هفت اصل حریم خصوصی توسط طراحی

هفت اصل حریم خصوصی توسط طراحی


در دنیای امروزی مبتنی بر داده، که به طور فزاینده ای به کار آنلاین ادامه می دهد، حفظ حریم خصوصی داده ها به سادگی یک گزینه نیست.

این که آیا فهرست رو به رشد الزامات انطباق از سوی دولت و نهادهای نظارتی، خطر نقض داده ها، یا پرسشنامه امنیتی یک فروشنده می تواند تفاوت بین ایجاد یا شکستن معامله بزرگ بعدی شرکت شما باشد، برای کسب و کارها هرگز مهمتر از این نبوده است که حریم خصوصی داده ها را در اولویت قرار دهند. .

در حالی که بهترین مکان برای شروع در ابتدا است (همه ما می دانیم که ساختن یک پایه محکم ایده آل است)، هرگز دیر نیست که دیدگاه خود را با یکی از Privacy by Design تنظیم کنید.

حریم خصوصی با طراحی چیست؟

حریم خصوصی با طراحی (PbD) یک رویکرد فناوری و سیاست‌گذاری است که هدف آن تعبیه کلی‌نگر حریم خصوصی در اولین مرحله از چرخه عمر توسعه است. به طور خلاصه، هنگامی که تیم شما شروع به توسعه یک محصول، سیستم یا فرآیند جدید می کند که شامل مدیریت اطلاعات شخصی می شود، حریم خصوصی باید در خط مقدم برنامه شما قرار گیرد و باید از همان روز اول در طراحی گنجانده شود.

در دهه 1990، Ann Cavoukian، کمیسر اطلاعات و حریم خصوصی برای استان انتاریو، هفت اصل حریم خصوصی را به عنوان پروژه ای توسعه داد تا سازمان ها را قادر سازد تا حریم خصوصی را در فناوری ها، شیوه ها و رویه های خود تعبیه کنند. هفت اصل Cavoukian همچنان بر مقررات و چارچوب‌های حریم خصوصی در سراسر جهان تأثیر می‌گذارد و بحث‌های مربوط به حریم خصوصی را با طراحی از آن زمان و تا به امروز شکل می‌دهد.

هدف اصلی PbD حفاظت از حریم خصوصی افراد و کاربران خدمات است. مفاهیمی از Privacy by Design همچنین راه خود را به مقررات حفاظت از داده در سراسر جهان باز کرده است، مانند ماده 25 در GDPR در مورد حفاظت از داده ها توسط طراحی و به طور پیش فرض.

چگونه می توانید با طراحی از هفت اصل حریم خصوصی بهره مند شوید

در زیر با هفت اصل حریم خصوصی توسط طراحی و نحوه استفاده از آنها در عملیات شرکت خود برای بهینه سازی حفاظت از داده ها برای کسب و کار خود آشنا شوید.

1. حریم خصوصی فعال است، نه واکنشی

هنگام برخورد با نقض امنیت داده ها، بسیاری از شرکت ها تمایل دارند رویکردی واکنشی اتخاذ کنند و آسیب را تنها پس از وقوع یک رویداد برطرف کنند. در عوض، تیم شما باید اقدامات پیشگیرانه و آمادگی را در همان ابتدا اجرا کند. جلوگیری از نقض داده ها ایده آل است، اما همه ما می دانیم که چیزی به نام امنیت سایبری کامل وجود ندارد. بنابراین آماده‌سازی شرکت شما برای کاهش آسیب‌های ناشی از نقض با فرآیندهای شناسایی و واکنش قوی، همراه با پاسخ به حادثه و طرح‌های تداوم کسب‌وکار، ضروری است. اجرای پیشگیرانه PbD به معنای آمادگی برای بلایای احتمالی قبل از وقوع آنها با شناسایی تهدیدهای بالقوه و پیش بینی وقوع آنها به منظور انجام اقدامات مناسب است.

2. حریم خصوصی به عنوان تنظیمات پیش فرض

استاندارد جهانی حریم خصوصی Fair Information Practices رویکرد چارچوب PbD را به روش‌های پیش‌فرض برای مشخصات هدف اطلاع می‌دهد. محدودیت در جمع آوری؛ به حداقل رساندن داده ها؛ استفاده، حفظ و محدودیت افشا، در میان دیگران، بعداً مورد بحث قرار گرفت.

برای همراستایی با بهترین شیوه‌های حفظ حریم خصوصی داده‌ها، تنظیمات پیش‌فرض شرکت شما باید جمع‌آوری و نگهداری داده‌ها را فقط به حداقل مقدار لازم برای اهداف مورد نظر محدود کند. هر گونه اطلاعات شخصی باید فقط تا زمانی که برای انجام وظایف مورد نظر ضروری است نگهداری شود. اگر اطلاعات شخصی اضافی برای هدف مورد نظر برای جمع آوری ضروری نیست، مجموعه داده ها را پاک کنید تا این فیلدهای داده حذف شود.

با به حداقل رساندن مقدار داده های ذخیره شده، خطر سرقت هویت و کلاهبرداری را کاهش می دهید.

3. حفظ حریم خصوصی در طراحی

حریم خصوصی نباید یک ویژگی باشد که بعد از واقعیت اضافه شود. باید در طراحی و زیرساخت سیستم‌ها و شیوه‌های تجاری شما تعبیه شود.

ایجاد حریم خصوصی در طراحی یک پروژه یا به روز رسانی سیستم به این معنی است که اطمینان حاصل شود که حفاظت از حریم خصوصی مناسب از ابتدا وجود دارد. مطمئن شوید که ارزیابی تأثیر حریم خصوصی و ارزیابی ریسک را بخشی از اهداف کلیدی خود قرار دهید. آنها به شما کمک می کنند خطرات حریم خصوصی و امنیتی را اندازه گیری کنید و هرگونه نقض احتمالی حریم خصوصی را کاهش دهید.

4. عملکرد کامل – مجموع مثبت، نه مجموع صفر

پیاده سازی Privacy by Design در اوایل چرخه عمر توسعه پروژه شما باید به تیم شما کمک کند تا از مبادلات غیر ضروری بین سیستم ها و شیوه های دیگر جلوگیری کند. این به عنوان یک مزیت و در هماهنگی با سیستم هایی که در آن تعبیه شده است کار می کند و باید عملکرد کاملی را برای هر دو در یک محیط با جمع مثبت ارائه دهد.

به طور خلاصه، امنیت و حریم خصوصی باید وجود داشته باشند و با ظرفیت کامل در کنار هم عمل کنند بدون اینکه مانعی در عملکرد آنها ایجاد شود.

5. امنیت پایان به پایان – امنیت چرخه حیات

داده هایی که کسب و کار شما ذخیره می کند باید در طول چرخه عمر پردازش آنها محافظت شود. این شامل جمع آوری، ذخیره سازی، نگهداری، استفاده و در نهایت دور انداختن اطلاعات شخصی است. به گفته آن کاووکیان، اصل “امنیت” اساسی است زیرا نمی توان حریم خصوصی را بدون امنیت کامل تضمین کرد. دو اصل درگیر عبارتند از:

 • امنیت: مسئولیت امنیت اطلاعات شخصی.
 • امنیت کاربردی: اقدامات، روش ها و استانداردهای اعمال شده برای اطمینان از سیا مداوم (محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن) اطلاعات شخصی.

6. دیده شدن و شفافیت

مسئولیت فعالیت های پردازش اطلاعات شخصی کسب و کار خود را نشان دهید. سازمان هایی که داده ها را پردازش می کنند باید این کار را مطابق با اهداف اعلام شده انجام دهند و همه ذینفعان مربوطه از این اهداف کاملاً آگاه هستند. خط‌مشی‌ها و رویه‌های قابل دسترس و جامع بهترین راه برای نشان دادن شفافیت و شفافیت هستند.

هنگامی که داده ها بین اشخاص ثالث منتقل می شود، اقدامات حفاظتی صحیح اتخاذ می شود. اطلاعات در مورد خط مشی ها و رویه ها در دسترس است باز بودن اصل عملی اقدامات اصلاحی برای تقویت توانایی مطابقت با استانداردهای انطباق پیشنهاد شده است. در بکارگیری این اصل، انطباق با سیاست‌ها و رویه‌های حفظ حریم خصوصی نظارت، ارزیابی و تأیید می‌شود.

7. احترام به حریم خصوصی کاربر – آن را کاربر محور نگه دارید

شخص در خط مقدم تمامی مسائل مربوط به حریم خصوصی و تصمیم گیری قرار دارد. با متمرکز نگه داشتن تصمیمات بر روی کاربر، چارچوب Privacy by Design قصد دارد به کاربران کنترل بیشتری بر آنچه برای اطلاعات شخصی آنها اتفاق می‌افتد بدهد. این باید با رعایت حقوق و تذکرات و همچنین با ارائه گزینه هایی که نیازهای تک تک کاربران را برآورده می کند، انجام شود.

قبل از انجام هرگونه فعالیت پردازش داده، رضایت فرد مورد نیاز است. تمام اطلاعات شخصی باید دقیق نگهداری شود. افراد حق دسترسی به اطلاعات خود را دارند. آنها می توانند دقت آن را به چالش بکشند و در صورت لزوم آن را تغییر دهند.

Ann Cavoukian همچنین پیشنهاد کرد که “رابط انسان و ماشین انسان محور، کاربر محور و کاربرپسند باشد تا بتوان تصمیمات آگاهانه حفظ حریم خصوصی را به طور قابل اعتمادی اعمال کرد.”

به عنوان چارچوبی که حریم خصوصی را از پایه ارتقا می‌دهد، Privacy by Design راهنمایی برای ایجاد حریم خصوصی در اهداف شرکت شما ارائه می‌کند و در عین حال دو هدف اصلی را در نظر می‌گیرد: حفظ حریم خصوصی به طور پیش‌فرض و تمرکز بر نیازهای کاربر.

حریم خصوصی ابتدا با کاربید

اصول طراحی حریم خصوصی یک جزء اساسی در ساخت، اجرا و حفظ یک برنامه امنیتی قوی است – اما این تنها شرط لازم برای یک وضعیت امنیتی بالغ و حفظ حریم خصوصی نیست. به دنبال پشتیبانی بیشتر در توسعه و بهینه سازی امنیت و رعایت حریم خصوصی خود هستید؟ با یکی از اعضای تیم کاربید تماس بگیرید تا بیاموزید چگونه می‌توانیم سفر شما را با اطمینان تسریع کنیم.

هفته حریم خصوصی داده ها 2023 – به داده هایی که با آنها کار می کنید احترام بگذارید و از آنها محافظت کنید


هفته حفظ حریم خصوصی داده ها ابتکاری است که در ژانویه 2008 در ایالات متحده و کانادا توسط اتحاد ملی امنیت سایبری در ادامه روز حفاظت از داده ها در اروپا. این یادبود امضای کنوانسیون 108 در 28 ژانویه 1981، اولین معاهده بین‌المللی الزام‌آور است که با حریم خصوصی و حفاظت از داده‌ها سروکار دارد. هدف این کمپین سالانه ارتقای اهمیت حریم خصوصی آنلاین است – هم اینکه مردم چگونه داده‌هایی را که ارائه می‌کنند مدیریت می‌کنند و از آنها محافظت می‌کنند و هم اینکه چگونه کسب‌وکارها داده‌هایی را که با آنها کار می‌کنند جمع‌آوری، مدیریت، محافظت و از بین می‌برند.

امروزه داده ها یکی از با ارزش ترین ارزها هستند – به این معنی که اغلب بزرگ ترین دارایی و بدهی یک شرکت هستند.

استفاده از داده ها برای رقابتی ماندن ضروری است، اما انجام این کار بدون اولویت دادن به حفاظت و حریم خصوصی آن می تواند عواقب فاجعه باری داشته باشد. به همین دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها ایجاد شد و همچنان در حال تکامل است – برای محافظت از اطلاعات شخصی افراد و همچنین راهنمایی شرکت ها در مورد بهترین شیوه ها برای جمع آوری، ذخیره، انتقال و پردازش داده ها.

ما قهرمان هفته حریم خصوصی داده ها هستیم!

به‌عنوان یک شرکت راه‌حل‌های امنیتی و رعایت حریم خصوصی و قهرمان هفته حریم خصوصی داده‌ها، ما هیجان‌زده هستیم که با منابعی برای آموزش کسب‌وکارها و افراد در مورد بهترین شیوه‌ها، روندهای صنعت و بینش‌های متخصص در این کمپین مشارکت کنیم.

چالش حرفه‌ای‌های امنیتی در این است که چگونه به کسب‌وکارشان کمک کنند مسیری را ترسیم کنند تا از داده‌های خود در برابر عوامل بد محافظت کنند و با استانداردهای امنیتی مانند SOC 2، ISO 27001، HIPAAو بیشتر.

ما اینجاییم تا کمک کنیم.

این هفته هر روز منابع اطلاعاتی از جمله وبلاگ‌ها، اطلاعات بینش و راهنمایی‌های متخصص را منتشر خواهیم کرد. کاربید را دنبال کنید توییتر و لینکدین برای دسترسی به آخرین مطالب.


به دنبال پشتیبانی بیشتر در ایجاد یک برنامه امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی برای کسب و کار به سرعت در حال رشد خود هستید؟ با یکی از اعضای تیم Carbide تماس بگیرید تا درباره نحوه تسریع امنیت و حریم خصوصی شما اطلاعات بیشتری کسب کنید.راهنمای برنامه ریزی 2023 برای رعایت امنیت و حریم خصوصی


آیا می خواهید مطمئن شوید که برنامه امنیت و حریم خصوصی شما برای هر آنچه که سال 2023 به شما می زند آماده است؟

ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

راهنمای برنامه ریزی 2023 برای رعایت امنیت و حریم خصوصی را بررسی کنید – فهرستی از مراحل ساده و قابل اجرا که می توانید برای بهینه سازی برنامه رعایت امنیت و حریم خصوصی خود استفاده کنید.

در این راهنما، شما یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه امنیت و حریم خصوصی خود را به بهترین شکل بررسی، ارزیابی، به اشتراک بگذارید و مدیریت کنید، و چه چیزی از خود بخواهید تا هر گام را بر اساس نیازهای امنیتی و حریم خصوصی منحصر به فرد شرکت خود به بهترین نحو انجام دهید.

راهنمای برنامه ریزی را از اینجا دانلود کنید


به دنبال پشتیبانی بیشتر هستید؟ با یکی از اعضای تیم Carbide تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه پلت فرم Carbide، خدمات و تیم ما می توانند سفر امنیتی شما را امروز تسریع کنند بیشتر بدانید!

بررسی Carbide 2022 | کاربید


یک سال گردباد اینجا در کاربید بوده است! با تغییرات عمده در نام تجاری ما، پیشرفت‌ها در پلتفرم ما و بهبود خدمات ما، سال 2022 یکی از بهترین کتاب‌ها بوده است!

با ما در خیابان خاطره قدم بزنید و برخی از نکات برجسته سال گذشته را ببینید.

در Carbide’s 2022 در Review خواهید یافت:

معرفی کاربید!

