• خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی سرور مجازی مناسب ترید و کاربردهایش – پارس مگ

ویژگی سرور مجازی مناسب ترید و کاربردهایش – پارس مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

عده ای از افراد ادعا کرده اند که از آنجایی که نوبیتکس نماد اعتماد الکترونیک ندارد پس نباید به آن اعتماد کرد. علاوه بر این، می توان از امکان معامله در دو بخش مارکت اصلی (رمز ارز به ریال و برعکس) و مارکت حرفه ای (پول دیجیتال به پول دیجیتال) بهره جست. در برخی موارد که سیستم عامل های اختصاصی نیازمند یک برنامه ریزی برای تحقق نیازهای سرور به صورت دقیق را دارند سیستم عامل ابری برنامه ریزی را می توانند بر عهده بگیرند.. از دیگر نکات جالب در رابطه با صرافی نوبیتکس این است که حساب می تواند به نام شرکت باشد (حساب حقوقی باشد) که مدارک آن صرفاً شامل آگهی ثبتی آخرین تغییرات شرکت، لیست اسامی اعضای هیئت مدیره به همراه مدیر عامل و معرفی نماینده شرکت با نامه و مهر رسمی می باشد و از نظر محدودیت یا مزایا با حساب کاربری سطح 3 برابری می کند. برای ارتقا به سطح دو باید مدارکی نظیر تصویر سلفی خودتان (مطابق با الگویی که پلیس فتا در نظر گرفته است و می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید) به همراه مدارکی نظیر قبض آب و برق یا اجاره نامه یا سند مالکیت که آدرس رسمی شما در آن درج شده است و شماره تلفن ثابتتان را وارد سایت کنید (علاوه بر مدارک مندرج درسطح 1). برای ارتقا به سطح 3 پس ازآنکه به سطح 2 رسیدید، باید یک قرارداد را به صورت حضوری امضا کنید. حال اگر همین سفارش را با یک اینترنت خانگی ثبت کنید، مشاهده خواهید کرد که ثبت سفارش بیش از هفتاد میلی ثانیه طول میکشد. برای ثبت نام، مطابق با تصاویر زیر بر روی ثبت نام کلیک کنید و ایمیل خود را به همراه یک رمز عبور (ترجیحاً ترکیبی از اعداد و حروف بزرگ و کوچک) را وارد نمایید.

همچنین آزادی در نصب نرمافزارهای دلخواه و مورد نیاز بر روی سرور، ایجاد بکآپ از دیتا و دادههای سازمان در هر زمان و مدیریت محتوای سرور از دیگر امکانات سرورهای اختصاصی می باشد. با استفاده از فناوری مجازیسازی و نرمافزارهای مخصوص میتوان در یک سرور اختصاصی، چند سرور مجازی ایجاد کرد. استفاده از سرور مجازی ترید بسیار آسان است و اصلا پیچیدگی ندارد. VPS مخفف عبارت Virtual Private Server است. گواهینامه SSL مخفف Secure Sockets Layer است که کار تبادل اطلاعات بین کاربر و سرور به صورت کدگذاری (Encrypted) شده را انجام می دهد. باید توسط شما انجام شود و اگر شما توانایی و دانش انجام آن را نداشته باشید برای این موارد نیز باید هزینهای به سرویسدهنده و یا شرکتها و افرادی که این خدمات را ارائه میکنند بدهید. مسائل دیگری هم از جمله تست مناسب ترین پروتکل و سرور توسط کاربر، مسائل فنی لحاظ شده توسط ارائه دهنده سرویس، ترافیک و تعداد باقی مانده هر سرویس و موارد دیگر از دیگر مسائل ایجاد سرعت و اسپید مناسب است. تمهیداتی که سرویس دهنده VPN برای شما در نظر میگیرد به شکلی است که از زمان اتصال شما به اینترنت و سروری که به آن متصل میشوید، IP شما همیشه و در هر حالتی روی کشور و شهر انتخابی شما باشد. حال این دریافت و ارسال از طریق سرور مجازی صورت میگیرد.

