سرویس فکس اینترنتی – FAX.IR

سرور مدیریت شده و مدیریت نشده یعنی چه ؟ در صورتیکه سایت شما به منابع بیشتری از سرور نیاز دارد، پیشنهاد ما خرید سرور اختصاصی است. محافظت از این اطلاعات و وب سایت شما در برابر ویروس ها، هک ها و سایر خطرات بسیار مهم است. به طور خلاصه ، شما اغلب می توانید مسئولیت خود و میزبان خود را مشخص کنید ، این بدان معناست که می توانید به یک متخصص با قابلیت های مهم ماموریت اعتماد کنید ، در حالی که سایر نموارد مهم دیگر را مستقیماً انجام می دهید. این بدان معنی است که شما می توانید ویژگی های مورد نیاز خود را برای نیازهای خاص وب سایت و پرونده های ذخیره شده خود بهینه کنید. در مورد اینکه TLS چیست باید بگوییم که با یکی از محصولات و ویژگی هایی طرف هستیم که می تواند با الگوریتم ها و همینطور رمزنگاری هایی که دارد، یک وضعیت ایمن را در ارتباط سایت و کاربر ایجاد کند و باید گفت که شباهت های زیادی با SSL هم دارد، در واقع TLS همان تکمیل شده SSL است که در این مقاله به صورت مفصل به معرفی آن می پردازیم. برخلاف سرورهای عمومی، سرورهای اختصاصی کاربردهای بیشتری دارند و دارندگان کسب و کارها و وب سایتها را در وضعیت بهتری قرار میدهند. جالب است بدانید که بیشتر پلتفرمهای بروکرها، حساب دمو و مجازی در اختیار شما قرار میدهند تا پیش از انجام معاملات واقعی با ارز در اختیار خود، تمرینهای لازم جهت انجام معاملات در این بازار را انجام داده و به این شکل از زیاندهی ناشی از بیتجربه بودن کاربران خود جلوگیری میکنند. همچنین این نوع هاست هزینه کمتری نسبت به انواع دیگر دارد.

سرورهای هاست اشتراکی مناسب سایتهای سادهای است که نسبتا دارای تعداد کمی بازدید کننده هستند. قطعاً، با توجه به مواردی که در بالا اشاره کردیم، هزینه سرورهای مدیریت شده بیشتر خواهد بود؛ با این تفاصیل اگر یک متخصص فنی نیستید، بهتر است در این زمینه کمی هزینه کنید تا نگران جزئیات فنی نشوید. اما در صورتی که به سرعت و عملکرد بالاتری نیاز دارید، می توانید سرور مجازی خود را ارتقا دهید و یا اگر به فضای بیشتری نیاز دارید و نگران امنیت سایت خود هستید، زمان آن است که به سرور اختصاصی مهاجرت کنید؛ با ویژگی های بسیار گسترده تر و امنیت بالاتر. سلام خدمت تمام مطالعه کنندگان این مطلب، امروز با توضیح اینکه سرور اختصاصی چیست در خدمت شما خواهیم بود.سرور اختصاصی یا همان Dedicated Server یکی از سرویس های هاستینگ می باشد، زمانی که شما سرور اختصاصی اجاره می کنید به این معنا است که یک سخت افزار قدرتمند یا همان سرور با تمام منابع سخت افزاری و بالاترین سطح دسترسی در اختیار شما قرار می گیرد، که شما می توانید هر سیستم عاملی که برای کارتان مورد نیاز دارید روی آن نصب نمایید. ما یکی از بهترین سرویس دهندگان ارائه دهنده سرویس های سرور مجازی، هاست میزبانی، دامنه و سرور اختصاصی هستیم. اگر قصد خرید سرور از شرکتهای داخلی را دارید، سرور مجازیهاستیدا را به شما پیشنهاد میدهیم زیرا اطمینان داریم تمام نیازهای شما را برآورده خواهند کرد و خدمات پس از فروش بسیار مناسبی ارائه مینمایند. اگر پیش بینی می کنید که وب سایت شما به سرعت رشد کند، بهتر است اکنون یک سرور اختصاصی را انتخاب کنید. اینکه کدام سرور مناسب اهداف شماست، به عوامل زیادی بستگی دارد؛ هنگام خرید هاست اشتراکی، سرور مجازی و یا سرور اختصاصی، بهتر است چند فاکتور را در نظر بگیرید.

زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. در هنگام تصمیم گیری درباره سرویس مورد نظر باید به مواردی همچون قیمت، کارایی و کیفیت محصول مورد نظر توجه خاصی داشته باشیم. سرویس های مجازی VPS به نوعی طراحی شده اند که به هر کلاینت یک فضای کاملا اختصاصی تخصیص می دهند. این فضا و منابع موجود در آن هیچگونه رقیبی نداشته و و تمام قدرت پردازش مختص به این سرور مجازی در اختیار کلاینت خواهد بود. این ویژگی موجب شده تا امکان بهرهبرداری از قابلیتهای پیشرفته رایانش ابری مانند پویایی در میزان مصرف منابع، سرعت بالا در ایجاد سرویس، امنیت و مقیاسپذیری بالا در این سرویس میسر شود. در برخی موارد، به عنوان یک سرویس الحاقی، شرکت میزبان خدمات مدیریتی را برای مشتری فراهم می کند. در بیشتر موارد توصیه می گردد قبل از تهیه سرور اختصاصی بودجه و آینده نگری کامل در مورد کاربری سرور و مدیریت آن در نظر بگیرید، مدیریت سرورهای مجازی راحت تر و هزینه آن کمتر است و اغلب شرکت های کوچک برای میزبانی خرد از سرور مجازی استفاده می کنند و در صورت قانع کردن خود سراغ سرور اختصاصی می روند. درواقع سرورهای مجازی به مراتب عملکرد قدرتمندتری نسبت به هاستهای اشتراکی دارند و قادرند بازدیدکنندگان بیشتری را مدیریت کنند.

امروزه هاستینگهای مختلفی وجود دارد که بنا به نیاز های شما از آن ها مورد استفاده قرار میگیره , اصولا بیشتر کسبوکار های کوچک از هاستهای اشتراکی استفاده میکنند که کاملا به صرفه است و میتوانند هزینههای آن را پرداخت کنند. سرورهای اختصاصی معمولاً به مشتریان این امکان را می دهند تا سیستم عامل خودشان را روی آن را نصب کنند و نوع سخت افزار مورد استفاده خود را انتخاب کنند. میزان منابع سخت افزاری از جمله رم و سی پی یو در سررور های اختصاصی بسیار بالا میباشد و پاسخگوی تمامی کاربردهاییست که نیاز به منابع سخت افزاری بالایی دارند. سرورهای مجازی بیشتر مناسب سایتهای بزرگ با ترافیک بالا هستند چون منابعی که در دسترس شما قرار میدهند خیلی بیشتر از سرویسهای میزبانی اشتراکی است که دارای محدودیتهای نرمافزاری یا سختافزاری هستند. در ادامه یک کشور را انتخاب کنید ، تمامی کشور های موجود در لیست ، به جز آلمان برای بایننس عالی و مناسب هستند. برای مدیریت این سرور به دانش فنی بیشتری نیاز پیدا میکنید. ویژگی هاست اشتراکی، کنترلپنل آن میباشد که به راحتی قابل استفاده است و نیاز به دانش فنی و تکنیکی زیادی ندارد و با دانش کم نیز از ویژگیهای پیشرفته هاستینگ میتوان استفاده کرد. البته هزینه سرور مجازی بیشتر است و نیاز به توانایی فنی و پیشرفتهتری دارد که پیشنهاد میشود از سرورهای مجازی که مدیریت آنها توسط شرکت هاستینگ انجام میگردد استفاده نمایید زیرا در این صورت نیاز به دانش فنی کاربران در مدیریت سرور نمیباشد. معاملهگری که دانش تکنیکال و موسسات و. زمانیکه هر حساب در میزبانی اشتراکی دارای IP یکسان است، یک آی پی اختصاصی در این حالت یک آدرس اختصاصی و منحصر بفرد است که مختص به سرور میزبان شما است. در این مقاله نحوه اتصال VPS و استفاده از آن را آموزش خواهیم داد.

VPS مناسب بایننس چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟ Scroll کنید تا فایلهای دانلود را ببینید: با توجه به نسخهی ویندوز (اگر ویندوز دارید)، نسخهی مناسب را انتخاب کنید. اگر انتخاب بین سرور مجازی ایران و خارج برای شما دشوار است، حتما از یک مشاوره با تجربه در این زمینه استفاده کنید. به محض ورود به حساب بایننس با آی پی و موقعیت ایران یا آمریکا، حساب شما با موجودی مالی آن به طور کامل بلوکه خواهد شد. با خرید سرور مجازی از اکادمی تکانش از ویژگیهای متمایزی همچون کیفیت برتر در سختافزار سرورها و همچنین ارائه خدمات مدیریت سرور توسط کارشناسان تیم پشتیبانی ما برخوردار خواهید شد. همچنین در سرور مجازی متوانید سرور را به صورت کامل شخصی سازی کنید. در این حالت نمی توان بر روی یک سرور مجازی یک سناریوی مجازی سازی دیگر را راه اندازی و استفاده نمود و بهتر است از یک سرور اختصاصی قدرتمند استفاده کرده و تعدادی ماشین مجازی متناسب با نیاز هرکدام از سرویس ها بر روی آن راه اندازی کرد. یکی از تفاوت های آشکار و مهم بین Direct Admin و سایر کنترل پنل ها پشتیبانی فنی نامحدود در همه بسته های آن است ، بر خلاف Cpanel ، که برای کوچکترین مشکل باید یک بسته پشتیبانی فنی خریداری کنید.