• خانه
  • وبلاگ
  • مطالعه موردی: چگونه بانتی به گواهی سلامت انتاریو و مطابقت ISO 27001 با کاربید دست یافت

مطالعه موردی: چگونه بانتی به گواهی سلامت انتاریو و مطابقت ISO 27001 با کاربید دست یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مطالعه موردی: چگونه بانتی به گواهی سلامت انتاریو و مطابقت ISO 27001 با کاربید دست یافت


تیم کاربید اخیراً این فرصت را داشت که با برخی از تیم رهبری Banty، از جمله بنیانگذار و مدیر پزشکی، دکتر ریچارد تیتوس، یکی از بنیانگذاران و رئیس، اسکات ویلسون، و مدیر ارشد فناوری، مارک تیتوس، به گفتگو بنشینند. سفر انطباق با امنیت و حریم خصوصی Banty شامل تعهد اولیه و تزلزل ناپذیر برای اطمینان از حفظ امنیت شرکت، تیم و محصولات آنها در خط مقدم است، و همچنین یک سرعت فوق العاده چشمگیر برای دستیابی به گواهینامه و تأیید سلامت انتاریو، همراه با انطباق با ISO 27001. به خواندن ادامه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه اهداف جاه طلبانه امنیت و رعایت حریم خصوصی Banty، همراه با تعهد تیم آنها برای دستیابی به آنها، مشارکتی پویا و هیجان انگیز با تیم و پلتفرم Carbide ایجاد کرده است.

کمی در مورد بانتی و کاری که انجام می دهید برایمان بگویید.

دکتر ریچارد تیتوس: Banty محصولات کنفرانس ویدیویی پزشکی و تجاری را ارائه می دهد که بر سهولت استفاده، امنیت آنلاین درجه یک، ابزارهای بهره وری مختصر و ویژگی های سفارشی برای همه مشترکین تمرکز دارند. این شرکت در طول همه‌گیری زمانی ایجاد شد که من، مانند اکثر مردم در سراسر جهان، برای برقراری ارتباط امن با خانواده و دوستانم و برگزاری جلسات با بیمارانم، به راه‌حل‌های ویدئو کنفرانس روی آوردم. من متوجه شده ام که پلتفرم های پزشکی مجازی موجود هم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و هم برای بیماران پیچیده و غیرقابل اعتماد هستند. چیزی که در دسترس بود فقط برش آن نبود.

اسکات ویلسون: به عنوان یک کارآفرین با چندین پروژه در حال حرکت، راه‌حل‌های ویدئو کنفرانس تجاری موجود را نیز نه تنها ناامیدکننده، بلکه گاهی اوقات مانعی واقعی برای عملیات تجاری من می‌دانم. ریچارد و من با درک یک شکاف در صنعت کنفرانس ویدیویی برای مراقبت های بهداشتی و تجارت، تصمیم گرفتیم کاری در مورد آن انجام دهیم. Banty با هدف نهایی تبدیل شدن به یک ارائه دهنده جهانی کنفرانس های ویدئویی سفارشی، با کیفیت بالا، ایمن و با استفاده آسان، رویدادهای مجازی و فناوری اتاق جلسات برای همه صنایع متولد شد.

چرا امنیت و حریم خصوصی برای شرکت شما مهم است؟

دکتر تیتوس: امنیت همه چیز است. وقتی صحبت از اطلاعات بهداشتی می شود، بسیار حساس است. بیماران باید بدانند که اطلاعات شخصی آنها به درستی مورد استفاده قرار می گیرد – به روشی ایمن و خصوصی که به آنها اجازه می دهد تا با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود احساس راحتی کنند. توسعه امنیت و حریم خصوصی مناسب باید به درستی تأیید و تأیید شود – ترک نظر کافی نیست. باید توسط شخص ثالث ممیزی و تایید شود.

اسکات ویلسون: دولت همچنین بسیاری از قوانین و مقررات فناوری بهداشت را برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی بیمار معرفی کرده است – چیزی که ما بسیار جدی می گیریم.

مارک تیتوس: ما از ابتدا با رویکرد امنیت محور کار کرده ایم که معتقدیم ما را به عنوان یک راه حل ویدئو کنفرانس به ویژه در فضای مراقبت های بهداشتی متمایز می کند. اخیراً، ما واقعاً سطح کاری را که از منظر عملیاتی انجام می‌دهیم بالا برده‌ایم، و بسیاری از کارهایی را که به صورت غیررسمی انجام داده‌ایم، با اجرای بسیاری از سیاست‌ها و رویه‌های زیادی برای برآورده کردن استانداردهای خاصی مانند ISO 27001 رسمیت بخشیده‌ایم.

