سرور مجازی – شرکت نونگار پردازش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور میکروتیک ارزان قابلیت نصب بر روی کامپیوتر های خانگی را دارد که به صورت نرم افزاری علاوه بر این سخت افزاری در اختیار مشتریان قرار می گیرد مهم ترین هدفی که بر روی این سیستم عامل می توان نام برد مسیر یابی یا همان Routing می باشد. قابلیتها : Router OS قابلیتهای زیادی دارد و میتوان در محیط های کوچک تا متوسط از آن استفاده نمود(در متن اصلی متوسط تا بزرگ اعلام شده بود که به شخصه این طور نمیدانم) به صورت مثال از پروتکل های مسیر یابی OSPF, BGP , VPLS/MPLS در یک سیستم میتوانید استفاده کنید و برای راهنمای استفاده از این سیستم عامل نیز میتوانید به سایت میکروتیک بخش جزوات آن ( Document ) و ویکی سایت مراجعه نمایید. مقدار زیادی از معاملات را برای ورود به بازار داشته باشید، به این. با این تفاوت که درخواستهای شما برای انجام معاملات به سرعت ثبت میشوند. از آنجایی که ایران در محدودیت تحریم های بسیاری است، کاربرانی که با IP خود کشور معاملات بورسی بین المللی و یا پرداخت های ارزی را انجام می دهند، موفق به این کار نخواهند شد. که به انجام این معاملات ترید کردن یا ترید گفته میشود. اما با استفاده از ایمیل سرور می توان این محدودیت را در تعداد ارسال ایمیل ها، از بین برد. سرور مجازی یکی از بهترین ابزار برای برنامه نویسان همچنین ارتقا دهندگان اپلیکیشن، طراحان سایت می باشند اکثر مدیران سایت ها اقدام به خرید سرور مجازی می کنند تا با استفاده از سرور مجازی بتوانند از قدرت پردازش سرور استفاده کنند. علاوه بر این منابع مختلف را می شود طبق کاربرد سرورِ مجازی، در کمترین زمان ممکن ارتقا داد. سرور مجازی یکی از بهترین ابزار برای برنامه نویسان همچنین ارتقا دهندگان اپلیکیشن، طراحان سایت می باشند اکثر مدیران طراحی سایت ها اقدام به خرید سرور مجازی می کنند تا با استفاده از سرور مجازی بتوانند از قدرت پردازش سرور استفاده کنند.

سرور های مجازی با سیستم عامل مای مختلفی قابل ارایه می باشد که البته معروف ترین آن ها به سرور مجازی ویندوز و سرور مجازی لینوکس که از نام آن ها مشخص هست که بر روی آن ها سیستم عامل های ویندوز و لینوکس نصب می گردد شناخته می شوند . سرورهای مجازی ویندوز اروپا در موقعیت جغرافیایی قاره اروپا ارائه شده است باز است که آیپی ارائه شده این سرویس ها اروپا می باشد دسترسی به سایت هایی که در موقعیت ایران بلاک هستند مهیا خواهد شد در واقع انتخاب صحیح در موقعیت جغرافیایی خارج از ایران برای کاربرانی که در خارج از ایران می باشند کاربرد و سرعت لود بهتری دارد نکته آی پی چیست یک آدرس یکتا جهانی می باشد که هر سیستم با هر اتصال به اینترنت جهانی به خود میگیرد و دارای کلاس بندی های متفاوت می باشد این تاپیک یا همان شناسایی اصلی سایت ها هستند و معمولا ثابت هستند یا متغیر مجازی ویندوز اروپا و سیستم عامل ویندوز قابل ارائه میباشد که حالا کاربران با این سیستم کار کردن راحت تر هستند سرور مجازی اروپا به همراه سیستم عامل ویندوز را سفارش می دهند زیرا برای لینوکس رابط گرافیکی دارد و همچنین امکان استفاده از موقعیت در آن وجود دارد که این عامل باعث آسان شدن کاربران می باشد . می توان این طور بیان کرد که استفاده از چند ماشین مجازی در این سیستم باعث بهبود عملکرد بخش های متفاوت یک سایت و بهینه شدن آن می گردد. اگر میخواهید سرویسی با عملکرد بالا داشته باشید میتوانید سرور مجازی خریداری کنید که باتوجه به اختصاصی بودن منابع قطعاً هزینههای جاری بالاتری دارد.

به همراه سیستم عامل هایی که ایزوله شده است هدف از این سرور ها این است که خدمات بیشتری ارائه بدهند جهت خرید کمتر هاستینگ و سرور اختصاصی در سرویسهای هاستینگ مشترک تعداد زیادی به وبسایت رونیکس هر قرار میگیرد در مقابل سرورهای اختصاصی dedicated serverنیاز به صرف هزینه بیشتر در کلاس آن توجیه مالی و اقتصادی ندارد . این امر به ما این امکان را می دهد که بر روی یک pc معمولی به عنوان مثال یک کامپیوتر Pentium 2 با 64M فضای RAM مقدار زیادی پهنای باند را رد کرده و اعمالی مثل NAT و Filtering روی آنها انجام دهیم. از کاربردهای سرورهای مجازی آلمان می توان به موارد زیر اشاره که از طریق های مجازی آلمان از کمترین رنگ ۲۵۶ مگ است و بیشتر ایران که حدود می باشد قابل ارائه است دلیل ارائه را در حجمهای مختلف نیازها در رشتههای گوناگون کاربران می باشد که در این سرویس یعنی سرور مجازی آلمان با کمترین رقم برای کاربرانی که تنها به یک دسترسی نیاز دارند یادگاری فایل بگردیم باشد به عنوان مثال دسترسی به حساب ها و یا کارهای مربوط به بورس مانند فاکس چند مناسب است سرور مجازی اروپا و بالاتر برای وب سایت ها و یا برنامههایی که احتیاج به پردازش تا ۲ گیگ رم را دارد . همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شده، سرور بورس توانسته مزیت های بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد و بر روی کاربردهای خود تاثیر مثبتی را بگذارد. امکان را میدهد که در ریشه یا روت سیستم نرم افزار نصب شود و هاستینگ سرور مجازی برتری بیشتری نسبت به خواسته های مشتری دارد و قیمت مناسب تری نیز دارد یکی دیگر از خوبی های سریال مجازی این است که کاهش سرعت پاسخگویی و بارگذاری بالایی دارد و اغلب افرادی که نیاز به پهنای باند زیادی دارند برای افزایش سرعت به صورت غیر مستقیم از سرور مجازی هاستینگ استفاده میکنند در رابطه با سوال اینکه سرورها کجا قرار دارند باید گفت این قرارداد به سرورهای اختصاصی پشتیبان هستند که در ایران و سرور مجازی خارجه آلمان آمریکا بلند و غیره ارائه میشود به موارد نیاز به استفاده گرفته از سرویس از کشورهای مختلف پیشنهاد میشود .

