• خانه
  • وبلاگ
  • کاربید برنده سه افتخار در جوایز برتری امنیت سایبری در سال 2023 شد

کاربید برنده سه افتخار در جوایز برتری امنیت سایبری در سال 2023 شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربید برنده سه افتخار در جوایز برتری امنیت سایبری در سال 2023 شد


امروزه، بیش از هر زمان دیگری، استارتاپ‌ها و شرکت‌های با رشد بالا نمی‌توانند امنیت و حریم خصوصی را نادیده بگیرند – نه تنها برای محافظت از سیستم‌های خود، بلکه برای فروش به شرکت‌ها و SMB‌ها. قبل از استخدام اشخاص ثالث، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ در صنایع بسیار تحت نظارت باید بدانند که آیا واقعا واجد شرایط هستید؟ آیا شرکت شما آماده است تا اطلاعات مشتریان خود را ایمن نگه دارد؟ آیا می توانید به چارچوب های صنعتی مرتبط و مقررات حفظ حریم خصوصی مانند GDPR، SOC 2، HIPPA و موارد دیگر پایبند باشید؟

کنترل بر امنیت اطلاعات و وضعیت حریم خصوصی شدید است و اگر نتوانید انتظارات مشتریان بالقوه خود را برآورده کنید، آنها احتمالاً به تجارت با شخصی که می تواند ادامه دهند.

متأسفانه، این امر باعث می‌شود که بسیاری از سبک پیروی از «چک جعبه» استفاده کنند، رویکردی که حداقل الزامات را برای رضایت کوتاه‌مدت برآورده می‌کند. در حالی که یک موقعیت امنیتی سطحی ممکن است شما را از چند معامله عبور دهد، بدهی امنیتی انباشته می شود که با هر مقررات و پرسشنامه امنیتی جدید افزایش می یابد.

در نهایت، این تأثیر نادرستی بر رشد شرکت دارد و تنها منجر به تاخیر در معاملات و درآمد احتمالی می شود.

امنیت واقعی ایجاد کنید و از تله انطباق “مهر لاستیکی” با کاربید اجتناب کنید

پلت فرم، خدمات و فهرست کارشناسان امنیت و حریم خصوصی Carbide با کمک به شما در تفسیر و رسیدگی به الزامات ضروری به‌جای اینکه صرفاً به دنبال انطباق با یک چارچوب خاص باشید، به شما کمک می‌کند تا امنیت و انطباق شما را از یک مانع به یک مزیت رقابتی تبدیل کند.

ما متعهد هستیم که از شما در ایجاد یک برنامه واقعاً ایمن بر اساس نیازهای امنیتی، حریم خصوصی و انطباق منحصر به فرد کسب و کار شما حمایت کنیم. این رویکرد تضمین می کند که شرکت شما می تواند با چشم انداز تهدید در حال تغییر روبرو شود و الزامات انطباق خاص شما را امروز و در آینده برآورده کند.

رویکرد نوآورانه ما برای رعایت امنیت و حفظ حریم خصوصی، تیم ما را سه بار در جوایز سالانه برتری امنیت سایبری به رسمیت شناخته است!

با بیش از 800 ورودی در بیش از 300 دسته جایزه، برنامه جوایز برتری امنیت سایبری 2023 بسیار رقابتی است. همه برندگان بهترین ها را در نوآوری و برتری در دفاع در برابر تهدیدات امنیت سایبری در حال تکامل امروزی منعکس می کنند.

– هولگر شولز، مدیر عامل امنیت سایبری اینسایدرها و بنیانگذار جامعه امنیت اطلاعات

کاربید به عنوان برنده طلا برای هر دو “بهترین” انتخاب شد پلت فرم امنیتی“و “بهترین وضعیت امنیتی” و برنده نقره برای “بهترین آموزش امنیت سایبری”. با ارائه یک پایه برنامه‌ای امنیتی که همراه با کسب و کار شما رشد می‌کند، ما رعایت و نشان دادن انطباق با بهترین شیوه‌های امنیتی در حال توسعه را آسان می‌کنیم… حتی هنگام فروش به بزرگ‌ترین نام‌های شرکت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در دستیابی به انطباق کمک کنیم، امروز یک نسخه آزمایشی رزرو کنید.