ما سال 2022 را با اعلام نام جدید خود – Carbide – با یک انفجار آغاز کردیم.

نام کاربید از کیپ برتون، نقش تاریخی نوا اسکوشیا در صنعت معدن الهام گرفته شده است، جایی که لامپ‌های کاربید ابزاری ضروری برای روشن‌کردن مسیر پیش‌رو هستند – هدف کاربید این است که برای شرکت‌های SaaS با رشد بالا، در حالی که اطلاعات در حال تغییر را هدایت می‌کنند، همین کار را انجام دهد. چشم انداز امنیتی

تغییر نام تجاری از Securicy به Carbide با خود ظاهر و احساسی تازه به پلتفرم و شرکت ما آورد. اما هدف و چشم‌انداز ما یکسان باقی می‌ماند – ارائه ابزارها و خدمات به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های با رشد بالا برای ساختن یک برنامه امنیتی قوی و جامع که به گونه‌ای طراحی شده است که در حین رشد با شما مقیاس شود و به طور مستمر از شما در برآوردن الزامات پشتیبانی کند. چارچوب ها و مقررات امنیتی

جوایز سال 2022

پلتفرم و تعهد تیم ما به ارائه راه‌حل‌های امنیت اطلاعات کلاس سازمانی و حریم خصوصی داده‌ها به کسب‌وکارهای در حال رشد سریع، با جوایز مختلفی در سال گذشته شناخته شده است:

جوایز تعالی امنیت سایبری

ما برنده طلایی برای “بهترین راه حل انطباق” و برنده نقره ای برای “بهترین راه حل مطابقت با GDPR” معرفی شدیم.

جوایز جهانی InfoSec مجله دفاع سایبری

کاربید جایزه Hot Company – نرم افزار حریم خصوصی و امنیت (SMB) را دریافت کرد.

IT World Canada – انجمن کانادایی اتحاد زنان در امنیت و تاب آوری

معاون خود ما، موفقیت مشتری، کاترین ایزاک، به عنوان یک زن برتر در امنیت سایبری در میان فهرستی از زنانی که در صنعت امنیت کانادا پیشرفت کرده‌اند، معرفی شد.

ویژگی های جدید در سال 2022 منتشر شد

در سال 2022، تیم Carbide در نوآوری و بهبود پلت فرم و خدمات ما برای تسریع اهداف انطباق شما و تقویت حریم خصوصی و وضعیت امنیتی شما سخت کار کرده است.

آموزش آگاهی از امنیت سایبری در پلت فرم

در ماه مه، ما همکاری استراتژیک خود را با NINJIO، شرکت پیشرو آموزش امنیت سایبری به انتخاب مشتری، اعلام کردیم. این همکاری کتابخانه منابع آموزشی امنیت و حریم خصوصی را که مستقیماً بر روی پلتفرم موجود است، افزایش داده و گسترش داده است. در نتیجه، مشتریان Carbide اکنون به ده‌ها واحد یادگیری عمومی، خاص چارچوب و/یا نظارتی دسترسی دارند که گام‌های عملی، عملی و اصول اصلی حیاتی برای حفظ یک وضعیت امنیتی و حریم خصوصی قوی را بیان می‌کنند.

کاربران Carbide می‌توانند یک برنامه آگاهی امنیتی راه‌اندازی کنند، دوره‌های مختلف کارمندان را بر اساس بخش یا گروه اختصاص دهند، پیشرفت و نتایج آزمایش را پیگیری کنند، کارمندانی را که نیاز به پشتیبانی اضافی دارند شناسایی کنند و در صورت لزوم محتوای جدید را معرفی کنند.

به‌روزرسانی‌های چارچوب و/یا نظارتی به‌طور خودکار براساس اولویت‌های صنعت موجود ارائه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان همیشه به‌روز هستند و می‌توانند همیشه از وضعیت برنامه آموزشی امنیتی خود مطمئن باشند.

کنترل ها و حوزه های سازمانی

در ماه آگوست، حوزه‌های امنیتی و حفاظت از داده‌های Carbide 12 و 16 کنترل سازمانی مرتبط را راه‌اندازی کردیم. این پیشرفت‌های پلت‌فرم نحوه سازمان‌دهی و جاسازی بهترین شیوه‌های امنیتی و حریم خصوصی را در DNA سازمانتان ساده می‌کند و آنها را در سطوح استراتژیک، عملیاتی و تاکتیکی به کار می‌گیرد. دامنه کاربید و کنترل‌های سازمانی از شما پشتیبانی می‌کنند تا برنامه خود را توسعه دهید و/یا به دنبال انطباق با چارچوب‌ها یا مقررات متعدد باشید.

12 حوزه امنیتی و حفاظت از داده ها و 16 کنترل سازمانی مرتبط با تجزیه و تحلیل هزاران الزامات تعبیه شده در مقررات، ده ها چارچوب پیشرو در صنعت مانند NIST و ISO 27001، تعهدات قراردادی مشترک و بهترین شیوه های صنعت در حال توسعه توسعه داده شدند.

داشبوردها و ویجت ها

ما همچنین بهبودهایی را در داشبورد پلتفرم و فایل های اجرایی خود منتشر کردیم. این ابزارهای به روز شده به کاربران یک دید سریع و به راحتی قابل تنظیم از وضعیت فعلی امنیت را ارائه می دهند، خواه عقب ماندگی ها یا شکاف هایی وجود داشته باشد که برای برآورده کردن الزامات چارچوب امنیتی باید برطرف شوند.

نظارت مداوم ابری

این به‌روزرسانی پلتفرم مورد انتظار، نظارت خودکار امنیتی، ارزیابی‌های امنیتی و اصلاح محیط‌های ابری AWS و Azure شما را فراهم می‌کند. خدمات نظارت ابری Carbide داده‌های نظارتی و عملیاتی را جمع‌آوری می‌کند تا اطلاعات امنیتی و بینش‌های عملی در مورد محیط ابری شما ارائه دهد.

در راستای متدولوژی Carbide’s DRIVE (طراحی، بازبینی، پیاده‌سازی، اعتبارسنجی و تکامل)، Carbide Cloud Monitoring از کل سفر امنیتی با جمع‌آوری شواهد، پرچم‌گذاری شکاف‌ها، شناسایی فرصت‌ها برای بهبود وضعیت امنیتی و معماری کلی ابر و نظارت مستمر بر سیستم پشتیبانی می‌کند. محیط ابری برخلاف سایر پیشنهادات، مشتریان نه تنها می‌توانند انطباق را نظارت کنند، بلکه می‌توانند یک محیط ابری امن را طراحی، مدیریت و بهینه کنند، از جمله اجرای توصیه‌ها و اسکریپت‌های اصلاحی ارائه‌شده در پلتفرم Carbide.

بیش از 100 ادغام برای خودکار کردن فرآیند جمع آوری شواهد شما

آخرین به‌روزرسانی ادغام Carbide در مجموعه شواهد خودکار پلتفرم، اثبات تعهد خود به امنیت و حریم خصوصی را برای مشاغل آسان‌تر می‌کند. اکنون کاربید با ارائه بیش از 100 ادغام فنی، روند نشان دادن انطباق با چارچوب‌ها و مقررات امنیتی مربوطه را برای حسابرسان و مشتریان شما ساده‌سازی می‌کند. با اتصال پشته فنی خود، کاربید می تواند شواهد لازم را جمع آوری کند تا نشان دهد که الزامات کنترل های امنیتی ارائه شده در چارچوب هایی مانند SOC 2، ISO 27001 و موارد دیگر را بدون نیاز به انجام کار سخت برآورده می کنید.

چارچوب های جدید: PCI DSS v4.0، NIST 800-53، CMMC، CCCS v1.2 و FedRAMP

در نهایت، ما پنج فریم جدید را در سال 2022 به پلتفرم Carbide اضافه کردیم:

 • PCI DSS نسخه 4.0
 • NIST 800-53
 • CMMC 2.0
 • CCCS نسخه 1.2
 • FedRAMP

در اینجا خلاصه ای از چیستی این چارچوب ها و تأثیر به روز رسانی بر کسب و کار شما آمده است:

PCI DSS نسخه 4.0

شورای استانداردهای امنیتی PCI، PCI DSS v4.0 را به عنوان به روز رسانی PCI DSS v3.2.1 در 31 مارس سال جاری منتشر کرد. در حالی که نسخه نسخه 3.2.1 PCI DSS هنوز در حال اجراست (و تا دو سال آینده خواهد بود)، الزامات PCI DSS در پاسخ به چشم انداز تهدید امروزی به روز شده است.

اهداف به روز رسانی عبارتند از:

 • اطمینان حاصل کنید که استاندارد همچنان نیازهای امنیتی صنعت پرداخت را برآورده می کند
 • انعطاف پذیری و پشتیبانی را برای متدولوژی های امنیتی اضافی اضافه کنید
 • ارتقاء امنیت به عنوان یک فرآیند مداوم
 • بهبود روش ها و رویه های اعتبارسنجی*

تا 31 مارس 2025 لازم نیست شرایط نسخه 4.0 را برآورده کنید. با این حال، ما در کاربید متعهد هستیم که شما را نه تنها برای رعایت چندگانه، بلکه برای امنیت خوب، از جمله الزاماتی که در نهایت در محدوده کسب و کار شما قرار می‌گیرند، آماده کنیم. Carbide اکنون از PCI DSS V3.2.1 و V4.0 پشتیبانی همزمان دارد. اکنون با هماهنگ کردن برنامه خود با PCI DSS v.40، نه تنها برای ممیزان فردا، بلکه برای چشم انداز تهدید امنیتی در حال تحول نیز آماده هستید.

در اینجا درباره چیزهای جدید PCI DSS v4.0 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

NIST 800-53

مؤسسه ملی استانداردها و فناوری (NIST) NIST SP 800-53 را برای تشریح کنترل‌های امنیتی و حریم خصوصی که سازمان‌های فدرال، پیمانکاران وزارت دفاع یا سازمان‌هایی در زنجیره تأمین خود باید رعایت کنند، ایجاد کرد.

کنترل‌های 1000+ NIST 800-53 در 3 سطح کنترل اصلی (تاثیر کم، تأثیر متوسط ​​و تأثیر زیاد) و 18 خانواده کنترل قرار دارند. تفاوت اصلی بین NIST 800-171 و NIST 800-53 این است که NIST 800-53 برای سازمان های فدرال اعمال می شود، در حالی که NIST 800-171 برای سازمان های غیر فدرال اعمال می شود.

با دستیابی به انطباق با NIST 800-53، کسب و کار خود را به روی بازار فراوانی از قراردادهای بلندمدت و با ارزش باز می کنید.

در اینجا به اسناد رسمی NIST برای NIST 800-53 دسترسی داشته باشید.

CMMC 2.0

مدل CMMC 2.0 چارچوبی است که برای محافظت از اطلاعات قراردادهای فدرال (FCI) و اطلاعات طبقه بندی نشده کنترل شده (CUI) طراحی شده است که از طریق برنامه های اکتساب با پیمانکاران و پیمانکاران فرعی وزارت به اشتراک گذاشته می شود. به بیان ساده، اگر می‌خواهید با وزارت دفاع ایالات متحده قراردادی برنده شوید، باید گواهینامه مدل بلوغ امنیت سایبری (CMMC) 2.0 را داشته باشید.

پشتیبانی ما از CMMC 2.0 شما را از طریق هر سه سطح گواهینامه CMMC راهنمایی می کند. با استفاده از کنترل‌های سازمانی، همپوشانی‌ها را در تلاش‌های انطباق موجود خود شناسایی کنید و در کمترین زمان گواهینامه CMMC را دریافت کنید.

اسناد رسمی وزارت دفاع آمریکا را اینجا بخوانید.

CCCS نسخه 1.2

چارچوب CCCS v1.2 مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و کنترل‌هایی است که برای کمک به سازمان‌های کوچک و متوسط ​​در کانادا برای بهبود وضعیت امنیت سایبری خود طراحی شده‌اند. این چارچوب به سه دسته اصلی تقسیم می شود: کنترل های سازمانی، کنترل های پایه و سه هدف کلیدی CCCS: محافظت، اطلاع رسانی و توانمندسازی. هدف آن کمک به سازمان‌های کانادایی در درک اهمیت امنیت سایبری و ارائه راهنمایی در مورد نحوه اجرای اقدامات امنیتی اساسی موثر است.

اسناد رسمی مرکز امنیت سایبری کانادا را اینجا بخوانید.

FedRAMP

FedRAMP برنامه ای است که الزامات امنیتی استاندارد، یک برنامه ارزیابی انطباق و بسته های مجوز را برای ارائه دهندگان خدمات ابری (CSP) و پیشنهادات سرویس ابری (CSOs) که می خواهند محصولات و خدمات را به آژانس های فدرال ایالات متحده ارائه دهند، فراهم می کند. این برنامه بر اساس کنترل های 800-53 موسسه ملی استانداردها و فناوری (NIST) است، اما راهنمایی های بیشتری را ارائه می دهد که فراتر از خط پایه NIST است. این به طور خاص برای رسیدگی به جنبه های منحصر به فرد خدمات ابری طراحی شده است. به منظور ارائه محصولات و خدمات به دولت ایالات متحده، CSPها و CSOها باید نشان دهند که تمام الزامات برنامه FedRAMP را برآورده می کنند.

اسناد رسمی دفتر مدیریت برنامه FedRAMP را اینجا بخوانید.

خب بعدش چی؟

مدیر عامل ما دارن گالوپ به طور کامل چشم انداز ما را برای صنعت امنیت سایبری در سال 2023 خلاصه می کند:

«روزهای اسکیت سواری با تلاش‌های انطباق به سبک چک باکس مرتبط با مقررات یا استانداردهای فردی مانند SOC 2 یا GDPR رو به پایان است. سازمان‌های شرکتی دارای فرآیندهای پیچیده بررسی فروشنده و ارزیاب‌های ریسک شخص ثالث هستند که در چارچوب‌ها و مقررات متعدد به خوبی آشنا هستند. استارتاپ شما باید آماده پاسخگویی دقیق به سوالات امنیتی و حریم خصوصی داده ها در سراسر طیف مقررات بالقوه باشد تا بتواند یک معامله شرکتی را ببندد.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اکنون زمان آن است که برنامه امنیت و حریم خصوصی کسب و کار خود را جدی بگیرید. و در حالی که می دانیم در حال ساخت برنامه ای هستیم که می تواند هم الزامات انطباق امروزی و هم چشم انداز تهدیدات در حال تحول را برآورده کند، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم!

2022 سال بزرگی بود، اما 2023 حتی بزرگتر خواهد بود.

با ما همراه باشید – چیزهای هیجان انگیزی در راه است.

آیا ایده یا پیشنهادی در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما خدمات بهتری ارائه دهیم دارید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم! بهبود محصول ما نتیجه بازخورد مشتری و تحقیق و توسعه گسترده است. با یکی از اعضای تیم کاربید تماس بگیرید.

کشف کنید که چگونه کاربید می تواند در زمان و منابع شما در مسیر شما به سمت انطباق صرفه جویی کند.

