• خانه
  • وبلاگ
  • کاربید نظارت ابری و 100+ ادغام جدید را معرفی می کند

کاربید نظارت ابری و 100+ ادغام جدید را معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کاربید نظارت ابری و 100+ ادغام جدید را معرفی می کند


قابلیت‌های جدید مشتریان را قادر می‌سازد تا امنیت را در چند ابر ابری بهبود بخشند و انطباق با محیط فناوری اطلاعات و کسب‌وکار خود را نشان دهند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 17 نوامبر 2022 کاربیدبستری برای مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، امروز Carbide Cloud Monitoring و همچنین بیش از 100 ادغام با پلتفرم Carbide را اعلام کرد که همگی برای کمک به کسب‌وکارها در بهبود وضعیت امنیتی ابری خود طراحی شده‌اند. Carbide Cloud Monitoring که در هر دو AWS و Azure موجود است، بیش از ارائه شواهدی برای نشان دادن انطباق انجام می دهد، توصیه های عملی را برای بهبود امنیت محیط شما برجسته می کند و زمان و منابع مورد نیاز برای دستیابی به انطباق را به حداقل می رساند. این افزوده‌ها با هم، سازمان‌ها را قادر می‌سازد نه تنها یک پایه امنیتی محکم بسازند، بلکه اطمینان حاصل کنند که محیط‌های ابری و برنامه‌های کاربردی آن‌ها به خوبی معماری، ایمن و آماده برای تکامل با رشد کسب‌وکار هستند. برای یادگیری بیشتر بروشور راه حل های ما را دانلود کنید.

وضعیت امنیتی ابری خود را با Carbide Cloud Monitoring تقویت کنید

برای بستن معاملات در سطح سازمانی، سازمان‌های با رشد بالا باید ثابت کنند که برنامه‌های کاربردی‌شان در سطحی دقیق‌تر از همیشه امن و سازگار است. بر اساس گزارشی از ACA Compliance Group44 درصد از شرکت ها در حال حاضر به اثبات کنترل های امنیت سایبری در طول فرآیند RFP نیاز دارند. با ادامه تشدید تهدیدها، احتمال افزایش این تعداد وجود دارد. با این حال، زمان، منابع و تخصص مورد نیاز برای ایمن سازی موثر محیط ها و ردیابی و نشان دادن وجود کنترل های امنیتی مناسب می تواند بر سازمان فشار وارد کند و به طور ناخواسته فرآیند فروش را طولانی کند.

Carbide Cloud Monitoring یک نمای سرتاسر امنیت ابر را نشان می‌دهد و به مشتریان امکان می‌دهد پیشرفت انطباق خود را در چندین حساب (مانند توسعه، آزمایش و تولید) و چندین ابر (سرویس‌های وب آمازون و مایکروسافت آژور) درک کنند و مرحله‌ای را ارائه دهند. توصیه های گام به گام اصلاح هر گونه مشکل.

در راستای متدولوژی Carbide’s DRIVE (طراحی، بازبینی، پیاده‌سازی، اعتبارسنجی و تکامل)، Carbide Cloud Monitoring از کل سفر امنیتی با جمع‌آوری شواهد، پرچم‌گذاری شکاف‌ها، شناسایی فرصت‌ها برای بهبود وضعیت امنیتی و معماری کلی ابر و نظارت مستمر بر سیستم پشتیبانی می‌کند. ابر در سراسر جهان برخلاف سایر پیشنهادات، مشتریان نه تنها می‌توانند انطباق را نظارت کنند، بلکه می‌توانند یک محیط ابری امن را طراحی، مدیریت و بهینه کنند، از جمله اجرای توصیه‌ها و اسکریپت‌های اصلاحی ارائه‌شده در پلتفرم Carbide.

مانیتورینگ ابری کاربید

قابلیت های کلیدی عبارتند از توانایی:

  • نظارت مستمر و ایجاد گزارش های درخواستی در مورد وضعیت انطباق “در یک نگاه” برای هر دو AWS و Azure در برابر بیش از دوازده استاندارد و چارچوب مطابقت
  • از قالب‌ها و اسکریپت‌های اصلاحی استفاده کنید که رفع سریع باگ‌ها یا پیاده‌سازی بهترین توصیه‌ها در محیط AWS را آسان می‌کند.
  • بررسی های با معماری خوب AWS برای محیط های خاص را خودکار کنید و فرصت هایی را برای بهبود عملکرد یا کاهش هزینه ها شناسایی کنید
  • استقرار بسته های پیکربندی از پیش ساخته شده و پیروی از دستورالعمل ها برای استقرار معمول تنظیمات و خدمات AWS
  • ردیابی پیشرفت امنیت در طول زمان و در برابر بیش از 400 بهترین روش امنیتی، از جمله داشبورد تهدید که تشخیص تهدید، مدیریت آسیب‌پذیری، انطباق با وصله، حفاظت نقطه پایانی و تنظیمات حفاظت از داده را ردیابی می‌کند.

جمع آوری شواهد به صورت خودکار با 100+ ادغام

در ادامه این تلاش، معرفی 100 ادغام جدید به مشتریان کاربید اجازه می دهد تا در زمان صرفه جویی کنند و تخصیص منابع به این فرآیند را به حداقل برسانند. ادغام های جدید شامل فهرستی قوی از پرکاربردترین منابع انسانی (HR) و برنامه های کاربردی بلیط فروشی است.

«در عجله برای نشان دادن انطباق امنیتی در طول فرآیند فروش، بسیاری از شرکت‌ها اغلب رشد بلندمدت را قربانی اهداف فروش کوتاه‌مدت می‌کنند. دارن گالوپ، مدیر اجرایی کاربید، خاطرنشان کرد: امنیت چک باکس می‌تواند امروز به مهر و موم شدن این معامله کمک کند، اما به مرور زمان بدهی امنیتی انباشته می‌شود و تیم شما را ملزم می‌کند تا زمان و هزینه خود را صرف مدیریت پیامدهای برنامه در حین رشد کنید. «ساخت یک برنامه کاربردی ایمن با اطمینان از اینکه محیطی که روی آن ساخته شده است، ایمن، سازگار و با معماری خوب است، شروع می شود. پلتفرم ما و این آخرین نوآوری‌ها، مشتریان را قادر می‌سازد که دقیقاً این کار را انجام دهند و امنیت را در ساختار سازمان خود ایجاد کنند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما به سازمان ها کمک کنید تا امنیت و حریم خصوصی را در DNA سازمانی خود ایجاد کنند، بازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.