چرا دستیابی به گواهینامه OTN و انطباق با ISO 27001 برای Banty مهم بود؟

مارک تیتوس: در حالی که ما همیشه به امنیت و حریم خصوصی متعهد بوده‌ایم، اخیراً این چالش را داشتیم که این را به طور رسمی نشان دهیم. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم با شخص ثالثی مانند Carbide تعامل کنیم – تا ما را به استانداردهای بالاتری از امنیت و حریم خصوصی برساند تا بتوانیم به عنوان مثال استاندارد ISO 270001 را برآورده کنیم و تعهد خود را به امنیت و حریم خصوصی با رعایت این موارد تنظیم شده واجد شرایط کنیم. استانداردها

اسکات ویلسون: برخی از افراد به تمام وظایف رعایت حریم خصوصی و امنیت به عنوان یک سردرد نگاه می کنند. ما هیجان زده بودیم زیرا این را فرصتی برای متمایز کردن خود از دیگران در صنعت می دانستیم.

فرآیند دستیابی به انطباق با سلامت انتاریو و ISO 27001 چگونه بود؟

مارک تیتوس: ما در ابتدا با هدف دستیابی به اعتبار سنجی و تأیید OTN به Carbide نزدیک شدیم. تیم کاربید به ما اطلاع داد که جدول زمانی کلی برای دستیابی به این هدف بر اساس وظایف مورد نیاز چه خواهد بود – چهار تا شش ماه. باید ظرف شش تا هشت هفته این کار را انجام می‌دادیم. ما قول داده ایم که تمام توجه و تلاش تیم بانتی به سمت این هدف معطوف شود و هر دو تیم ما کاملاً متعهد به ابتکار عمل هستند. تیم کاربید جلو آمد و از ما برای انجام این کار حمایت کرد. این یک تلاش مشترک بود که منجر به تکمیل تمام وظایف و آماده شدن برای ممیزی شد شش هفته!

اسکات ویلسون: در حالی که ما در حال ممیزی برای OTN بودیم، ممیز اشاره کرد که بسیاری از وظایفی که انجام دادیم با الزامات ISO 27001 همپوشانی داشتند. بر اساس این اطلاعات، تصمیم گرفتیم قدم های بیشتری را طی کنیم و برای مطابقت با ISO 27001 نیز تلاش کنیم. ما این را فرصتی برای افزودن یک نشان معنادار و قدرتمند دیگر به لیست اعتبارنامه های خود دیدیم که تعهد ما به امنیت و حریم خصوصی را ثابت می کند.

تجربه شما از کار با کاربید چگونه بود؟

مارک تیتوس: ما بدون تیم کاربید نمی توانستیم این کار را انجام دهیم. این یک هم افزایی و مشارکت کامل بین Banty و Carbide بود. ما می‌دانستیم که درخواست ما جاه‌طلبانه است، اما مایل بودیم که زمان و تلاش خود را صرف کنیم – و به یک راه‌حل امنیتی و حفظ حریم خصوصی و شریکی نیاز داشتیم که مایل به همکاری نزدیک با تیم ما باشد تا بتواند ضرب الاجل دیوانه‌وار ما را برآورده کند. پیاده سازی امنیت و حریم خصوصی واقعی در یک شرکت کار کوچکی نیست و هیچ “دکمه ای آسان” برای انجام آن وجود ندارد – اما تیم و پلت فرم Carbide نزدیک ترین چیز به یک دکمه آسان است. منابع غنی آنها، از جمله کارشناسان موضوع با سالها تجربه و صلاحیت، از آنچه ما در داخل داشتیم بیشتر بود. آنها تیم داخلی ما را به گونه ای تکمیل کرده اند که به ما امکان می دهد به اهداف فعلی خود دست یابیم و در عین حال ما را برای رعایت استانداردهای لازم در حین رشد تنظیم کنیم.

انطباق با کاربید را ساده کنید و مسیر خود را به سمت امنیت تسریع کنید

کاربید با ارائه نقشه‌برداری حاکمیت چند چارچوبی، سیاست‌ها و وظایف تولید خودکار، جمع‌آوری خودکار شواهد و موارد دیگر، دردسرهای مربوط به انطباق را کاهش می‌دهد. با استفاده از کاربید، می توانید فرآیند انطباق خود را ساده کنید و در زمان و هزینه با ارزش خود صرفه جویی کنید. با تیم ما صحبت کنید و بیاموزید که چگونه این پلتفرم می تواند برنامه امنیت و حریم خصوصی شما را متحول کند.