• خانه
  • وبلاگ
  • CycurID Carbide را برای تقویت امنیت داده ها و بهترین شیوه های حفظ حریم خصوصی و نشان دادن انطباق انتخاب می کند

CycurID Carbide را برای تقویت امنیت داده ها و بهترین شیوه های حفظ حریم خصوصی و نشان دادن انطباق انتخاب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
CycurID Carbide را برای تقویت امنیت داده ها و بهترین شیوه های حفظ حریم خصوصی و نشان دادن انطباق انتخاب می کند


یک شرکت مدیریت هویت دیجیتال مبتکر با وضعیت امنیتی تقویت شده آماده است

ونکوور، بریتیش کلمبیا و سیدنی، نوا اسکوشیا– 8 فوریه 2023 – CycurID Technologies Ltd.، (“CycurID” یا “شرکت”)، متعهد به کاربید، امنیت اطلاعات و پلت فرم مدیریت حریم خصوصی داده ها، برای تقویت وضعیت امنیتی برنامه هویت دیجیتال قابل استفاده مجدد خود. بر اساس یک اخیر معیار حریم خصوصی داده ها گزارش سیسکو، 94٪ از شرکت های مورد بررسی خاطرنشان می کنند که اگر از داده های آنها به طور موثر محافظت نشود، مشتریان محصولات یا خدمات آنها را نمی خرند. کار با کاربید، CycurID در موقعیت خوبی قرار خواهد گرفت تا به سرعت به پایگاه مشتریان سازمانی خود نشان دهد که چگونه برنامه آنها ایمن و مطابق با استانداردها و چارچوب های صنعت است. GORD – آیا می‌توانید فهرستی از مواردی که دنبال می‌کنید را فهرست کنید؟

CycurID یک شرکت مدیریت هویت دیجیتال و امنیت سایبری مستقر در کانادا است بازنگری کامل در نحوه اشتراک گذاری، ذخیره، پردازش و توزیع هویت شخصی. با معرفی الف این شرکت با استفاده از برنامه هویت دیجیتال قابل استفاده مجدد، از هوش مصنوعی تطبیقی، مجوز بیومتریک و پروتکل‌های دانش صفر برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کامل داده‌های کاربران، بدون هیچ هویت یا داده‌های شخصی ذخیره یا محافظت شده توسط CycurID یا شرکای آن استفاده می‌کند.

گورد جساپ، مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیانگذاران CycurID گفت: «اگرچه حریم خصوصی در مرکز همه محصولات و راه حل های هویتی ما قرار دارد، اما حفظ حریم خصوصی کاربران بدون وجود پروتکل های امنیتی مناسب دشوار است. ما می خواهیم بازار را در اجرای بهترین شیوه های امنیت و حفظ حریم خصوصی رهبری کنیم و تعامل با Carbide گامی منطقی در دستیابی به این هدف بود.

استفاده از پلتفرم Carbide که حول بهترین شیوه‌های امنیت و حریم خصوصی استوار است، آسان است و امنیت و انطباق در سطح سازمانی را برای سازمان‌ها در هر اندازه در دسترس قرار می‌دهد. این شرکت از چندین چارچوب و مقررات مانند PCI-DSS، SOC 2، HIPAA، ISO 27001، GDPR، NIST و غیره پشتیبانی می کند. با این حال، برخلاف سایر فروشندگان، Carbide چیزی بیش از یک چک لیست انطباق خودکار ارائه می دهد. از طراحی اولیه و تجزیه و تحلیل شکاف، پیاده سازی و ممیزی گذشته تا حفظ و توسعه یک برنامه امنیتی و حریم خصوصی، کاربید با مشتریان خود شریک می شود تا امنیت و حریم خصوصی داده ها را در DNA سازمان تعبیه کند، حتی در زمان تکامل و رشد آن.

«ارائه یک محصول امنیتی قوی به طور خودکار به این معنی نیست که کسب و کار شما مطابق با بهترین شیوه های امنیت پایدار و حفظ حریم خصوصی عمل می کند. CycurID می‌داند که قرار دادن امنیت سایبری و حفظ حریم خصوصی به بخشی اصلی از عملیات تجاری آن‌ها کمک می‌کند تا آنها را از رقبا متمایز کرده و اعتبار آنها را نزد مشتریان هدفشان تقویت کند. دارن گالوپ، مدیر عامل کاربید، خاطرنشان کرد: ما از تمرکز CycurID بر امنیت سایبری و حریم خصوصی در داخل و خارج حمایت می کنیم و از اینکه به آنها کمک کنیم تعهد خود را به طور ملموس نشان دهند، هیجان زده هستیم.

جساپ افزود: «ما می خواهیم با مترقی ترین سازمان ها در بخش هویت و امنیت ارتباط داشته باشیم. کاربید نه تنها چنین رویایی دارد، بلکه آنها حریم خصوصی و امنیت سایبری را به عنوان شرکای برابر به رسمیت می شناسند به جای اینکه حریم خصوصی را به عنوان یک برنامه امنیتی در نظر بگیرند. قابلیت‌های آن‌ها ما را قادر می‌سازد تا به وظایف امنیتی و بهترین عملکرد خود عمل کنیم.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه کاربید می تواند eشما امنیت و حریم خصوصی را در DNA سازمان خود ایجاد کرده اید، بازدید کنید www.carbidesecure.com.