در این سرور های اختصاصی مجازی و یا همان VDS می توان به طور اختصاصی از منابع CPU استفاده کرد و همچنین به حافظه ی اصلی و هارد دیسک برای ذخیره ی اطلاعات مورد نیاز دسترسی پیدا کرد. وبسایت های پربازدیدی همانند فروشگاه های اینترنتی، به ترافیک ماهانه ی بیشتر، همچنین فضای ذخیره سایزی یا هارد دیسک بیشتر و یک CPU قدرتمند تر نسبت به بقیه ی سرویس های اشتراکی نیازمند هستند و برای مرتفع شدن این نیاز ها، استفاده از سرورِ اختصاصی مجازی، راهی مناسب در نظر گرفته می شود. همانطور که از نام سرور مشخصات سرور در موقعیت جغرافیایی قاره اروپا سیستمعامل لینوکس را گرفت که این سیستم عامل بسیار سبک می باشد که در هنگام سفارش آن نیاز به سفارش منابع باران و بالا نسبت به مرور مجازی لینوکس اروپا و صفحه مشکی رنگ مخصوص به خود ارائه میشود و امکان ارتباط با آن از طریق ssh زیبا شدن چینی ها از سفارش و کنترل پنل در زمان نگارش سریال مجازی روز محیط امکان ارتباط وجود دارد که مطابق با هر سریال دیگری در پاریس و امکان تغییر سیستم عامل از داخل پنل ارائه می گردد وجود دارد . از مزایای سرور مجازی آلمان ارائه سرویس ها در موقعیت جغرافیایی کشور آلمان میباشد پنل ابری پس از خریداری سرور روی سرورهای مجازی آلمان ارائه می گردد که کاربر میتواند بیشتر دسترسی به سرور را بدون نیاز به برقراری ارتباط با سر گذاشته باشد کسب نماید به این پنل امکاناتی نظیر استپ و استارت کردن سرویس و ریستور ارائه شده است که به کاربران امکان rebuild کردن سیستم عامل سرور مجازی قاره اروپا را دارند امکان دسترسی به فضای پنجاهی پشتیبانی از طریق انتخاب سیستم عامل از دیگر مزایای سرور مجازی می باشد که بر اساس آن کاربران میتوانند سرور مجازی لینوکس رو پای سرویس مجازی ویندوز اروپا سفارش در و اگر مناسب با نوع سیستم عامل به نمایش و کنترل پروژه برای مدیریت بیشتر بوده باشد قادر به انتخاب است و همچنین امکان ارتقای منابع در سرور مجازی ویندوز اروپا سرور مجازی لینوکس اروپا وجود دارد و کاربران کلیه در سیستم مورد نیاز خود را به روی سرور در اختیار میگذارد .

را در اختیار دارید به این تقسیم بندی ها سرور مجازی گفته می شود چرا که در حقیقت سرور اختصاصی در اختیار ندارید اما امکاناتی مشابه سرور دارید حالا می دانید که با سرور مجازی یا همان vps چه کارهایی میشه کرد. پشتیبانی سرور اختصاصی به عنوان امکانی کارآمد برای موسسات بزرگی یاد می شود که بنا به دلایل گوناگونی از قبیل اهمیت بالای امنیت و پایداری مداوم اطلاعاتشان قصد ندارند تا از سرورهای اشتراکی با دیگران استفاده کنند. در سرور های اشتراکی هر کاربر میزان محدود و به عبارت دیگر درصد خاصی از مقدار حجم سرور اشتراکی را در اختیار خواهد داشت. در حالی که سرور های اختصاصی مجازی، مقدار فضای ذخیره سازی بیشتری را در اختیار کاربر و آن سایت مورد نظر قرار می دهند. بر روی Layer3 انجام می پذیرد و به همین دلیل نیازی به لایه های بالاتر ندارد که این خود مقدار قابل توجهی در بالا بردن کیفیت و performance سیستم تاثیر دارد. با نصب این ماشین های مجازی و یا همان سرور اختصاصی مجازی می توان به قابلیت نصب هر گونه نرم افزار مورد نیاز خود را فراهم کرد. نبودن سیستم عامل لینوکس کمبود برنامه اختصاصی برای لینوکس نبود درایور برخی از سخت افزارها . حتی این سرور ها امکان نصب سیستم عامل های مختلفی شامل Windows و یا Linux با توجه به نیاز کاربر را فراهم کرده اند. این تعداد Confirmation در بیت کوین 2، در تتر 2، لایت کوین 6، اتریوم 31 است. سرور میکروتینگ ارزان در شرکت های مختلفی قابل ارائه می باشند که می توان با بررسی های لازم اقدام به خرید سرور میکروتیک ارزان کرد. رعایت پیش نیاز های فنی برای کار با پلاگین های متنوع. با جدیدترین تکنولوژی هارد های CPU , SSD DCهای INTEL XEON نسل ۶ و RAM های DDR4 با خیالی راحت در فضای مجازی پیش بروید.