• خانه
  • وبلاگ
  • یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است

یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
یک تهدید بزرگ برای SMB ها: چرا امنیت سایبری مسئولیت همه است


ابتدا در Spiceworks News and Insights منتشر شد.

در این ماه آگاهی از امنیت سایبری، ما همه را تشویق می کنیم که خود را در فضای مجازی ببینند. موفق ترین برنامه های امنیت و حفظ حریم خصوصی شامل همه اعضای تیم یک شرکت می شود – پرورش یک فرهنگ امنیتی محور که به هر یک از اعضای تیم قدرت می دهد تا امنیت را در عملیات روزمره خود در اولویت قرار دهند.

از بنیانگذار که لحن متمرکز بر امنیت را تنظیم می‌کند، تا تیم‌های خاصی که سیاست‌ها را اجرا می‌کنند، تا بخش منابع انسانی مسئول جذب کارکنان جدید، تا تیم فناوری اطلاعات که الزامات رمز عبور سیستم را تنظیم می‌کند، و تا هر کارمندی که به طور بالقوه می‌تواند یک ایمیل فیشینگ را باز کند. حادثه امنیتی، این یک تلاش جمعی برای آگاه ماندن است. همه مردم باید آموزش دیده، هوشیار و درگیر باشند. شیطان در جزئیات است، زیرا ابزارها، وظایف و روال هایی که هر یک از اعضای تیم انجام می دهد از شرکت محافظت می کند.

این مقاله Spiceworks News and Insights را بررسی کنید که در آن معاون نوآوری محصول ما، دنیس شرودر، 4 راه برای پرورش فرهنگ متمرکز بر امنیت و اطمینان از اینکه تیم شما اولین خط دفاعی شرکت شما و بزرگترین دارایی در امنیت سایبری است را مورد بحث قرار می دهد.