با یکی از کارشناسان امنیتی ما یک نسخه نمایشی شخصی رزرو کنید تا ببینید چگونه می توانیم ابتکار عمل شما را سریع پیگیری کنیم و برنامه امنیتی شما را متحول کنیم.

حقوق، مهارت و شرح شغل AWS Cloud Practitioner – 2023


تلاش‌های ابری به سرعت در حال حرکت هستند و شرکت‌ها به شدت استخدام می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های کاربر نهایی در سراسر جهان برای خدمات ابری عمومی با رشد 20.7 درصدی به 591.8 میلیارد دلار در سال 2023 برسد. AWS 41.5 درصد از بازار رایانش ابری را کنترل می‌کند. این گواهینامه AWS Cloud Practitioner بهترین مکان برای شروع برای مبتدیان است زیرا اینطور است ساخته شده برای کمک به افراد غیر فنی برای درک کامل ایده های رایانش ابری. این حقوق AWS Cloud Practitioner این وبلاگ به شما کمک می کند تا محدوده حقوق در هند و ایالات متحده را درک کنید و همچنین به شما ایده ای در مورد مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص ابری AWS می دهد.

محتوا:

میانگین دستمزد AWS Cloud Practitioner در هند

متوسط ​​حقوق سالانه برای یک پزشک AWS در هند است روپیه 1297000، با توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه چندین دارنده گواهینامه AWS در هند آورده شده است.

حقوق موقعیت کار کردن مسئولیت ها
9,60,979 روپیه PA همکار توسعه دهنده گواهی AWS

نوشتن کد برای برنامه‌های بدون سرور، ساخت، استقرار و اشکال‌زدایی برنامه‌های ابری با استفاده از AWS و درک ویژگی‌های کلیدی سرویس‌های AWS مهارت‌هایی هستند که باید تسلط داشته باشند.

6,53,000 روپیه PA همکار معمار راه حل های تایید شده AWS

از خدمات مختلف AWS برای نشان دادن تجربه و دانش فناوری AWS استفاده می کند. این گواهینامه با تمرکز بر طراحی راه حل های بهینه شده از نظر هزینه و عملکرد، درک عمیقی از چارچوب AWS Well-Architected Framework را نشان می دهد.

7,31,000 PA تخصص شبکه پیشرفته دارای گواهی AWS

ایجاد و پیاده سازی تمرین شبکه فناوری اطلاعات ترکیبی طراحی و پیاده سازی شبکه، اتوماسیون وظایف AWS، یکپارچه سازی خدمات شبکه و برنامه، یکپارچگی و امنیت، مدیریت شبکه، بهینه سازی و عیب یابی

9,94,560 PA گواهینامه AWS Big Data Major

برای دریافت این گواهینامه، دانش عمیق استفاده از خدمات AWS برای جمع آوری، ذخیره سازی، پردازش و تجسم داده ها مورد نیاز است. آنها نشان دادند که می توانند از ابزارهای تحلیلی AWS برای بدست آوردن ارزش تجاری از داده ها استفاده کنند.

9,94,560 روپیه PA AWS دارای مجوز مدیر SysOps

مدیریت، بهره برداری و مدیریت AWS یا سیستم های شبکه داخلی در حیطه اختیارات مدیران AWS SysOps است. مراکز داده آمازون در سراسر جهان محل خدمات وب آمازون (AWS)، یک سرویس ابری عمومی است.

میانگین حقوق AWS Cloud Practitioner در ایالات متحده

متوسط ​​حقوق سالانه برای یک پزشک AWS در ایالات متحده است 130000 دلاربا توجه به PayScale. در زیر درآمد تخمینی سالانه چندین دارنده گواهینامه AWS در ایالات متحده آورده شده است

حقوق موقعیت کار کردن مسئولیت ها
92000 دلار PA

مهندس پشتیبانی عملیات

وظایف مهندس پشتیبانی عملیات شامل ردیابی و حل مسائل تعمیر و نگهداری است. آنها همچنین به تعدادی از وظایف اضافی، از جمله به روز رسانی سیستم و محیط کمک می کنند.

95000 دلار PA توسعه دهنده ابر

ارائه خدمات نرم افزاری و برنامه های کاربردی در سطح سازمانی در حوزه توسعه دهندگان ابری قرار می گیرد. آنها باید به طور کامل با محبوب ترین ابزارهای هماهنگ سازی ابری آشنا باشند.

150000 تومان معمار راه حل های AWS

مسئولیت های روزانه یک معمار راه حل های AWS شامل طراحی، ساخت و نگهداری زیرساخت های ابری مقیاس پذیر و مقرون به صرفه AWS است. علاوه بر این، آنها باید در زمینه رایانش ابری جاری باشند.

165000 دلار PA معمار ارشد ابر AWS

یک AWS Cloud Architect با تجربه رابط بین مهندسان و مشتریان است. آنها باید ضمن مدیریت فرآیند پیاده سازی و ارائه معماری فنی، آخرین فناوری ها را با موفقیت در محیط مشتری ادغام کنند.

144000 دلار PA مهندس Devops

واسطه بین مهندسان و مشتریان یک معمار ارشد ابر AWS است. آنها مسئول هدایت فرآیند پیاده سازی، ارائه معماری فنی و ادغام موفقیت آمیز آخرین فناوری در محیط مشتری هستند.

برترین پزشک ابری AWS مهارت ها

این سازمان کسانی را که آماده یادگیری مهارت های جدید هستند تشویق می کند. در مصاحبه ها به عنوان شخصیت بسیار جذاب تری برخورد خواهید کرد. درخواست های شغلی، نامه های پوششی و رزومه شما با مهارت های زیر بهتر خواهد بود:

مهارتهای فنی

 • تبدیل ایده های تجاری به واقعیت از طریق دانش عملی فناوری و نرم افزار.
 • نحوه برخورد با مسائل مقیاس پذیری را بیاموزید.
 • مشخصات فنی هر پروژه را درک کنید تا دیگران را تشویق به حمایت از آنها کنند.
 • مشکلات یکپارچه سازی محصول شخص ثالث را مدیریت کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربران نهایی و فرآیندهای کاری آنها ضروری است.

مهارت های کسب و کار

 • تبدیل ایده های تجاری به واقعیت از طریق دانش عملی فناوری و نرم افزار.
 • نحوه برخورد با مسائل مقیاس پذیری را بیاموزید.
 • مشخصات فنی هر پروژه را درک کنید تا دیگران را تشویق به حمایت از آنها کنند.
 • مشکلات یکپارچه سازی محصول شخص ثالث را مدیریت کنید.
 • برای یافتن راه حل هایی که کارایی را افزایش می دهد، درک مشکلات کاربران نهایی و فرآیندهای کاری آنها مهم است.

مهارت های نرم

 • توانایی تصمیم گیری
 • مهارت های مدیریتی قوی
 • کنجکاوی و تمایل به یادگیری
 • مهارت های ارتباطی قوی
 • خلاقانه.
 • همیشه مایل به یادگیری و تغییر.

شرح شغل AWS Cloud Practitioner

همانطور که از نام آن پیداست، متخصص ابری مسئول معماری محاسبات ابری سازمان است. وظایف آنها شامل شرکت در پروژه های مهاجرت ابری، تحقیق در مورد طرح های حجم کاری و مدیریت تیم های سازمانشان برای رسیدگی به مسائل پرخطر است.

آنها همچنین مؤلفه های فنی و تجاری پذیرش ابری یک شرکت را پل می کنند. بنابراین، بخشی از مسئولیت آنها این است که اطمینان حاصل کنند که انتخاب های فناوری انجام شده توسط توسعه دهندگان با اهداف شرکت هماهنگ است.

پزشک باید اصول طراحی AWS، استانداردهای صنعت و بهترین شیوه های معماری را درک کند. آن‌ها باید راه‌حل‌هایی را بر اساس چارچوب خوش‌معماری AWS و بهترین شیوه‌های صنعت توسعه و پیاده‌سازی کنند.

بیایید نگاهی به شرح وظایف AWS Cloud Practitioner که توسط شرکت‌های معتبر بر اساس صلاحیت‌ها یا مهارت‌هایی که در بالا به آن اشاره کردیم، بیاندازیم.

مثال

 • فدرال- مهندس ابر AWS
 • مدیر پروژه AWS Cloud

استخدام شرکت ها AWS Cloud Practitioner

اکنون که حقوق و عناوین شغلی را مورد بحث قرار دادیم، بیایید نگاهی به چند شرکت برتر فناوری که به دنبال یک متخصص ابری هستند بیندازیم.

نکات کلیدی

از آنجایی که AWS یکی از پرکاربردترین پلتفرم های ابری در سطح جهانی است، متخصصان فنی و غیر فنی به دنبال گواهینامه AWS Cloud Practitioner هستند. یک متخصص Cloud Certified تا حد زیادی می تواند به مسیر رشد یک سازمان کمک کند. افرادی که این حرفه را انتخاب می کنند باید درس های مهم زیر را در نظر داشته باشند:

 • کاندیداها از همه پیشینه‌ها می‌توانند به گواهینامه پیشرفت کنند زیرا نقش متخصص ابر عملکردی متقابل دارد و به مهارت‌های فنی نیاز ندارد.
 • داوطلبان باید با 700 از 1000 در هر چهار حوزه امتحان را بگذرانند.
 • این دوره به دانش‌آموزان امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها را می‌دهد که در بسیاری از مشاغل مختلف از جمله معمار ابر، توسعه‌دهنده ابر، مهندس DevOps و غیره کاربرد دارند.
 • حقوق شش رقمی برای متخصصان این حرفه معمول است.

نتیجه

بنابراین همه چیز در مورد حقوق و دستمزد، شرح شغل و مهارت‌های AWS Cloud Practitioner بود. این وبلاگ به طور مرتب به روز می شود تا از روندها و تغییرات مداوم مطلع شود. اگر نظر یا ابهامی در مورد این موضوع دارید، لطفاً در زیر نظر دهید.

بررسی کنید که آیا می‌خواهید در دوره گواهینامه AWS Cloud Practitioner شرکت کنید تا رزومه خود را سریعاً در فهرست نهایی قرار دهید.

اگر علاقه مند به دانستن بیشتر هستید و می خواهید در مورد سایر گواهینامه ها کمک بگیرید، می توانید از وب سایت ما Edureka دیدن کنید. تا آن زمان، یادگیری مبارک!

دوره های آموزشی آتی برای گواهینامه معمار راه حل AWS

کاربید نظارت ابری و 100+ ادغام جدید را معرفی می کند


قابلیت‌های جدید مشتریان را قادر می‌سازد تا امنیت را در چند ابر ابری بهبود بخشند و انطباق با محیط فناوری اطلاعات و کسب‌وکار خود را نشان دهند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 17 نوامبر 2022 کاربیدبستری برای مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، امروز Carbide Cloud Monitoring و همچنین بیش از 100 ادغام با پلتفرم Carbide را اعلام کرد که همگی برای کمک به کسب‌وکارها در بهبود وضعیت امنیتی ابری خود طراحی شده‌اند. Carbide Cloud Monitoring که در هر دو AWS و Azure موجود است، بیش از ارائه شواهدی برای نشان دادن انطباق انجام می دهد، توصیه های عملی را برای بهبود امنیت محیط شما برجسته می کند و زمان و منابع مورد نیاز برای دستیابی به انطباق را به حداقل می رساند. این افزوده‌ها با هم، سازمان‌ها را قادر می‌سازد نه تنها یک پایه امنیتی محکم بسازند، بلکه اطمینان حاصل کنند که محیط‌های ابری و برنامه‌های کاربردی آن‌ها به خوبی معماری، ایمن و آماده برای تکامل با رشد کسب‌وکار هستند. برای یادگیری بیشتر بروشور راه حل های ما را دانلود کنید.

وضعیت امنیتی ابری خود را با Carbide Cloud Monitoring تقویت کنید

برای بستن معاملات در سطح سازمانی، سازمان‌های با رشد بالا باید ثابت کنند که برنامه‌های کاربردی‌شان در سطحی دقیق‌تر از همیشه امن و سازگار است. بر اساس گزارشی از ACA Compliance Group44 درصد از شرکت ها در حال حاضر به اثبات کنترل های امنیت سایبری در طول فرآیند RFP نیاز دارند. با ادامه تشدید تهدیدها، احتمال افزایش این تعداد وجود دارد. با این حال، زمان، منابع و تخصص مورد نیاز برای ایمن سازی موثر محیط ها و ردیابی و نشان دادن وجود کنترل های امنیتی مناسب می تواند بر سازمان فشار وارد کند و به طور ناخواسته فرآیند فروش را طولانی کند.

Carbide Cloud Monitoring یک نمای سرتاسر امنیت ابر را نشان می‌دهد و به مشتریان امکان می‌دهد پیشرفت انطباق خود را در چندین حساب (مانند توسعه، آزمایش و تولید) و چندین ابر (سرویس‌های وب آمازون و مایکروسافت آژور) درک کنند و مرحله‌ای را ارائه دهند. توصیه های گام به گام اصلاح هر گونه مشکل.

در راستای متدولوژی Carbide’s DRIVE (طراحی، بازبینی، پیاده‌سازی، اعتبارسنجی و تکامل)، Carbide Cloud Monitoring از کل سفر امنیتی با جمع‌آوری شواهد، پرچم‌گذاری شکاف‌ها، شناسایی فرصت‌ها برای بهبود وضعیت امنیتی و معماری کلی ابر و نظارت مستمر بر سیستم پشتیبانی می‌کند. ابر در سراسر جهان برخلاف سایر پیشنهادات، مشتریان نه تنها می‌توانند انطباق را نظارت کنند، بلکه می‌توانند یک محیط ابری امن را طراحی، مدیریت و بهینه کنند، از جمله اجرای توصیه‌ها و اسکریپت‌های اصلاحی ارائه‌شده در پلتفرم Carbide.

قابلیت های کلیدی عبارتند از توانایی:

 • نظارت مستمر و ایجاد گزارش های درخواستی در مورد وضعیت انطباق “در یک نگاه” برای هر دو AWS و Azure در برابر بیش از دوازده استاندارد و چارچوب مطابقت
 • از قالب‌ها و اسکریپت‌های اصلاحی استفاده کنید که رفع سریع باگ‌ها یا پیاده‌سازی بهترین توصیه‌ها در محیط AWS را آسان می‌کند.
 • بررسی های با معماری خوب AWS برای محیط های خاص را خودکار کنید و فرصت هایی را برای بهبود عملکرد یا کاهش هزینه ها شناسایی کنید
 • استقرار بسته های پیکربندی از پیش ساخته شده و پیروی از دستورالعمل ها برای استقرار معمول تنظیمات و خدمات AWS
 • ردیابی پیشرفت امنیت در طول زمان و در برابر بیش از 400 بهترین روش امنیتی، از جمله داشبورد تهدید که تشخیص تهدید، مدیریت آسیب‌پذیری، انطباق با وصله، حفاظت نقطه پایانی و تنظیمات حفاظت از داده را ردیابی می‌کند.

