. سرور های ابری با انعطاف بالایی که دارند خود را برای تأمین نیاز های وب سایت، برنامه وب و یا خدمات مدیریت شده سازگار می کنند.

در میزبانی ابری از آنجایی که منابع از چندین سرور لود می گردند، در صورتی که یکی از سرورها با اختلال در سرویس دهی روبرو شود به سرعت سرور دیگری جایگزین آن شده و به این ترتیب زمان Down Time یک سایت تقریبا به صفر می رسد. زمانیکه به اینترنت متصل میشوید، سیستم هم به این شبکه ملحق شده و با یک آدرس مشخص در اینترنت به سرویسدهی یا دریافت سرویس میپردازد. متاسفانه، با این حال، ابر میزبانی هزینه بسیار بیشتری نسبت به دیگر روش های میزبانی وب سایت هزینه دارد. برای آشنایی با هاستهای رایگان خارجی، مطلب معرفی وب هاست های رایگان و برتر خارجی را مطالعه کنید. مقیاس گذاری عمودی،یا “Scaling up”، هنگامی است که یک سرور تک با منابع اضافی آپگرید شده است.این ممکن است یک توسعه حافظه در دسترس ،تخصیص هسته های cpuبیشتر، یا بعضی از آپگریدهای دیگر که ظرفیت آن سرور را افزایش می دهند باشد.این آپگریدها معمولا راه را برای نمونه های نرم افزاری بیشتر ،مثل کارگران پایگاه داده برای عمل کردن بر روی آن سرور،هموار می کنند.قبل از اینکه مقیاس گذاری افقی مقرون به صرفه شود ،مقیاس گذاری عمودی روش انتخاب برای پاسخ به افزایش تقاضا بود. شیوه نوین استفاده از مجازی ساز ها توسط متخصصین R&D ایران سرور و خالی گذاشتن حدود 30% منابع سرور، قابلیتی به VPS ها می دهد تا در صورتی که منابع اصلی سرور توسط دیگر کاربران استفاده نمی شد، در لحظات Peak و پربازدید سایت یا برنامه شما برای مدت زمان کوتاهی به سرور شما اضافه شوند و از داون شدن سرور و کرش کردن برنامه شما جلوگیری کند. سرور فایل ها، در اصل محل اصلی ذخیره داده ها است و در حقیقت، همان محلی است که بانک اطلاعاتی شما در آن قرار دارد.

برای درک بهتر زمان نیاز به خرید سرور مجازی، میتوانید متن vps چیست را مطالعه نمایید. مقیاس گذاری افقی ، که اغلب “scaling out” نامیده می شود، عملیات افزودن نودهای بیشتر به سیستم خوشه ای است.این ممکن است شامل اضافه کردن وب سرورهای بیشتر برای اداره بهتر ترافیک باشد،اضافه کردن سرورهای جدید به ناحیه برای کاهش تاخیر،و یا اضافه کردن کارگران پایگاه داده بیشتر برای افزایش سرعت انتقال داده باشد.خدمات وب جدید زیادی مثل CoreOS ، Dockerو Couchbaseدر راستای مقیاس گذاری کارامد ساخته شده اند. ابر شرکتهایی که ابر میزبانی استفاده می کنند، انتظار برای دریافت یک میزبان وب بسیار قابل اعتماد فراهم می کنند که عملکردی مشابه یا عملکردی بهتر از یک سرویس سرور اختصاصی را خواهد داشت. شرکت برتینا هم یکی از قدیمی ترین هاستینگ های ایران است که سرویس های زیادی را با کیفیت مطلوب به مشتریان خود ارائه می کند. توسعه دهندگان معمولا استفاده از vps را به خاطر کنترلی که در سراسر محیط مجازی دارند ترجیح می دهند.اکثر سرورهای مجازی که با لینوکس اجرا می شوند پس از اتصال به حساب روت (Administrator) به توسعه دهنده توانایی نصب و اصلاح هر نرم افزاری که لازم دارد را می دهد. به طور مشابه، سرورهای مجازی ابری نیز به این صورت هستند و چندین کاربر با هم از یک سرور فیزیکی استفاده میکنند، ولی محیط هر کدام جدا و ایزوله است.

