• خانه
  • وبلاگ
  • سرور مجازی – خرید VPS – قیمت VPS – خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی – خرید VPS – قیمت VPS – خرید سرور مجازی آلمان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور مجازی آلمان Blueserver از دیتاسنتر بزرگ هتزنر در آلمان ارائه میشود. در اغلب موارد دیتاسنتر یک فضای خالی در سرور دیگر به شما ارائه می کند که می توانید جهت نگهداری نسخه های پشتیبان استفاده کنید. با این حال، فقط در صورتی جهت خرید سرور کنترل نشده اقدام کنید که تیم شما از دانش فنی لازم برای تنظیم مناسب سرور و برنامههای سرور برخوردار باشد. استفاده از خدمات مدیریت سرور مستلزم پرداخت هزینه اضافی به دیتاسنتر و یا شرکت هاستینگ می باشد، توصیه می گردد برای برقراری امنیت بیشتر از یک مسئول فنی سرور به جهت مدیریت سرور استفاده شود. با اینحال برای بیشتر وبمسترها، برنامه نویسان، طراحان و توسعه دهندگان مزیت واقعی این سرور، انعطاف پذیری آن است. سرور لینوکس مبتنی بر سیستم عامل رایگان لینوکس است و این سرویس از امنیت بالاتری برخوردار است لذا اکثر سایت های بزرگ و مهم وب برای خدمات هاستینگ خود از سرور لینوکس استفاده میکنند. مضاف بر این موارد، در نام دامنههای اینترنتی امکان سپردن و تصرف توسط شخصی غیر از دارنده وجود دارد. در صورت بروز مشکل در سرور اختصاصی مجازی انتقال اطلاعات به یک ماشین دیگر و راهاندازی مجدد سرور جدید به سرعت امکان پذیر است. همچنین در این سامانه یکپارچه، از سرویس های کلود استکس استفاده شده است که باعث می شود لینک ارتباطی همیشه به صورت آپتایم ۱۰۰ درصد باشد.در این سامانه از سیستم مجازی ساز بسیار قدرتمند KVM استفاده شده است که گارانتی ۱۰۰ درصد استفاده از منابع سخت افزاری را برای کلیه کاربران محترم فراهم کرده است. سرورهای اختصاصی با توجه به سخت افزار موجود بر روی آن ها ممکن است معمولی یا خیلی قدرتمند باشند. تصور غلط و رایج در مورد سرور اختصاصی این است که قدرتمند تر از یک سرور مجازی است در حالیکه همیشه این چنین نیست.

اما در صورتی که به سرعت و عملکرد بالاتری نیاز دارید، می توانید سرور مجازی خود را ارتقا دهید و یا اگر به فضای بیشتری نیاز دارید و نگران امنیت سایت خود هستید، زمان آن است که به سرور اختصاصی مهاجرت کنید؛ با ویژگی های بسیار گسترده تر و امنیت بالاتر. داشتن سرعت بالاتر و همچنین فضای ذخیرهسازی قابلاعتمادتر: سرویسهای مجازی بهدلیل اختصاصی بودن سرعتبالاتری نسبت به سایر انواع هاستها داشته و امنیت بالاتری دارد. هر چند مدیریت سرور مجازی لینوکس از طریق دستورات خط فرمان لذت خاص خود را دارد. برای صاحبان کسب و کارهای کوچک، بلاگرها، طراحان وب سایت و هر شخصی که به یک وب سایت پر سرعت نیاز دارد، یک vps، راهکار مناسب تری است. رنج قیمت، احتمالاً مهم ترین و چشم گیر ترین تفاوت بین vps و سرور اختصاصی است. ما با بهره گیری از جدید ترین ورژن از هارد های SSD سرعت و کیفیت را در تمامی سرویس هایمان تضمین میکنیم. شروع اغلب تجارتهای آنلاین با سرورهای اشتراکی صورت میپذیرد و کمکم با رشد بازدیدکنندگان و افزایش درخواستهای سایت، نیاز به سرور Dedicated (سرور اختصاصی) و تغییر سرویس احساس میشود. اگر پیش بینی می کنید که وب سایت شما به سرعت رشد کند، بهتر است اکنون یک سرور اختصاصی را انتخاب کنید. پاسخ دادن به این سوال کمی دشوار است ولی با توجه به تخمین منابع مصرفی و مورد یک وبسایت و رشد آن در آینده می توان به این سوال پاسخ داد. دلیل نهایی اینکه ممکن است بخواهید یک سرور اختصاصی را از گزینه های دیگر انتخاب کنید، یک دلیل ساده است: کنترل.