جمع آوری شواهد به صورت خودکار با 100+ ادغام

در ادامه این تلاش، معرفی 100 ادغام جدید به مشتریان کاربید اجازه می دهد تا در زمان صرفه جویی کنند و تخصیص منابع به این فرآیند را به حداقل برسانند. ادغام های جدید شامل فهرستی قوی از پرکاربردترین منابع انسانی (HR) و برنامه های کاربردی بلیط فروشی است.

«در عجله برای نشان دادن انطباق امنیتی در طول فرآیند فروش، بسیاری از شرکت‌ها اغلب رشد بلندمدت را قربانی اهداف فروش کوتاه‌مدت می‌کنند. دارن گالوپ، مدیر اجرایی کاربید، خاطرنشان کرد: امنیت چک باکس می‌تواند امروز به مهر و موم شدن این معامله کمک کند، اما به مرور زمان بدهی امنیتی انباشته می‌شود و تیم شما را ملزم می‌کند تا زمان و هزینه خود را صرف مدیریت پیامدهای برنامه در حین رشد کنید. «ساخت یک برنامه کاربردی ایمن با اطمینان از اینکه محیطی که روی آن ساخته شده است، ایمن، سازگار و با معماری خوب است، شروع می شود. پلتفرم ما و این آخرین نوآوری‌ها، مشتریان را قادر می‌سازد که دقیقاً این کار را انجام دهند و امنیت را در ساختار سازمان خود ایجاد کنند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما به سازمان ها کمک کنید تا امنیت و حریم خصوصی را در DNA سازمانی خود ایجاد کنند، بازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید

Carbide که قبلاً به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.

رویداد زنده: فناوری اطلاعات، امنیت و انطباق


هر بنیانگذار استارت‌آپ می‌داند که ساخت یک شرکت موفق، نوآور و با رشد بالا مستلزم آن است که هر عضو تیم کلاه‌های متعددی به سر داشته باشد و در هر جایی که می‌تواند شرکت کند – صرف نظر از شرح شغل یا بخش‌هایشان. اما بنیان‌گذاران واقعاً باهوش کسانی هستند که می‌دانند کدام حوزه‌های کسب‌وکار نیاز به تمرکز ویژه دارند و در چه زمانی فرآیند رشد باید اتفاق بیفتد.

اغلب اوقات ما می‌بینیم که مسئولیت‌های فناوری اطلاعات و امنیت در کنار هم قرار می‌گیرند – منجر به تیم‌های فناوری اطلاعات از کار افتاده، وضعیت امنیتی ضعیف و حتی معاملات تجاری از دست رفته می‌شود.

مدیر عامل و بنیانگذار ما دارن گالوپ این را به سختی آموخته است و امیدوار است که تجربه و آینده نگری 20/20 او به سایر بنیانگذاران کمک کند تا از اشتباهات مشابه اجتناب کنند.

به دارن و سارا تنیسی، مدیر عامل TenisiTech برای یک رویداد زنده مجازی بپیوندید که در آن درس های سخت آموخته شده به عنوان بنیانگذاران و مدیران استارت آپ مسئول این بخش ها و پتانسیل رشد با یافتن راه حلی کارآمد برای مدیریت فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات را مورد بحث قرار خواهند داد.

اینجا ثبت نام کنید.

حقوق مهندس DevOps در هند [Updated 2023]


در طول 10 سال گذشته، سازمان ها به آرامی به آن مهاجرت کرده اند DevOps. با ظهور DevOps نیاز به مهندسان DevOps; افرادی که توسعه نرم افزار را نادیده می گیرند دایره زندگی امروز می بینیم که نیاز به مهندسان DevOps با شرکت هایی در هند که میانگین دستمزد تنها 7 LPA را برای دریافت خدمات خود ارائه می دهند، به شدت افزایش یافته است. این وبلاگ به شما نگاهی اجمالی به مسیر شغلی یک مهندس DevOps می دهد. با پیشروی موضوعات زیر پوشش داده خواهد شد.

حقوق مهندس DevOps در هند

اگر به دنبال شغل مهندس DevOps در اینجا در هند هستید، اولین چیزی که باید بدانید مقیاس دستمزد است. با توجه به Glassdoor و Ambitionbox، میانگین حقوق ملی برای یک مهندس DevOps بین 4.2 تا 9 لک با میانگین حقوق اولیه 7 لک متغیر است.

بر اساس تجربه شما، یک مهندس DevOps با کمتر از 2 سال سابقه، حقوقی در حدود 4.2 لیتر دریافت می کند، در حالی که یک مهندس DevOps سطح متوسط ​​با حدود 3-6 سال سابقه، حقوقی در حدود 5.6 تا 7 دریافت می کند. 7 L. با بیش از 7 سال تجربه، می توانید انتظار داشته باشید حدود 9 لیتر با یک مهندس ارشد DevOps که حدود 12.5 لیتر در سال درآمد دارد.

مهارت های برتر برای مهندسان DevOps

برای یک مهندس DevOps، ارائه ویژگی های با ارزش بالا در دوره های زمانی کوتاه ضروری است. این تنها زمانی حاصل می شود که همکاری بین تیمی وجود داشته باشد. بنابراین، یک مهندس DevOps به ترکیبی از مهارت های فنی و نرم نیاز دارد. بیایید به برخی از مهارت‌های برتر که یک مهندس DevOps باید داشته باشد نگاهی بیندازیم.

مهارت های ارتباطی و همکاری – DevOps یک رویکرد مشترک برای توسعه، آزمایش و استقرار نرم افزار ارائه می دهد. تیم های کوچک با اهداف متفاوت برای دستیابی به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. انتشار کد کارآمدتر توانایی برقراری ارتباط بین تیم ها روند تحویل کد را سرعت می بخشد.

مهارت های برنامه نویسی خاص و استانداردهای برنامه نویسی بالغ- کدنویسی و اسکریپت نویسی دو مهارت بسیار مهم هستند که هر مهندس DevOps باید داشته باشد. مهندسان DevOps به جای تخصص در یک زبان برنامه نویسی، باید با چندین زبان برنامه نویسی مانند Python، Ruby، JavaScript، Node.js، PHP و bash راحت باشند. یک مهندس DevOps باید این مهارت ها را برای اجرای یک خط لوله تحویل موثر به کار گیرد. از آنجایی که DevOps همه چیز در مورد CI/CD است، مدیریت خط لوله کد بسیار مهم است. هنگام تست اتوماسیون باید عاقل باشید.

پردازش ابری – Cloud و DevOps دست به دست هم می دهند. اثربخشی یکی به دیگری بستگی دارد. در حالی که DevOps در درجه اول بر توسعه و نگهداری نرم افزار تمرکز دارد، ابر با ارائه بستری برای انتشار کد، عملیات DevOps را فعال می کند.

رویکرد مشتری مدار به توسعه برای هر فرآیند موفق DevOps، هدف نهایی رضایت مشتری است. با در نظر گرفتن این موضوع، یک متخصص DevOps باید اطمینان حاصل کند که هر عملکرد و عملیات انجام شده با اهداف تجاری مشتری و همچنین استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط آنها مطابقت دارد. برای رسیدن به این هدف، تمام سطوح مدیریت باید با همکاری تیم توسعه و ذینفعان کار کنند.

مهارت های غیر کاربردی DevOps- مهندسان DevOps باید در مدیریت محیط های تولید و همچنین مدیریت امنیت و ابر با تجربه باشند. این تضمین می کند که ساخت های جدید به درستی در تولید کار می کنند. در بسیاری از سازمان ها، ساخت زیرساخت به عنوان کد (IaC) امکان اتوماسیون را فراهم می کند. اطمینان از امنیت مداوم کد تحویل داده شده ضروری است.

به طور کلی، DevOps بیشتر یک عمل است تا یک فناوری که هدف آن تسهیل فرآیند توسعه نرم افزار است.

شرح شغل مهندس DevOps-

اکثر شرکت ها به دنبال مهندسان DevOps با مهارت های مختلف هستند. در اینجا نگاهی داریم به آنچه شرکت های فناوری اطلاعات در سراسر جهان در یک مهندس DevOps به دنبال آن هستند.

مهندس اصلی DevOps – Oracle

DE Test Services Engineer DevOps – Ericsson

Cloud DevOps Engineer – Wipro

مهندس DevOps – HP

نقش ها و دستمزدهای شغلی DevOps-

نقش های شغلی مهارت های مورد نیاز حقوق
جوان مهندس DevOps مدیریت ابری، اتوماسیون، CI/CD، کدنویسی و اسکریپت 7 روپیه LPA
معمار DevOps دانش فریم ورک چابک، ابزارهای ساخت مانند Maven، Gradle، NPM، دانش معماری برنامه های N-tier 26 روپیه LPA
مدیر انتشار دانش خط لوله CI/CD، زیرساخت به عنوان کد و SDLC 14.5 روپیه LPA
مهندس امنیت مدیریت سیستم های امنیت شبکه، مهارت های ارتباطی عالی، دانش خدمات مسیریابی ابری، پرل، روبی، پی اچ پی 6.4 روپیه LPA
مهندس اتوماسیون آشنایی با Ansible، SalStack، Puppet و سایر ابزارهای مدیریت پیکربندی، Maven، Gradle، Gerrit و سایر ابزارهای ساخت 5.5 روپیه LPA
متخصص ادغام دانش روش های مختلف تست، خط لوله CI/CD، یکپارچه سازی کانتینر و خدمات استقرار ابری 5.6 روپیه LPA

شرکت هایی که مهندسان DevOps را استخدام می کنند –

اکنون که در مورد عناوین شغلی و حقوق صحبت کردیم، بیایید نگاهی به برخی از شرکت‌های برتر در سراسر جهان بیندازیم که مهندسان DevOps را استخدام می‌کنند.

نقشه راه تبدیل شدن به یک مهندس DevOps-

مطالعه- برای شروع سفر خود برای تبدیل شدن به یک مهندس DevOps، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ابزارهای فنی مختلف، برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی آشنا شوید. دانش گسترده از ابزارهای ساخت بسیار امکان پذیرتر از داشتن دانش عمیق از یک ابزار ساخت واحد است. همچنین، دانش گسترده ای از توانایی های خاص نقش داشته باشید.

دریافت گواهی – مرحله بعدی قسمت مهم آن است. دریافت گواهینامه شما را یک قدم به نقش مهندس DevOps نزدیکتر می کند. Docker Certified Associate یکی از مهمترین گواهینامه ها در کنار گواهینامه Kubernetes است. این گواهینامه ها بر اساس وظایف DevOps مانند ارکستراسیون، امنیت، شبکه، نصب و پیکربندی، تصویربرداری و غیره است.

کار با پروژه های بلادرنگ – پروژه های بلادرنگ رویکرد عملی تری به DevOps به شما می دهند. استقرار Kubernetes در AWS با استفاده از EKS، تهیه برنامه‌ها برای Kubernetes، و ایجاد و استقرار نسخه‌های کد کانتینر. پروژه های بلادرنگ به شما نشان می دهند که چگونه دانش فنی را در صنعت به کار ببرید.

اگر می خواهید DevOps را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این ویدیوی YouTube را تماشا کنید:

آموزش DevOps برای مبتدیان | ادورکا

DevOps آینده است و الف مهندس DevOps بخشی از یک زمینه رو به رشد است که در اینجا باقی مانده است و فرصتی برای یادگیری مداوم و همچنین کشف فرصت های زیادی که DevOps ارائه می دهد را برای او فراهم می کند. اگر علاقه مند به دریافت گواهی DevOps هستید، می توانید بررسی کنید از Edureka گواهی DevOps آموزش جایی که دانش عمیقی از ابزارهای DevOps از جمله Git، Jenkins، Docker و Ansible دریافت می‌کنید. این بر روی یک رویکرد عملی تر تمرکز می کند که در آن می توانید با توسعه مداوم، پیکربندی، یکپارچه سازی و در نهایت پشتیبانی، یک پزشک شوید.

امیدوارم این را پیدا کرده باشید حقوق مهندس DevOps در هند مفید است. به مطالعه ادامه دهید.

هر آنچه باید درباره قیمت گذاری Google Cloud Storage بدانید


Google Cloud Platform کاربرپسندترین بسته محاسبات ابری است. Google Cloud آن را فراهم می کند خدمات ابری به صورت رایگان به کاربرانش همراه با اعتباری به ارزش 300 دلار که برای یک سال اعتبار دارند. در مقایسه با سایر بسته‌های پلتفرم ابری، GCP بهترین ساختار قیمت‌گذاری را دارد.

Google Cloud Storage یک سرویس ذخیره سازی بسیار در دسترس ارائه شده توسط Google Cloud Platform است که به کاربران اجازه می دهد فایل های داده را در فضای ابری ذخیره کنند. اگرچه برای کاربرانش رایگان است، اما اگر از حد اعتبار رایگان خود فراتر بروید، ساختار قیمت گذاری وجود دارد. اگر در مورد چه چیزی شک دارید قیمت گذاری Google Cloud Storage بر اساس این وبلاگ برای شما است.

این مقاله در مورد:

نمای کلی قیمت‌گذاری Google Cloud Storage

قیمت گذاری Google Cloud Storage بر اساس اجزای زیر است.

ذخیره سازی داده ها: مقدار داده های ذخیره شده در اجزای ذخیره سازی ابری مربوط به عملیاتی است که با منابع موجود انجام می دهید. سرعت ذخیره سازی بسته به کلاس ذخیره سازی داده های شما و مکانی که داده ها در آن ذخیره می شوند متفاوت است.

پردازش داده ها: فرآیندی که توسط Cloud Storage انجام می‌شود، که شامل هزینه‌های عملیات، هزینه‌های بازیابی قابل اعمال، و تکرار بین منطقه‌ای می‌شود.

استفاده از شبکه: استفاده از شبکه با بررسی پهنای باند استفاده شده توسط کاربر محاسبه می شود. همچنین ممکن است برای انتقال فایل‌ها از Google Cloud Storage از یک مکان به مکان دیگر هزینه دریافت کنید.

لایه‌های فضای ذخیره‌سازی ابری Google

هزینه های ذخیره سازی ابری تا حد زیادی با لایه ذخیره سازی که برای داده های خود انتخاب می کنید تعیین می شود. در اینجا سطوح ارائه شده توسط Google Cloud Storage آمده است

 1. ذخیره سازی استاندارد: برای داده هایی که اغلب به آنها دسترسی دارند مناسب است و فقط برای مدت زمان محدودی ذخیره می شود. هنگام استفاده از ذخیره‌سازی استاندارد در یک منطقه، بهتر است داده‌های مورد استفاده توسط خوشه‌های Compute Engine Instance و Google Kubernetes Engine ذخیره شود. هنگام اجرا در حالت دوگانه یا چند منطقه ای، همچنان حداکثر عملکرد و در دسترس بودن بهتر را دریافت می کنید
 2. ذخیره سازی نزدیک: این یک راه حل کم هزینه و بادوام برای ذخیره سازی داده هایی است که اغلب استفاده نمی شود. این انتخاب ترجیحی نسبت به ذخیره سازی استاندارد برای دوره های حداقل 30 روزه است.
 3. ذخیره سازی خط سرد: این یک سرویس ذخیره سازی داده بسیار بادوام و کم هزینه است که به ندرت استفاده می شود. این یک گزینه ذخیره سازی برتر در مقایسه با ذخیره سازی استاندارد و ذخیره سازی نزدیک است که حداقل مدت زمان آن 90 روز است.
 4. ذخیره سازی آرشیو: این ارزان‌ترین سرویس ذخیره‌سازی Google برای پشتیبان‌گیری از داده‌ها، بازیابی بلایا و پشتیبان‌گیری آنلاین است. مانند Coldline و Nearline Storage، Archive Storage نیز در دسترس بودن نسبتاً پایینی دارد. داده های شما در میلی ثانیه در دسترس است، نه روز یا ساعت. داده ها باید حداقل به مدت 365 روز برای ذخیره سازی آرشیوی نگهداری شوند.