در این حالت نسبت بزرگتری از سختافزار سرور در اختیار یک کاربر قرار میگیرد و بنابراین حجم منابع نیز بیشتر است. علاوه بر این برای افزایش سطح حساب در بایننس باید الزاماً حجم معاملاتی خود را به مقدار مشخصی برسانید ولی در نوبیتکس فقط کافی است که مدارک بیشتری عرضه کنید. این اموال مصداقهای متعددی دارند که با تحولات اجتماعی و عرفی و رشد اقتصادی و علمی تغییر میکنند و بر کثرت آن افزوده میشود. سبب رشد نمودار بازدهی کاری می شود. در بایننس اهمیت افزایش سطح در کاهش مالیات است در حالی که در نوبیتکس افزایش سطح کاربری باعث کاهش محدودیت های موجود در برداشت رمز ارز از حساب می شود. مدارک مورد نیاز برای احراز هویت یا همان ثبت نام و داشتن حساب کاربری سطح یک در صرافی نوبیتکس شامل یک آدرس ایمیل معتبر، شماره تلفن همراه، تصویر کارت ملی، شماره ی کارت بانکی و حساب بانکی است. براساس قوانین ضد پولشویی که در سطح دنیا مطرح است، احراز هویت با استفاده از مدارک شناسایی شخصی امری ضروری است. بنابراین VPN ابزاری است که آدرس IP شما را تغییر میدهد و با تغییر آدرس IP انگار هویت شما در اینترنت تغییر میکند و تا زمانی که VPN را قطع نکنید شما در بستر اینترنت مخفی خواهید ماند. چنانچه فاصله زمانی اتصال کاربر از فاصله زمانی منطقی سفر بین دو شهر کمتر باشد، سایتی که با آن کار میکنید به طور مثال صرافی بایننس میتواند حساب شما را بلوکه کند. بطور مثال اگر قرار است دو سرور از کشور آلمان برای کاربران ارائه شود بهتر است که سرور ها از یک شهر در کشور آلمان باشد. شرکت هاستینگ پارس پک اولین ارائه دهنده خدمات cloud computing یا رایانش ابری در ایران است. با CDN ویدئو پارس پک برای استفاده از انواع سرویس های مبتنی بر اینترنت برای انتشار ویدئو بکار می رود.

در صورتی که شرایط یک سرور بدلایلی از جمله اختلالات و یا ترافیک بحرانی شود در کانال اطلاع رسانی و در سریعترین زمان ممکن بر طرف خواهد شد. در این ساختار که مدل کلاینت – سرور یا مدل سرویس گیرنده-سرویس دهنده نامیده می شود یک محاسبات سراسری واحد در چندین فرایند یا سیستم، توزیع می شود. یک ارائه دهنده VPN آی پی ثابت خوب باید با رعایت مسائل فنی، پشتیبانی مناسب، گرفتن تصمیم های درست، اطلاع رسانی و ارائه آموزش، بالاترین سرعت و امنیت را برای کاربران خودش فراهم کند. یک نکته مهم که رعایت کردن آن بسیار مهم است این است که، سرویس دهنده VPN از اشتباهات کاربر هم هنگام استفاده جلوگیری کند. آموزش برنامه نویسی این قدرت را به شما میدهد که حتی یک موشک را هدایت کنید تا به هدف مورد نظر شما اثابت کند. R را زده و سپس عبارت mstsc را تایپ کنید و OK را بزنید. اگر کد معرف (ریفرال یاID Referral) دارید، آن را وارد کنید تا از یکسری مزایا برخوردار شوید. معامله گران حرفه ای به ویژه کسانی که تجربه ی فعالیت در بایننس یا سایر صرافی های خارجی را دارند، از نام های BUY LIMIT و SELL LIMIT برای اشاره به این نوع از خرید و فروش استفاده می کنند. طی چند سالی که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت کرده ایم از خدمات شرکت های مختلفی در زمینه میزبانی هاست و سرور استفاده کردیم ،در حال حاضر سریعترین و حرفه ای ترین پشتیبانی را با آذردیتا تجربه نموده ام. همچنین با توجه به تحریم در این زمینه خرید سرور مجازی بایننس میتواند به ما قابلیت دسترسی به سرویسهای تحریمی را نیز بدهد. سرور مجازی دارای مزایای بیشماری است که میتواند گزینه خوبی برای راه اندازی سایتها باشد. دیتاسنتر هتزنر در کشور فنلاند دارای پورت 1 گیگابیت می باشد.

سرور های مجازی ایران به دلیل این که در دیتاسنتر های داخل ایران قرار دارند، دارای پینگ کمتری هستند؛ در نتیجه برای کاربرانی که داخل ایران هستند، به دلیل نزدیکی منطقه جغافیایی آن ها و دیتاسنتر، سرعت اتصال بیشتری دارند. با تقسیم و بندی و جدا کردن منابع سرور و تبدیل آنها به چند سرور مجازی در دوره های کامپیوتر های قدیمی وجود داشته است. در ایران، سرورهای اختصاصی به دو دستهی عمده سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی خارج کشور تقسیم میشوند. یکی از ویژگی های جالب صرافی نوبیتکس تقسیم بندی حساب های کاربری به چند سطح مانند بایننس می باشد که البته این مسئله با بایننس کمی تفاوت نیز دارد. زمانیکه وب سایت شما نیز با کمبود منابع مواجه شد و از میزبان خود پیشنهاد تهیه سرور اختصاصی را دریافت کردید، این سوال به ذهن شما خطور خواهد کرد که تفاوت سرور اختصاصی و سرور مجازی چیست؟ منظور از سرور مجازی ایران و یا خارج در لوکیشن قرارگیری سرور است. متاسفانه اکثرفریلنسر هایی که در داخل کشور به دنبال کسب درآمد دلاری هستند به خاطر تحریم ها نمی توانند حسابهای ارزی داشته و یا حتی امکان ثبت نام در بیشتر این وب سایت ها برایشان وجود ندارد.وی پی اس چیست؟