• خانه
  • وبلاگ
  • نصب ویندوز سرور 2021 ( تصویری) + نصب Active Directory – ایران هاست

نصب ویندوز سرور 2021 ( تصویری) + نصب Active Directory – ایران هاست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سپس ببینید که آخرین بکاپ ارائه شده به شما در چه مدت زمانی و از کدامین اطلاعات شما داده میشود تا بتوانید صحت ادعای آنان را بررسی نمایید. در آخر نیز میخواهیم یک مورد از تجربه و البته به دور از هرگونه جهتگیری و بر اساس تجربه خودمان از استفاده سرویسهای این شرکت را خدمت شما بیان کنیم. این شرکت در حدود ۱۴ سال فعالیت در صنعت میزبانی وب اکنون با ثبت ۲۴۹۸ در ردهی هشتم این لیست قرار گرفته است و طبق بررسیهای انجام شده نقاط ضعف و قوتی مشاهده کردیم را برای شما شرح خواهیم داد. پشتیبانی آنلاین در این سایت وجود دارد و اغلب مواقع در دسترس کاربران هستش و فقط زمانی که بررسیهای موردی رو انجام میدادیم تأخیر در پاسخگویی وجود داشت که البته زیاد نبود و ممکن است دلیل آن تعداد کم نیروهای پشتیبانی و یا شلوغی ترافیک پاسخگویی باشد. داشتن خدماتی نسبتا متوسط با هزینههای بالا باعث شده درصد زیادی از مشتریان احتمالی از خرید سرویسها پشیمان شده و یا بعد از ماههای اول سرویس خود را لغو کنند. در دسترس بودن و آپتایم سرور مجازی را بررسی کنید، هنگام انتخاب یک سرورمجازی VPS، بررسی در دسترس بودن و کارایی سرور نیز ضروری است و باید دیتاسنتری را برای خرید سرور مجازی ارزان خود انتخاب کنید که دارای آپتایم بالا و بدون اختلالی باشد. البته هاستهای ایرانی دارای ضعفهایی هم هستند که بسیاری از مدیران سرور ترجیح میدهند از این نوع سرویسها استفاده نکنند از جمله مشکلات رایج میتوان به پایین بودن کیفیت، تحریم IP و به مشکل خوردن بعضی از سرویسها نظیر گوگل آنالتیکس و یا عدم استفاده از سرویس ادوردز و… هاستهای ایرانی به دلیل اینکه در داخل دیتاسنترهای ایرانی میزبانی میشوند دارای سرعت به مراتب بالاتری نسبت به هاست های خارجی هستند. پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط این شرکتها ارائه شده و یا در دستور کار آینده آنان قرار دارد ولی در همین خدمات ابتدایی نیز بسیاری از همین شرکتهای بزرگ نیز دارای ضعفهای بزرگی هستند که در هنگام بروز مشکلات و نیاز به همکاری آنان میتوان به این مهم رسید.

