کاربید در حال توسعه قابلیت‌های پلتفرم برای ساده‌سازی مدیریت برنامه‌های امنیتی و انطباق است، به‌ویژه زمانی که آنها در حال تکامل هستند.

کاربید در حال توسعه قابلیت‌های پلتفرم برای ساده‌سازی مدیریت برنامه‌های امنیتی و انطباق است، به‌ویژه زمانی که آنها در حال تکامل هستند.


آخرین پیشرفت‌ها از نیازهای منحصربه‌فرد سازمان‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند پشتیبانی می‌کنند، زیرا در تلاش برای ایجاد و حفظ یک موقعیت امنیتی قوی هستند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 22 اوت 2022 کاربید، یک پلت فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، امروز تعدادی پیشرفت قابل توجه را اعلام کرد که برای کمک به سازمان های در حال رشد سریع در ایجاد برنامه های امنیتی و حریم خصوصی در مقیاس طراحی شده است. همانطور که حجم و پیچیدگی مقررات و چارچوب‌های صنعتی در حال تکامل است، پلتفرم کاربید به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا الزامات چند انطباق را برطرف کنند و راحت‌تر به امنیت کلاس سازمانی و حفاظت از داده‌ها برای حمایت از اهداف رشد شرکت خود دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام آن، بازدید کنید carbidesecure.com.

طبق یک مطالعه اخیر توسط GlobalScape، به طور متوسط، سازمان ها تنها به دلیل یک رویداد عدم انطباق، 4 میلیون دلار درآمد از دست می دهند. این مورد به تنهایی ممکن است رشد یک شرکت را از مسیر خود منحرف نکند، اما حجم عظیم چارچوب های پیچیده و مقررات انطباق در مورد حفاظت از داده ها و حریم خصوصی، پتانسیل انجام این کار را دارد، به ویژه برای مشاغل کوچکتر. ISOبه عنوان مثال، بزرگترین سازمان استاندارد بین المللی جهان، 1627 استاندارد جدید را تنها در سال 2020 منتشر کرد. با آخرین پیشرفت های پلت فرم، مشتریان Carbide می توانند تلاش های خود را برای پیاده سازی و حفظ یک برنامه امنیتی و حفاظت از داده ها مطابق با آخرین چارچوب ها، مقررات و بهترین شیوه ها بدون قربانی کردن رشد سازمانی

نکات برجسته پلت فرم کاربید

  1. نمایندگی دامنه ها و کنترل های سازمانی: پلتفرم Carbide با اضافه شدن 12 حوزه امنیتی و حفاظت از داده ها و 16 کنترل سازمانی مرتبط، هزاران مورد نیاز مشتری و نظارتی را در برابر یک طرح جهانی برای ساده سازی مدیریت و استقرار یکپارچه می کند. از آنجایی که سازمان‌ها به دنبال انطباق با چارچوب‌ها یا مقررات متعدد هستند، این قابلیت جدید به آن‌ها اجازه می‌دهد یک بار شواهد جمع‌آوری کرده و با همه آن‌ها مقابله کنند.
  2. ادغام های بیشتر برای تسریع در مسیر شما به انطباق: برای خودکارسازی بیشتر جمع‌آوری شواهد و نشان دادن انطباق، کاربید همچنان به افزودن پلتفرم‌های ادغام‌شده جدید از جمله BambooHR، Heroku، Okta، OneLogin و Zenefits ادامه می‌دهد. توانایی اتصال مستقیم Carbide به پلتفرم‌هایی که قبلاً برای سرویس‌های ابری، منابع انسانی و مدیریت هویت رمز عبور استفاده می‌شوند، نشان دادن نحوه اجرای کنترل‌های امنیتی را برای مشتریان آسان می‌کند.
  3. بهبود تجربه کاربری: پلتفرم به روز شده همچنین شامل پیشرفت های داشبورد برای ارائه بینش شخصی تر در مورد برنامه امنیت و حریم خصوصی مشتری است. داشبورد جدید با تجسم‌هایی که می‌توانند بر اساس نقش کاربر سفارشی‌سازی شوند، تصویر لحظه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که دقیقاً در کجای سفر امنیتی و حریم خصوصی خود قرار دارند.

