کاربید از میشل راسل مدیر فروش به تیم رهبری استقبال می کند

کاربید از میشل راسل مدیر فروش به تیم رهبری استقبال می کند


ما همچنان به تقویت تیم اجرایی خود ادامه می دهیم کارشناسان امنیت و حریم خصوصی

میشل راسل، رهبر فروش با تجربه در صنایع مختلف، به عنوان معاون فروش به تیم کاربید می‌پیوندد. میشل با بیش از دو دهه رشد شرکت‌های فناوری تحت کنترل خود، اشتیاق خود را برای توانمندسازی تیم‌های فروش به کاربید آورده است. او قبلاً در سازمان‌هایی مانند Tugboat Logic، Ceridian Canada Ltd و Rogers Communications سمت رهبری داشت.

میشل در نقش خود به عنوان معاون فروش، سازمان فروش جهانی کاربید را رهبری خواهد کرد که بر افزایش درآمد از طریق جریان ثابت مشتریان جدید، گسترش روابط با مشتریان موجود و تقویت و پرورش شراکت های استراتژیک متمرکز است.

میشل در زمان هیجان انگیز رشد، توسعه و نوآوری به کاربید می پیوندد. از آنجایی که شاهد رشد 3 برابری مشتری و سرمایه گذاری اضافی در سال گذشته بودیم، کاربید همچنان به سرمایه گذاری در محصولات و افراد خود ادامه می دهد و اطمینان حاصل می کند که مشتریان پایه های امنیتی پایداری را دارند که برای رشد کسب و کار خود نیاز دارند.

پلتفرم کاربید الزامات امنیتی و حریم خصوصی درجه یک سازمانی را که شرکت‌های بزرگ و صنایع بسیار نظارت شده می‌خواهند را تجزیه می‌کند و آنها را بدون توجه به اندازه تیم امنیتی آنها برای شرکت‌های در حال رشد سریع و قابل دستیابی می‌سازد.

ما از پیوستن میشل به تیم ما و جاده هیجان انگیز پیش رو هیجان زده هستیم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Carbide و اینکه چگونه امنیت اطلاعات را از خطر به مزیت رقابتی تبدیل می کنیم، راه حل های ما را در اینجا بررسی کنید.

درباره کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، صرف نظر از اینکه از چه چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید.