• خانه
  • وبلاگ
  • 10 هاستینگ برتر ایرانی در سال 1400 (خرید بهترین هاست) – همیار وب

10 هاستینگ برتر ایرانی در سال 1400 (خرید بهترین هاست) – همیار وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور ابری به طور معمول هزینه ورودی کمتری نسبت به سرور های اختصاصی دارند اما این در حالی ست که سرور های ابری به منبع های بیشتری نیاز دارند. سرور اختصاصی مدیریت شده یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از مشتریانی است که قصد خرید سرور اختصاصی را دارند. VPS می تواند یک راه حل قدرتمند برای بسیاری از مشاغل باشد. امروزه کسب و کارهای اینترنتی رواج بالایی پیدا کرده و بسیاری از افراد از بستر فوقالعاده اینترنت، برای فروش بیشتر و درآمدزایی خود استفاده می کنند. قبل از خرید VPS، به پلنهای ارائه شده داخل سایت مراجعه کرده و بسته به نیاز خود VPS خارجی و یا داخلی مدنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. سرور مجازی یا همان VPS به کاربر این امکان را می دهد که کنترل بیشتری روی منابع و هاست خود داشته باشد و همینطور سرور مجازی نسبت به هاست اشتراکی توانایی ها و قابلیت های فنی بیشتری را در اختیار کابر قرار می دهد. امکان نصب انواع کنترل پنل روی سرور اختصاصی وجود دارد. سرور مجازی یک ماشین مجازی است که مانند سرور اختصاصی قابلیت اجرا و کنترل نرم افزارهای مختلف را دارد. این سرور مشترک مثل یک مجتمع آپارتمانی بزرگ است که توسط یک صاحبخانه به مستاجرهای مختلف اجاره داده می شود. چکیده: در این مقاله ویژگی های مختلف ECS ، هاستینگ وب و میزبانی VPS برای استفاده کامل از این محصولات مورد بحث قرار گرفته است.

به عنوان مثال، مشتری شما می تواند هر نرم افزاری را که می خواهد با بسته میزبانی VPS نصب کند. قیمت سرور اختصاصی ویندوز، با توجه به امکانات و دسترسی کاملی که به شما می دهد و قدرت سخت افزاری آن، به نسبت سرویس های دیگر در وب، گران تر می باشد.این بیشتر بودن قیمت به دلایل کیفی بر می گردد و کاملا عادی است. چرا قیمت سرور اختصاصی گران است؟ سرور مجازی ویندوز یک ماشین مجازی است که این امکان را برای کاربران فراهم میکند که یک سرور اختصاصی اما مدیریتشده را برای ساخت و توسعه اپلیکیشنهای وب اجاره دهند. اغلب برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ML طراحی شدهاند و بیشتر در سازمانهای دولتی و پروژههای تحقیقاتی مهم مورد استفاده قرار میگیرند. اگر خودتان یک قوطی روغن خریداری کرده و ماشین خود را جک زده و مخزن روغن قبلی را خالی کنید و آن را با روغن جدید پر کنید، شاید هزینه شما کمتر شود. از این طریق رایانههای آلودهشده میتوانند با هم ارتباط برقرار کرده و از بهروزبودن خود اطمینان حاصل کنند و در صورت نیاز بهروز شوند؛ بنابراین، باعث میشود تا نسخههای جدید گسترش یابد. بنابراین بهتر است در وهله اول نیازهای خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب سرور مناسب کنید. برخی تمایل دارند برنامه های خاصی را روی سرویس میزبای خود پیاده کنند.

وب سایت های میزبان که بر روی یک سرور می باشند و نیازمند قابلیت پردازش اضافه هستند باید به یک سرور و شبکه دیگر مهاجرت کنند. سرور اختصاصی به یک سرور وب هاستینگ گفته می شود که به وسیله یک شرکت میزبانی وب ارائه شده است و سازمان یا فرد از آن به صورت اختصاصی استفاده می کنند. سرور مجازی به نمونهای از همان سرورهای سختافزاری قدرتمند گفته میشود که به بخشهای مجزایی تقسیمبندی میشوند. سرور پراکسی به نرمافزاری گفته میشود که به عنوان یک واسط بین یک دستگاه انتهایی مانند یک رایانه و سرور دیگر که کاربر یا کلاینت از آن تقاضای سرویس دارد عمل میکند. یکی از اصلی ترین مزایای این خدمات، این است که به شما آزادی عمل بیشتری می دهد تا دیگر نگران نگهداری و تعمیرات سرور نباشید. کوینکس با توجه به تحریم نکردن ایرانیان به طوری عمل میکند که گویا، صرافی کوینکس مخصوص ایرانیان ساخته شده. مثلاً اگر با آیپی کشور هلند در بایننس ثبتنام کردید، همیشه با آیپی هلند به صرافی وارد شوید و از تغییر مداوم کشور اجتناب کنید. به صورتی که می توانید با وارد شدن به پنل کاربری خود، میزان منابعی که مورد نیاز دارید را در لحظه افزایش دهید تا کیفیت فدای کمیت نشود.این قابلیت باعث بروز واژه ای به نام آپ تایم شده که در اینترنت، بسیار حیاتی و ضروری می باشد.واژه بعدی که می خواهیم در باره آن صحبت کنیم، کنترل پنل می باشد. 1-در مواردی که قصد شما از ثبت دامنه تنها Send/Receive با نام برند و یا شرکت تجاریتان باشد و به دیگر امکانات هاست نیاز نداشته باشید می توانید از هاست ایمیل استفاده کنید. برای این که بتوانید هزینه ها را کمی بهینه نمایید می توانید با ترکیب بار ها بر روی یک سخت افزار این کار را انجام دهید تا از منابع فیزیکی استفاده نکند.