پلتفرم کاربید تمام سیاست‌هایی را که برای پوشش دادن مجموعه‌ای از چارچوب‌های امنیتی مورد علاقه نیاز دارید، گرد هم می‌آورد. این به شما یک نمای 30000 فوتی می دهد و سپس به سیاست ها و وظایف مورد نیاز می پردازد. استفن فیتزجرالد، مدیر عملیاتی Tenera Care، خاطرنشان کرد: این تقریباً مانند رنگ به عدد است، زیرا برای کمک به شما در برآوردن الزامات چندین چارچوب امنیتی به طور همزمان طراحی شده است.

انطباق چندگانه با دامنه ها و کنترل های سازمانی را ساده کنید

دامنه‌های کاربید و کنترل‌های سازمانی که از طریق تجزیه و تحلیل هزاران الزام تعبیه‌شده در مقررات، ده‌ها چارچوب پیشرو در صنعت مانند NIST و ISO 27001، تعهدات قراردادی رایج و بهترین شیوه‌های صنعت در حال تحول توسعه یافته‌اند، برای ساده‌سازی مدیریت برنامه و نگهداری برای امنیت و امنیت طراحی شده‌اند. انطباق – حتی با افزایش مقیاس و پیچیدگی. این پایه جدید درک چگونگی همپوشانی کنترل‌ها در قوانین و چارچوب‌های متعدد و اعمال وظایف مرتبط به طور جهانی علیه کارهایی که یک سازمان دنبال می‌کند را آسان‌تر می‌کند.

کاربران توانایی مدیریت این عناصر را در کتابخانه جدید سازمانی کنترل خواهند داشت. این عملکرد به آن‌ها اجازه می‌دهد ردیابی و مدیریت پیشرفت را ساده‌سازی کنند، همچنین با استفاده از کنترل‌های سازمانی در مدیر شواهد، طرح استقرار، مدیر سیاست و مرکز گزارش، فیلتر، مرتب‌سازی و جستجو را انجام دهند. مشتریان می توانند به سرعت درک کنند که چارچوب ها و مقررات چگونه به هم مرتبط هستند، تلاش های انطباق را بر اساس دامنه سازماندهی کنند، یک بار شواهد را برای برآورده کردن الزامات چارچوب های متعدد جمع آوری کنند، الزامات انطباق را برای چارچوب هایی که در حال حاضر پشتیبانی نمی شوند، برآورده کنند و به فریم های جدید سریعتر دسترسی پیدا کنند. جزئیات بیشتر را می توانید در پست امروز وبلاگ پیدا کنید.

«روزهای اسکیت سواری با تلاش‌های انطباق به سبک چک باکس مرتبط با مقررات یا استانداردهای فردی مانند SOC 2 یا GDPR به پایان می‌رسد. سازمان‌های شرکتی دارای فرآیندهای پیچیده بررسی فروشنده و ارزیاب‌های ریسک شخص ثالث هستند که در چارچوب‌ها و مقررات متعدد به خوبی آشنا هستند. دارن گالوپ، مدیر عامل کاربید، خاطرنشان کرد: استارتاپ شما باید آماده پاسخگویی دقیق به سوالات امنیتی و حریم خصوصی داده ها در سراسر طیف مقررات بالقوه باشد تا یک معامله شرکتی را ببندد. «پیشرفت‌های پلتفرم جدید ما مشتریان را قادر می‌سازد که دقیقاً این کار را انجام دهند و تعهد خود را به ایجاد امنیت و حریم خصوصی در کلاس سازمانی عمداً با طراحی نشان دهند. ما با فراهم کردن پایه‌ای برای رفع هر نیاز به انطباق، نه تنها یک مورد، به مشتریان کمک می‌کنیم تا با برنامه‌ای امنیت و حفظ حریم خصوصی که فرصت‌های رشد آنها را افزایش می‌دهد، به انطباق، جلوگیری از نقض و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کنند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما الزامات امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را شکسته و آنها را در دسترس و قابل دستیابی قرار دهیدبازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید

کاربید، که قبلا به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین روش‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود را به امنیت ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی که می‌خواهند از آن پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.