درباره کاربید

کاربید امنیت و حریم خصوصی در سطح سازمانی را برای شرکت هایی که به سرعت در حال رشد هستند مقرون به صرفه می کند. برخلاف راه‌حل‌های انطباق با چک باکس، پلت‌فرم مدیریت امنیت اطلاعات و حریم خصوصی ما مبتنی بر بهترین شیوه‌های جهانی است تا مشتریان را قادر می‌سازد تا تعهد خود به امنیت را ایجاد، ترویج و اثبات کنند، بدون توجه به اینکه از کدام چارچوب امنیتی یا مقررات حریم خصوصی می‌خواهند پیروی کنند.

کاربید با آسان کردن امنیت و حفظ حریم خصوصی در DNA سازمان شما، می تواند به شما کمک کند تا مزیت رقابتی خود را تیز کنید و مسیر رشد شرکت خود را تسریع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانیم به ما کمک کنیم، مهم نیست که در کجای سفر امنیتی خود هستید، به این سایت مراجعه کنید www.carbidesecure.com.

درباره CycurID Technologies Ltd.

CycurID یک توسعه دهنده خصوصی برای مدیریت هویت شخصی و نرم افزار امنیتی مستقر در ونکوور، بریتیش کلمبیا است. CycurID نرم افزار مدیریت هویت و حریم خصوصی اختصاصی را توسعه داده است که از طریق برنامه کاربری ime™ (من من هستم) قابل دسترسی است. CycurID در Better Business Bureau، WorkSafe BC و FINTRAC به عنوان کسب و کار خدمات پولی (MSB) ثبت شده است. CycurID™ و imme™ علائم تجاری ثبت شده CycurID Technologies Ltd هستند. CycurID همچنین در ایالات متحده با نام CycurID Technologies USA Ltd ثبت شده است.

###

مگر اینکه صریحاً ذکر شده باشد، شرکت ادعا نمی کند که مالکیت یا علاقه به تصاویر را حفظ می کند. همه تصاویر تحت مجوز شرکت استفاده می شوند که به شرکت اجازه می دهد از استفاده، بازتولید، آرشیو، اصلاح و نمایش اثر در همه رسانه ها برای (1) اهداف تبلیغاتی، بازاریابی، تبلیغاتی و تزئینی استفاده کند. و (2) استفاده شخصی و غیر تجاری.

بدون پیشنهاد یا درخواست

این بیانیه مطبوعاتی به منزله درخواست، رضایت یا مجوز در رابطه با اوراق بهادار یا با توجه به ترکیب تجاری پیشنهادی نیست. این بیانیه مطبوعاتی همچنین به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهاد خرید اوراق بهادار نیست، و همچنین هیچ گونه فروش اوراق بهادار در استان، ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهاد، تقاضا یا فروش در آن قبل از ثبت غیرقانونی باشد، وجود نخواهد داشت. یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر حوزه قضایی چنین است.

نکته احتیاطی در مورد اطلاعات آینده نگر

این نسخه شامل اظهارات خاصی است که ممکن است به عنوان “بیانیه های آینده نگر” در نظر گرفته شوند. همه اظهارات در این نسخه، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی که مربوط به رویدادها یا تحولاتی است که شرکت انتظار دارد رخ دهد، اظهارات آینده نگر هستند، از جمله بدون محدودیت، رشد و موفقیت مورد انتظار شرکت. گزاره های آینده نگر اظهاراتی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند و معمولاً، اما نه همیشه، با کلمات «انتظار می رود»، «برنامه ریزی»، «پیش بینی»، «باور»، «قصد»، «برآورد»، «پروژه» مشخص می شوند. “بالقوه” و عبارات مشابه، یا اینکه رویدادها یا شرایط “اراده”، “اراده”، “ممکن است”، “می تواند” یا “باید” رخ دهد. اگرچه شرکت بر این باور است که انتظارات بیان شده در چنین اظهارات آینده نگر مبتنی بر مفروضات معقول است، چنین اظهاراتی تضمین کننده نتایج آتی نیست و نتایج واقعی ممکن است از نظر بااهمیت با آنچه در صورت های آینده نگر است متفاوت باشد. عواملی که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر است متفاوت باشد عبارتند از اقدامات نظارتی، قیمت های بازار و تداوم در دسترس بودن سرمایه و تامین مالی، و شرایط عمومی اقتصادی، بازار یا تجاری. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که چنین اظهاراتی تضمین کننده عملکرد آتی نیستند و نتایج یا تحولات واقعی ممکن است با موارد پیش بینی شده در صورت های آینده نگر تفاوت داشته باشد. اظهارات آینده نگر بر اساس باورها، برآوردها و نظرات مدیریت شرکت از تاریخ تهیه صورت‌ها است. به جز مواردی که قوانین مربوط به اوراق بهادار لازم است، شرکت هیچ تعهدی برای به روز رسانی این اظهارات آینده نگر در صورت تغییر باورها، برآوردها، نظرات یا سایر عوامل مدیریت ندارد.

منبع: CycurID Technologies Ltd.