• خانه
 • وبلاگ
 • چگونه از ChatGPT-4 استفاده کنم؟ همه چیزهایی که باید بدانید – Edureka

چگونه از ChatGPT-4 استفاده کنم؟ همه چیزهایی که باید بدانید – Edureka

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


آخرین نسخه هوش مصنوعی که در 14 مارس منتشر شد، چهارمین نسخه است. در واقع، انتشار اولیه ChatGPT در سال 2018 بود. از آن زمان، این شرکت تکرارهای هوش مصنوعی را منتشر کرده است. ChatGPT 3 که اوایل امسال راه اندازی شد، تاکنون ثابت کرده است که محبوب ترین است. جدیدترین و موثرترین مدل زبان بزرگ ChatGPT-4 است. در این وبلاگ، نحوه شروع استفاده از GPT-4 را با انجام مراحل ذکر شده در اینجا یاد خواهید گرفت.

چه چیزی در GPT-4 جدید است؟

gpt4

GPT-4 آخرین نسخه از سیستم های مدل زبان OpenAI است که ورودی تصویر و متن را می پذیرد و خروجی متن تولید می کند. علاوه بر این، ChatGPT-4 اکنون می تواند عکس ها را به عنوان پایه ای برای تعامل بپذیرد. در مثالی که در وب سایت ChatGPT-4 ارائه شده است، به چت بات تصویری از چندین ماده آشپزی نشان داده شده است و سپس از شما پرسیده می شود که با آنها چه کاری می توان انجام داد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا ویدیو به همین روش استفاده می شود یا خیر. GPT-4 ده برابر پیشرفته تر از GPT-3.5 است.با این بهبود، مدل می‌تواند زمینه را بهتر درک کند و جزئیات را شناسایی کند و نتایج دقیق‌تر و سازگارتر تولید کند. علاوه بر این، GPT-4 دارای حداکثر محدودیت توکن 32000 است که نسبت به 4000 توکن GPT-3.5 (برابر با 25000 کلمه) افزایش بسیار زیادی دارد. (معادل 3125 کلمه).

برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد ChatGPT-4، می توانید این وبلاگ را بررسی کنید.

GPT-4 چیست؟ چگونه از ChatGPT بهتر است

چگونه به GPT-4 دسترسی پیدا کنیم؟

دو راه برای شروع استفاده از GPT-4 وجود دارد یا می توانید اشتراک ChatGPT Plus را خریداری کنید یا می توانید از Bing استفاده کنید که قبلاً با ChatGPT یکپارچه شده است.

برای دسترسی به ChatGPT-4 به ChatGPT Plus، نسخه پولی این سایت، نیاز دارید. نحوه دریافت اشتراک به شرح زیر است:

 1. رفتن به https://chat.openai.com/ برای دسترسی به وب سایت ChatGPT.
 2. اگر قبلاً کاربر ChatGPT Plus هستید، به ChatGPT-4 هدایت خواهید شد.
 3. اگر نه، پس باید اشتراک Plus را خریداری کنید.به علاوه اشتراک
 4. را کلیک کنید طرح ارتقا از منو و پرداخت اشتراکبه علاوه پرداخت
 5. پس از پرداخت، اکنون می توانید از ChatGPT-4 استفاده کنید.
 6. نسخه ارتقا یافته کند و پیچیده است، اما بهترین نتایج را ارائه می دهد.

برای دسترسی به GPT-4 از طریق مایکروسافت بینگ:

 1. به bing.com بروید و با حساب مایکروسافت خود وارد شوید (یا اگر قبلاً حساب ندارید ایجاد کنید) تا از GPT-4 به صورت رایگان با Bing استفاده کنید.بینگ
 2. به محض ورود به سیستم، می‌توانید با Bing به ChatGPT-4 دسترسی پیدا کنید. برای شروع مکالمه با ربات چت بینگ، روی نماد چت در گوشه بالا سمت راست یا دکمه چت واقع در زیر نوار جستجو کلیک کنید.ورود
 3. یک نفر نمی تواند بیش از 15 درخواست در یک جلسه داشته باشد. همچنین، می توانید متن را به جای تصاویر وارد کنید، زیرا Bing هنوز به ساختار چند وجهی تبدیل نشده است.

محدودیت های GPT-4

OpenAI علاوه بر قابلیت های جدید ChatGPT-4 به برخی از محدودیت های مدل زبان جدید اشاره می کند. آخرین مدل GPT، طبق گفته OpenAI، همچنان دارای مسائلی مانند سوگیری اجتماعی، توهمات و درخواست های رقیب است. از آنجایی که تقریباً تمام داده‌های آن در سپتامبر 2021 خاموش شد، GPT-4 معمولاً هیچ اطلاعاتی درباره رویدادهایی که پس از آن تاریخ رخ داده‌اند ندارد. همچنین از اشتباهات سوء استفاده نمی کند.

این وبلاگ ما را در مورد نحوه استفاده از ChatGPT-4 به پایان می رساند. امیدوارم با کمک این وبلاگ مفاهیم را به خوبی درک کرده باشید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ChatGPT هستید، این دوره آموزشی است دوره کامل ChatGPT: مبتدی تا پیشرفته که به شما در بهبود درک خود از موضوع کمک می کند. فراموش نکنید که آخرین ویدیوها را از کانال YouTube Edureka ما بررسی کنید. https://www.youtube.com/@edurekaIN