• خانه
  • وبلاگ
  • فناوری آماده، آماده راه اندازی با مرکز آموزشی Edureka

فناوری آماده، آماده راه اندازی با مرکز آموزشی Edureka

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


با گسترش روزافزون دنیای فناوری، اکنون زمان تمرکز بر ایجاد مهارت در هر ظرفیتی فرا رسیده است. صرف نظر از سطح شغلی یا مهارت های شما، تقویت صلاحیت های خود از طریق ارتقاء مهارت به شما کمک می کند در یک بازار کار پویا و نامطمئن، مزیت رقابتی کسب کنید.

مرکز آموزشی ادورکا این کار را انجام می دهد و بیشتر به شما کمک می کند تا با ارائه جدیدترین مهارت های فنی مورد تقاضا از طریق دوره های آموزشی اختصاصی خود برای پر کردن شکاف بین تقاضای صنعت و عرضه استعدادها، شغل جدیدی پیدا کنید.

ماموریت آنها ساده است: ارائه آموزش عالی به جوانان و کمک به آنها برای رسیدن به مشاغل رویاهای خود.

مرکز آموزشی Edureka یک پلت فرم یادگیری جامع است که با هدف پر کردن شکاف مهارتی در صنعت فناوری اطلاعات از طریق برنامه‌های آموزشی آماده در محل کار انجام می‌شود. این شرکت تاکنون بیش از 100 مرکز تحویل را در سراسر کشور ثبت کرده است.

برنامه های توسعه وب Full Stack، Cloud و DevOps و Data Science با استانداردهای شایستگی که توسط SSC NASSCOM با همکاری صنعت توسعه یافته و توسط دولت هند (GOI) تأیید شده است، همراستا هستند. این برنامه ها بر اساس یک رویکرد نتیجه گرا است که بر افزایش ضریب اشتغال پذیری کارآموزان از طریق برنامه درسی 100 درصد تمرین محور و همسو با صنعت، آموزش هنگ و یک مکانیسم حمایتی مستحکم متمرکز است.

مسیرهای شغلی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، هم در مراکز تحویل شریک Edureka Learning Center و هم در محوطه دانشگاه ارائه می شود. در مجموع شش مسیر شغلی ارائه می‌شود که هر کدام سه مسیر در فاز 1 و فاز 2، یعنی توسعه وب Full Stack، Cloud و DevOps، علم داده، امنیت سایبری، توسعه برنامه‌های کاربردی موبایل و هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی ارائه می‌شوند.

ما دوره های آموزشی با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و با تجربه را در شهرهای سطح 2 و سطح 3 ارائه می دهیم تا یادگیرندگان بتوانند به سرعت در صنعت در 12 ماه آینده ادغام شوند.

مرکز آموزشی Edureka توسط Edureka، پیشرو صنعت در آموزش عالی و حرفه‌ای آنلاین در زمینه‌های فناوری و مدیریت در حال ظهور، پشتیبانی می‌شود. Edureka که در سال 2011 تأسیس شد، آموزش آنلاین زنده تحت نظارت مربیان حرفه ای را در هندوستان پیشگام کرد، همه اینها با انگیزه مشترک کمک به دانش آموزان در بهبود مهارت های خود بود.

در سپتامبر 2021، Veranda، یک شرکت سهامی عام، Edureka را به عنوان بخشی از مأموریت خود برای ایجاد یک کسب و کار آموزشی جامع که برای اقشار متنوعی از فراگیران تقریباً در هر سطح از جامعه هند ارائه می‌کند، خریداری کرد.

مرکز آموزشی Edureka بخشی از Veranda Learning Solutions (VLS) Ltd. است که توسط گروه Kalpathi AGS تبلیغ می شود. یک شرکت مستقر در چنای، تامیل نادو. این گروه به دلیل ارائه آموزش‌ها و مهارت‌های مرتبط با صنعت به دانش‌آموزان و استعدادهای جوان همراه با پلتفرم‌هایی برای تحقق پتانسیل اشتغال‌پذیری آنها به خوبی شناخته شده است.

با مأموریت ایجاد جایگاهی برای جوانان و آماده ساختن آنها برای فنی، آماده کار.

مرکز آموزشی Edureka به فراگیران محتوای کلاس جهانی را در قالب یادگیری ترکیبی با کاربرد آسان ارائه می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا با سرعت دیوانه‌کننده تکامل فناوری همگام شوند.

از زمان آغاز به کار، ایده پشت مرکز آموزشی ادورکا، دموکراتیک کردن دسترسی به آموزش با کیفیت و پر کردن شکاف اشتغال با توانمندسازی دانش‌آموزان با مهارت‌های مناسب و مورد تقاضا برای دسترسی به شغل رویایی‌شان بوده است.

در مرکز آموزشی Edureka، دانش‌آموزان فقط یادگیرنده نیستند، بلکه متخصصان فناوری اطلاعات آینده هستند. آینده شما چگونه به نظر می رسد؟