مزایای خرید سرور مجازی بایننس برای ترید – پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

خرید vps بایننس ، به دلیل داشتن امن ترین و بهترین آی پی ثابت، امروزه مورد توجه تریدر های زیادی در بازارهای مالی قرار گرفته است.از دلایل آن مطمئن بودن و عدم تغییر آی پی اینترنتی است که به سرور اختصاص داده شده است.باید در نظر داشت که اگر با IP های متفاوت و غیر ثابت، اقدام به ورود به حساب کاربری خود در سایتهایی مثل بایننس، شوید، احتمال مسدود شدن حساب شما بسیار زیاد می باشد که باید به این مورد توجه کرد.از دلایل دیگر، ممنوعیت ترید برای کاربران ایرانی در این صرافی است که این وی پی اس های بایننس خریداری می شوند. اگر به صورت مستقیم از دیتاسنتر یا شرکتهای دیگر، سرورهای اختصاصی یا مجازی تهیه کردهاید، میتوانید تمامی مراحل نصب و راهاندازی سرور را به متخصصان زاگریو بسپارید. به طور اشتراکی در میان سرور ها تقسیم شده است. Function-as-a-Service (FaaS): این مدل به محاسبات بدون سرور نیز معروف است و کاربردش در تقسیم کردن برنامه های ابری به اجزای کوچکتر است که فقط در مواقع مورد نیاز اجرا میشوند. FaaS یا برنامه های بدون سرور مانند مدل های دیگر پردازش ابری همچنان بر روی سرورها اجرا میشوند. به همین دلیل است که یک کاربر میتواند پس از خراب شدن تلفن قدیمی خود، با تلفن جدید وارد حساب اینستاگرام خود شود و همچنان حساب قدیمی خود را با همه عکس ها، فیلم ها و سابقه مکالمات پیدا کند.

هزینه سرور مجازی ایران خیلی مقرون به صرفه تره چون شما به قیمت های دلاری وابسته نیستین و علاوه بر اون هزینه ترافیک شبکه داخلی خیلی کمتره پس در کل مقرون به صرفه تر از vps خارج میشه. این امر به ویژه در مشاغل کوچکی که ممکن است نتوانند زیرساخت های داخلی خود را مدیریت کنند تأثیر بسزایی میگذارد و میتوانند نیازهای خود را به صورت مقرون به صرفه از طریق فضای ابری برون سپاری کنند. مشتریان خدمات ابر قادر خواهند بود تا ظرفیت بیشتری را در هنگام اوج تقاضا به سیستم خود تزریق کنند، هزینهها را کاهش داده، خدمات نوینی را تجربه کنند، و ظرفیتهای بلا استفاده را حذف کنند. بنابراین، ارائه دهندگان خدمات ابری میتوانند با هزینه کم تر خدمات سرورهای خود را به مشتریان بیشتری ارائه دهند. ارائه دهندگان IaaS شامل: DigitalOcean ،Google Compute Engine و OpenStack هستند. IaaS مانند شرکتی است که زمینی را اجاره میدهد که میتوانند هر چیزی را که میخواهند در آن بسازند، اما باید تجهیزات و مصالح ساختمانی خود را تهیه کنند. Infrastructure-as-a-Service (IaaS): در این مدل، شرکت سرورها و ذخیره سازی مورد نیاز خود را از یک ارائه دهنده Cloud اجاره میکند. در روزهای اولیه اینترنت، نمودارهای فنی سرورها و زیرساخت ها، شبکه ای را تشکیل میدادند که اینترنت را به حالت یک ابر نمایش میداد. در سرورهای قدیمی به دلیل تعداد بالای استفادهکنندگان در برخی مواقع (به عنوان مثال سفارش تاکسیهای اینترنتی در ساعتهای اولیه صبح با افزایش همراه میباشد.) مجبور به اضافه کردن تعداد سرورهای خود هستند اما در شرایط عادی این سرورها عملا بدون استفاده میمانند.در سرورهای ابری این مسئله با توزیع پردازش برطرف شده است و با توزیع مناسب، پردازش اطلاعات بین سرورهای مختلف پخش میشود. در کلیه مراحل پیشرفت سایت شما چه از زمانیکه با یک ایده ساده راهاندازی میشود و توجیهی برای پرداخت هزینههای میزبانی آن وجود ندارد و چه زمانیکه وب شما با بازدید قابل ملاحظهای روبرو است و نمیخواهید زمان خود را صرف مشکلات اداره یک سرور نمایید، هاست ابری تلاش نت همراه شما خواهد بود و ضمن کاهش هزینههای میزبانی سایت شما، با امکانات نوین و قدرتمند خود شما را اسوده خاطر میکند.