ذخیره سازی استاندارد ذخیره سازی نزدیک ذخیره سازی Coldline ذخیره سازی آرشیوی
0.026 دلار / گیگابایت در ماه 0.010 دلار/GB/ماه $0.007/GB/ماه $0.004/GB/ماه
بدون هزینه بازیابی 0.01 دلار در گیگابایت برای استخراج داده ها 0.02 دلار در گیگابایت برای استخراج داده ها 0.05 دلار در گیگابایت برای استخراج داده ها

بیایید در مورد اجزای مختلف هزینه ای که در تصمیم گیری بر اساس استفاده از فضای ذخیره سازی ابری شما نقش دارد، بحث کنیم.

قیمت ذخیره سازی داده ها

ظروف ذخیره سازی ابری که داده های شما را ذخیره می کنند به عنوان شناخته می شوند سطل ها در Google Cloud هر چیزی که در Google Cloud ذخیره می کنید باید در سطل ها ذخیره شود. می توانید از سطل ها برای سازماندهی و همچنین کنترل دسترسی به داده های خود استفاده کنید. هزینه‌های ذخیره‌سازی داده‌ها به داده‌هایی اطلاق می‌شود که به صورت فیزیکی در فضای ذخیره‌سازی ابری وجود دارند، نه به داده‌هایی که از طریق شبکه منتقل می‌شوند. نرخ ذخیره سازی داده ها با توجه به لایه ذخیره سازی هر شی محاسبه می شود.

محل ذخیره سازی استاندارد ذخیره سازی نزدیک ذخیره سازی Coldline ذخیره سازی آرشیوی
آیووا (مرکزی ایالات متحده 1) 0.020 دلار 0.010 دلار 0.004 دلار 0.0012 دلار
کارولینای شمالی (US-East1) 0.020 دلار 0.010 دلار 0.004 دلار 0.0012 دلار
ویرجینیای شمالی (US-East4) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.006 دلار 0.0025 دلار
اورگان (US-west1) 0.020 دلار 0.010 دلار 0.004 دلار 0.0012 دلار
لس آنجلس (US-west2) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.006 دلار 0.0025 دلار
سالت لیک سیتی (US-West 3) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.006 دلار 0.0025 دلار
لاس وگاس (US-West 4) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.006 دلار 0.0025 دلار
مونترال (آمریکای شمالی – شمال شرقی 1) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.007 دلار 0.0025 دلار
تورنتو (آمریکای شمالی-شمال شرقی-2) 0.023 دلار 0.013 دلار 0.007 دلار 0.0025 دلار
سائوپائولو (Southamerica-East1) 0.035 دلار 0.020 دلار 0.007 دلار 0.0030 دلار

قیمت گذاری ذخیره سازی داده ها بر اساس مکان

هزینه های استفاده و بازیابی شبکه

اولین چیزی که در اینجا باید بدانیم خروج چیست. به زبان ساده، خروج فرآیند خروج داده ها از شبکه و انتقال به یک مکان خارجی است.

Google Cloud Storage به طور جداگانه برای استفاده از شبکه هزینه دریافت می کند. مجموعه ای از دستورالعمل ها برای قیمت گذاری استفاده از شبکه وجود دارد.

 • بدون هزینه برای خروج از شبکه
 • برای آفلاین بودن در همان مکان Google Cloud هزینه ای دریافت نمی شود
 • 0.01 دلار به ازای هر گیگابایت برای رفت و آمد بین مکان‌هایی در همان قاره.
 • 0.08 دلار تا 0.12 دلار / گیگابایت برای خروجی بین قاره ها (به جز آسیا و استرالیا)
 • 0.20 تا 0.23 دلار / گیگابایت برای خروج در چین
 • 0.15 دلار تا 0.19 دلار / گیگابایت برای ترک استرالیا

خروج از شبکه توسط سازمان‌ها خطرناک تلقی می‌شود، زیرا یک تهدید بالقوه است زیرا یکپارچگی داده‌ها می‌تواند به خطر بیفتد.

ذخیره سازی استاندارد ذخیره سازی نزدیک ذخیره سازی Coldline ذخیره سازی آرشیوی
$0/GB 0.01 دلار 0.02 دلار 0.05 دلار

هزینه های استخراج کلاس های ذخیره سازی

محدودیت ها و سهمیه های فضای ذخیره سازی ابری گوگل

Google Cloud Storage برای منابع و فعالیت‌های مختلف محدودیت‌هایی دارد. محدودیت هایی برای سطل ها (محل ذخیره داده ها)، پهنای باند (استفاده از شبکه)، درخواست های API (هم JSON و هم XML) و اشیا وجود دارد.

 • سطل ها
  • محدودیت اندازه 22 نام سطل وجود دارد. 63 کاراکتر اگر نام حاوی نقطه نباشد یا 222 کاراکتر اگر نام حاوی نقطه باشد.
  • محدودیت نرخ در هر پروژه برای هر ایجاد و حذف سطل. محدودیت نرخ 1 درخواست در هر 2 ثانیه است.
  • برنامه های کاربردی بسیار در دسترس نباید به ایجاد یا حذف یک سطل در بخش مهم برنامه خود بستگی داشته باشند. نام های سطل بخشی از فضای نام جهانی هستند. هر وابستگی به سطل باعث ایجاد یک نقطه شکست در برنامه می شود.
  • یک محدودیت به روز رسانی در هر سطل، که یک بار در ثانیه است،
  • برای سطل های اطلاع رسانی Pub/Sub
   • در مجموع 100 پیکربندی اعلان.
   • 10 اطلاعیه
   • 10 ویژگی سفارشی برای هر اعلان
 • اشیاء
  • حداکثر اندازه برای یک شی جداگانه که باید در Google Cloud ذخیره شود، 5TiB است
  • حداکثر محدودیت اندازه ترکیبی برای همه کلیدهای سفارشی و مقادیر فراداده وجود دارد. حد مجاز 8 کیلو بایت برای هر شی است.
  • اندازه نام شیء به 1024 بایت محدود شده است.
  • محدودیت را روی همان نام شی بنویسید.
  • هیچ محدودیتی برای تعداد نوشتن در یک سطل وجود ندارد که شامل آپلود، به‌روزرسانی و حذف اشیا می‌شود.
  • محدودیت 100 ACL در هر شی.
 • درخواست های API
  • حجم کل درخواست همیشه باید کمتر از 10 مگابایت باشد و بیش از 100 فراخوان API JSON برای درخواست های دسته ای نباشد.
  • به اندازه ترکیبی URL درخواست و HTTPS محدود کنید. محدودیت برای XML API 16 کیلوبایت است.
  • یک آپلود چند قسمتی می تواند 10000 قسمت داشته باشد.
  • حجم آپلود جداگانه 5 گیگابایت است
  • هیچ محدودیتی برای تعداد آپلودهای چند قسمتی وجود ندارد.
 • پهنای باند
  • سهمیه استاندارد پهنای باند برای هر منطقه ای که خروجی داده از Cloud Storage به Google Services دارد، تنظیم شده است. سهمیه 200 گیگابیت بر ثانیه در هر پروژه تعیین شده است.
  • یک سهمیه پهنای باند پیش‌فرض در هر منطقه وجود دارد، برای سهمیه پروژه 50 گیگابیت بر ثانیه برای سرویس‌های Google که به داده‌ها از سطل‌ها در یک منطقه چندگانه خاص دسترسی دارند.

بهینه سازی هزینه های Google Cloud Storage با Cloud Volumes ONTAP

را حجم ابر ONTAP توسط NetApp پیشرو راه حل مدیریت ذخیره سازی در کلاس سازمانی است. خدمات مدیریت ذخیره سازی ایمن و اثبات شده را در Google Cloud، AWS و Azure ارائه می دهد. حجم های ابری ظرفیت ONTAP را می توان به پتابایت مقیاس کرد و از موارد استفاده مختلف مانند سرویس های فایل، پایگاه داده های DevOps یا هر بار کاری دیگر سازمانی با ویژگی های قوی مانند در دسترس بودن بالا، حفاظت از داده ها، کارایی ذخیره سازی و یکپارچه سازی Kubernetes پشتیبانی می کند. اینها تنها بخشی از ویژگی های مختلف Cloud Volumes هستند ONTAP.

ONTAP به ویژه بر روی تامین نازک، حذف مجدد و فشرده سازی داده ها تمرکز می کند، در نتیجه هزینه ها را تا بیش از 70٪ کاهش می دهد. این مطالعات موردی Cloud Volumes ONTAP را بررسی کنید.

اگر می‌خواهید درباره GCP بیشتر بدانید، این ویدیو را تماشا کنید:

آموزش GCP | ادورکا

خلاصه

این وبلاگ باید به شما ایده خوبی در مورد آن می داد قیمت گذاری فضای ذخیره سازی ابری گوگل. اگر هنوز می خواهید بیشتر بدانید، نگران نباشید Google Cloud Platform (GCP) دوره آموزشی صدور گواهینامه به شما در درک بهتر ابزار کمک می کند. برای این کار ما ویدیوهای YouTube را داریم که می توانید برای درک عملی بهتر از GCP تماشا کنید. اگر علاقه مند به تبدیل شدن هستید گواهی GCPاز Edureka دیدن کنید دوره آموزشی گواهینامه Google Cloud Platform (GCP). با عضویت در کانال یوتیوب ما می توانید مطالب مطالعه را دریافت کنید.

سوالی از ما دارید؟ لطفا آن را در بخش نظرات ذکر کنید و در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

حقوق مدیریت Kubernetes در هند [Updated 2023]


کار از مدیر Kubernetes طی سال‌ها تقاضاهای فزاینده‌ای وجود داشته است و بسته‌ها به بالاترین حد خود رسیده‌اند. در هند، الف مدیر Kubernetes به طور متوسط ​​9.6 LPA کسب می کند. محدوده حقوق بسته به سطح مهارت و تجربه افزایش می یابد. دستمزد سرپرست Kubernetes از 4 LPA تا 24 LPA متغیر است و با تجربه بیشتر می تواند به طور قابل توجهی بالاتر باشد. بنابراین، برای این وبلاگ، اجازه دهید با بحث و درک نقش مدیر Kubernetes شروع کنیم، جایی که در مورد موضوعات زیر بحث خواهیم کرد:

حقوق مدیریت Kubernetes در هند

نقش مدیر Kubernetes توجه زیادی را به خود جلب کرده است، بیشتر به دلیل دستمزدی که ارائه می دهد. بنابراین انگیزه بسیاری از افراد را برای انتخاب این شغل ایجاد می کند. طبق گفته Glassdoor، میانگین حقوق ملی برای یک مدیر Kubernetes 10.13 LPA است که 6 LPA در پایین ترین سطح قرار دارد و در سطح بالا می توان تا 16 LPA در سال دریافت کرد.

بسته به سطح تجربه، یک مدیر Kubernetes با حداقل 3 تا 4 سال تجربه می تواند تا 5.4 LPA ایجاد کند. یک مدیر سطح متوسط ​​Kubernetes با 4 تا 7 سال تجربه می تواند انتظار داشته باشد که سالانه 12.1 لک درآمد داشته باشد. یک ادمین سطح ارشد Kubernetes با بیش از 7 سال تجربه می تواند سالانه حداکثر 17.9 لک درآمد داشته باشد. این اعداد نشان می دهد که نیاز بازار به این شغل و آینده روشنی که این موقعیت دارد وجود دارد.

مهارت های برتر برای مدیران Kubernetes

یک حرفه مبتنی بر Kubernetes مستلزم تسلط بر برخی ابزارها است که عمدتاً مربوط به ابر هستند. باید با محیط های یونیکس و ویندوز آشنا باشد. همچنین باید از نحوه کار با مدیریت جنکینز، AWS، Kubernetes و لینوکس آگاهی داشته باشید. بیایید نگاهی به مهارت های اساسی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مدیر خوب Kubernetes بیندازیم.

اکتیو دایرکتوری: اکتیو دایرکتوری مجموعه ای از سرویس ها و پایگاه های داده است که تک تک کاربران را به منابع شبکه متصل می کند. شما باید تجربه و درک گسترده ای از این موضوع داشته باشید زیرا هنگام کار با Azure Active Directory و LDAP نقش مهمی ایفا می کند. از آنجا که ادغام Kubernetes با Azure از مجموعه مراحل بسیار خاصی پیروی می کند، ایده خوبی است که درک خوبی از Active Directory داشته باشید.

DevOps: DevOps اساساً فرآیندهای بین توسعه دهندگان نرم افزار و تیم های فناوری اطلاعات را یکپارچه می کند. این مجموعه ای از شیوه ها، ابزارها و فلسفه هایی است که هدفشان ارائه گردش کار بهتر است. در یک محیط ابری، Kubernetes نقش مهمی ایفا می کند. با این حال، مدیران Kubernetes ممکن است برخی از جنبه‌های DevOps را نیز بدانند و در صورت نیاز آن‌ها را پیاده‌سازی کنند. همچنین ایده خوبی است که برای افزایش شانس خود برای گرفتن اولین مصاحبه، یک گواهینامه Kubernetes Certified Administrator داشته باشید.

شبکه سازی: دانش شبکه های ویندوز و لینوکس بخشی جدایی ناپذیر از شغل Administrator Kubernetes است. علاوه بر این، شما باید از پیکربندی و مدیریت ابزارهای نظارت بر خوشه Kubernetes مانند Prometheus یا Grafana آگاهی داشته باشید. تهیه، نگهداری، نظارت و ارتقاء زیرساخت نیز برای مدیران Kubernetes خوب است. برای این موقعیت، انتظار می رود که در شبکه TCP/IP و مدیریت شبکه نیز مهارت داشته باشید.

Kubernetes: مدیریت خوشه های Kubernetes مسئولیت اصلی نقش Administrator Kubernetes است. شما باید با نظارت و مدیریت حجم کاری Kubernetes آشنا باشید. تجربه مدیریت چندین خوشه Kubernetes در زیر یک چتر و استقرار برنامه های stateful یک امتیاز مثبت است.

