• خانه
  • وبلاگ
  • کاربید در جوایز امنیت سایبری Globee® 2023 به رسمیت شناخته شد

کاربید در جوایز امنیت سایبری Globee® 2023 به رسمیت شناخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربید در جوایز امنیت سایبری Globee® 2023 به رسمیت شناخته شد


Carbide به عنوان برنده نوزدهمین جوایز سالانه Globee® 2023 Cyber ​​Security Awards اعلام شده است.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 10 مارس 2023 کاربیدیک پلتفرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده برنده جایزه، امروز اعلام کرد که به عنوان برنده جایزه معرفی شده است. نوزدهمین جوایز سالانه Globee Cyber ​​Security 2023. به رسمیت شناخته شده است بهترین راه حل برای صنعت امنیت سایبری – شرکت (کمتر از 100 کارمند)، کاربید الزامات امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را تجزیه می کند و آنها را برای شرکت ها در هر اندازه قابل دسترسی و قابل دستیابی می کند. کاربید با ارائه پشتیبانی گام به گام به سازمان ها و استارتاپ های با رشد بالا که نیاز به طراحی و پیاده سازی امنیت و حریم خصوصی قوی دارند، به مشتریان کمک می کند تا امنیت را تغییر دهند. و همسویی از ریسک به مزیت رقابتی. تیo در مورد کاربید بیشتر بدانید، بازدید کنید اینجا.

جوایز Globee Cyber ​​Security Awards شرکت ها و متخصصان امنیت سایبری را به دلیل رویکردهای نوآورانه و راه حل های موثر برای تضمین امنیت در عصر دیجیتال قدردانی می کند. با تمرکز منحصر به فرد بر حمایت از استارتاپ ها و سازمان های با رشد بالا، کاربید به جای انطباق ساده با یک چارچوب، ریشه در توسعه برنامه دارد و به مشتریان کمک می کند تا از امنیت کوته بینانه “مهر لاستیکی” اجتناب کنند و در عوض اطمینان حاصل کنند که امنیت در DNA موجود است. سازمان. کاربید با ارائه یک پایه برنامه امنیتی که با تجارت رشد می کند، رعایت و نشان دادن انطباق با بهترین شیوه های امنیتی و حفظ حریم خصوصی را در هنگام فروش به بزرگترین نام های شرکت آسان می کند.

هدف برنامه جوایز سالانه افزایش آگاهی در مورد مسائل امنیت سایبری و شناسایی کسانی است که سهم قابل توجهی در محافظت از سازمان ها و افراد در برابر تهدیدات سایبری داشته اند. بیش از 250 داور از سراسر جهان به نمایندگی از طیف وسیعی از کارشناسان صنعت در فرآیند داوری شرکت کردند.

دارن گالوپ، مدیر عامل کاربید، گفت: «ما مفتخریم که توسط جوایز امنیت سایبری Globee به عنوان یک مبتکر شناخته شده ایم و بر تعهد خود برای کمک به استارتاپ ها برای ایجاد و حفظ امنیت قوی و حفظ حریم خصوصی برای موفقیت بلندمدت ثابت قدم هستیم.

درباره کاربید

کاربید امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند مقرون به صرفه می کند. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.