قدرت هاست های ابری تلاش نت بر روی سرورهای قدرتمند ابری در موقعیتهای ایران پیادهسازی و ارائه میشود. سرور های مجازی ایران به دلیل این که در دیتاسنتر های داخل ایران قرار دارند، دارای پینگ کمتری هستند؛ در نتیجه برای کاربرانی که داخل ایران هستند، به دلیل نزدیکی منطقه جغافیایی آن ها و دیتاسنتر، سرعت اتصال بیشتری دارند. برای مثال، یک سرور مجازی SSD قطعا مصرف رم و سی پی یو کمتر، لود پایینتر، عملکرد و بازده بهینهتر و در مجموع سرعت به مراتب بیشتری نسبت به سرورهای مجازی HDD دارد. فرض کنید ویدئوی این جلسه را روی سروری مثل آپارات آپلود کردیم، و آپارات تنها در تهران سرور دارد. از جمله مزیتهای این نرمافزار میتوان به ویرایشگر زیرنویس داخلی، پخش دی وی دی و طراحی کتابخانه نرمافزار، پشتیبانی از ۲۴ زبان مختلف و اشغال کردن تنها ۳۰ مگابایت از فضای هارد اشاره کرد. زبان پایتون بیشتر پیچیدگیها برای شما به آسانی مدیریت میکند و شما را روی آموزش برنامه نویسی پایتون متمرکزتر مینماید. به کامپیوتری که نقش سرویس دهنده را در اینترنت ایفا میکند، سرور گفته میشود که در زبان انگلیسی به آن server گفته میشود. به چنین کامپیوتری به اصطلاح ماشین مجازی گفته میشود. این مورد بستگی به جایی که سرور را خریداری می کنید دارد ، برخی از شرکت ها با توجه به قوانین و شرایطی که دارند این کار را برای شما انجام میدهند و برخی خیر ، برای سرور مجازی های معمولی مثلا سرور مجازی آلمان به سرور مجازی هلند را تمامی شرکت ها انجام میدهند .

به این ترتیب عملکردهای بدون سرور افزایش مییابند زیرا افراد بیشتری از برنامه استفاده میکنند؛ مثلا تصور کنید ناهار خوری مستاجر در صورت تقاضا فقط هنگامی که افراد بیشتری برای شام میآیند، افزایش یابد! مثلا یک ساختمان تجاری که هر واحد از آن ساختمان به شرکت یا فرد خاصی اجاره داده می شود.سرور مجازی (virtual private server) وقتی که یک واحد تجاری را اجاره میکنید، تمام فضای آن واحد به صورت اختصاصی در اختیار شما هستند، ولی راهرو یا آسانسور و برای دسترسی به آن واحد به صورت اشتراکی است. Software-as-a-Service (SaaS): به جای اینکه کاربران برنامه ای را روی دستگاه خود نصب کنند، برنامه های SaaS روی سرورهای Cloud میزبانی میشوند و کاربران از طریق اینترنت به آنها دسترسی پیدا میکنند. PaaS را میتوان به جای اجاره خود خانه با اجاره همه ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت خانه مقایسه کرد. با استفاده از ماشین های مجازی، ممکن است سرورهای جداگانه توسط شرکت های مختلف به اشتراک گذاشته شوند، وضعیتی که “چندرسانه ای” نامیده میشود، زیرا چندین مستاجر در یک سرور فضای سرور را اجاره میکنند. همان طور که میدونید آدرس IP شما یک شناسه منحصر بهفرد است که در فضای اینترنت شما را به دیگر کامپیوترها معرفی میکند.

سرور ابر ساخته شده است و از طریق اینترنت بر اساس پارادایم فناوری اطلاعات به نام ابر محاسبات تحویل داده است. ابر خصوصی (Private Cloud): می تواند یک سرور، مرکز داده و یا شبکه توزیع شده باشد که کاملاً به یک سازمان خصوصی اختصاص داده شده است. در این قسمت به طور کل با هاست و انواع آن آشنا می گردیم. از فواید این دسته از سرور ها گفتیم و انواع آنها را توضیح دادیم. و هم اگر یادتون رفت سرور را تمدید کنید اون سرور از دستتون نره. ببینید یه سری دوستان اصلا حوصله بایننس و تحریم و خیلی چیزای دیگه رو ندارند و یا حتی تازه کار هستند و تازه میخواهند وارد بازار ارزهای رمزنگاری شوند و حاضر هستند در اکسچنج هایی مانند کوینکس (CoinEx) کار کنند که ایران در آنها تحریم نیست همچنین پشتیبانی فارسی هم دارند و راحت میتونن با IP ایران واردش بشوند و ترید کنند مانند بایننس. سرور مجازی ترید و بایننس از چه کشور هایی ارائه می شود ؟ کنترل: با دراختیار داشتن دسترسیroot، یاAdministratorشما به راحتی می توانید پیکره بندی سرور را تغییر دهید، برنامه های مورد نظر خود را نصب، یا تغییر دهید، که به هیچ وجه در میزبانی اشتراکی مقدور نیست. با استفاده از سرور مجازی بایننس مخصوص هر کشور ، موقعیت کاربر به همان کشور تغییر پیدا می کند ، این یکی ویژگی های بارز سرور مجازی بایننس است. به همین دلیل باید از سرور مجازی بایننس استفاده کنید. به همین دلیل واژه ابر به عنوان استعاره ای برای اینترنت استفاده شد، این واژه در گذشته برای نشان دادن شبکه تلفن نیز بکار گرفته میشد. برخلاف مدل هایی که در بالا مورد بحث قرار گرفتند و نحوه ارائه خدمات از طریق ابر را نشان دادند، مدل های استقرار ابر که در زیر آمده اند به محل سرورهای ابر و مدیریت آنها مربوط میشوند.