داکر: Docker یک ابزار مهم برای مدیران Kubernetes است که بیشتر برای Containerization و مجازی سازی استفاده می شود. به یک معنا، ابزارهای مورد استفاده در DevOps نیز ابزارهای مورد استفاده در Kubernetes Administration هستند. بنابراین خوب است که در زمینه اتوماسیون و چارچوب های مدیریت پیکربندی مانند Ansible، Puppet و Chef اطلاعات داشته باشید.

ابر (آژور و AWS): بیشتر مواردی که با Kubernetes کار می کنند در زیرساخت ابری اجرا می شوند. اکثر شرکت ها بر روی AWS یا ابر مایکروسافت Azure کار می کنند. بنابراین خوب است که تجربه عیب یابی و استقرار را با استفاده از این ارائه دهندگان ابری داشته باشید. همچنین باید تجربه گسترده ای در ساخت و نگهداری خوشه های توزیع شده در مقیاس بزرگ، هم در محل و هم مبتنی بر ابر داشته باشید.

شرح شغل مدیر Kubernetes

اکثر شرکت های معتبر به دنبال یک مدیر Kubernetes با تجربه متنوع در زمینه های مشابه هستند. بیایید نگاهی به شرح وظایف مدیران Kubernetes بر اساس صلاحیت ها یا مهارت هایی که در بالا به آن ها پرداختیم بیاندازیم.

معمار و مهندس Kubernetes-IMS هزاره

Kubernetes/OpenShift Administrator-TCS

مهندس DevOps با مدیریت و تامین زیرساخت Kubernetes – Cisco

مهندس ارشد مدیریت تحقیق و توسعه Kubernetes-ABB

نقش ها و دستمزدهای شغلی مدیر Kubernetes

طبق داده‌های لینکدین، بیش از 73000 شغل سرپرست Kubernetes در ایالات متحده موجود است. با این حال، در هند، این تعداد در حدود 15000 شغل به طور خاص مربوط به مدیریت Kubernetes است.

ما به سراغ برخی از محبوب‌ترین پروفایل‌های شغلی Administrator Kubernetes در میان استخدام‌کنندگان خواهیم رفت.

نقش های شغلی مهارت های مورد نیاز حقوق
مدیر سیستم اکتیو دایرکتوری، مدیریت سیستم، عیب یابی 4.0 روپیه LPA
مدیر پایگاه داده اوراکل مدیریت پایگاه داده، تنظیم عملکرد، Oracle DBA، Unix، مانیتورینگ 6.0 روپیه LPA
مدیر ارشد سیستم VMware، عیب یابی، DNS، Active Directory، System Administration 7.0 روپیه LPA
مدیر سیستم لینوکس مدیریت سیستم لینوکس، DNS، لینوکس Redhat، Apache 7.0 روپیه LPA
مدیر شبکه مدیریت شبکه، فایروال، شبکه، سوئیچینگ، WAN، LAN، مسیریابی 4.5 روپیه LPA
مدیر ارشد مدیریت، ویندوز، عیب یابی، شبکه، مجازی سازی، نظارت، یونیکس، پرل 8.2 روپیه LPA
مدیر سیستم ویندوز Windows System Administration، Active Directory، DNS، VMware، DHCP، Windows Server 4.1 روپیه LPA

شرکت هایی که ادمین های Kubernetes را استخدام می کنند

ما حقوق و عناوین شغلی را در بالا، علاوه بر مهارت‌های مورد نیاز برای یک موقعیت مدیریتی Kubernetes، بررسی کرده‌ایم. حالا بیایید نگاهی به برخی از شرکت‌های برتر بیندازیم و اینکه چقدر برای نقش مدیریت Kubernetes پرداخت می‌کنند.

مسیر تبدیل شدن به یک مدیر Kubernetes

می توانید با درک اصول اولیه سعی کنید یک مدیر Kubernetes شوید. هنگامی که آنها را درک کردید، می توانید شروع به استفاده از این اصول با برخی از پروژه های بلادرنگ کنید. بیایید ببینیم چگونه می‌توانید راه خود را برای تبدیل شدن به یک سرپرست Kubernetes آغاز کنید.

 1. مهارت های لازم را بیاموزید

شروع هر سفری مستلزم دانستن اصول اولیه است. بنابراین درک عمیقی داشته باشید و پایه و اساس ایجاد کنید. مهارت های خود را توسعه دهید و آموخته های خود را به کار ببرید. یادداشت برداری کنید و مهمتر از همه، با محیط ابری آشنا شوید. همچنین، ادمین Kubernetes بودن به این معنی است که ابزارهای دیگری مانند Docker و Jenkins را می شناسید. در حالت ایده آل، شما باید در درک زیرساخت های Azure و AWS خوب باشید. بیشتر بیاموزید و برای شروع پروژه های اساسی بسازید.

 1. گواهینامه بگیرید

دریافت گواهی به استخدام‌کنندگان نشان می‌دهد که اطلاعاتی درباره Kubernetes دارید. این برای نشان دادن توانایی اولیه شما در درک Kubernetes و نحوه مدیریت محیط خوب است. همچنین به شما این امکان را می دهد که توانایی های خود را از نظر مدیریت Kubernetes نشان دهید. همچنین می‌توانید گواهینامه‌های سطح صنعت را دریافت کنید تا تخصص خود را در درک نحوه مدیریت Kubernetes نشان دهید. این همچنین برای DevOps مفید است و دانش مدیریت Kubernetes برای DevOps نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 1. با پروژه های واقعی کار کنید

درک مفاهیم یک چیز است، اما به کار بردن آنها چیز دیگری است. بنابراین انجام پروژه های واقعی منطقی است. آنها نه تنها به شما کمک می‌کنند، بلکه به شما کمک می‌کنند تا بفهمید کارها در دنیای واقعی چگونه کار می‌کنند و چگونه قطعات کوچک در کنار هم قرار می‌گیرند تا یک پروژه بزرگ را تشکیل دهند. برای مدیریت Kubernetes، می‌توانید با ایجاد خوشه‌های Kubernetes شروع کنید و شروع به استفاده از Jenkins برای خودکارسازی استقرار کنید. همچنین می توانید این پروژه ها را به مجموعه خود اضافه کنید و کار خود را به کارفرمایان بالقوه نشان دهید.

نتیجه

مسیر تبدیل شدن به یک مدیر Kubernetes نه تنها از نظر حقوق و دستمزد جذاب است بلکه درهای جدیدی را در صنعت IT به روی شما می گشاید. زیرساخت ابری به طور مداوم در حال گسترش است و این امر مشاغل جدیدی را در بخش های مختلف آن باز کرده است. اگرچه مدیریت Kubernetes بخش کوچکی از آن است، اما واضح است که Kubernetes اینجاست تا بماند. به عنوان مدیران Kubernetes، نامزدها در معرض شبکه ابری در حال تغییر و گسترش و مدیریت آن قرار خواهند گرفت. برای کمک به شما در بهتر شدن در Kubernetes، Edureka یک برنامه مدیریت Kubernetes تایید شده ارائه می دهد. در اینجا می‌دانید و یاد می‌گیرید که چگونه خوشه‌های Kubernetes خود را راه‌اندازی کنید، شبکه‌های بین طبقه‌ای را پیکربندی کنید و آن را از دسترسی غیرمجاز با نمایش‌های عملی ایمن کنید. اگر می خواهید Kubernetes را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این YouTube را تماشا کنید:

آموزش Kubernetes | ادورکا

امیدوارم این وبلاگ برای شما مفید بوده باشد حقوق مدیریت Kubernetes در هند. موضوعات مورد بحث در این وبلاگ بر اساس دانش و حقایق متخصصان صنعت است. اگر به مدیریت Kubernetes علاقه مند هستید، لطفاً از وب سایت Edureka ما دیدن کنید و در آن ثبت نام کنید دوره آموزشی Kubernetes Certification. این دوره آموزشی Kubernetes به شما کمک می کند تا در اولین تلاش در آزمون Certified Kubernetes Administrator (CKA) موفق شوید. این گواهینامه تعاملی CKA طراحی شده است تا به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه خوشه Kubernetes خود را راه اندازی کنید، شبکه بین طبقه ای را پیکربندی کنید، و خوشه را در برابر دسترسی غیرمجاز ایمن کنید. این آموزش آنلاین Kubernetes به صورت زنده و توسط مربی انجام می شود و به شما کمک می کند در مفاهیم کلیدی Kubernetes تسلط پیدا کنید، با نمایش های عملی، که به نوبه خود به شما کمک می کند تا به یک حرفه ای معتبر Kubernetes تبدیل شوید. ادورکا.

حقوق Power BI در هند بر اساس عنوان شغل [Updated 2023]


آخری قدرت متخصصین BI حقوق طبق Ambition Box، در هند بین 2.4 تا 34.5 lakh متغیر است. Power BI تقاضای بیشتری دارد و بسته های حقوقی بر اساس تعیین تعیین می شود. میانگین حقوق حرفه ای Power BI با کمتر از 1 سال تجربه حدود 400000 روپیه است.

بنابراین امروز در این وبلاگ در مورد موضوعات زیر صحبت خواهیم کرد:

 1. مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI
 2. حقوق و مهارت های شغلی BI
 3. شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند
 4. نتیجه

مهارت های برتر مورد نیاز برای یک توسعه دهنده BI:

ذخیره سازی داده ها: مفهوم انبار داده، ساختار داده‌هایی است که می‌تواند به عنوان منبع اطلاعات برای ذخیره و بازیابی فایل‌ها در شرکت‌ها استفاده شود. همچنین به شما امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات به دست آمده از داده های تاریخی را می دهد. دلیل اصلی استفاده از انبار داده جمع آوری تمام اطلاعات حساس و غیرقابل تکرار به صورت جمعی برای گزارش داده ها است. اهداف تجزیه و تحلیل

تجربه با ابزارهای BI: وقتی در مورد داده‌های خام صحبت می‌کنیم، نیاز به سازماندهی و جمع‌آوری آن‌ها به صورت زمانی بر اساس رویدادها را احساس می‌کنیم. این زمانی است که ابزارهای BI وارد عمل می شوند. از این ابزارها می توان برای سازماندهی مجموعه بزرگی از داده های بدون ساختار برای ارائه استفاده کرد. همچنین، هنگامی که بین رویدادهای داده یا هر گونه تکراری بودن فایل ها مغایرت وجود دارد، آنها باید داده ها را در ردیف های مربوطه خود سازماندهی کنند.

تحلیل کسب و کار: به نیاز به تغییر در کار یک سازمان اشاره دارد. می توان آن را هم برای سازمان های انتفاعی و هم برای سازمان های غیرانتفاعی اعمال کرد. متخصصان تجزیه و تحلیل کسب و کار می توانند سمت های تحلیلگر کسب و کار، تحلیلگر سیستم، مهندس نیازمندی ها، تحلیلگر فرآیند، مدیر محصول و مالک محصول و سایر موارد را داشته باشند.

اشکال زدایی و عیب یابی: اشکال زدایی و عیب یابی جنبه های بسیار رایجی هستند که شامل شناسایی یک مشکل، جداسازی علت مشکل، اصلاح مشکل یا یافتن راه حل است. یافتن خطای کدنویسی مستلزم درک صحیح برنامه ها و عملکردهای مرتبط با آن است.

حقوق افراد حرفه ای Power BI و مهارت ها:

تعیین حقوق مهارت ها
Power BI Data Analyzer روپیه 4,42,864 SSAS، Power BI، Power View، Power Pivot، Power Query، TSQL querآقای
مشاور Power BI روپیه 6,04,000 Power BI (Pro، Premium، Paginated). جریان داده، بازنگری افزایشی داده، امنیت سطح ردیف، DAX، Power Query، زبان M.
مهندس نرم افزار Power BI روپیه 4,42,373 تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و ادغام داده ها از Power BI به منابع دیگر مانند SQL، Salesforce.
تحلیلگر Power BI روپیه 4,94,000 SSRS، SSAS، و SSIS

دانش اولیه جاوا اسکریپت و SQL.

مدیر پشتیبان روپیه 5,50,000 محصولات EMC VMAX، PMAX، Unity، Isilon، Oracle ZFS و NetApp

شرکت هایی که توسعه دهندگان Power BI را استخدام می کنند:

 1. آمازون
 • در صورت لزوم، مسئولیت کلیدی شما اطمینان از انجام کار بهینه کار برای اطمینان از رضایت مشتریان از سطح بالای خدمات فناوری خواهد بود.
 • برای درک کامل انتظارات مشتری و تبدیل آنها به نیازهای سیستم، باید الزامات و مشخصات را جمع آوری کنید.
 • شما نقش مهمی در ارزیابی کلی نیازهای کار ایفا خواهید کرد و اطمینان حاصل کنید که مدیران فناوری و مدیران پروژه برآوردهای دقیق پروژه را دارند.
 • شما کمک قابل توجهی به توسعه برنامه‌ها/سیستم‌های مؤثر خواهید داشت و اگر فکر می‌کنید برای کمک به مشتریان ما برای برداشتن گام بعدی در سفر دیجیتال خود مناسب هستید، لطفاً درخواست دهید.
 1. داده های NTT

این موقعیت به یک تحلیلگر داده با تجربه عملی در Power BI و SQL Server نیاز دارد.

 • نامزد باید قادر به درک و تجزیه و تحلیل داده های داشبورد فروش برای ارائه نتایج و بینش های انبوه باشد.
 • کاندیدا باید دارای ارتباط قوی و متفکر تحلیلی باشد.
 • داوطلب باید با تجسم داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و ادغام داده ها از Power BI به منابع مختلف مانند SQL، Salesforce و غیره آشنا باشد.
 1. دل

با طیفی از سهامداران کلیدی در تیم‌های فروش، عملیات و خدمات همکاری کنید تا فرصت‌هایی را برای بهبود تجربه مشتری (CX) شناسایی کنید و روی پروژه‌های مهمی که تجربه مشتری را در مراحل مختلف سفر سفارش بهبود می‌بخشد، کار کنید.

شما باید مسئول فعال کردن برنامه های بهبود CX و توسعه داشبوردها و اطلاعات بینش برای حمایت از ابتکارات CX باشید.

برای دستیابی به خرید، پشتیبانی و کمک در بخش‌ها همکاری کنید.

مسائل کلیدی مشتری و شریک را شناسایی و مستند کنید.

 1. HCL
  • نشان داده شده است که فرد باید توانایی نوشتن و پیکربندی اسکریپت های پیچیده SQL را داشته باشد.
  • علاوه بر این، باید بر دانش کاری پلتفرم‌های گزارش خودکار خودسرویس، از جمله Tableau، Power BI و QuickSight تمرکز کنید.
  • توانایی نشان داده شده برای اولویت بندی و مدیریت وظایف ضروری است.
  • شما باید تمایل به یادگیری در مورد فن آوری های جدید و سازگاری با آنها ایجاد کنید.
  • شما باید مهارت های ارتباطی عالی داشته باشید.
  • توانایی نشان داده شده برای رهبری اجرای راه حل های تحلیلی در مقیاس بزرگ.
  • توانایی توسعه و اجرای تحلیل های پیچیده برای ایجاد بینش.

اگر می خواهید Power BI را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این ویدیوی YouTube را تماشا کنید:

آموزش Power BI برای مبتدیان | ادورکا

نتیجه

Power BI اکنون تقریباً به یک ابزار تجاری محبوب تبدیل شده است و بعید است که محبوبیت آن به این زودی کاهش یابد. علاوه بر این، این محصول مایکروسافت است که قبلاً تعدادی از محصولات پیشرو در بازار را منتشر کرده است. از آنجایی که Power BI یک محصول مبتنی بر ابر است، در آینده با مهاجرت کسب‌وکارها به پلتفرم‌های ابری و دور شدن از محیط‌های کاری داخلی، پتانسیل بالایی دارد.

در نتیجه می توان نتیجه گرفت که Power BI آینده روشنی دارد و هر کسی که علاقه مند به دنبال کردن شغلی در این صنعت است می تواند با اطمینان این کار را انجام دهد.

در این مقاله شما یک ایده در مورد حقوق و مهارت های حرفه ای Power BI لازم برای تبدیل شدن طرفداران Power BI Edureka را بررسی کنید آموزش گواهینامه Power BI. آموزش صدور گواهینامه به شما کمک می کند تا در تجزیه و تحلیل کسب و کار تجربه کسب کنید. شما به مفاهیمی مانند Power BI Desktop، Architecture، DAX، Service، Mobile Apps، Reports و Q&A تسلط خواهید داشت. این آموزش Power BI تضمین می کند که شما در پروژه های بلادرنگ تجربه عملی کسب می کنید، و برنامه درسی دوره Power BI توسط کارشناسان موضوعی تهیه شده است تا به شما در قبولی در آزمون PL-300: Microsoft Power BI Data Analyst کمک کند. Power BI را از بیش از 10 سال متخصص صنعت با تجربه بیاموزید.

حقوق معمار راه حل AWS در هند [Updated 2023]


حقوق معمار راه حل AWS در هند

سطح ورودی معمار راه حل های AWS در هند تقریباً درآمد کسب خواهد کرد INR 8.8 میلیون در سال. یک حرفه ای سطح متوسط ​​می تواند انتظار داشته باشد که تقریباً 13,86,744 روپیه در سال، در حالی که یک حرفه ای کاملاً کارکشته می تواند انتظار داشته باشد که بیشتر از آن درآمد کسب کند 24,67,543 روپیه در سال. افرادی که به دنبال شغلی به عنوان معماران یا توسعه دهندگان AWS هستند، نه تنها از نظر دستمزد، بلکه از نظر پیشرفت حرفه ای نیز آینده درخشانی در پیش دارند. با عادت کردن به کار، کسب تجربه بیشتر و یادگیری ترفندهای این حرفه، هیچ محدودیتی برای درآمد شما وجود ندارد.

میانگین حقوق سالانه با توجه به تجربه

درآمد یک معمار راه حل AWS در هند از 2 سال تا 14 سال تجربه از حدود 3.7 لک تا 27.0 لک متغیر است. در هند، میانگین حقوق ملی برای یک معمار راه حل های AWS حدود 7 تا 8 لک است.

مهارت های برتر برای معماران راه حل AWS

برای تبدیل شدن به یک معمار راه حل در AWS، ابتدا باید مهارت های مختلفی را به دست آورید. رایانش ابری، DevOps، الگوی طراحی، جاوا، لینوکس، PAAS، طراحی راه حل، عیب یابی،. Net، مدیریت دسترسی، توانایی های تحلیلی و سایر مهارت ها مورد نیاز است. بیایید نگاهی به شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک معمار راه حل های AWS بیندازیم.

پردازش ابری

مسئولیت ها آگاهی از خدمات مهم AWS مانند EC2، S3 و غیره. تخصص اثبات شده در ارزیابی حجم کاری مشتری و چشم انداز فناوری برای آمادگی ابر، و توسعه موارد تجاری و نقشه راه پذیرش ابر. درک نشان داده شده از پلت فرم و ابزار AWS تجربه ایجاد معماری های جدید و توانایی مدیریت یک پروژه از نقطه نظر معماری مورد نیاز است.

DevOps

تجربه با زیرساخت های مبتنی بر لینوکس، تسلط عالی به پایتون، راه اندازی و مدیریت پایگاه داده. پیکربندی و مدیریت پایگاه داده بدون SQL و SQL انتخاب و پیاده سازی ابزارهای مناسب CI/CD مورد نیاز، دانش Gitlab، SonarQube، Python، Selenium، Docker و Kubernetes.

مدل های طراح

 • درک عالی از اصول برنامه نویسی شی گرا و الگوهای طراحی
 • تجربه و صلاحیت جاوا مورد نیاز است.
 • درک Spring Boot، فن آوری های سمت مشتری و اصول پایگاه داده مفید خواهد بود.
 • آشنایی با Rest Web Services در اولویت است.
 • دانش SAPUI5 و xsjs نیز مفید است.
 • تجربه توسعه نرم افزار ابری

جاوا

 • دانش خوب برنامه نویسی پایتون با اصول شی گرا و هر چارچوب تست استاندارد (مانند pytest، unittest و غیره)
 • – درک عمیق از ابزارها/بسته های اتوماسیون برنامه های کاربردی وب (مانند سلنیوم یا سایر جایگزین ها)
 • – تجربه عالی با روش‌های مختلف تست تجربه QA – تجربه عملی با ابزارهای مختلف – نرم‌افزار تست، سیستم‌های کنترل نسخه (Git)، نرم‌افزار مدیریت تست، نرم‌افزار ردیابی اشکال و ابزارهای یکپارچه‌سازی مداوم (جنکینز و غیره)

لینوکس

 • دانش بنیادی Cloud Foundry و اصول Kubernetes.
 • دانش داخلی یونیکس/لینوکس و تمایل به حل چالش های مهندسی سیستم
 • قرار گرفتن در معرض یک یا چند لایه زیرساخت ابراسکالر (به عنوان مثال AWS / Azure / GCP / Openstack / VMware).

طراحی راه حل

باید تجربه توسعه معماری های امنیتی منطقی و فیزیکی برای سیستم های امنیتی داخلی و ابری را داشته باشد. یک پیش نویس راه حل برای راه حل امنیتی در پاسخ به الزامات ایجاد کنید. درک الزامات فنی RFP، قراردادهای سطح خدمات، منابع، جدول زمانی تحویل و غیره.

توانایی تحلیل

 • برای دستیابی به سطح مورد نظر از دقت و بهره وری، وظایف حسابرسی را مطابق با فرآیندها، خط مشی ها و SOPهای از پیش تعریف شده انجام دهید.
 • مدیریت زمان و توانایی های حل مسئله استثنایی را نشان دهید.
 • اطلاعات محصول را به دقت بررسی کنید تا از صحت و کامل بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • تجزیه و تحلیل داده ها و کشف روندها / الگوهای جدید برای بهبود عملکرد شرکت.

کنترل دسترسی

 • باید اصول Agile Scrum را بدانید. جلسه گذشته نگر / وظیفه
 • رتبه بندی نسبی و توسعه مبتنی بر داستان نشان داده شده است.
 • توانایی انجام جلسات برنامه ریزی تکراری / سرعتی و حل اختلاف.
 • تجربه قوی در برنامه ریزی و نظارت بر تحلیل کسب و کار، تجزیه و تحلیل سازمانی، مدیریت نیازمندی ها و ارتباطات.
 • بدون تعصب شخصی یا سیاسی مشاوره عینی بدهید.
 • تجربه گسترده در اجرای رویکردهای چابک در فرهنگ ها و زمینه های مختلف.

شرح شغل معمار راه حل های AWS

بیایید نگاهی به شرح شغل حرفه ای AWS Solution Architect بیندازیم که توسط شرکت های کاریابی معروف بر اساس مدارکی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم، تبلیغ می شود.

نقش و حقوق معماری راه حل AWS

بر اساس لینکدین، بیش از 11000 شغل معمار راه حل های AWS در هند وجود دارد.

بنابراین، اینها برخی از محبوب ترین پروفایل های شغلی AWS Solution Architect در میان استخدام کنندگان هستند.

نقش های شغلی حقوق
معمار راه حل 10 ZDvP
مهندس AWS DevOps 6.1 LPA
یکپارچه کننده راه حل 6.3 ZDvP
مهندس ابر AWS 5.8 ZDvP
مهندس AWS 5.1 قانون حفاظت از داده های شخصی
دانشیار معمار راه حل 12 ZDvP
معمار راه حل های فنی 10.8 ZDvP
معمار ارشد راه حل 29 ZDvP

شرکت ها یک معمار راه حل های AWS استخدام می کنند :

بیایید نگاهی بیندازیم به برخی از شرکت های برتر فناوری اطلاعات که به دنبال معماران راه حل AWS و بسته های جبرانی آنها هستند.

مسیر شغلی معمار راه حل های AWS

بیاموزید که چگونه مهارت ها و تحصیلات خود را توسعه دهید تا به یک معمار راه حل های AWS تبدیل شوید و در هر مرحله از حرفه خود چه حقوقی را انتظار داشته باشید.

 1. مهارت های لازم را بیاموزید

اگر می خواهید به عنوان یک معمار راه حل های AWS کار کنید، باید توانایی های مربوطه را داشته باشید. با مهارت های ضروری آشنا شوید. مهارت ها و تجربه های لازم را توسعه دهید. مهمتر از همه، شما باید با رایانش ابری آشنا باشید. شما همچنین باید در مهارت‌های خاص نقش مانند الگوهای طراحی، طراحی راه‌حل، مجازی‌سازی و شبکه‌سازی مهارت داشته باشید.

 1. گواهینامه بگیرید

آموزش گواهینامه AWS Solution Architect یکی از محبوب ترین و سودآورترین گواهینامه های ابری در صنعت فناوری اطلاعات در سطح جهان به حساب می آید. گواهینامه رسمی AWS Architect برای نشان دادن مهارت های شما به کارفرمایان و مشتریان احتمالی مورد نیاز است. کسب گواهینامه به شما این امکان را می دهد که دانش خود را در مورد موضوع آموزش AWS Solutions Architect نشان دهید. برای شروع کار خود به عنوان یک معمار راه حل AWS، باید در آزمون معمار راه حل های معتبر AWS شرکت کنید. SAA-C02.

 1. با پروژه های واقعی کار کنید

یافتن و کار بر روی ایده های پروژه های واقعی بهترین روش برای تمرین مهارت های جدید شماست.

کار بر روی پروژه های دنیای واقعی و گذراندن آموزش های عملی به شما نحوه ساخت و نگهداری محیط های AWS و همچنین طراحی و توسعه سیستم های ابری AWS با استفاده از فناوری های ابری اختصاصی را آموزش می دهد.

دانش عمیق معماری ابر و توانایی مشاوره/کار بر روی زیرساخت ابری سرتاسر فرصت‌های شغلی مختلفی در AWS Solution Architect وجود دارد زیرا نامزدها به یک پلتفرم ابری در حال گسترش می‌پیوندند که موفقیت بزرگی نیز محسوب می‌شود.

اگر می خواهید با جزئیات AWS آشنا شوید، پیشنهاد می کنم این ویدیو را تماشا کنید:

آموزش AWS برای مبتدیان | ادورکا

در این مقاله شما یک ایده در مورد حقوق معماران AWS و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن معمار راه حل AWS. Edureka را بررسی کنید دوره آموزشی AWS Solution Architect Certification گواهینامه Edureka AWS توسط کارشناسان صنعت برای برآوردن نیازها و الزامات کسب و کار ساخته شده است. این آموزش خدمات وب آمازون به شما کمک می کند تا از این طریق عبور کنید AWS Certified Solutions Architect – Associate test. SAA-C02 با استفاده از دوره‌های آموزشی مدرس Edureka، می‌توانید برنامه‌های ایمن و انعطاف‌پذیر را با AWS بسازید و اجرا کنید. این گواهینامه AWS Solutions Architect به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام سرویس های وب آمازون برای پایگاه داده، شبکه، ذخیره سازی، بهینه سازی هزینه، محاسبات و نیازهای امنیتی شما ایده آل هستند.

حقوق مهندس DevOps در هند [Updated 2023]


در طول 10 سال گذشته، سازمان ها به آرامی به آن مهاجرت کرده اند DevOps. با ظهور DevOps نیاز به مهندسان DevOps; افرادی که توسعه نرم افزار را نادیده می گیرند دایره زندگی امروز می بینیم که نیاز به مهندسان DevOps با شرکت هایی در هند که میانگین دستمزد تنها 7 LPA را برای دریافت خدمات خود ارائه می دهند، به شدت افزایش یافته است. این وبلاگ به شما نگاهی اجمالی به مسیر شغلی یک مهندس DevOps می دهد. با پیشروی موضوعات زیر پوشش داده خواهد شد.

حقوق مهندس DevOps در هند

اگر به دنبال شغل مهندس DevOps در اینجا در هند هستید، اولین چیزی که باید بدانید مقیاس دستمزد است. با توجه به Glassdoor و Ambitionbox، میانگین حقوق ملی برای یک مهندس DevOps بین 4.2 تا 9 لک با میانگین حقوق اولیه 7 لک متغیر است.

بر اساس تجربه شما، یک مهندس DevOps با کمتر از 2 سال سابقه، حقوقی در حدود 4.2 لیتر دریافت می کند، در حالی که یک مهندس DevOps سطح متوسط ​​با حدود 3-6 سال سابقه، حقوقی در حدود 5.6 تا 7 دریافت می کند. 7 L. با بیش از 7 سال تجربه، می توانید انتظار داشته باشید حدود 9 لیتر با یک مهندس ارشد DevOps که حدود 12.5 لیتر در سال درآمد دارد.

مهارت های برتر برای مهندسان DevOps

برای یک مهندس DevOps، ارائه ویژگی های با ارزش بالا در دوره های زمانی کوتاه ضروری است. این تنها زمانی حاصل می شود که همکاری بین تیمی وجود داشته باشد. بنابراین، یک مهندس DevOps به ترکیبی از مهارت های فنی و نرم نیاز دارد. بیایید به برخی از مهارت‌های برتر که یک مهندس DevOps باید داشته باشد نگاهی بیندازیم.

مهارت های ارتباطی و همکاری – DevOps یک رویکرد مشترک برای توسعه، آزمایش و استقرار نرم افزار ارائه می دهد. تیم های کوچک با اهداف متفاوت برای دستیابی به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. انتشار کد کارآمدتر توانایی برقراری ارتباط بین تیم ها روند تحویل کد را سرعت می بخشد.

مهارت های برنامه نویسی خاص و استانداردهای برنامه نویسی بالغ- کدنویسی و اسکریپت نویسی دو مهارت بسیار مهم هستند که هر مهندس DevOps باید داشته باشد. مهندسان DevOps به جای تخصص در یک زبان برنامه نویسی، باید با چندین زبان برنامه نویسی مانند Python، Ruby، JavaScript، Node.js، PHP و bash راحت باشند. یک مهندس DevOps باید این مهارت ها را برای اجرای یک خط لوله تحویل موثر به کار گیرد. از آنجایی که DevOps همه چیز در مورد CI/CD است، مدیریت خط لوله کد بسیار مهم است. هنگام تست اتوماسیون باید عاقل باشید.

