شرکت تست تشخیصی کلاس های امنیتی را برای همه ارائه دهندگان ارائه می دهد

شرکت تست تشخیصی کلاس های امنیتی را برای همه ارائه دهندگان ارائه می دهد


در اصل در Healthcare IT News منتشر شده است.

COVID-19 تغییرات عمده ای را برای شرکت ها در سراسر جهان ایجاد کرده است. و در حالی که بسیاری توانسته‌اند به سرعت دیجیتال شوند و به سمت نیازهای جدید حرکت کنند، به‌روزرسانی امنیت برای برآورده کردن این تغییرات همیشه اولویت بالایی نداشته است.

توس نایلز، یکی از بنیانگذاران Brio Systems، چالش‌های تغییر تمرکز یک شرکت را بدون داشتن قابلیت‌های امنیتی داخلی برای رسیدگی به آن می‌داند.

در اوایل سال 2020، تیم Brio Systems متوجه شد که فرصتی برای کمک با تغییر تمرکز اولیه خود برای آسان‌تر کردن دسترسی افراد به تست‌های تشخیصی برای کمک به شرکت‌ها برای فراهم کردن دسترسی ایمن، آسان و مداوم به تست‌های COVID برای کارمندان خود دارند.

در حالی که این تغییر به یک نیاز حیاتی پاسخ می‌دهد، همچنین نحوه مدیریت داده‌های بهداشتی توسط شرکت MedTech و اینکه چه کسی نیاز به دسترسی به آن دارد را تغییر داد.

بریو برای رفع شکاف‌های موجود در منابع امنیتی داخلی، تخصص و سیاست‌های خود به کاربید روی آورد. نایلز در مواجهه با پرسشنامه‌های امنیتی چالش برانگیز و تماس‌های حسابرسی سخت هر بار که یک شرکت بزرگ یا سازمان دولتی از آنها درخواست همکاری می‌کرد، نایلز می‌دانست که بریو نمی‌تواند با ترکیب یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی به سبک مربع، تجارت با شرکت‌های بزرگ و جاافتاده را به دست آورد. در عوض، تیم بریو با کاربید برای طراحی سیستم‌های مبتنی بر امنیت که نه تنها الزامات را برآورده می‌کنند، همکاری می‌کنند، بلکه تا زمانی که از شرکت خود محافظت و ایمن می‌کنند، ادامه می‌دهند.

از آنجایی که Carbide برای شرکت هایی مانند ما ساخته شده است که به امنیت در سطح سازمانی نیاز دارند، اما لزوماً یک تیم اختصاصی برای دستیابی به آن نیست، به نظر می رسد مناسب باشد. این پلتفرم بهترین شیوه‌ها، چارچوب‌های صنعتی و مقررات دولتی را به وظایف واضح و قابل هضم با یک طرح پروژه عملی تقسیم می‌کند.» – توس نایلز، یکی از بنیانگذاران Brio Systems

در این مقاله Healthcare IT News، Thos Niles در مورد چالش‌های امنیتی و درس‌های آموخته شده و اینکه چگونه کار با تیم Carbide به Brio Systems کمک کرده است وضعیت امنیتی خود را تقویت کند، آنها را قادر می‌سازد تا انطباق مؤثر و عملیاتی‌سازی و بهبود امنیت خود را نشان دهند، بحث می‌کند.