گواهینامه ی SSl – SSL

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اشتراک گذاری اینترنت با میکروتیک – اتصال به اینترنت با میکروتیک برای کاربران از موارد مهمی در شبکه می باشد. به همین دلیل است که موارد هک و نفوذ از سمت شرکت ها و سازمان ها بسیار زیاد انجام می شود. علاوه بر این، شما خدمات مشتری اختصاصی را بصورت 24 ساعته دریافت خواهید کرد و همه موارد مبهم، به شما پاسخ داده خواهد شد. در مفهوم NAT همه چیز به اینجا ختم نمی شود. مفهوم NAT در شبکه چیست ؟ این مفهوم همان معنی واقعی PAT – Port Address Translation – می باشد. سرویس NAT ، آدرس IP سیستم های داخلی شبکه که همان Invalid IP می باشند را به IP معتبر جهانی تبدیل می کند. چرا که IP شبکه داخلی در اینترنت یک Invalid IP شناخته می شود. در همین زمان بود که استفاده از اینترنت بسیار فراگیر و محبوب شد. البته دقت داشته باشید که استفاده از سرورهایی که از نظر سخت افزاری ضعیف می باشند، موجب افت کیفیت در ارائه خدمات در سطح تمام “ابر” خواهد شد که این مشکل معمولا در میزبانی های ابری با قیمت های پایین رخ خواهد داد. منابع سرورهای مجازی بر خلاف هاست های اشتراکی، سطح امنیت اطلاعاتی بالاتری دارند و تحت تأثیر فعالیت و عملکرد کاربران دیگر قرار نمی گیرند. مشکل از جایی آغاز می گردد که نمی توان آنها را به فضای اینترنت معرفی نمود.

و به همین صورت آدرس بسته هایی که از اینترنت قصد ورود به شبکه داخلی دارند را به Invalid IP تبدیل می کنند. در این بررسی ها مخفی نگه داشتن IP داخلی سازمان ها یا شرکت ها را عیب بزرگی دانسته اند. حال در نظر بگیریم که کل سازمان ها، ادارات، شرکت ها و… پس از شناخت سرویس NAT ، حال به اشتراک گذاری اینترنت با میکروتیک – اتصال به اینترنت با میکروتیک اشاره داریم. به دلیل استقبال زیاد از محصولات میکروتیک در شرکت ها و سازمان ها امروز قصد داریم تا در مباحث تکمیلی آموزش میکروتیک ، نحوه اتصال به اینترنت با میکروتیک – به اشتراک گذاری اینترنت با میکروتیک را برای شما عزیزان آموزش دهیم. اگر شما هم از کاربران و یا صاحبان کسبوکارهای اینترنتی هستید و یا اگر میخواهید بیشتر با این سیستم آشنا شوید، در این مقاله قصد داریم به بررسی تعاریف، اصطلاحات و کاربردهای سرور مجازی و همچنین نکاتی درباره خرید آن بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید پاسخ تمام سؤالات و ابهامات خود را در خصوص سرور مجازی بدانید. از جمله مسیریابی هایی که انجام می شود می توان به مسیریابی استاتیک، مجازی حمل و نقل، مبتنی بر خط مشی، رابط، پویا و حمل و نقل دو طرفه اشاره کرد. هاست ها دارای ویژگی هایی هستند.

مهمترین ویژگی سرورهای اختصاصی نسبت به نوع اشتراکی، واحد بودن سرور آنها میباشد. یکی دیگر از ویژگی های مهم NAT ، اتصال دو شبکه محلی می باشد. ساب دامنه یا زیر دامنه ، پیشوندی است که قبل از نام دامنهی سایت قرار می گیرد و می توان از آن برای اهداف مختلف مثلا سازماندهی بخش های مختلف سایت استفاده نمود. میبینید مقالات آموزشی سایت این افراد به جای دو و چهار رقم اعشار میرسانند. اگر چنین پولی را مدنظر قراردادن لیمیت اردها، به جای اینکه با معامله. شرکت خدمات دهنده باید به صورت دورهای زنجیرهای از بهروزرسانیها را ارائه دهد. در حالت توزیعِ بار، هرکس از نزدیک­ترین سرور به خودش، داده­ها را دریافت می­کند. ۱۰- در ادامه ابتدا در بخش DHCP Server ، آدرس IP دریافتی Client ها را از تب Lease انتخاب می کنیم. یعنی میتوانید به تمام اطلاعات خود از هر مکانی که نیاز داشتید دسترسی داشته باشید . شما با خیال راحت میدانید که هر چقدر هم که بزرگ شوید، منابعی در اختیار دارید تا بتوانید حضور خود را در وب تقویت کنید. یادتان باشد که بههیچعنوان نباید در شبکه و مباحث سرور مجازی، خصوصاً در مورد کاربردهایی همچون فارکس یا ترید که با سرمایه مالی کاربران مستقیماً در ارتباط است اینگونه اهمالکاریها را نادیده گرفت.در دیاکو وب، تمام سیستمعاملهای مورد استفاده بهصورت دورهای آپدیت میشوند و بهصورت کاملاً اورجینال و بدون دستکاری، در آخرین نسخه آن در اختیار کاربران قرار میگیرند. هنگام ورود به بازار فارکس و انجام معاملات ارزی، مطمئنا اولویت اصلی شما، انتخاب بروکر فارکس از میان صدها شرکت کارگزاری موجود است، زیرا این نقش واسطه است که کل تجربه موفقیتآمیز معامله را، برایتان تعیین میکند. VPS مخفف کلمه Virtual Private Server یعنی سرور خصوصی مجازی می باشد و گاهی از آن به عنوان VDS که مخفف کلمه Virtual Dedicated Server به معنی سرور اختصاصی مجازی می باشد، نام برده می شود.