حال شما با تهیه این سرور مجازی و وصل شدن به آن از طریق نرم افزار ریموت دسکتاپ کانکشن صفحه دسکتاپ آن کامپیوتر را در کشور دلخواه خود بر روی لپ تاب و تبلت خود خواهید داشت و از داخل آن کامپیوتر وارد سایت مورد نظر شده و فعالیت خود را انجام می دهید و این درست مانند این است که شما واقعا از داخل آن کشور به اینترنت متصل شده اید و در حال انجام فعالیت خود هستید. بعد از انتخاب ریموت دسکتاپ کانکشن، صفحه ای مانند صفحه زیر باز می شود، در بخش computer باید IP سرور مجازی ای که تهیه کرده اید را وارد کنید. به روشنی انتخاب پلن های کوچکتر از محاسبات موجب تجربه ناخوشایند از سرور مجازی خواهد شد و انتخاب پلن های بزرگتر به نسبت پرفرمنس سرور مجازی شما را ارتقا خواهد داد. به این ترتیب گزینههای متنوعی بهمنظور اتصال را خواهید داشت؛ مانند دسترسی به اینترنت ترکیبی یا اختصاصی DIA، اتصال مستقیم ابری، آدرسهای IP، فایروالها و مواردی از این قبیل. شما می توانید با یک استراتژی ترکیبی از نقاط قوت هر دو استفاده نمایید. 3. می توانید محصولات وابسته، مانند پلاگین های وردپرس و مضامین وبسایت را در جایگاه خود بفروشید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود در مورد آموزش اتصال از اندروید Android با Remote Desktop را با ما در میان بگذارید. با انتخاب این سرور، از فضایی اختصاصی بهرهمند خواهید شد که امکان اجرای برنامهها، میزبانی سایتها، انجام پروژههای تحقیقاتی بزرگ و غیره امکانپذیر میشود. اگر این شرکت پشتیبانی خوبی از مشتریان خود نداشته باشد دچار دردسر خواهید شد. با انتخاب سرور اختصاصی به مجموعهای از امکانات و قابلیتها دسترسی خواهید داشت که در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره میکنیم. نرمافزار تست سرعت، تنظیمات صحیح انتخاب های به صرفه و با کیفیت خواهند داشت. در این پلن ها، شما تنها با پرداخت یک هزینه جانبی، اموری مثل برقراری امنیت، تست کردن ها، بروزرسانی ها، دانلودها، ریبوت ها، رفع خطاها، و سایر الزامات مرتبط با مدیریت سرور را به شرکت ارائه دهنده می سپارید.

وقتی صحبت از خرید سرور اختصاصی ویندوز می شود، بهتر است قبل از هرچیزی به معرفی ویژگی ها و عملکرد آنها پرداخت که اساسا منظور از سرور اختصاصی چیست.خرید سرور اختصاصی ویندوز، از طریق شرکت های ارائه دهنده خدمات وب یا هاستینگ های داخلی، به راحتی و با قیمت های مناسبی امکان پذیر است.Windows Dedicated سرور، لقب دیگریست که از ان برای این سرویس استفاده شده و ممکن است هنگام خرید با آن مواجه شوید و بطور کلی باید گفت این سرور ها، تجهیزات سخت افزاری قدرتمند و با کیفیتی را در اختیار شما قرار داده تا متناسب با کار و درخواست شما، بهترین عملکرد را در اختیار داشته باشید.در ادامه به معرفی بیشتر و دقیق تری، برای راهنمای خرید سرور های اختصاصی ویندوز، خواهیم پرداخت. سرور ابری این امکان را به شما می دهد تا منابع خود را بدون پرداخت هزینه اضافه به اشتراک بگذارید. مشتریان این بخش از خدمات شاتل میتوانند متناسب با نیاز خود امتیاز استفاده اختصاصی از یکی از سرورهای مرکز دادههای شاتل با امکانات و ویژگیهای مورد نظر را بهخود اختصاص دهند. همانطور که در بالا اشاره شد، یکی از اتفاقاتی که صاحبان سایتها با افزایش بازدید از سایت با آن مواجه میشوند، کاهش سرعت سایت است. البته با توجه به امکانات خاصی که این سرور در اختیار کاربر قرار میدهد، جای تعجبی ندارد که هزینه بهرهمندی از این امکانات کمی بالا باشد. وب سایت هایی که می خواهند رضایت مشتری را جلب نمایند و به منظور افزایش قابلیت اطمینان و پایداری بالا به دنبال پهنای باند می باشند.