برای مثال، اگر بخواهید از وردپرس استفاده کنید، باید php، وب سرور ( Apache , Nginx, LiteSpeed ) و غیره را خودتان نصب کنید. کشورهای گروه B تحریم نیستند، ولی باید مدارک احراز هویت خود نظیر «پاسپورت، قبض آب و برق، گزارش حساب بانکی و یا کارت اقامت یا ID Card یا گواهی نامه رانندگی» از کشور آلمان یا فرانسه را به بایننس یا صرافیشان بدهند تا تایید شده و بتوانند فعالیت کنند. ۳- بعد از باز شدن صفحه ی جدید گزینه ی click here بزنید وبا ایمیل و شماره تماس خود ثبت نام نمایید . انتخاب یک سرور اختصاصی پهنای باند لازم برای افزایش زمان بارگذاری صفحه را تضمین می کند. در صفحه اصلی کوکوین به بخش مارکتها (Markets) بروید. همانطور که قبلا نیز بیان کردیم، سرور خصوصی مجازی تنها بخش مجازی بر روی رایانه فیزیکی است. فکر کنید که VPS یک قطعه سختافزاری فیزیکی است که شبیه به چندین سرور مجزا عمل میکند. یکی از مهمترین موارد در بحث میزبانی تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات می باشد، این امکان وجود دارد که هر لحظه سرور بصورت فیزیکی دچار مشکل شود، سرور مورد نفوذ قرار گیرد و اطلاعات خواسته یا ناخواسته حذف یا ویرایش شود، در این حالت نسخه پشتیبان به فریاد شما خواهد رسید! این نوع خدمات به کاربران امکان تقسیم غذا، پرداخت اجاره به یک هم اتاقی یا حتی خرید آنلاین در یک خرده فروشی را که از Cash App پشتیبانی میکند، می دهد. کاربرد سرور مجازی لینوکس در میزبانی وب و مزایای آن از موارد مهمی است که در هنگام خرید سرور مجازی لینوکس می باست در نظر داشت . درواقع رفع مسدودی حساب کاربری بایننس حداقل دو ساعت بعد از مسدود شدن آن امکان پذیر است.

آیا امکان کانفیگ اولیه رایگان سرور وجود دارد؟ اما اگر کسی قصد توسعه یک کسبوکار را دارد و نمیخواهد با کرش کردن سایتش روبرو شود باید سراغ سرورهای VPS برود. این فقط به معنی نصب وردپرس نیست؛ شما باید فناوری های زیر ساختی مورد نیاز دیگر را نیز خودتان نصب کنید. در حقیقت، هر دو فناوری می توانند افزودنی های ارزشمندی در جعبه ابزار آنلاین شما باشند. شما نیازی به دانستن این فناوری ندارید، تنها کافیست بدانید که اکانت ها روی vps کاملاً از هم مجزا هستند. مشتریان عملیات و وظایف بر روی سرور اختصاصی، و بهتر است به کسانی که می دانند آنچه انجام می دهند مناسب است. از آنجا که سایت شما از سایر کاربران مسدود شده است عملکرد آن احتمالاً سازگارتر خواهد بود. بنابراین در مورد میزبانی اشتراکی، اغلب صدها و گاهی اوقات هزاران سایت وجود دارد که همه بر روی یک سرور قرار دارند، بنابراین همه آنها آدرس IP یکسانی دارند. تجزیهوتحلیل اطلاعات جمعآوریشده از مجموع 510 کاربر نشان داد که مدل پیشنهادی بهخوبی دادهها را در بر میگیرد. محافظت از این اطلاعات و وب سایت شما در برابر ویروس ها، هک ها و سایر خطرات بسیار مهم است. بنابراین کوکوین مانند بایننس خودش بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری نمیفروشد، بلکه یک پلتفرم واسطه بین خریداران و فروشندگان است و از هر معامله مقداری کارمزد برمیدارد.

زمانیکه هر حساب در میزبانی اشتراکی دارای IP یکسان است، یک آی پی اختصاصی در این حالت یک آدرس اختصاصی و منحصر بفرد است که مختص به سرور میزبان شما است. اما در سرورهای اختصاصی این کار علاوه بر محدود بودن، کمی زمان بر و سخت تر است. در سرورهای اختصاصی تهیه نسخه پشتیبان نیز اغلب بر عهده خودتان خواهد بود و بهتر است با استفاده از کنترل پنل نصب شده بر روی سرور و با توجه به حساسیت اطلاعات میزبانی شده به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره های روزانه، هفتگی و ماهانه اقدام کنید. ولی در حالت ایزوله ممکن است فقط تمام سرمایه ای که در آن پوزیشن قرار داده ایم برای ضرر برداشته شده و از بین برود. ما در ادامه کمی جزئی تر به هر یک از این دو مفهوم میپردازیم و تلاش میکنیم تا با بررسی مثالی در حوزه به اشتراک گذاری وبسایت تفاوت مهم بین هاست و سرور را بهتر درک کنید. به منظور تخصیص منابع، یک ارائه دهنده سرویس وی پی اس، متناسب با درخواست هر مشتری، از ابزاری به نام hypervisor برای ساخت ماشین های مجازی استفاده می کند. به گزارش برنا، حتما تاکنون بارها نام سرور مجازی یا VPS به گوشتان خورده و برای شما نیز این سوال پیش آمده است که سرور مجازی چیست. اگرچه هربار میتوانید مشکل را برطرف کنید، اما بهتر است از VPS استفاده و این مشکل را برطرف کنید. اگر میخواهید سطح بالاتری از سرویسهای میزبانی را تجربه کنید و در کنار کیفیت و کارایی و سرعت بالا، از قیمتهای مقرون به صرفه لذت ببرید، میتوانید از سرورهای مجازی استفاده کنید.