نرم افزار Vnc چیست ؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وی پی اس ویندوز، این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بر روی ماشین مجازی با منابع کاملا اختصاصی بتوانند از قدرت پردازش سرور و پهنای باند نامحدود و دیگر منابع این چنینی نهایت استفاده را از این سرور مجازی داشته باشند. سرور های مجازی و اختصاصی چه تفاوتی دارند ؟ سرور مجازی رایگان سروری است یکی از بخش های سخت افزاری در شبکه است که امکانات گسترده ای را به کاربران ارائه خواهد داد. با این توضیحات پس سرور مجازی رایگان عملا وجود نخواهد داشت و اگر این موضوع ارائه شود برای تست سرورهای مجازی و با محدودیت زمانی ارائه می گردند. میتوانند از سرورهای مجازی بهره مند شده و از امکانات آنان استفاده کنند. سرور مجازی ویندوز تنها با سیستم عامل های ویندوز سرور فعالیت می کنند و می توانند امکانات گسترده ای را به شرکت های مطرح ارائه کنند. سرور خارجی به دلیل این که تحریم نیست به نرم افزارها و امکانات به روز بیشتری دسترسی دارد و سخت افزار با کیفیت تر و پهنای باند گسترده تری نیز می تواند در اختیار داشته باشد. از معایب سرور مجازی ایرانی نیز این است که به برخی از نرم افزارهای خارجی نمیتواند دسترسی پیدا کند و کیفیت پایین تری دارد. سرور نیمه اختصاصی برای کاربران وب سایت هایی با ترافیک بالا و یا وب سایت هایی که نیاز به کارایی بالا دارند یک گزینه بسیار خوب به نظر می رسد زیرا سرور نیمه اختصاصی کیفیت بیشتر و سرعت بیشتری نسبت به سرور مجازی معمولی دارد و دارای منابع جدا و بدون هیچ اشتراک با سایر سرور ها است. این مقاله با هدف یادگیری مطالبی در خصوص سرور اختصاصی و مزایا و کاربردهای آن نوشته شده است. این هاستینگ با سرور های بسیار خلوت و کد تخفیف های بسیار بالا توانسته است توجه کاربران زیادی را جلب کند.

همجنین با توجه به موقعیت فیزیکی این سرور ها، سرعت انتقال از دیگر سرور های خارجی واقع در کشور های دیگر نیز بسیار بالا خواهد بود. با اتصال های اینترنتی کم سرعت کار نمی کند. البته کاربرد آنان در توسعه شبکه های اینترنتی و محلی را نباید دست کم بگیرید. همچنین سایتهای نیازمند منابع سنگین و فروشگاههای اینترنتی نیز میتوانند حساب ویژهای روی سرورهای مجازی بازی کنند. امکان خاموش و روشن کردن سرور خود را به دست خواهید داشت و مستقلا می توانید آن را مدیریت کنید امنیت سرورهای مجازی بسیار بالاست و وب سایت ها و سیستم هایی که از این سرورها استفاده میکنند دچار حملات هکرها نخواهند شد. اما در وی پی اس یا سرور مجازی حافظه رزرو برای مواقع مورد نیاز و مواقع بحرانی مثل مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست، در نظر گرفته شده که استرس وبمستران یا صاحبان کسب و کار را بر طرف می سازد. صاحبان وب سایت هایی که وب سایت آنان دارای بازدید و عملیات بسیار گسترده ای روی وب سایت خود را انجام می دهند. سرورهای مجازی اشتراکی یا منابع سخت افزاری اشتراکی این روزها در وب سایت های فروش هاست بیشتر از سرورهای مجازی اشتراکی مورد استفاده واقع می شود. البته سرورهای مجازی دارای انواع بسیار گسترده ای هستند که در بخش های بعدی مقاله به توضیح آنان خواهیم پرداخت. انواع Vps مجازی (سرورهای مجازی) چیستند؟ در نتیجه در سرورهای اختصاصی، یک سرور به صورت فیزیکی و کامل در اختیار کاربر قرار داده می شود. ممکن است در هاست ابری نتوانیم پلاگین ها و توابع خاص مورد نظرمان را نصب کنیم؛ چراکه ممکن است که با نصب این پلاگین ها و فعال کردن توابع به سایت های دیگری که روی آن سرور میزبانی می شوند، آسیبی برسد؛ به همین دلیل برای نصب نرم افزاری خاص یا طراحی سایتی متفاوت، بهترین گزینه سرور مجازی است که کنترل و دسترسی کامل هنگام سفارش به ما داده شود.

