• خانه
  • وبلاگ
  • کاربید در جوایز جهانی InfoSec 2022 به عنوان “شرکت داغ – نرم افزار حریم خصوصی و امنیت” معرفی شده است.

کاربید در جوایز جهانی InfoSec 2022 به عنوان “شرکت داغ – نرم افزار حریم خصوصی و امنیت” معرفی شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربید در جوایز جهانی InfoSec 2022 به عنوان "شرکت داغ - نرم افزار حریم خصوصی و امنیت" معرفی شده است.


سان فرانسیسکو (BUSINESSWIRE) 6 ژوئن 2022 – کاربید با افتخار اعلام می کند که ما جایزه را دریافت کرده ایم Hot Company – نرم افزار حفظ حریم خصوصی و امنیت در جوایز جهانی InfoSec 2022 مجله Cyber ​​Defences (CDM).

این جایزه توسط داوران معتبر CISSP، FMDHS، CEH بر اساس بررسی مستقل آنها از مطالب ارسال شده توسط شرکت، رأی گیری شد. CDM یک فلسفه منعطف با هدف یافتن بازیکنان نوآور با فناوری های جدید و منحصر به فرد دارد. هدف نهایی آنها جستجوی بهترین راه حل های نسل بعدی InfoSec بود.

نشان جهانی Infosec Awards

نرم افزار حریم خصوصی و امنیت شرکت داغ (SMB)

کاربید یک پلتفرم مدیریت امنیت اطلاعات و رعایت حریم خصوصی است که از تجارت هایی که به شرکت های بزرگ می فروشند پشتیبانی می کند.

پلت فرم کاربید از بهترین شیوه های پیشرو در صنعت برای جمع آوری سیاست های امنیت اطلاعات و حفاظت از داده ها و ایجاد پروژه های اجرایی و وظایف مرتبط استفاده می کند. پلتفرم نوآورانه، جامع و مقرون به صرفه ما ساختن یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی سازمانی را حتی برای استارت‌آپ‌های با رشد سریع آسان می‌کند.

اولویت اصلی کاربید این است که در حین رشد کسب و کارها آرامش خاطر داشته باشند. شما باید بدانید که اطلاعات مشتری شما امن است و فروش شما با موانع امنیتی مواجه نخواهد شد.

لِرد ویلتون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، توضیح می دهد: «کار ایمن نباید به قیمت بهره وری باشد یا عشق ما را نسبت به کاری که انجام می دهیم از بین ببرد. ما متعهد به ارائه ابزارها و منابع امنیت اطلاعات هستیم که تیم‌ها را قادر می‌سازد از داده‌ها محافظت کنند، ریسک را کاهش دهند و در تجارت برنده شوند.»

گری اس گفت: “کاربید شامل سه ویژگی کلیدی است که ما معتقدیم برای برنده شدن به دنبال آن هستیم: درک تهدیدهای فردا، ارائه راه حل مقرون به صرفه و نوآوری در راه های غیرمنتظره که می تواند به کاهش خطر سایبری و پیش بینی نقض بعدی کمک کند.” میلیفسکی، ناشر مجله دفاع سایبری.

درباره جوایز CDM Global Infosec

این دهمین سال است که مجله Cyber ​​Defense از نوآوران InfoSec از سراسر جهان تقدیر می کند. الزامات ارسال آنها برای هر شرکت راه اندازی، مرحله اولیه، مرحله بعدی یا امنیت اطلاعات عمومی (infosec) است که معتقد است ارزش پیشنهادی منحصر به فرد و قانع کننده ای برای محصول یا خدمات خود دارد. در www.cyberdefenseawards.com بیشتر بیاموزید.

درباره مجله دفاع سایبری

مجله دفاع سایبری (CDM) منبع برتر اخبار و اطلاعات امنیت سایبری برای حرفه های InfoSec در تجارت و دولت است. آنها توسط و برای متخصصان امنیت اطلاعات اخلاقی، صادق و پرشور اداره و منتشر می شوند. ماموریت آنها به اشتراک گذاری دانش پیشرفته، داستان های دنیای واقعی و جوایز برای بهترین ایده ها، محصولات و خدمات در صنعت فناوری اطلاعات است.

CDM مجلات الکترونیکی را هر ماه به صورت آنلاین به صورت رایگان و نسخه های ویژه منحصراً برای کنفرانس های RSA ارائه می دهد. آنها اعضای مفتخر گروه رسانه ای دفاع سایبری هستند. درباره آنها در https://www.cyberdefensemagazine.com اطلاعات بیشتری کسب کنید و از https://www.cyberdefensetv.com و https://www.cyberdefenseradio.com بازدید کنید تا برخی از آموزنده ترین مصاحبه های بسیاری از این برندگان را ببینید و بشنوید. مدیران شرکت