• خانه
  • وبلاگ
  • سرور مجازی – خرید سرور مجازی – سرور اختصاصی – هاست

سرور مجازی – خرید سرور مجازی – سرور اختصاصی – هاست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر هنگام استفاده از یک پلتفرم منبع باز مانند Linux با مشکلی روبرو می شوید و نمی دانید چطور خودتان از پس این مشکل برآیید، یا مجبورید یک متخصص منبع باز خارجی – که ممکن است گران باشد – استخدام کنید یا به پشتیبانی جامعه روی آورید – که می تواند وقتگیر و غیر قابل اعتماد باشد. با وجود سرور ویندوز ، ادغام محصولاتی مانند Microsoft SQL و Microsoft Access در سرور شما همیشه یک فرآیند آسان و بدون مشکل است. از آنجا که ویندوز یک محصول مایکروسافت است ، با سایر محصولات مایکروسافت بهتر ادغام می شود – محصولاتی که ممکن است در نهایت برای سازمان شما بسیار مفید باشند. مدیریت بهتر سرورها و خوشهها، بهبود ویژگیهای امنیتی، اجرای برخی از نسخههای لینوکس در ماشین مجازی محافظت شده، بهبود مکانیزمهای رمزنگاری از قابلیتهای برجسته ویندوز سرور 2022 هستند. ماژولی برای امنیت است که با استفاده از یک سری توابع از سرور شما در برابر حملات محافظت می کند. با وجودی که ویندوز سرور 2019 بر مبنای windows server 2016 طراحی شده است، اما روی چهار ویژگی کاربردی ابر ترکیبی، امنیت، پلتفرم کاربری و زیرساخت فراهمگرا (HCI) که در windows server 2016 کمتر به آن پرداخته شده بود، بیشتر توجه شده است. سرورها دستگاههای بسیار قدرتمندی هستند که طراحی شدهاند تا بهصورت مداوم کار کرده و منابع موردنیاز سایر کامپیوترها را فراهم آورند. در آن زمان، دیوید کاتلر، یکی از مهندسین ارشد مایکروسافت ، قصد داشت تا سرعت، امنیت و قابلیت اطمینانی را که سازمانهای بزرگ در سیستم عامل خود بدان نیاز دارند را فراهم سازد. ویژگیهای کلیدی در نسخههای بعدی ویندوز سرور ، شامل Active Directory است، که بهطور خودکار دادههای کاربر، امنیت و منابع توزیع شده را مدیریت کرده و امکان همکاری با سایر دایرکتوریها را نیز فراهم میکند.

این نسخهها رابط کاربری گرافیکی محیطهای دسکتاپ را شامل نمیشوند. علاوه بر کاربرد اصلی پایگاه داده، نرم افزار Database server ابزارهایی برای تسهیل و سرعت بخشی به مدیریت پایگاه داده ارائه میدهد و این اعمال شامل مواردی همچون قابلیت خارج نمودن دادهها، پیکربندی دسترسی کاربر و تهیه پشتیبان از دادهها است. به طور کلی، DNS سرور یک دیتابیس بزرگ است که مجموعهای از دامین ها و IP های مرتبط را شامل میشود. تقریبا در تمامی موارد، کاربران عادی لازم نیست که نگران موارد مرتبط با ویندوز سرور باشند. نسخههای سیستم عامل ویندوز سرور که با SAC عرضه میشوند، به مدت ۱۸ ماه توسط مایکروسافت پشتیبانی میشوند. مدت زمان تحویل سرور مجازی ایران بین 15 دقیقه تا 24 ساعت می باشد . سرورها دارای منابع رم، CPU، فضای ذخیره سازی و غیره بوده و در دیتاسنترهای مختلفی نظیر دیتاسنترهای ایران یا خارج میزبانی می شوند. سرور مجازی ارزان یکی از خدمات اصلی ما برای مشتریان ما در سراسر ایران است. به این روش فکر کنید: این یک قطعه سخت افزار فیزیکی است که مانند چندین سرور جداگانه کار می کند. هر کدام از این سرورها میتوانند میزبانی چندین و حتی یک سایت را برعهده داشته باشند. برای نمونه، میتوانیم به ویندوز 10 و ویندوز سرور 2016 اشاره کنیم که هر یک از آن ها کاربرد های متفاوتی را دارند. در ادامهی مقالهی آموزش ویندوز سرور با ما همراه باشید.

یک کابل USB کیف پول را به رایانه شما متصل میکند و فناوری بلوتوث به کار رفته در آن میتواند کیف پول Ledger Nano X را به عنوان یکی از بهترین کیف پول های ارز دیجیتال، به دستگاههای تلفن همراه Android و iOS متصل کند. آنها ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند و به طور کلی ، یک راه حل دقیق تر هستند. در وی پی اس، امکان تعیین میزان منابع سرور مانند رم / هارد / برای هر بخش وجود دارد و حتی هر بخش میتواند ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی نسبت به دیگر بخشها داشته باشد، ضمنا امکان ارتقا هر یک از آنها نیز وجود دارد. این بدین معنا است که صرفنظر از میزان مصرف سایر VPS های موجود بر روی سرور، VPS مورد مثال ما تحت هر شرایطی به ۵۱۲ مگابایت از حافظه اصلی سرور دسترسی خواهد داشت. در یک نوع سیستم، ارائه دهنده ارز دیجیتال (DCP) کسب و کارهایی است که برای مشتریان خود حساب نگهداری ایجاد کرده و آن را مدیریت میکند، اما معمولاً ارز دیجیتالی را برای آن دسته از مشتریان به طور مستقیم صادر نمیکند. علاوه بر این، ویندوز سرور تا ۶۴ پردازنده مرکزی را همزمان پشتیبانی میکند، در حالی که ویندوزهای معمولی حداکثر میتوانند دو پردازنده را همزمان استفاده کنند.

کاربرانی که سرور مجازی VPS بلوسرور را انتخاب می کنند، می توانند ماشین های مجازی را با سیستم عامل های متفاوت از سیستم عامل سرور فیزیکی اصلی (سرور اختصاصی) ایجاد کنند. کارگزاری مناسب : شما باید یک کارگزاری مناسب بورس انتخاب کنید، از کارگزاری های معروف استفاده کنید که به کاربران خود اهمیت میدهند و سرعت بالایی در اختیار کاربران می گذارند. • برنامه های کاربردی به طور ویژه ای با Windows Server Core سازگاری پیدا کرده اند. سیستمعامل سرور مایکروسافت ، طبق گفته این شرکت ، با افزایش امنیتی روبه رو شده و همانند ویندوز سرور 2016 ، همراه به صورت دو نسخه گرافیگی (دارای محیط GUI) و نسخه Server Core عرضه شده است، همچنین مایکروسافت اعلامی مبنی بر ارائه نسخه Nano نداشته .اما، با توجه به پافشاری مایکروسافت بر تحول سیستم عامل سرور خود توسط Nano server 2016 بعید بود که ویندوز سرور 2019 دارای نسخه نانو سرور نباشد. این شرکت بطور مداوم پشتیبانی و به روز رسانی را در اختیار کاربران قرار می هد. این شرکت بطور مداوم پشتیبانی و به روز رسانی را در اختیار کاربران قرار میدهد. سرورهای ما مجهز به آخرین نسل پردازنده های مخصوص سرور شرکت اینتل، حافظه های DDR4 و ذخیره ساز های خالص ابری (Cloud) برا دستیابی به نهایت سرعت هارد دیسک، پورت شبکه گیگابیتی به همراه ترافیک کاملا نامحدود، امکان نصب سیستم عامل دلخواه، تحویل آنی سرویس پس از سفارش و پشتیبانی حرفه ای پرشین هویز است. آنها تصمیمات خود انجام داده اند، عمده این دو در نهایت با آن.

هدف مایکروسافت در SAC، عرضه دو نسخه از ویندوز سرور در هر سال میباشد. ویندوز سرور نوعی از سیستمعامل ویندوز بوده که هدف مایکروسافت از طراحی آن، استفاده در سرورها است. امتیازی که ویندوز سرور از آن برخوردار است این است که بسیار قدرتمندتر از نسخههای دسکتاپ طراحی شده است. از جمله این خدمات اشتراک ویژوال استودیو،Azure Marketplace,، تضمین نرمافزار (تضمین نرمافزار (SwA) سطح اطمینانی است که “نرمافزار خالی از هرگونه آسیبپذیری است، چه آسیبپذیریهایی که به صورت عمدی در نرمافزار طراحی شده باشد، چه بهطور تصادفی در هر زمان در طول عمر نرمافزار وارد آن شود، و این که نرمافزار به شیوه ای مورد نظر عمل میکند”) و سایر خدمات میباشند. بزرگترین تفاوت بین خدمات میزبانی اشتراکی و VPS چگونگی به اشتراک گذاری منابع سرور میباشد. است و شما آن را مدیریت میکنید و به هر کدام از این قسمت ها که یکی از آن ها برای شما است VPS گفته میشود. هر چند نمیتوان منکر این امر شد که دستگاههای متعددی هنوز از DLNA پشتیبانی به عمل میآورند و افراد کثیری نیز هر روز از این شیوه برای استریم فایلهای خود بهره میگیرند. از این رو ممکن است استفاده از سرور مجازی آلمان خیلی در این روز ها مناسب نباشد.