استفاده بسیار زیاد و گوناگونی از سرور مجازی می شود، به عنوان مثال برای ارتباط ثانویه و رمزنگاری صحیح و کاربردی اطلاعات، همچنین استفاده از وب سایت هایی که در داخل ایران تحریم شده اند و یا وب سایت هایی که نیاز به ترافیک بسیار بالایی دارد از سرورهای مجازی استفاده میشود. شاید بتوان سرورهای مجازی را گزینه ای بسیار مناسب برای توسعه کسب و کارهای آنلاین در نظر گرفت. با استفاده از نرم افزارهای کد باز و رایگان مانند BigBlueButton میتوانید بر روی سرور مجازی یک سامانه رایگان آموزش آنلاین راه اندازی کرده و با دانشجویان به صورت آنلاین در ارتباط باشید. هنگام راه اندازی وبسایت، وبلاگ یا برنامه جدید، یکی از اولین تصمیماتی که باید بگیرید نحوه انتخاب سرور و میزبانی سایت است. فاصله ی شما تا سرور یکی از فاکتور هایی است که روی سرعت سایت تاثیر گذار است ، سرور مجازی ایرانی نیز به دلیل بُعد مسافت سرعت بیشتری دارد. همانطور که وب سایت شما رشد پیدا می کند شما می توانید مانبع سرور خود را ارتقاء دهد (رم، پردازنده، فضای دیسک، پهنای باند و غیره). همانطور که از نام آن پیداست ، این بدان معناست که شما سرور را با بسیاری از سایت های دیگر به اشتراک خواهید گذاشت.

شما در سرور های مجازی IP اختصاصی دارید. در صورت لزوم می توان منابع اختصاصی این سرور را افزایش داد. 4- قابلیت افزایش سخت افزار، امکانی است که سازندگان این سرورها در اختیار استفاده کنندگان قرار دادهاند. این موضوع در این مطلب نخواهد گنجید ما در این مطلب به بررسی سرور مجازی رایگان خواهیم پرداخت که این سرور مجازی رایگان اغلب دارای هزینه ای پایین تر و مقرون به صرفه تر نسبت به سرورهای اختصاصی هستند و باعث می شود که افراد بی شماری برای استفاده از این سرورها اقدام کنند. سرور مجازی اختصاصی هزینه این سرور برای بررسی بسیار بالاتر از سرور مجازی معمولی است زیرا شما امکاناتی کاملا اختصاصی و مدیریت کاملا گسترده ای را دریافت خواهید کرد. در واقع استفاده از سرورهای مجازی شما را از محدودیت های بسیاری که در خرید سرویس های اشتراکی خواهید داشت، رو به رو نخواهد کرد و همین موضوع سبب می شود تا شما مدیریت بهتری داشته باشید. حتی سادهترین هاستهای VPS نیز میتوانند از سرورهای ایمیل اوپن سورس برای میزبانی از آدرس ایمیل کارکنان پشتیبانی کنند. به همین جهت استفاده از VPS گزینه مناسبی برای هاستینگ بازیهای آنلاین است. به این ترتیب باید گفت که خرید یک سرور اختصاصی در راهاندازی یک وبسایت یا کسب و کار آنلاین بسیار مطلوبتر است، هرچند که کار کردن با آنها اغلب به آموزش کامل نیاز دارد. سرورهای مجازی بخشی از سرور اختصاصی هستند که به جهت های مختلفی به افراد فروخته می شوند، یک سرور اختصاصی کامل دارای چه بخش هایی است؟ زیرساخت تکنولوژی ابری پایدار، سریع و امن است و از مشکلاتی که در سرورهای سنتی وجود دارد، در امان میماند. خدمات رایانش ابری در دیتاسنترهای امن و پیشرفته میزبانی میشوند و از زیرساختهای شبکه پرظرفیت و تجهیزات مدرن و با کارایی فراوان استفاده میکنند.

بسیاری از افراد در انتهای یک روز کاری از طریق انجام بازیهای آنلاین با دوستان خستگی خود را رفع میکنند. برنامههای ذکر شده کاربرد عمومی دارند، اما دیسکورد (Discord) سرویسی است که به طور خاص برای دنیای گیم و بازی های آنلاین طراحی شده است و برای گیمرها گزینه بهتری محسوب میشود. راه اندازی وب سایت پرترافیک: میزبانی از سایت هایی که به منابع زیادی نیاز دارند، مثل فروشگاه های اینترنتی، یکی از متداول ترین کاربردهای سرورهای اختصاصی است. پس از راه اندازی یک وبسایت در فضای مجازی بعد از طراحی قالب باید به دنبال خرید هاست مناسب برای خود باشید. در سرور مجازی فرد می تواند هر وقت که خواست منابع خود را تغییر دهد. این نرمافزار امکان اجرای لینوکس یا هر سستم عامل دیگر را درون رایانه معمولی (ویندوز یا مک) فراهم میسازد. این نسخه نزدیکترین مورد به لینوکس محسوب میشود. بررسی های مختلفی در مورد پشتیبانی ارائه شده به مشتری در معامله در بایننس وجود دارد. سرور مجازی هلند یکی از بهترین سرویسهای ارائه شده در سرور پارس است که در بهترین دیتاسنترهای کشور هلند میزبانی میشود. شرکت پارس پروا سیستم با نام تجاری پارس پک و به شماره ثبت ۳۵۳۰۸۲ بنیانگذاری شد ، تا بصورت پیشگام در تمامی امور همچون ارائه سخت افزار قدرتمند ، شبکه مطمئن و فناوری برتر باشد . ثبت دامنه ملی و دامین بین المللی و همچنین ارائه دامنه رایگان از دیگر خدمات این شرکت می باشد. همچنین استفاده از این سرورها برای بررسی میزان عملکرد سیستم ها نیز انجام ارائه خواهند شد. کار کردن با سیستم عامل های متفاوتی نظیر لینوکس یا ویندوز بر روی سرورهای مجازی ممکن است و عیب یابی چنین سرویس ها با سرعت بالاتر میسر خواهد شد.