1- محیط سرور های ابری در تمامی سطوح در حد یک پروژه بزرگ است؛ از توان در شبکه گرفته تا سرور های تیغه ای. سرور مجازی بورس یا وی پی اس بورس، یک کامپیوتر ۲۴ ساعته روشن، در شهر تهران از دیتاسنتر پارس انلاین تهران است که به یک اینترنت با فیبر نوری متصل است. ممکن است برخی افراد تفاوت این ۳ نوع میزبانی را با هم درک نکرده باشند، پس بیایید که نگاهی دقیقتر با زبانی ساده به آن داشته باشیم. یکی از اهداف اصلی ارائه سرویس های “ میزبانی اختصاصی ابری” هموار نمودن مسیر برای این دست از کاربران به جهت بهره گیری هرچه مناسب تر و حرفه ای تر از سرویس های اختصاصی می باشد. بر روی تمامی سرویس ها سیستم عامل لینوکس قابل ارائه می باشد. از سوی دیگر با توجه به امکان قرارگیری سرورها در نقاط مختلف جغرافیایی سرعت بارگذاری سایت برای کاربرانی که از نظر مکانی به هرکدام از سرورهای مورد استفاده میزبانی نزدیک باشند به صورت چشمگیری افزایش می یابد. ابر میزبانی بدان معنی است که منابع مورد نیاز توسط یک وب سایت در سراسر وب سرور های متعدد در انواع مکان های مختلف گسترش و در صورت نیاز دریافت می گردد. راه اندازی سرور های ابری به صورت خودکار توسط تکنولوژی (OpenStack) صورت می گیرد. هاست ابری نسبت به میزبانی عادی برتری های بسیاری دارد. در سرویس های عادی میزبانی علاوه بر این که برای منابع سرور سقفی در نظر گرفته می شود حداقلی نیز برای آن ها وجود خواهد داشت. این مورد در میزبانی عادی به سادگی میسر نیست چرا که منابع تنها بصورت فیزیکی قابل ارتقاء هستند و این امر علاوه بر افزایش هزینه ها، زمان بر نیز خواهد بود. انواع سیستم عاملهای محبوب ویندوز، میتواند روی سرورهای اختصاصی نصب شده و به سادگی مورد استفاده قرار بگیرد. با داشتن سرور مجازی ویندوز، می توانید در ابتدا به روزرسانی ها را تست کنید و اگر مشکلی نداشتید آن را بر روی سرور اجرا نمایید.

سرور مجازی برای راه اندازی سایت های اینترنتی، کلاس های آنلاین یا وبینار، سیستم های آزمون آنلاین، خرید سرخطی بورس با استفاده از سرور مجازی بورس و یا دور زدن تحریم ها با استفاده از سرور مجازی بایننس نام برد . سرورهای مجازی ارائه شده توسط قائم هاست با منابع 100% اختصاصی بوده و با اطمینان می توانید نسبت به خرید یک سرور پرسرعت و ارزان قیمت که بصورت اختصاصی مجازی سازی شده با خدمات و پشتیبانی 24 ساعته رایگان اقدام نمایید ، شرکت قائم هاست یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرور مجازی ایران با پورت 10 گیگ و ترافیک نامحدود در داخل کشور از سالهای گذشته تا به امروز بوده و بصورت تخصصی کلیه نیاز های شمارا در زمینه تهیه سرور مجازی و اختصاصی فراهم می کند. VPS (سرور مجازی) به معامله گران این امکان را فراهم می کند تا بصورت 24 ساعته و از هر کجای دنیا به معاملات خود دسترسی داشته باشند. سود حاصل از معاملات بدون واسطه کارگزار ایجاد میشود که خوب با توجه به دادههای گذشته. اما در میزبانی ابری تمامی این موارد با استفاده از فناوری سرورهای مجازی قابل انجام می باشند. بهترین گزینه برای انجام این کار، استفاده از سرور مجازی است. چگونه ابر میزبانی بدون اشکال می تواند نسبت به میزبانی وب عادی، مانند سرورها و سرور مجازی اختصاص داده شود؟