Carbide بیش از سه برابر محتوای آموزشی آگاهی امنیتی در پلتفرم است

Carbide بیش از سه برابر محتوای آموزشی آگاهی امنیتی در پلتفرم است


Carbide بیش از سه برابر محتوای آموزشی آگاهی از امنیت در پلت فرم.
ورودی های خاصی را برای CCPA، HIPAA، PCI DSS و GDPR وارد می کند

همکاری با رهبر صنعت NINJIO تضمین می کند که مشتریان Carbide یک برنامه آموزشی جدید و جذاب امنیت سایبری را سال به سال ارائه می دهند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 4 مه 2022 کاربید، یک پلت فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده ها، در دسترس بودن ده ها ماژول آموزشی جدید امنیتی و حفظ حریم خصوصی را به عنوان بخشی از پیشنهاد خود برای توانمندسازی سازمان ها و کارکنان آنها برای تبدیل شدن به مدافعان در برابر تهدیدات سایبری اعلام می کند. از طریق مشارکت استراتژیک با نینجوتیاو حق بیمه “انتخاب مشتری” آموزش آگاهی از امنیت سایبری شرکت، Carbide کتابخانه منابع آموزشی امنیت و حریم خصوصی خود را که مستقیماً در پلتفرم موجود است، افزایش داده و گسترش داده است. مشتریان کاربید اکنون به ده ها واحد آموزشی متداول چارچوب و/یا مقررات خاص دسترسی دارند که گام های عملی، عملی و اصول اصلی حیاتی برای حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی قوی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش هوشیاری امنیتی Carbide، مراجعه کنید https://carbidesecure.com/product/platform/security-awareness-training/.

کاربید متعهد است که به شرکت‌های در حال رشد کمک کند تا امنیت و حریم خصوصی را در DNA سازمان‌هایشان تعبیه کنند. آموزش منظم و آزمایش آگاهی از امنیت، تقریباً در هر چارچوب امنیتی، مقررات حفظ حریم خصوصی، و دستورالعمل بهترین عملکرد صنعت، یک نیاز حیاتی است. با این حال، کارمندان اغلب آموزش های امنیتی را به دلیل شیوع ویدیوهای خسته کننده که چیزهای بدیهی را تکرار می کنند، جدی نمی گیرند. برای کمک به مشتریانی که می‌خواهند در آموزش‌های امنیتی چیزی بیش از «چک کردن جعبه» انجام دهند، کاربید به NINJIO روی آورد. به عنوان پیشرو در صنعت شناخته می شود، تیo ارائه محتوای جذاب و مرتبط. محتوای سرگرم‌کننده و متحرک NINJIO بر داستان‌گویی احساسی، مثال‌های واقعی و گیمیفیکیشن تکیه دارد تا توجه را جلب کند و بهترین شیوه‌های امنیت و حریم خصوصی را به شما منتقل کند.

یکپارچه‌سازی پلتفرم به مشتریان اجازه می‌دهد تا به راحتی یک برنامه آگاهی امنیتی راه‌اندازی کنند، دوره‌های مختلف کارمندان را بر اساس بخش یا گروه اختصاص دهند، پیشرفت و نتایج آزمایش را پیگیری کنند، کارکنانی را که نیاز به پشتیبانی اضافی دارند شناسایی کنند، و در صورت نیاز، محتوای جدید را در آن نصب کنند. به‌روزرسانی‌های چارچوب و/یا نظارتی به‌طور خودکار براساس اولویت‌های صنعت موجود ارائه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان همیشه به‌روز هستند و می‌توانند همیشه از وضعیت برنامه آموزشی امنیتی خود مطمئن باشند.

این ادغام فشرده همچنین نیاز مشتریان به سرمایه گذاری در یک منبع آموزشی جداگانه را از بین می برد و در زمان و هزینه با ارزش برای سازمان های SaaS که قبلاً درگیر شده اند صرفه جویی می کند. از آنجایی که پلتفرم یک دید یکپارچه از برنامه ارائه می دهد، مشتریان می توانند به راحتی و به طور مداوم پیشرفت کارمندان را در طول زمان نظارت کنند. مانند همه شرکا در اکوسیستم کاربید – ارائه اسکن آسیب پذیری، تست نفوذ، ممیزی و موارد دیگر – NINJIO برای پشتیبانی از نیازهای منحصر به فرد سازمان هایی که به سرعت در حال رشد هستند در تلاش آنها برای یک وضعیت امنیتی مستحکم مناسب است.

“آموزش امنیت و حفظ حریم خصوصی بخشی جدایی ناپذیر از یک برنامه پایدار است. مهم نیست که خط‌مشی‌ها و رویه‌های شما چقدر مستند یا تصحیح شده باشند، اگر مطمئن نباشید که تیم شما بهترین شیوه‌های امنیتی را درونی کرده است، سازمان خود را در معرض خطر قرار می‌دهید.» “مشتریان NINJIO با سروصدا از اثربخشی و ارتباط آن استناد می کنند – به همین دلیل است که ما از شراکت با چنین رهبر صنعت شناخته شده ای هیجان زده هستیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ما امنیت اطلاعات را از خطر به مزیت رقابتی تبدیل می کندبازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید
Carbide که قبلاً به عنوان Securicy شناخته می شد، امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت های در حال رشد در دسترس قرار می دهد. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، صرف نظر از اینکه از چه چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.