• خانه
  • وبلاگ
  • Carbide در حال انتشار آخرین نسخه از پلتفرم با UX کاملاً جدید است

Carbide در حال انتشار آخرین نسخه از پلتفرم با UX کاملاً جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Carbide در حال انتشار آخرین نسخه از پلتفرم با UX کاملاً جدید است


پلت فرم کاربید برنده جوایز طراحی شده برای محیط های چند ابری به سازمان های با رشد بالا کمک می کند تا امنیت، حریم خصوصی و انطباق را حتی سریعتر انجام دهند.

سیدنی، نوا اسکوشیا، کانادا – 16 مارس 2023 کاربید، یک پلتفرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی داده برنده جایزه، امروز جدیدترین نسخه پلتفرم خود را با تجربه کاربری بهبودیافته و افزودن Google Cloud Platform به عملکرد نظارت ابری قوی کاربید راه اندازی کرد. با توجه به بازخورد مشتریان، پیشرفت‌های جدید به‌طور منحصربه‌فردی برای پشتیبانی از محیط چند ابری معمولی اکثر شرکت‌های با رشد بالا طراحی شده‌اند، و به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا امنیت، حریم خصوصی و انطباق را سریع‌تر مدیریت کنند و از قوانین و تهدیدات در حال تحول برای امنیت داده‌ها مطلع باشند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید carbidesecure.com.

تجربه کاربری جدید روند انطباق را سرعت می بخشد
پلت فرم بهبودیافته Carbide دارای ظاهر و احساس کاملاً اصلاح شده است که به گونه ای طراحی شده است که بصری تر، کارآمدتر و پاسخگو باشد. کاربران اکنون می‌توانند از طریق داشبورد اصلاح‌شده‌ای که شامل شاخص‌های پیشرفت واضح است، پیشرفت را به راحتی ردیابی و مدیریت کنند، که امکان مشاهده جامع‌تر و وضعیت اهداف انطباق را فراهم می‌کند. علاوه بر این، فیلترهای جدید امکان مشاهده آسان وظایف معلق، امضای خط مشی و آموزش آگاهی را در تمامی زیرمجموعه های سازمان از وظایف شخصی گرفته تا آنهایی که در سطح سازمانی هستند را امکان پذیر می کند.

با تمرکز کلی بر ارائه یک تجربه کاربری بصری تر، رابط اصلاح شده همچنین سرعت دسترسی کاربران را بهبود می بخشد. پیشرفت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حرکت بین اقدامات مرتبط، اتصال یکپارچه خط‌مشی‌ها، وظایف، شواهد، چارچوب‌ها، کنترل‌ها و سایر فعالیت‌ها را آسان‌تر کنند. این تاکید بر سرعت نیز در زیرساخت های Backend گنجانده شده است که برای ارائه زمان بارگذاری سریعتر بر روی پلت فرم بازسازی شده است. این پیشرفت‌ها در پلتفرم برنده جوایز این شرکت همچنین به Carbide اجازه می‌دهد تا به سرعت قابلیت‌های بیشتری را اضافه کند، که عاملی کلیدی در کمک به سازمان‌ها برای حفظ آخرین مقررات و الزامات است.

وضعیت امنیت ابری خود را با Google Cloud Platform تقویت کنید
پلتفرم Google Cloud با افزودن به قابلیت نظارت چند ابری قدرتمند Carbide اکنون در پلتفرم به روز شده در دسترس است. Carbide Cloud Monitoring به طور منحصربه‌فرد یک نمای سرتاسر امنیت ابر را نشان می‌دهد، و به مشتریان اجازه می‌دهد تا پیشرفت انطباق خود را در چندین حساب، مانند توسعه، آزمایش و تولید، و در میان ابرهای متعدد درک کنند، و توصیه‌های گام به گام برای رفع هر یک از آنها ارائه می‌کند. مسائل این شامل تجزیه و تحلیل شکاف های امنیتی ابر، لیست اولویت بندی شده از توصیه ها بر اساس آن است بهترین روش برای ارزیابی امنیت ابر، و گزارش های از پیش تعریف شده برای اندازه گیری انطباق با استانداردهای معیار CIS. پس از بررسی، کاربران می‌توانند از طریق داشبورد به نظارت بر سلامت امنیت ابری خود ادامه دهند و به سرعت تشخیص دهند که چه زمانی چیزها در حال لغزش هستند تا مطمئن شوند که بدون زحمت با آنها سازگار می‌مانند.

ما درک می کنیم که مشتریان ما برای نشان دادن سریع امنیت و انطباق تحت فشار هستند. دارن گالوپ، مدیر عامل کاربید، گفت: پلت فرم ما برای کاهش این بار و سرعت بخشیدن به فرآیند در صورت امکان طراحی شده است. از آنجایی که قوانین در حال تکامل هستند و تهدیدات برای امنیت داده ها و حریم خصوصی همچنان ادامه دارد، تیم ما متعهد است که نه تنها نوآوری های فنی لازم را ارائه کند، بلکه در کنار مشتریان خود به عنوان خلبان کمک کند تا در تلاش های مداوم برای امنیت بهتر و حفظ حریم خصوصی کار کنند. و بهترین شیوه های انطباق.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Carbide و اینکه چگونه می تواند امنیت، حریم خصوصی و الزامات انطباق شما را تسریع بخشد، بازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید
کاربید امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند مقرون به صرفه می کند. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.

تماس رسانه ای:
جولی کروتی
[email protected]
0053-877-978 1+