• خانه
  • وبلاگ
  • فروش سرور اختصاصی ، سرور مجازی ، لایسنس ، میزبانی وب ، ثبت دامنه

فروش سرور اختصاصی ، سرور مجازی ، لایسنس ، میزبانی وب ، ثبت دامنه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در صورتی که به سرور اختصاصی آلمان لینوکس، ویندوز و یا میکروتیک با کنترل پنل های پلسک، سی پنل و دایرکت ادمین احتیاج دارید، می توانید با امکان سفارش IP مازاد و کارت شبکه، از طریق صباهاست اقدام به خرید نمایید. و حتی میکروتیک هم می توانید طی روند ثبت سفارش انتخاب نمائید. انتخاب سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج را بهترین گزینه بیابند. با این حال، بهترین گزینه برای عملکرد نیست و همچنین انعطاف پذیری را از دست می دهید زیرا نمی توانید خودتان پیکربندی کنید (زیرا مجبورید با دیگران به اشتراک بگذارید). سرور ابری برای این که فضای ذخیره سازی بیشتری تامین کند نیاز نیست تا در عمل باشد. ذکر این نکته لازم است که باید بدانید تنها در عرض چند ثانیه می توانید یک سرور مجازی ایجاد نمود و در مقابل نیز در صورتی که نیاز باشد می توان به سرعت آن را از بین برد. ایجاد شود. میزبان سرور اختصاصی قدرتمند ترین دستگاه موجود در بازار هستند که در واقع چندین پردازنده دارند. این سرور ها به علت قدرتی که دارند مناسب ترین محیط را برای ذخیره و یا جا به جایی داده و اطلاعات ایجاد می کنند. همچنین افزایش و گسترش ذخیره سازی در سرور ابری هیچ گونه خرابی را درست نمی کند و مشکلی به این جهت ایجاد نمی شود.

VPS مدیریت شده: در این حالت نیازی نیست نگران نحوه نصب و مدیریت برنامهها باشید و شرکت هاستینگ این موارد را ایجاد میکند. نسخه مناسبی از ویندوز سرور را انتخاب کنید، هر نسخه ویندوز سرور، از نقشهایی پشتیانی میکند که ممکن است این نقشها در نسخههای دیگر وجود نداشته باشند. ابر خصوصی بر پایه تکنولوژی مجازی ساخته شده و تعداد زیادی از سرور های اختصاصی در مکان مجازی واحد حضور دارند و تمام منابعی که در این فضای مجازی وجود دارد تنها برای یک مشتری در دسترس می باشد. این موضوع برای شغل هایی که نیاز ها و یا محدودیت های مالی دارند بسیار مناسب است.یکی از مواردی که سبب محبوبیت تنظیمات در ابر ترکیبی شده است استفاده از سرور اختصاصی برای برنامه های Back-end می باشد. در واقع اگر سرعت بارگزاری صفحه وب سایت شما پایین باشد مشتری و بازدیدکنندگان از سایت خارج می شوند و باعث پایین آمدن رتبه شما می شود که این موضوع پیامد هایی برای شما در پی دارد. هرچند که ممکن است هر واحد یک bare metal server باشد اما مشتریان و بازدید کنندگان از فضای مجازی استفاده می کنند و حاضرند که برای آن هزینه نمایند و این در حالیست که مشتری به سیستم عامل هر واحد پایه دسترسی ندارد. سرور ابری این امکان را به شما می دهد تا منابع خود را بدون پرداخت هزینه اضافه به اشتراک بگذارید.

در سرور مجازی خارج رایگان بدون دریافت هزینه منابع به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد و بر روی سرور مجازی رایگان سیستم عامـل ویندوز نسخه ۲۰۱۲ اجرا میشود و میزبانی سایت ، نگهداری اطلاعات ، نصب نرم افزارهای دلخواه ، پرداخت های ارزی ،فریلنسری و … سایتی که برای کار راه اندازی می کنید باید برای افراد قابل اعتماد، بدون هزینه باشد و البته به سرعت بارگزاری شود. ارائه سرور اختصاصی خارج (Dedicated Server) از دیگر خدمات ایساتیس سرور می باشد که به دلیل ویژگی های متعددی از جمله تهیه خدمات از بهترین دیتاسنترهای اروپا و آمریکا، پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و مجازی سازها، انواع پلن های سرورهای قدیمی تر و جدیدتر برای کاربری های متفاوت با شرایط اقتصادی متفاوت، هزینه نصب و راه اندازی رایگان و یا هزینه های مقرون به صرفه برای سایر موارد مورد استقبال کاربران عزیز و زیادی قرار گرفته است. یکی از معایب سرورهای مجازی ویژه قیمت بالای اون هستش که در این شرایط اقتصادی ایران هم هاستهای معمولی و هم سرورهای مجازی نیز افزایش قیمت داشته , اما یکی از ویژگی های کلیدی و مهم سرور های مجازی منابع سخت افزاری و پهنای باند بیشتر اون هستش که مطمعنا از هاستهای اشتراکی بالاتر میباشد , این موضوع رو هم به یاد داشته باشید که زمانی ترافیک وبسایت شما بالاتر بره نیازی به انتقال سرور مجازی خود ندارید اما در هاست های اشتراکی با افزایش تعداد آی پی های شما ( ترافیک ) باید هاست وبسایت خود را به یک سرویس دهنده ی دیگر در صورت نیاز تغییر بدید. این ضریب مشخص میکند که ممکن است در بازههای زمانی تعریف شده به چه مدت سرویس از دسترس مشتری خارج باشد. مواردی مانند مقیاس گذاری، ارتقا و نگهداری تلاشی است که باید بین ارائه دهنده و مشتری مهندسی شود.