با بزرگ تر شدن ابعاد تجارت شما و به مراتب ازدیاد ترافیک و بازدیدکنندگان وب سایت، هزینه نگهداری و ارائه خدمات میزبانی ابری نیز افزایش خواهد یافت، بنابراین مجبور خواهید بود تا درامد خود را نیز مطابق آن افزایش دهید تا از پس هزینه های مربوطه بر آیید. به طور مشابه، در یک سرور اختصاصی واقعی، شما برای کل سرور به صورت فردی هزینه پرداخت میکنید. این سرور به شما کمک میکند تا علاوه بر استفاده از خدمات ویژهی آن قیمت منطقیتری را نیز پرداخت کنید. بعد از خرید به اصطلاح بهترین هاست در نهایت اگر وبسایت به هر دلیلی از منابع سرور بیش از یک مقدار مشخص استفاده کند وبسایت یا مجبور به پرداخت هزینه مازاد و یا ترک آن شرکت و استفاده از خدمات شرکت دیگری میشود. آخرین زمانی که این شرکت را مورد بررسی قرار دادیم داشتن ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه جز نقاط قوت این شرکت خودنمایی میکرد که جز تمایزات آنها به نسبت دیگر شرکتها بود. خوب این مورد جز موارد فنی هستش که معمولاً مشتریان زیاد روی آن توجه نمیکنند ولی جز موارد تأثیرگذاری است که میتواند سرعت لود وبسایت شما را برای کاربرانتان بسیار بیشتر کند. این مورد نمیتواند به عنوان یکی از فاکتورهای اساسی در انتخاب بهترین هاست ایران مطرح شود ولی میتواند یکی از نیازهای امروزه سایتها به این تکنولوژی را به صورت رایگان برای آنها رفع کند. به طور مثال اگر میخواهید با خرید سرور مجازی بر روی آن وبسایت میزبانی کنید باید این مورد را مدنظر داشته باشید که فاصله زمانی کشوری که سرور در آنجا قرار دارد با کشوری که قصد ارائه خدمات به کاربران آنها را دارید دور نباشد. یک سرور اختصاصی مجازی یا VPS ( وی پی اس ) سیستم عامل مجزایی برای خود دارد و مشتریان دسترسی Superuser و یا Root به آن سیستم عامل را دارند در نتیجه آن ها می توانند هر نرم افزاری می خواهند را بر روی آن سرور نصب نمایند، از جهات گوناگونی سرور مجازی را می توان عملاً معادل سرور اختصاصی و فیزیکی دانست با این تفاوت که این نوع سرور ها بسیار ساده تر ایجاد و تنظیم می گردند.

مورد دیگری که در خرید vps باید به آن توجه داشته باشید، نوع CPU و تعداد هسته هایی است که به سرور مجازی ویندوزی یا لینوکسی تخصیص داده می شود. اگر میخواهید با صعود به نقطه 1 یا نقطه 3 وارد معامله می شوید. اگر با مفهوم و کاربرد سرور مجازی آشنا نیستید مقاله vps چیست را مطالعه کنید و با سرویس پرطرفدار سرور مجازی آشنا شوید. سرویس VPS (وی پی اس) که به آن سرور خصوصی مجازی نیز گفته می شود یک راه حل عالی برای سایت هایی است که ترافیک متوسط به بالا و منابع سنگینی دارند. در واقع میتوان گفت، سرور اختصاصی مثل یک آپارتمان خصوصی است که حق استفاده از آن در اختیار فرد، افراد یا سازمان خاصی است و عمومی نیست. چگونه میتوان بایننس کوین را خریداری کرد ؟ برای خرید سرور مجازی مناسب نیز سعی کنید از یک متخصص خریداری کنید. خوب میریم سراغ معرفی ۱۰ تا از برترین شرکتهای هاستینگ بر اساس معرفی سایت معتبر وب هاستینگ اینفو که میتوانید از آنها بهترین هاست ایرانی را خریداری کنید. شرکت ایران هاست نیز از قدیمیهای این حوزه با قدمتی بیش از ۱۷ سال با ثبت رکورد ۵۷۰۹ دامنه ثبتی در رتبه سوم سایت وب هاستینگ اینفو قرار گرفته است. خوب به آخرین سایت در رنک ۱۰ تایی سایت وب هاستینگ اینفو با ۲۲۰۴ دامنه میرسیم. همانطور که قبلتر هم اشاره کردم به دلیل کمبود متخصصین حاذق در این حوزه امکان تیونینگ حرفهای این دو وب سرور را برای خیلی از استفادهکنندگان وجود نداشته و اغلب کارهای انجام شده معمولاً جز موارد پیش پا افتادهای هستند که تأثیر محسوسی روی بهبود سرعت هاست ندارند. البته این شرکت پا را فراتر گذاشته و در زمینه سختافزار هم فعالیتهایی دارد که در توضیحات این شرکت در وبسایت آنها درج شده است.

مدیر سرور حدود ۴ ماه استفاده از خدمات مجموعه میزبان فا به دلیل کندی لود سرور و بالا بودن میزان TTFB مجبور به جا به جایی هاست خود از این شرکت شد که باعث افت رتبه سئو در زمان استفاده از سرویسهای این شرکت بود. یکی از مسئلههای چالش برانگیز در خرید و استفاده از سرورهای مجازی، اختصاصی بودن منابع سرور است که اغلب موارد برای مشتریان دردسرساز میشود. عمده ترین استفاده سرور مجازی، هاست دانلود و میزبانی وب است . این یعنی سرورهای میزبان فا برای سنگین ترین پردازش ها بدون از دست رفتن پایداری ساخته شده اند. شرکت میزبان فا یکی از هاستینگهای به نسبت تازه تاسیس که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را شروع کرده است؛ این شرکت با استفاده از استراتژیهای دقیق بازاریابی اینترنتی همچون سئو و ایمیل مارکتینگ توانسته است به بیش از ۳۰۰۰۰ مشتری دست یابد که موفقیت بزرگی برای این شرکت محسوب میشود. البته با بررسیهای موردی که از این شرکت داشتیم نقاط مثبتی را در آن مشاهده کردیم که سعی میکنم به آنها بپردازم. پشتیبانی آنلاین در این سایت وجود داشت ولی متأسفانه کسی در بررسیهای ما پاسخگو نبود. وضعیت پشتیبانی این شرکت هم چیزی شبیه مابقی شرکتها بوده البته تأخیر جزئی در پاسخدهی وجود داشت ولی خوب زیاد نبود. نکته بسیار مهم: اگر به دنبال خرید بهترین هاست ایران هستید باید بر اساس نیازهای خود اقدام به خرید کرده و نقاط قوت و ضعف هر شرکت را که در این مقاله برای شما درج کردیم را مدنظر داشته باشید و به هیچ عنوان قیمت سرویس نباید ملاک اصلی شما برای خرید هاست باشد. یا فقط برای خودنمایی و عقب نماندن از رقبای خود شعارهای پشتیبانی تمام وقت را در وبسایتهای خود جهت جذب هر چه بیشتر مشتری درج کرده ولی در موقع عمل این حقیقت برای خریدار مشخص شده و موجبات نارضایتی مشتری را فراهم میکند.

البته باید متذکر شوم تمامی مطالب ارائه شده بر اساس تحقیقهای مستقیم ما از خود شرکتهای هاستینگ و بر اساس تجارب ما و یا کاربرانی بوده است که از این شرکتها خدماتی را دریافت کرده بودهاند. پس از ثبتنام در بایننس، از شما خواسته میشود که برای امنیت بیشتر، تأیید دو عاملی (2FA) را فعال کنید. در صفحه ثبتنام بایننس، فرم ثبتنام را با ایمیل و گذرواژه انتخابی خود پر کنید.حتماً یک ایمیل معتبر وارد کنید، چون برای شما لینک تأیید ارسال میشود و بعدها در صورت وجود مشکل به این ایمیل نیاز خواهید داشت. اگر میخواهید درایوهای بیشتری اضافه کنید، این فرآیند را دوباره انجام دهید. اگر شما قیمت را ساعتی حساب می کنید، چرا قیمت ماهیانه را هم در لیست قرار داده اید؟ منحنی مشخصه عملیاتی گیرنده اجازه مقایسه تصویری مجموعهای از دستهبندی کنندهها را میدهد، همچنین نقاط متعددی در فضای مشخصه عملیاتی گیرنده قابل توجه است. نام دامنههای اینترنتی از جمله مسائل جدید در عصر دیجیتال هستند که نشانی اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی در فضای اینترنت محسوب میشوند. بعد از خرید و ارسال یک تیکت اطلاعات سایت خود را روی سرور مجازی جدید خود مشاهده کنید. از نوع مجازی سازهایی است که فقط منابع اختصاصی بر روی سرور اصلی ارائه میکند و نوع vmware esxi هم از نوع مجازی ساز اشتراکی است. میزان فضای هارد سرور هم دلخواه و با توجه به نیاز شما تعریف میشود. در این کنترل پنل ها با استفاده از فضای گرافیکی تمامی امکانات مهم از جمله ایجاد و مدیریت پایگاه داده و مدیریت فایل ها- ایجاد و مدیریت ایمیل و… هاست وردپرس در واقع فضای میزبانی هستش که بر روی سیستمعامل لینوکس و با نام هاست لینوکس هم شناخته میشود.

اگر اطلاعات زیادی را بر روی سرور نگهداری میکنید باید از storage های بزرگیتر استفاده کنید. حال که با سرور مجازی ترید آشنا شدید، بهتر است بدانید که بهترین سرور مجازی بایننس و ترید را از کجا بخرید؟ استفاده بهتر از سخت افزار از طریق سرور مجازی فراهم میشود و در صورت بروز مشکل سریعتر بهبود پیدا میکند. یکی از مهمترین الزامات برای هر شرکت میزبانی وب، تأمین امنیت سرور برای خدمات بهتر به مشتریان میباشد. با بررسی که از سیستم پشتیبانی این شرکت به صورت موردی داشتیم رضایت نسبی را کسب کردیم. ارائه سرور مجازی مدیریت شده این امکان را فراهم کرده است تا سرور شما توسط تیم متخصص فنی وبرمز مدیریت شود . میزبانی VPS به شما امکان میزبانی مشترک را می دهد و در عین حال قدرت و کنترل بیشتری را نیز مانند یک سرور اختصاصی به شما می دهد. آن را میتوان این گونه تصور کرد که گویی کرنل یک اتوبوس است که بین سختافزار و نرمافزار رفتوآمد میکند و این کیت ابزار نیز برای حفظ این اتوبوس روی جاده مورد نیاز است. از مزایای قدرتمند ایران سرور میتوان به پشتیبانی خوب با میانگین زمان پاسخگویی کمتر از ۱ ساعت در تمامی روزهای هفته اشاره کرد. می توانید در زمان صرفه جویی بسیار زیادی داشته باشید. به طور کلی می توان گفت که در مباحث شبکه و همچنین طراحی سایت، کاربرد سرور مجازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و از این روی شما باید حتما از سرور مجازی استفاده داشته باشید. این امر باعث بهبود عملکرد می شود، زیرا سرورهایی که از برنامه های کاربردی بیشتری استفاده می کند از قدرت محاسباتی و حافظه بیشتری نیز برخوردار می شوند.

این مهارت برای یک برنامهنویس موفق بک اند از ضرورت بالایی برخوردار است. با در اختیار داشتن یک سرور مجازی بایننس چه ویژگی هایی به دست می آورید ؟ معروف است، دستگاه cng وتعریف سوییچ ریست ecu دانلود ecu فارکس از صفر تا صد وbsi دست. یادتان باشد امنیت نسبی است و همیشه دست بالای دست بسیار است. توجه کنید که همیشه باید سرورهایتان را تحت بازرسی و تست کارایی قرار دهید، اگر سرور لینوکسی دارید میتوانید از ابزار های مختلفی از جمله zabbix برای مانیتور سرور و شبکه استفاده کنید و پهنای باند و بقیه منابع سخت افزاری را مدیریت کنید. این شرکت که کار خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و از قدیمیهای صنعت هاستینگ محسوب میشود توانسته با تشکیل تیمی نسبتاً قوی و البته ساختار یافته در مباحث مارکتینگ رشد چشمگیری را این سالهای اخیر نسبت به رقبای خود کسب کند و در سال ۹۷ با ثبت ۱۳۲۱۲ دامنه بینالمللی در رتبه ۱ لیست قرار گیرد. خوب میرسیم به ردهبندی چهارم لیست و شرکت میهن وب هاست، این سایت نسبت به رقبای قدیمیتر خود کمی تازه واردتر محسوب میشه و کار خودشونو از سال ۱۳۸۹ شروع کردن ولی با این وجود رشد بسیار بسیار خوبی نسبت به رقبای خود داشتند و توانستند با ثبت ۵۶۴۹ دامنه بینالمللی در بین ۱۰ شرکت برتر هاستینگ در سال ۹۷ قرار بگیرند. هاست ایران در سال ۹۷ با ثبت ۱۰۹۱۳ دامنه بینالمللی در رتبه ۲ لیست قرار گرفته است. هاست ssd قیمت بالاتری نسبت به هاست های معمولی داشته ولی سرعت لود سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش میدهد.