• خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم کنفرانس ویدیویی نوآورانه پزشکی از راه دور برای اجرای امنیت و حفظ حریم خصوصی و دستیابی به اعتبار توسط Ontario Health به کاربید متکی است.

پلتفرم کنفرانس ویدیویی نوآورانه پزشکی از راه دور برای اجرای امنیت و حفظ حریم خصوصی و دستیابی به اعتبار توسط Ontario Health به کاربید متکی است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پلتفرم کنفرانس ویدیویی نوآورانه پزشکی از راه دور برای اجرای امنیت و حفظ حریم خصوصی و دستیابی به اعتبار توسط Ontario Health به کاربید متکی است.


یک شرکت مراقبت های بهداشتی با رشد سریع، امنیت در سطح سازمانی را به جای انطباق با “چک باکس” انتخاب می کند تا از اهداف رشد شرکت حمایت کند و یک وضعیت امنیتی قوی را حفظ کند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 28 ژوئن 2023 کاربیدپلتفرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها امروز اعلام شد که Banty Inc.، ارائه دهندگان یک پلت فرم کنفرانس ویدیویی پزشکی پیشرو، به Carbide نزدیک شدند تا یک برنامه امنیتی قوی و حفظ حریم خصوصی را که برای چند انطباق طراحی شده و برای حفظ یک وضعیت امنیتی قوی در طول چرخه عمر شرکت در حال رشد طراحی شده است، اجرا کند. ظرف تنها چند هفته از کار با کاربید، Banty همچنین به وضعیت معتبر در چارچوب دست یافت سلامت انتاریو، دستاوردی که در گسترش استفاده از پلت فرم نوآورانه Banty در سیستم مراقبت های بهداشتی انتاریو موثر بود. امروزه Banty یکی از تنها ده ارائه دهنده معتبر در انتاریو است. در Banty.com یا وب سایت Ontario Health در اینجا بیشتر بیاموزید.

از تیم اجرایی Banty در مورد تجربه آنها با کاربید اینجا بشنوید.

برای حمایت از موفقیت بلندمدت، یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی را عملیاتی کنید

تیم Banty به‌عنوان سازمانی که در صنعت مراقبت‌های بهداشتی بسیار تنظیم‌شده می‌فروشد، کاملاً از سیاست‌ها و رویه‌های امنیتی و حفظ حریم خصوصی مورد نیاز برای محافظت از داده‌های بیمار آگاه بود. تیم اختصاصی داخلی به‌طور خستگی‌ناپذیر تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که اطلاعات حساس محافظت می‌شود، نگرانی‌های بیمار را کاهش می‌دهد و خود را به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای پزشکان، بیمارستان‌ها و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که یک سیستم رو به رشد مراقبت‌های بهداشتی مجازی را مدیریت می‌کنند، ثابت می‌کند.

اگرچه آنها به برنامه امنیتی موجود خود اطمینان داشتند، تیم Banty هیچ ساختار رسمی برای آن نداشت شکل دادن برنامه ریزی کنید و به طور یکپارچه همسویی با سهامداران کلیدی را با رشد شرکت نشان دهید. پلتفرم منحصر به فرد Carbide به منظور کمک به مشتریان برای دستیابی به یک وضعیت امنیتی پایدار و حفظ حریم خصوصی که فراتر از انطباق با جعبه علامت است برای جلوگیری از بدهی های امنیتی غیر ضروری ساخته شده است. کاربید با داشتن یک برنامه روشن و ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به اهداف امنیتی و حریم خصوصی خود، ردیابی پیشرفت و رعایت ضرب الاجل ها را برای Banty آسان کرد. با یک لیست گسترده و رو به رشد از پشتیبانی چارچوب های امنیتی و مقررات صنعتیو تیمی از متخصصان اختصاصی موضوع داخلی برای ارائه پشتیبانی عملی در طول فرآیند، Carbide تنها انتخاب برای Banty بود.

مارک تیتوس، مدیر ارشد امنیت و حریم خصوصی در Banty، خاطرنشان می کند: “در حالی که ما به رشد و توسعه پلت فرم خود برای حمایت از پزشکان و بیماران بیشتر در آمریکای شمالی ادامه می دهیم، کاربید به ما اعتماد به نفس می دهد که برای نشان دادن موقعیت قوی برای امنیت نیاز داریم. مشتریان و مشتریان بالقوه به طور یکسان و بر تعهد تزلزل ناپذیر ما به امنیت و حریم خصوصی تاکید می کند.

ساخته شده برای Multi-Compliance. دستیابی به وضعیت تایید شده با سلامت انتاریو، ISO 27001

به زودی پس از تعامل با کاربید، Banty به دنبال تبدیل شدن به یک راه حل بازدید مجازی معتبر در Ontario Health بود. این تیم که تحت یک برنامه بلندپروازانه کار می‌کردند، به کارشناسان کاربید برای بررسی تفاوت‌های ظریف گواهی‌نامه جدید متکی بودند و در عرض چند هفته به وضعیت معتبر دست یافتند. پلتفرم کاربید با به‌روزرسانی‌های خودکار خط‌مشی، الزامات وظایف و جمع‌آوری شواهد، و همچنین یک ابزار گزارش‌دهی سفارشی، راهنمایی‌هایی را در مورد بهترین شیوه‌ها، الزامات خاص و کنترل‌های گسسته مورد نیاز برای نشان دادن انطباق ارائه می‌کند.

از طریق این فرآیند، تیم همچنین متوجه شد که بسیاری از کارهایی که قبلا انجام داده‌اند مربوط به ISO 27001 است. با هدایت کارشناسان Carbide و پیروی از طراحی، بررسی، پیاده‌سازی، اعتبار سنجی و توسعه منحصر به فرد شرکت (راندن، بانتی همسویی با این چارچوب صنعتی مهم را نشان می دهد. با یک برنامه رسمی، Banty اکنون می تواند تمام چارچوب های مهم و الزامات نظارتی را در یک مکان مدیریت کند، شکاف ها را شناسایی و برطرف کند، شواهد را مدیریت کند و وضعیت امنیتی یک شرکت را حفظ کند.

اسکات ویلسون گفت: “کاربید واقعاً کمک خلبان ما در مورد امنیت و حریم خصوصی است و برای تقویت فرهنگ امنیتی ما ضروری است.” رئيس جمهور، بانتی. “با کاربید به عنوان پلت فرم انتخابی ما، ما برای موفقیت طولانی مدت در ارائه یک تجربه سلامت مجازی با کیفیت بالا و ایمن آماده هستیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما امنیت در سطح سازمانی را برای شرکت‌هایی در هر اندازه مقرون به صرفه کنیدبازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.