• خانه
  • وبلاگ
  • کتی آیزاک، معاون کاربید، موفقیت مشتری، به عنوان زن برتر در امنیت سایبری شناخته شد

کتی آیزاک، معاون کاربید، موفقیت مشتری، به عنوان زن برتر در امنیت سایبری شناخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


تورنتو، 28 ژوئیه 2022 – کاربید مفتخر است که اعلام کند، کتی آیزاک، معاون موفقیت مشتری ما، توسط IT World Canada (ITWC) در همکاری با شعبه کانادایی اتحادیه زنان در امنیت و انعطاف پذیری (WISECRA) به عنوان یکی از زنان برتر کانادا شناخته شده است. امنیت سایبری در سال 2022!

در زیر درباره کتی و مشارکت او در صنعت امنیت سایبری بیشتر بدانید.

درباره جایزه بهترین زنان در امنیت سایبری جهان فناوری اطلاعات کانادا

این سومین سال است که IT World Canada از رهبران زن برجسته ای که صنعت امنیت کانادا را پیشرفت داده اند، تجلیل می کند. برگزیدگان توسط همتایان خود نامزد شده و توسط هیئت داوران محترم انتخاب می شوند. هدف این جایزه شناسایی استعدادهای متنوع در کانادا و توانمندسازی زنان جوان برای یافتن الگوی مناسبی برای پیروی در زمینه امنیت سایبری است. امسال بیش از 170 نامزدی ارسال شد و اگرچه رقابت شدید بود، 20 زن برای دریافت این جایزه انتخاب شدند.

در www.cyberdefenseawards.com بیشتر بیاموزید.

درباره IT World Canada

ITWorldcanada.com منبع آنلاین پیشرو در کانادا برای متخصصان فناوری اطلاعات است که در شرکت های متوسط ​​تا بزرگ کار می کنند. این سایت به نمایندگی از طیف کامل فناوری اطلاعات سازمانی، خدمات خبری و اطلاعاتی را ارائه می دهد که به موفقیت در بازار فناوری اطلاعات کانادا کمک می کند.

IT World Canada محتوای خبری روزانه ایجاد می‌کند، یک خبرنامه روزانه تولید می‌کند و متخصصان فناوری اطلاعات را که در مورد موضوعات مورد علاقه صنعت وبلاگ می‌نویسند، معرفی می‌کند.