پردازش ابری – Cloud و DevOps دست به دست هم می دهند. اثربخشی یکی به دیگری بستگی دارد. در حالی که DevOps در درجه اول بر توسعه و نگهداری نرم افزار تمرکز دارد، ابر با ارائه بستری برای انتشار کد، عملیات DevOps را فعال می کند.

رویکرد مشتری مدار به توسعه برای هر فرآیند موفق DevOps، هدف نهایی رضایت مشتری است. با در نظر گرفتن این موضوع، یک متخصص DevOps باید اطمینان حاصل کند که هر عملکرد و عملیات انجام شده با اهداف تجاری مشتری و همچنین استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط آنها مطابقت دارد. برای رسیدن به این هدف، تمام سطوح مدیریت باید با همکاری تیم توسعه و ذینفعان کار کنند.

مهارت های غیر کاربردی DevOps- مهندسان DevOps باید در مدیریت محیط های تولید و همچنین مدیریت امنیت و ابر با تجربه باشند. این تضمین می کند که ساخت های جدید به درستی در تولید کار می کنند. در بسیاری از سازمان ها، ساخت زیرساخت به عنوان کد (IaC) امکان اتوماسیون را فراهم می کند. اطمینان از امنیت مداوم کد تحویل داده شده ضروری است.

به طور کلی، DevOps بیشتر یک عمل است تا یک فناوری که هدف آن تسهیل فرآیند توسعه نرم افزار است.

شرح شغل مهندس DevOps-

اکثر شرکت ها به دنبال مهندسان DevOps با مهارت های مختلف هستند. در اینجا نگاهی داریم به آنچه شرکت های فناوری اطلاعات در سراسر جهان در یک مهندس DevOps به دنبال آن هستند.

مهندس اصلی DevOps – Oracle

DE Test Services Engineer DevOps – Ericsson

Cloud DevOps Engineer – Wipro

مهندس DevOps – HP

نقش ها و دستمزدهای شغلی DevOps-

نقش های شغلی مهارت های مورد نیاز حقوق
جوان مهندس DevOps مدیریت ابری، اتوماسیون، CI/CD، کدنویسی و اسکریپت 7 روپیه LPA
معمار DevOps دانش فریم ورک چابک، ابزارهای ساخت مانند Maven، Gradle، NPM، دانش معماری برنامه های N-tier 26 روپیه LPA
مدیر انتشار دانش خط لوله CI/CD، زیرساخت به عنوان کد و SDLC 14.5 روپیه LPA
مهندس امنیت مدیریت سیستم های امنیت شبکه، مهارت های ارتباطی عالی، دانش خدمات مسیریابی ابری، پرل، روبی، پی اچ پی 6.4 روپیه LPA
مهندس اتوماسیون آشنایی با Ansible، SalStack، Puppet و سایر ابزارهای مدیریت پیکربندی، Maven، Gradle، Gerrit و سایر ابزارهای ساخت 5.5 روپیه LPA
متخصص ادغام دانش روش های مختلف تست، خط لوله CI/CD، یکپارچه سازی کانتینر و خدمات استقرار ابری 5.6 روپیه LPA

شرکت هایی که مهندسان DevOps را استخدام می کنند –

اکنون که در مورد عناوین شغلی و حقوق صحبت کردیم، بیایید نگاهی به برخی از شرکت‌های برتر در سراسر جهان بیندازیم که مهندسان DevOps را استخدام می‌کنند.

نقشه راه تبدیل شدن به یک مهندس DevOps-

مطالعه- برای شروع سفر خود برای تبدیل شدن به یک مهندس DevOps، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ابزارهای فنی مختلف، برنامه نویسی و زبان های برنامه نویسی آشنا شوید. دانش گسترده از ابزارهای ساخت بسیار امکان پذیرتر از داشتن دانش عمیق از یک ابزار ساخت واحد است. همچنین، دانش گسترده ای از توانایی های خاص نقش داشته باشید.

دریافت گواهی – مرحله بعدی قسمت مهم آن است. دریافت گواهینامه شما را یک قدم به نقش مهندس DevOps نزدیکتر می کند. Docker Certified Associate یکی از مهمترین گواهینامه ها در کنار گواهینامه Kubernetes است. این گواهینامه ها بر اساس وظایف DevOps مانند ارکستراسیون، امنیت، شبکه، نصب و پیکربندی، تصویربرداری و غیره است.

کار با پروژه های بلادرنگ – پروژه های بلادرنگ رویکرد عملی تری به DevOps به شما می دهند. استقرار Kubernetes در AWS با استفاده از EKS، تهیه برنامه‌ها برای Kubernetes، و ایجاد و استقرار نسخه‌های کد کانتینر. پروژه های بلادرنگ به شما نشان می دهند که چگونه دانش فنی را در صنعت به کار ببرید.

اگر می خواهید DevOps را با جزئیات یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم این ویدیوی YouTube را تماشا کنید:

آموزش DevOps برای مبتدیان | ادورکا

DevOps آینده است و الف مهندس DevOps بخشی از یک زمینه رو به رشد است که در اینجا باقی مانده است و فرصتی برای یادگیری مداوم و همچنین کشف فرصت های زیادی که DevOps ارائه می دهد را برای او فراهم می کند. اگر علاقه مند به دریافت گواهی DevOps هستید، می توانید بررسی کنید از Edureka گواهی DevOps آموزش جایی که دانش عمیقی از ابزارهای DevOps از جمله Git، Jenkins، Docker و Ansible دریافت می‌کنید. این بر روی یک رویکرد عملی تر تمرکز می کند که در آن می توانید با توسعه مداوم، پیکربندی، یکپارچه سازی و در نهایت پشتیبانی، یک پزشک شوید.

امیدوارم این را پیدا کرده باشید حقوق مهندس DevOps در هند مفید است. به مطالعه ادامه دهید.

چگونه راک اند رول به یک بنیانگذار استارت آپ یاد داد که امنیت سایبری را در اولویت قرار دهد


در ابتدا منتشر شد فناوری دیجیتال در نوا اسکوشیا.

تطبیق یا از بین رفتن. این عبارت خلاصه ای از تجربه دارن گالوپ است که متوجه شد یک وضعیت امنیتی ضعیف موفقیت کسب و کارش را به گونه ای که هرگز انتظارش را نداشت تهدید می کند.

انتقال دارن از صنعت موسیقی به صنعت امنیت سایبری نتیجه درس‌هایی است که از راه سخت آموخته است – درس‌هایی که او امیدوار است به اشتراک بگذارد تا به کارآفرینان آینده کمک کند از اشتباهات او در هنگام ایجاد کسب‌وکارشان با در نظر گرفتن امنیت جلوگیری کنند.

به دنبال ایجاد یک کسب و کار ماندگار هستید؟ این چهار نکته را دنبال کنید:

 1. هیچ وقت برای فکر کردن به امنیت زود نیست.
 2. امنیت سالم باعث رشد سالم می شود.
 3. با بهترین شیوه های مستند شروع کنید.
 4. منتظر نمانید امنیت فقط سخت تر می شود.

اینو ببین وبلاگ جایی که دارن در مورد این نکات و سفر خود از صنعت موسیقی به صنعت امنیت سایبری صحبت می کند.

به روز رسانی محصول کاربید | اکتبر


ما سخت در حال نوآوری و بهبود پلت فرم خود برای تسریع اهداف انطباق شما و تقویت حریم خصوصی و وضعیت امنیتی شما بوده ایم. به روز رسانی محصول کاربید نتیجه بازخورد مشتری و تحقیق و توسعه گسترده است.

در به‌روزرسانی‌های محصول اکتبر Carbide، خواهید دید:

اینجاست! نظارت مداوم ابری برای AWS

این روزها، راه اندازی یک محیط AWS به آسانی کلیک کردن روی یک دکمه است. اما مطمئن شوید که محیط امن، سازگار و به خوبی طراحی شده است؟ این یک بازی کاملا متفاوت با توپ است.

قابلیت‌های نظارت ابری تازه راه‌اندازی ما برای بهبود چشمگیر وضعیت امنیتی ابری شما و در عین حال صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما طراحی شده‌اند. با Carbide Cloud Monitoring می توانید:

 • شواهد جمع آوری کنید باید الزامات انطباق شما را برآورده کند (البته)
 • الگوهایی را برای تعمیر پیدا کنید که رفع شکاف ها یا اجرای بهترین توصیه های ارائه شده توسط ابزار را تسهیل می کند
 • وضعیت انطباق خود را در یک نگاه ببینید در برابر 14 استاندارد و چارچوب انطباق
 • بررسی های AWS Well-Architected را خودکار کنید در مورد محیط خود و شناسایی فرصت هایی برای بهبود عملکرد یا کاهش هزینه ها
 • پیشرفت امنیت را در طول زمان پیگیری کنید و در برابر بیش از 400 بهترین شیوه امنیتی و حریم خصوصی

هیچ چیز اساسی تر از برنامه شما و محیطی که در آن قرار دارد وجود ندارد. به همین دلیل است که ماژول مانیتورینگ ابری ما نه تنها بر اثبات امنیت شما تمرکز می کند، بلکه به شما کمک می کند تا آن را به دست آورید و آن را حفظ کنید، بنابراین می توانید امنیت را در DNA کسب و کار خود ایجاد کنید.

آکادمی کاربید: بهترین روش ها و منابع امنیت و حریم خصوصی

تیم ما قبلاً جای شما بوده است. ما از ناامیدی ایجاد یک برنامه امنیتی/حریم خصوصی و اثبات ادعای شما، که بدون آموزش اصول اولیه دشوارتر می شود، می دانیم. ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

با کاربید آکادمی بیاموزید، اعمال کنید و رشد کنید – دسترسی نامحدود به ویدیوهای آموزشی در مورد مفاهیم امنیتی و حریم خصوصی و بهترین شیوه ها، با ارائه ها، الگوها و راهنمای دانلودبا

امروزه، این شامل کتابخانه ای از ویدئوها سازماندهی شده پیرامون 16 کنترل سازمانی Carbide و کتابخانه ای از الگوها برای الزامات متداول انطباق – مانند بررسی عملکرد سالانه، چک لیست ورود/خروج کارکنان و نمودارهای سازمانی است. با هدایت تیم متخصصان موضوع Carbide، اجزای سازنده یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی قوی، از جمله مفاهیمی مانند حاکمیت شرکتی، مدیریت ریسک شخص ثالث، و رمزگذاری را خواهید آموخت.

با به‌روزرسانی‌های محصول آینده، محتوای جدیدی اضافه خواهیم کرد، پس حتماً دوباره بررسی کنید!

سه فریمورک جدید اضافه شد: PCI v4.0، NIST 800-53 و CMMC 2.0

در این ماه ما سه چارچوب جدید به پلتفرم Carbide اضافه کردیم:

 • PCI DSS نسخه 4.0
 • NIST 800-53
 • CMMC 2.0

در اینجا خلاصه ای از اینکه این چارچوب ها چیست و چگونه این به روز رسانی بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد آورده شده است:

NIST 800-53:

مؤسسه ملی استانداردها و فناوری (NIST) NIST SP 800-53 را برای تشریح کنترل‌های امنیتی و حریم خصوصی که سازمان‌های فدرال، پیمانکاران وزارت دفاع یا سازمان‌هایی در زنجیره تأمین خود باید رعایت کنند، ایجاد کرد.

کنترل‌های 1000+ NIST 800-53 در 3 سطح کنترل اصلی (تاثیر کم، تأثیر متوسط ​​و تأثیر زیاد) و 18 خانواده کنترل قرار دارند. تفاوت اصلی بین NIST 800-171 و NIST 800-53 این است که NIST 800-53 برای سازمان های فدرال اعمال می شود، در حالی که NIST 800-171 برای سازمان های غیر فدرال اعمال می شود.

با دستیابی به انطباق با NIST 800-53، کسب و کار خود را به روی بازار فراوانی از قراردادهای بلندمدت و با ارزش باز می کنید.

در اینجا به اسناد رسمی NIST برای NIST 800-53 دسترسی داشته باشید.

PCI DSS نسخه 4.0:

شورای استانداردهای امنیتی PCI، PCI DSS v4.0 را به عنوان به روز رسانی PCI DSS v3.2.1 در 31 مارس سال جاری منتشر کرد. در حالی که نسخه نسخه 3.2.1 PCI DSS هنوز در حال اجراست (و تا دو سال آینده خواهد بود)، الزامات PCI DSS در پاسخ به چشم انداز تهدید امروزی به روز شده است.

اهداف به روز رسانی عبارتند از:

 • اطمینان حاصل کنید که استاندارد همچنان نیازهای امنیتی صنعت پرداخت را برآورده می کند
 • انعطاف پذیری و پشتیبانی را برای متدولوژی های امنیتی اضافی اضافه کنید
 • ارتقاء امنیت به عنوان یک فرآیند مداوم
 • بهبود روش ها و رویه های اعتبارسنجی*

تا 31 مارس 2025 لازم نیست شرایط نسخه 4.0 را برآورده کنید. با این حال، ما در کاربید متعهد هستیم که شما را نه تنها برای رعایت چندگانه، بلکه برای امنیت خوب، از جمله الزاماتی که در نهایت در محدوده کسب و کار شما قرار می‌گیرند، آماده کنیم. Carbide اکنون از PCI DSS V3.2.1 و V4.0 پشتیبانی همزمان دارد. اکنون با هماهنگ کردن برنامه خود با PCI DSS v.40، نه تنها برای ممیزان فردا، بلکه برای چشم انداز تهدید امنیتی در حال تحول نیز آماده هستید.

درباره چیزهای جدید در PCI DSS v4.0 بیشتر بدانید اینجا.

CMMC 2.0:

مدل CMMC 2.0 چارچوبی است که برای محافظت از اطلاعات قراردادهای فدرال (FCI) و اطلاعات طبقه بندی نشده کنترل شده (CUI) طراحی شده است که از طریق برنامه های اکتساب با پیمانکاران و پیمانکاران فرعی وزارت به اشتراک گذاشته می شود. به بیان ساده، اگر می‌خواهید با وزارت دفاع ایالات متحده قراردادی برنده شوید، باید گواهینامه مدل بلوغ امنیت سایبری (CMMC) 2.0 را داشته باشید.

پشتیبانی ما از CMMC 2.0 شما را از طریق هر سه سطح گواهینامه CMMC راهنمایی می کند. استفاده كردن کنترل های سازمانیهمپوشانی تلاش‌های انطباق موجود خود را شناسایی کنید و در کمترین زمان گواهینامه CMMC را دریافت کنید.

اسناد رسمی وزارت دفاع آمریکا را اینجا بخوانید.

اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه بازی امنیت و انطباق را تغییر می دهیم.

امنیت بر اساس طراحی، انطباق به طور پیش فرض. یک نسخه نمایشی شخصی از پلتفرم Carbide رزرو کنید تا ببینید چگونه می‌توانیم ابتکار عمل شما را سریع دنبال کرده و برنامه شما را تغییر دهیم.