این مقاله را بخوانید تا بیاموزید سرور مجازی ویندوز چیست و چه مزایایی دارد؟ همچنین به دلیل رایگان بودن سیستم عامل لینوکس هزینه تمام شده سرورهای لینوکس کمتر از سرورهای ویندوز است. هر سرور مجازی کاملا به طور مستقل از سایرین عمل می کند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند این بدین معنی است که سرور های مجازی موجد در یک سرور فیزیکی می توانند با سیستم عامل های مختلف راه اندازی شوند و DNS های اختصاصی داشته باشند و یا سرویس های مختلفی بر روی انها نصب شود . در خانه این کار را روتر انجام میدهد اما در یک شرکت مهندس فناوری اطلاعات از DHCP روی ویندوز سرور بهره میگیرد. میزبانی ویندوز برای کسب و کار های کوچک تا متوسط مناسب است و یکی از محبوب ترین میزبان هایی است که توسط سازمان های متعددی انتخاب شده است، چرا که سرمایه گذاری خوبی به شمار میآید زیرا هزینه ای که برای آن میکنید بسیار کمتر است. همچنان که از قیمت یک محصول تجاری انتظار داریم، ویندوز سرور ارزان نیست. روتر میکروتیک نیز از طریق پورت ۲ خود به منظور سرویس دهی به کاربران به سوییچ متصل می باشد. در این حالت روتر میکروتیک، از مودم ADSL آدرس IP می گیرد.

خرید سرور اختصاصی برای شرکتهای کوچک و روبهرشد از لحاظ اقتصادی توجیهی ندارد، به همین علت شما میتوانید از VDS استفاده نمایید که هم انتخاب اقتصادیتر و مقرونبهصرفهتری است و هم تمام دسترسیهای موردنیاز را برای شما فراهم خواهد کرد. در نظر داشته باشید که استفاده از سرور اختصاصی، با توجه به قیمت بالایی که دارد منوط به این مورد است که صرفه اقتصادی داشته باشد در غیر اینصورت استفاده از آن کار اشتباهی می باشد. هاست اشتراکی یکی از رایجترین سرویسهای میزبانی است. با انتخاب هاست اشتراکی تقریباً میتوان هر نوع سایتی را طراحی کرد اما باید شرایط آنرا هم در نظر گرفت. از منوی سمت چپ نرم افزار، Tools را انتخاب کرده و گزینه Ping را می زنیم. از طریق پورتال کاربری اختصاصی سرو دیتا،خواهید توانست به سادگی سرور مجازی ایران خود را خاموش یا روشن، ریستارت یا تمدید کنید. این اکسس پوینت را میتوان روی سقف یا دیوار نصب کرد و همچنین یک قاب اضافی مربعی دارد که متناسب با فضای دلخواه دستگاه را روی قاب بگذارید تا ظاهر دستگاه متناسب با محیط شما باشد. ۶- در مرحله بعد، بر روی «Add User Account» ضربه بزنید. این تصمیم مبنی بر افزودن ستون جدیدی در جدول ترجمه روتر می باشد. ۹- از طرفی بر روی تنظیمات کارت شبکه یکی از Client ها مشاهده می کنیم که از DHCP Server روتر آدرس IP دریافت کرده است. همچنین می توانید با فعال کردن گزینه Connected در کنار گزینه Network card انتخاب کنید که به کارت شبکه متصل باشد یا نباشد.