سرور اختصاصی می تواند با استفاده از سیستم فایل های زمینه ساز، کنترل کننده RAID و یک باتری، درایو ها را به یک مکان باز شده اضافه نماید؛ اما در طرف دیگر در سرور ابری ذخیره سازی اطلاعات و داده ها قابل ارتقا و همچنین انعطاف پذیر می باشد. شما میتوانید در هر زمان که مایل باشید از این سرویس ها استفاده کنید تا آی پی تان به طور کامل مخفی بماند و هیچگونه ترس یا نگرانی بابت بسته شدن حساب بایننس یا صرافی دیجیتال خود همراه با سرور مجازی ترید نداشته باشید . اگر شما در حال خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال باشید حتما تا به امروز اسم صرافی بایننس را شنیده اید. با توجه به فاصله بسیار کم ایران و ترکیه و استفاده از مسیر ترانزیت بعضاً یکسان در شبکه ملی دو کشور این سرویسها دارای سرعت اتصال بالا و تاخیر بسیار ناچیزی میباشند. در این جا منظور از ابر، فناوری و تکنولوژی است که باعث می شود تعداد زیادی از سرور ها به عنوان یک واحد عمل کنند. در واقع ابر سرورهایی هستند که در فضای مجازی منابع را به اشتراک می گذارند. در واقع یک اصل در این مورد وجود دارد که هر شرکتی امروزه به یک وب سایت و سرور سریع احتیاج دارد. آن ها اطلاعات دقیق و کاملی را در مورد نحوه اجرای سیستم به ادمین می دهند و هنگامی که باید روز رسانی ها انجام شوند یا فعالیت های مشکوکی در سرور دیده شود برای مدیر پیام ارسال می کنند. 2. نرم افزار و سیستم عامل را مرتباً با آخرین نسخه به روز رسانی کند. اگر پس از ارائه ی سرور، خود شرکت هاستینگ مسئولیت نظارت و به روز رسانی های معمول سیستم عامل و نرم افزار را بر عهده بگیرد، سرور شما یک سرور مدیریت شده است.

اگر یک سرور اختصاصی را اجاره کرده باشید، در حقیقت برای امنیت شبکه سرور، کار زیادی از شما برنمی آید و تقریبا تمامی بار امنیت شبکه بر عهده دیتاسنتر می باشد. نخواهید داشت؛ به علاوه با امکان دسترسیهای گوناگون که سرور اختصاصی در اختیار شما قرارخواهد داد میتوانید تغییرات بسیاری جهت افزایش بهره وری و مدیریت منابع سرور، یا افزایش امنیت اطلاعات موجود بر سرور اختصاصی خود اعمال نمایید. هر سایت در یک محدوده پارتیشن شده در سرور، با سیستم عملیاتی مخصوص به خود و فضای ذخیره سازی معین ماهانه، عمل می کند. سرور اختصاصی به طور کامل به سایت و برنامه میزبان جفت می شود و به اصطلاح با آنها گره می خورد که این موضوع سبب مانع شدن فشار زیاد در محیط می شود. سرور مجازی خصوصی (VPS) کوتاه شده عبارت Virtual Private Server میباشد که در حقیقت بخشی است از یک سرور اختصاصی کامل که از طریق مجازیسازی صورت میپذیرد. پردازنده هایی که در سرور اختصاصی قرار دارند به طور کامل به وب سایت یا برنامه میزبان اختصاص داده شده اند و این بدان معنا است که صف درخواست در این سرور وجود نخواهد داشت مگر آن که تمام قدرت پردازش در یک زمان استفاده شود. مدیریت سرور ابزارهایی دارد که مدیران بهتر بتوانند چنین نظارت هایی را انجام دهند، یکی از این ابزارها هشدار است. برای این که بتوانید بعد از مقایسه سرور ابری با سرور اختصاصی انتخاب مناسبی نمایید ، باید به مواردی مانند مراحل عملیاتی، هزینه و مقیاس پذیر بودن توجه کنید. برای این که بتوانید هزینه ها را کمی بهینه نمایید می توانید با ترکیب بار ها بر روی یک سخت افزار این کار را انجام دهید تا از منابع فیزیکی استفاده نکند. در جولای سال 2018 گوگل در همین راستا، الگویی که برای رتبه بندی سایت ها دارد را تغییر داده و سرعت سرور و صفحه وب سایت را جزء یکی از عوامل تعیین کننده قرار داده است.